Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Zápasy asijského turné 2013/14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 8:28 pm    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:
steiner napsal:
Obecně to byla bída. Tradiční výkon přípravy posledních let. A z hlediska zábavy i tradiční výkon posledních let.

Wallace dopředu OK. Ale rád padá, to bylo také vidět.

KDB se mi celkem líbí, mám dojem, že Matu strčí jednou do kapsy.

Jak došel Hazard a spol. bylo to o něco živější.

Jinak šeď a nuda. Lukaku bída, i když poté, co mu JM předal pokyny při občerstvovací pauze, tak vypadal lépe.

Až budou všichni hráči dohromady, bude to vypadat jinak, ale pořád mi tam chybí nějaký ten alfa samec. Ale asi bude na čase, abych si zvykl na to, že CFC takové hráče nemá a mít nebude.

Každopádně je nutné si uvědomit, v jakých podmínkách hrají. A také to, že musí ještě nabrat tempo. A s tím srovnáním KdB a Maty to nemyslíš vážně, že jo? Jsou to dva odlišní typy hráčů. Já mám KdB rád, ale takové soudy po jednom přáteláku?

Tradiční výkon přípravy...nemusíš mě upozorňovat, jaké jsou okolnosti, to já vím.

Matu a KDB nesrovnávám. Jen mám dojem, že KDB časem nabídne vše, i to, co Mata nikdy nebude moci nabídnout. Je to jen můj pocit, a nemá to nic co dělat s tím, že KDB má za sebou jeden přátelák. Ten kluk jde poslední roky sakra nahoru. Pokud bude v CFC kopat rohy, standardky a pentle, divit se nebudu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 9:07 pm    Předmět: Citovat

Viete sem niekto hodiť rozpis ďalších zápasov anglického turné? Díky Wink
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 6:14 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:

Tradiční výkon přípravy...nemusíš mě upozorňovat, jaké jsou okolnosti, to já vím.

Matu a KDB nesrovnávám. Jen mám dojem, že KDB časem nabídne vše, i to, co Mata nikdy nebude moci nabídnout. Je to jen můj pocit, a nemá to nic co dělat s tím, že KDB má za sebou jeden přátelák. Ten kluk jde poslední roky sakra nahoru. Pokud bude v CFC kopat rohy, standardky a pentle, divit se nebudu.

Souhlasím, Mata je sice genius, ale prostě hrou dozadu a rychlostí ztrácí, stejně tak ani tvrdost a fyzička (výdrž) není jeho silná stránka a je otázka, jestli se s tím dá něco udělat... On mohl mít klidně pokyny nevracet se a nebránit tolik a spíš asistovat vepředu. Mě furt vrtá hlavou, jak by zahrál na staženější pozici ve 4-3-3, jestli by dokázal absolutně ovládat a řídit hru, z čehož bychom mohli mít ohromný profit.

Kevinovi sice chybí ta genialita Maty, ale řekněme si to na rovinu - tu má na úrovni Maty možná 5 hráčů na světě. A on má výhodu v rychlosti, bojovnosti a tvrdosti, což hráče prostě těžko naučíš a i tu myšlenku prostě má na hodně dobré úrovni.
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 6:44 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:

Souhlasím, Mata je sice genius, ale prostě hrou dozadu a rychlostí ztrácí, stejně tak ani tvrdost a fyzička (výdrž) není jeho silná stránka a je otázka, jestli se s tím dá něco udělat...

Heh, říct o klukovi, co v kuse odehrál dvě sezóny na top úrovni, že nemá fyzičku (výdrž), to chce vážně koule... Smile
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 6:50 am    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:
Talker napsal:

Souhlasím, Mata je sice genius, ale prostě hrou dozadu a rychlostí ztrácí, stejně tak ani tvrdost a fyzička (výdrž) není jeho silná stránka a je otázka, jestli se s tím dá něco udělat...

Heh, říct o klukovi, co v kuse odehrál dvě sezóny na top úrovni, že nemá fyzičku (výdrž), to chce vážně koule... Smile

Ty si to vysvětluješ jinak, než já. Já neříkám, že nedokáže zahrát 2 zápasy za týden, ale že konec sezony oproti tomu úvodu měl prostě už špatný. A to se netýká května, ale už třeba prosince, kdy začínal být matný v pohybu. A to jak letos, tak i loni. Je to určitě dáno i tím, že odehrál absolutně všechno, jen se mi zdá, že na něm se to podepsává nejvíce z těch hráčů.

Každý má nějaké limity, které nepřekročí - když to porovnáš s Ramiresem, tak ten má ten limit úplně jinde a přijde mi, že Mata má ten limit relativně nízko proti těm ostatním hráčům v Chelsea, kdy je na něm ta únava vidět.
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 9:04 am    Předmět: Citovat

Tak s menším zpožděním taky něco málo napíši.

Potěšil mě Wallace, i Lukaku (i když tu někdo psal, že hrál prd). Gól z penalty, neztratil snad jediný balon, měl 2 dobré zakončení. Naopak Schürrle mě docela zklamal. Jakoby mu překážel míč. Piazon taky nic moc. :/

Ve druhém poločase bylo vidět, jak je Hazard před ostatními minimálně o 2 třídy jinde. To je prostě pan Hráč. Jeho sledovat mě nepřestane nikdy bavit. Ba silný na míči, vybojoval tam pár st. situací. KdB solidní. Hodně se snažil, nabízel se. Ale nějak super se mi to nezdálo.

Ty první zápasy jsou nudné na koukání, snad se to bude zlepšovat.
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 11:08 am    Předmět: Citovat

Miguel19 napsal:
Tak s menším zpožděním taky něco málo napíši.

Potěšil mě Wallace, i Lukaku (i když tu někdo psal, že hrál prd). Gól z penalty, neztratil snad jediný balon, měl 2 dobré zakončení. Naopak Schürrle mě docela zklamal. Jakoby mu překážel míč. Piazon taky nic moc. :/

Ve druhém poločase bylo vidět, jak je Hazard před ostatními minimálně o 2 třídy jinde. To je prostě pan Hráč. Jeho sledovat mě nepřestane nikdy bavit. Ba silný na míči, vybojoval tam pár st. situací. KdB solidní. Hodně se snažil, nabízel se. Ale nějak super se mi to nezdálo.

Ty první zápasy jsou nudné na koukání, snad se to bude zlepšovat.

Tieto zápasy nemá vôbec zmysel hodnotiť a robiť si obraz o hráčoch - či už dobrý alebo zlý - pozri na Marina minulý rok ako hviezdil v príprave a cez rok? K ničomu sa nedostal... tréner ich lepšie spozná na tréningu a podľa toho sa pošlú niektorí hosťovať a hodnotiť budeme po pár zápasoch v novej sezóne. Nie každý sa na prípravák dokáže tak hecnúť, navyše je krásne vidieť, že KdB i Piazon je už u nás viac doma ako Schurrle alebo MvG... hráči si musia zvyknúť na nové prostredie a i na seba a to chvíľu trvá! A to nehovoríme o teplotách v akých sa hralo... a o cestovaní čo majú za sebou...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 11:08 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Arbiter napsal:
Talker napsal:

Ty si to vysvětluješ jinak, než já. Já neříkám, že nedokáže zahrát 2 zápasy za týden, ale že konec sezony oproti tomu úvodu měl prostě už špatný. A to se netýká května, ale už třeba prosince, kdy začínal být matný v pohybu. A to jak letos, tak i loni. Je to určitě dáno i tím, že odehrál absolutně všechno, jen se mi zdá, že na něm se to podepsává nejvíce z těch hráčů.

Každý má nějaké limity, které nepřekročí - když to porovnáš s Ramiresem, tak ten má ten limit úplně jinde a přijde mi, že Mata má ten limit relativně nízko proti těm ostatním hráčům v Chelsea, kdy je na něm ta únava vidět.

Tohle snad každý vidí. A doplním tě, nic se s tím dělat nedá, ve většině věcí. Penalty může trénovat, může se naučit i hrát lépe pozičně, ale odolnosti, rychlosti a výbušnosti, to jde jen těžko. Určitě na tom pracoval a holt má ten limit někde jinde.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 12:03 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:

Tohle snad každý vidí. A doplním tě, nic se s tím dělat nedá, ve většině věcí. Penalty může trénovat, může se naučit i hrát lépe pozičně, ale odolnosti, rychlosti a výbušnosti, to jde jen těžko. Určitě na tom pracoval a holt má ten limit někde jinde.

Na druhou stranu doplním, že fotbalovou myšlenkou a genialitou se mu vyrovná možná 5 dalších hráčů na světě. Smile At někdo nenadává, že z něj děláme nekopa.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 3:22 pm    Předmět: Citovat

Máš recht, tady když někdo řekne něco negativního, tak to musí zabalit do řady pozitivního, aby to nevzbudilo nevoli. Hlavně když se to týká oblíbenců ala Mata, Gudjohnsen, Lampard, apod.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 4:09 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Máš recht, tady když někdo řekne něco negativního, tak to musí zabalit do řady pozitivního, aby to nevzbudilo nevoli. Hlavně když se to týká oblíbenců ala Mata, Gudjohnsen, Lampard, apod.

Nemáš pravdu, tady když někdo řekně něco pozitivního, tak to musí zabalit do řady negativního, aby to nevzbudilo nevoli. Hlavně když se to týká lidí ala Drogba, Mourinho atd. Very Happy Very Happy Very Happy

Chlapci, co si budeme povídat, proudů (názorových) je zde vícero a objektivita nám často kolísá Very Happy

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 4:27 pm    Předmět: Citovat

Tak každý člověk má ve fotbale svého oblíbence, kterému bude často přidávat to dobré a chválit ho za každou prkotinu a pak hráče, kterého nemusí a neodpustí mu nic. Na tom není nic špatného si myslím Wink
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 4:39 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Tak každý člověk má ve fotbale svého oblíbence, kterému bude často přidávat to dobré a chválit ho za každou prkotinu a pak hráče, kterého nemusí a neodpustí mu nic. Na tom není nic špatného si myslím Wink

To máš asi pravdu, ale pokud si to uvědomí, tak je fajn, když se snaží být objektivní - sám vím, jak je to těžké a jak často se mi to nedaří.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 8:10 pm    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:
Viete sem niekto hodiť rozpis ďalších zápasov anglického turné? Díky Wink

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2327369/Premier-League-pre-season-fixtures-results-2013.html

Tady máš všechny týmy a jejich přáteláky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: