Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Možné změny - léto 2014
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15078
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 3:22 pm    Předmět: Možné změny - léto 2014 Citovat

Hoši, vím, že to sem přináším opakovaně, ale zajímá mě, jestli se u vás něco nezměnilo, a jestli i nadále máte dojem, že Lamps by tu měl příští sezónu kopat. Můj názor nemusím připojovat, neb já byl už před tou letošní proti setrvání a mám dojem, že se nic nezměnilo k tomu, abych tento názor opustil.

Dále si myslím, že odejde Cole, Mikel, Kalas, Torres, Ba, Etoo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvasha16



Založen: 2.2.2014
Příspěvky: 627

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 7:15 pm    Předmět: Citovat

myslis ze pustime vsetkych 3 hrotakov? podla mna minimalne jeden ostane + novy hrat a mozno Romelu ... inak zvysok suhlas, Kalas je jasny, Cole to ma asi spocitane, a ak by mu aj Jose ponukol moznost ostat, ktovie ci by to on sam chcel kedze jednotkou teraz neni... Mikela beriem za strasneho sympataka, ale on u nas tiez uz asi vela vody nenamuti ... a Lamps, podla mna by mohol ostat, pokial nebude hrat len preto ze je to Lamps (co sa zatial nedeje) tak chcem aby u nas ostal co najdlhsie, idealne az kym neskonci s futbalom Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7792

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 7:30 pm    Předmět: Citovat

Tak když to vezmeme postupně:

1) Golmani - bude ochotný Courtois bojovat o pozici jedničky? Pokud ano, tak jeden z dvojice Schwarz-Hillario končí. Možná oba. Ale to není žádná kritická změna.
2) Obrana - stopeři skoro nezměnění, připojí se Zouma, odejde Kalas. Cole bude asi chtít odejít, Bertrand asi taky, PvA asi taky nebude dělat dvojku, takže bych se nedivil dvěma příchodům na LB.
3) Záloha - Lamps to podle mě vzdá. Nebude chtít sedět na lavičce/tribuně a místo už mu prostě zajistit nemůžeme. Přinejlepším pozice čtyřky, což mu prostě stačit nebude. A možná ani to ne, pokud přijde ještě jeden záložník. Mikel asi taky odejde, pšenka mu nekvete, bude chtít hrát - jen doufám, že to bude někde v Anglii, strašně rád bych ho měl na očích. Případně Itálie by mu sedla, tam by mohl bossovat.
4) AM/křídla - beze změny asi. Možná dostane Piazon nebo někdo jiný slíbeno 20 zápasů, ale pochybuju.
5) Útok - zůstane Lukaku nebo Etoo. Lukaku nebude chtít riskovat pozici trojky, Demba končí na 100%, Torres, to je otázka. Budou mu stačit prachy nebo bude chtít hrát?
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 4:22 pm    Předmět: ... Citovat

Jestli někdo bude mít chuť, tak tady jsem sepsal nějaký článek o Costovi - http://www.chelsea-fc.cz/8238-kdo-je-diego-costa
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strike



Založen: 3.7.2011
Příspěvky: 3988

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 5:16 pm    Předmět: Citovat

Vidím soupisku podle svého přání nějak +/- takhle:

GK: Čech, Schwarzer/posila (ne Courtois)
RB: Ivanovič, mladík
CB: Terry, Cahill, Zouma
LB: Azpilicueta, posila
Střed: Matič, Van Ginkel, Luiz, Ramires (tady bych řekl taky posila, ale to se nestane), Romeu
Křídla a AM: Hazard, Oscar, Schurrle, Willian, Salah, mladík
Útok: posila, Lukaku, posila

Odchod: Cole, Lampard, Mikel, Torres, Eto´o, Ba - všichni trvalý prodej

Z hráčů, který jsou na hostování bych PRODAL: Bertrand, Kakuta, Marin, Moses. Se zbytkem bych zkusil do budoucna ještě nějak pracovat.
_________________
KEEP CALM AND FOLLOW CHELSEA!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strike



Založen: 3.7.2011
Příspěvky: 3988

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 5:30 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Jestli někdo bude mít chuť, tak tady jsem sepsal nějaký článek o Costovi - http://www.chelsea-fc.cz/8238-kdo-je-diego-costa


FairCope, neskutečný dík! Už dlouho jsem měl v plánu si něco podobného o tomto hráči přečíst. Bylo tam vše až na jednu věc? Je Diego Costa velký simulant? Vím, že si rád spadne, ale přehání to?

Každopádně, doufám, že ho ulovíme, protože on je fakt bestie. Možná se mi někdo bude divit, ale já mám tyhle parchanty rád. Vždycky mi imponovali ve fotbale. Kahn, Effenberg, Ibrahimovič, atd atd...co je pro mě přes čáru je snad jen Pepe a Barton. Fakt bych jej bral všemi deseti, ať je hajzl jaký je, jen to padání by mi vadilo.
_________________
KEEP CALM AND FOLLOW CHELSEA!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 5:59 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Strike napsal:


Měl jsem skoro desítky článků o něm a zkusil jsem to dát do jednoho.

Není to nic odborného, statistiky tam snad ani nemám, jen pár čísel - ale měl jsem právě za to, že je důležité u něj zmínit, že jeho hra se vyvíjí měsíc od měsíce.

První roky ve Španělsku byl úplně jiný, vedle Falcaa hrál jinak a nyní je to zase jiný hráč.

Simulant to není, ale zase je nutné říci, že mu simulace není úplně cizí, taky už ji předvedl - stejně jako teatrální pád ve stylu "dal mi čelo a hrozně to bolí". Nemyslím si, že to přehání, rozhodně přehání jiné věci ... jeho přestup k nám by mě zajímal už z toho důvodu, že chci vědět, nakolik se změní, nakolik ho promění zdejší fanoušci a kultura na hřištích.

Současnému Costovi by Anglie neseděla, musel by si na ni zvykat a já se modlím, že příjde a zvykne si.

Protože on má přesně to, co nám chybí, má inteligentní náběhy a pohyb v pokutovém území, ale zároveň bez míče odvede práce jako málokdo - Oscar nebo Hazard jsou u míče a Torres jim neumí pomoct, v tom je Samuel skvělý, že jim odtáhne obránce, že ví co má dělat.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15078
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 6:03 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Jestli někdo bude mít chuť, tak tady jsem sepsal nějaký článek o Costovi - http://www.chelsea-fc.cz/8238-kdo-je-diego-costa

Také děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvasha16



Založen: 2.2.2014
Příspěvky: 627

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 6:26 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Strike napsal:

Současnému Costovi by Anglie neseděla, musel by si na ni zvykat a já se modlím, že příjde a zvykne si.


ako to myslis, ze by mu nesedela?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strike



Založen: 3.7.2011
Příspěvky: 3988

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 6:29 pm    Předmět: Re: ... Citovat

kvasha16 napsal:
FairCop napsal:
Strike napsal:

Současnému Costovi by Anglie neseděla, musel by si na ni zvykat a já se modlím, že příjde a zvykne si.


ako to myslis, ze by mu nesedela?


Nechci mluvit za FC, ale myslím, že lidsky a prostředím. Anglická média se s podobnými charaktery moc neserou a dávají jim to patřičně sežrat. Nevím jak je na tom Costa mentálně, ale bylo by zajímavé jak by to zvládal. Viz Suárezovo letní brečení o tom, jak jsou k němu žurnalisté nespravedlivý.
_________________
KEEP CALM AND FOLLOW CHELSEA!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 6:37 pm    Předmět: Re: ... Citovat

kvasha16 napsal:
FairCop napsal:
Strike napsal:

Současnému Costovi by Anglie neseděla, musel by si na ni zvykat a já se modlím, že příjde a zvykne si.


ako to myslis, ze by mu nesedela?


No Strike to napsal za mě.

Herně by mu to sedělo jako prdel na hrnec. Sílu má, rychlost má a ambice rovněž. On se z velkého zápasu neposere, co se psychiky týče, tak je fakt bezstarostný - Torres to v hlavě neunesl, Costa to dle mého bude mít na háku.

Ale nevím jak snese tu jinou mentalitu lidí na Ostrovech.

On o tom třeba mluvil Mourinho, když říkal, že ve Španělsku se jede víc na krev, všechno je víc osobní - ale taky se to víc toleruje.

Někoho nazveš "Portugalskou mrdkou" a on ví, že to fakt myslíš v tom nejnusnějším možném významu ... ale tam se to takhle děje, lidi to po zápase neberou jako osobní křivdu na věky, protože vědí, že oni tebe taky poslal do "pochev".

V Anglii je to jiné, tam ti dají tělo, dohrajou tě, ale hraje se tam na to, že existují hranice, které se nepřekračují - ty hranice Costa neřeší a ve Španělsku ani nemusí.

Bojím se ale, že až mu je někdo pevně stanoví, tak to pro něj nebude vůbec snadné - a ten příklad Suarez je maximálně na snadě.

On prostě Luis nechápe, co tak hrozného provedl. "Negr" je sice urážka, ale proboha, vždyt to bylo v zápalu boje. Kousl jsem ho? Ok, ale omluvil jsem se! Teatrálně padám? No dobře, ale uznejte, že jinak potím krev ... on to má v hlavě jinak a nepřeučí se, protože to je to, co z něj dělá fotbalistu.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 7:20 pm    Předmět: ... Citovat

Dnešní obrázek o mnohem vypovídá ...

Bylo jasné, že je zraněný a dohrál - fotbalový matadoři by ihned lehli na zem a nechali se odnést, což je taktické, protože lavička musí připravit střídání.

Costa tohle tak zažité nemá Very Happy Musel si nechat poradit, že je dobré, aby se položil na zem.

Pak to ještě chtěl za každou cenu zkusit, ani si nepočkal, až ho třetí rozhodčí pustí do hry.

A ten smutek a rozčarování ze střídání značí, že chuť do hry má obrovskou - velký bojovník, takové charaktery je třeba mít, Arsenal je nemá a proto jsou tam, kde jsou.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13340

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 6:54 am    Předmět: Citovat

HLNinEngeland: Romelu Lukaku's agent has admitted he has talked to Spurs president Daniel Levy about his player. Also Everton's still an option. #efc #cfc
HLNinEngeland: Lukaku's agent, Henrotay, in HNB: "I'm looking for a club. Yes, I ve talked to Levy once, but that doesnt mean Romelu will join Spurs."

Už se to na léto začíná rýsovat Crying or Very sad Tohle bude největší koncepční krok posledních let.

Možná po této sezoně a po podobném odchodu spoustu lidí aspoň pochopí, proč tu Mourka někteří tak vehementně nechtěli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 7:17 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Možná po této sezoně a po podobném odchodu spoustu lidí aspoň pochopí, proč tu Mourka někteří tak vehementně nechtěli.


Naivní. Dozvíš se jen, že manažer má právo si vybrat hráče, se kterými chce spolupracovat. Jestli volí dobře nebo špatně, to už tahle duchaplná fráze neříká. Záleží totiž na osobě manažera. JM volí vždycky dobře. A abys toho nedostal málo, přistane ti pod nos i pár poznámek o charakteru Lukaka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15078
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 8:23 am    Předmět: Citovat

Tohle by nepochybně byl první odchod, který by mě mrzel. To by byla škoda. To samé platí o TC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com