Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Mistrovství světa 2014
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 7:35 am    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:
Ach jo, ta polarizace názorů tady je fakt na pěst...


A to jsem se dost snažil, aby to moc konfliktní nebylo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arbiter



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 3397
Bydliště: Štramberk
10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 7:51 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Arbiter napsal:
Ach jo, ta polarizace názorů tady je fakt na pěst...


A to jsem se dost snažil, aby to moc konfliktní nebylo Wink

Tak já třeba nikdy RDM nehanil za přístup k týmu, možná jsem měl nějaké výhrady, které mám mimochodem i k Mourinhovi, ale oni jsou zodpovědní a já je prostě respektuju. Nerespektoval jsem z naších posledních koučů číšníka, ke konci působení AVB a LFS. Jsem v tomhle směru relativně konzistentní.

Co se týče Schürrleho, sám říkal, že je se svou fyzickou přípravou, kterou mu naordinoval Mourinho, spokojen. Já vím, že ty na jakékoliv řeči od hráčů nedáš, protože je to pro tebe jen mazání medu kolem huby a výpovědní hodnota je nulová. Ale podle čeho pak tu situaci posuzuješ? Podle toho, co si o dané situaci myslíš? Jestli Mou nasazoval hráče, kteří byli podle jeho názoru připravenější, je to jeho zodpovědnost. Mi přijde, že po Mourinhovi chceš, aby jeho každý jediný krok byl v souladu s tvým přesvědčením, s tím, co ty chceš a s tím, jak ty to vidíš. Pak ale takový přístup neúprosně musí vést ke konfliktu. André se jistou část sezóny věnoval fyzické připravě, to je fakt. Následně přišel a nehledě na to, jak byl potentní, jeho hra byla mnohem lepší než na začátku sezóny. Aspoň tak to vidím já. Jestli na to měla vliv ta extra fyzická příprava nebo Andrého hlad, nevím. Nemám ale důvod nevěřit tomu, že na to mělo vliv rozhodnutí Josého.
_________________
José Mourinho - SPECIAL. GENIUS. LEGEND. ONE OF US!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15078
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 7:57 am    Předmět: Citovat

A ještě doplním Arbitera. I kouč nároďáku tu změnu u AS kvitoval s povděkem. Kdysi jsem tu házel link.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7792

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 8:17 am    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:

Tak já třeba nikdy RDM nehanil za přístup k týmu, možná jsem měl nějaké výhrady, které mám mimochodem i k Mourinhovi, ale oni jsou zodpovědní a já je prostě respektuju. Nerespektoval jsem z naších posledních koučů číšníka, ke konci působení AVB a LFS. Jsem v tomhle směru relativně konzistentní.


Tak já jsem taky konzistentní - ze všech našich koučů jsem nerespektoval jenom Scolariho a Mourinha. Mourinha už od prvního angažmá, protože jeho pohled na fotbal se mi prostě příčí a odmítám ho akceptovat, Scolariho v průběhu díky jeho nekompetentnosti.
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arbiter



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 3397
Bydliště: Štramberk
10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 8:37 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Tak já jsem taky konzistentní - ze všech našich koučů jsem nerespektoval jenom Scolariho a Mourinha. Mourinha už od prvního angažmá, protože jeho pohled na fotbal se mi prostě příčí a odmítám ho akceptovat, Scolariho v průběhu díky jeho nekompetentnosti.

A právě díky tomuto přístupu jsi jedním z těch, co ničí jakoukoliv diskusi na tomto fóru. Jen kopeš kolem sebe. Díky.

Edit: Mimochodem, ten tvůj přístup ke Scolarimu mám v živé paměti, kdy jsi přestal klubu fandit, což je ten nejúžasnější přístup fandy, co znám...
_________________
José Mourinho - SPECIAL. GENIUS. LEGEND. ONE OF US!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 9:01 am    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:
Já vím, že ty na jakékoliv řeči od hráčů nedáš, protože je to pro tebe jen mazání medu kolem huby a výpovědní hodnota je nulová. Ale podle čeho pak tu situaci posuzuješ? Podle toho, co si o dané situaci myslíš? Jestli Mou nasazoval hráče, kteří byli podle jeho názoru připravenější, je to jeho zodpovědnost. Mi přijde, že po Mourinhovi chceš, aby jeho každý jediný krok byl v souladu s tvým přesvědčením, s tím, co ty chceš a s tím, jak ty to vidíš. Pak ale takový přístup neúprosně musí vést ke konfliktu.


Já netvrdím, že to Schürrlemu nepomohlo. Jen si myslím, že v době kdy nám po place běhali větší loseři, by nám byl na hřišti platnější i bez nadupané fyzické kondice. Ale ano, byla to zodpovědnost Mourinha, že dával přednost z mého pohledu podprůměrnému Willianovi. Stejně tak jako je jeho zodpovědnost, že jsme sezonu zakončili bez jakéhokoliv úspěchu. Možná i kvůli ignoraci/tréninku/aklimatizaci (každý, ať si najde vhodný termín) Schürrleho. Já opravdu jen můžu vyjádřit nesouhlas. Nic víc, nic míň.

Arbiter napsal:
Mi přijde, že po Mourinhovi chceš, aby jeho každý jediný krok byl v souladu s tvým přesvědčením, s tím, co ty chceš a s tím, jak ty to vidíš.


To rozhodně nechci. Jen jsem chtěl, aby naplnil alespoň část svých slibů a slibů jeho místních zastánců. Bohužel se z nich v první sezoně téměř nic nestalo. Teď už po něm chci opravdu jen viditelné věci. V co možná nejvyšší míře koukatelný fotbal a úspěchy. Všechno ostatní je fakt jen mlácení prázdné slámy. A to ze všech stran, včetné té mé...

Btw. ty výhrady k Mourinhovi by mě docela zajímaly, protože si nepamatuju, že bych z tvojí strany nějaké tady četl (na EF nechodím). Jestli je vůbec něco, v čem se shodneme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arbiter



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 3397
Bydliště: Štramberk
10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 9:22 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

To rozhodně nechci. Jen jsem chtěl, aby naplnil alespoň část svých slibů a slibů jeho místních zastánců. Bohužel se z nich v první sezoně téměř nic nestalo. Teď už po něm chci opravdu jen viditelné věci. V co možná nejvyšší míře koukatelný fotbal a úspěchy. Všechno ostatní je fakt jen mlácení prázdné slámy. A to ze všech stran, včetné té mé...

Btw. ty výhrady k Mourinhovi by mě docela zajímaly, protože si nepamatuju, že bych z tvojí strany nějaké tady četl (na EF nechodím). Jestli je vůbec něco, v čem se shodneme Smile


Co se toho fotbalu týče, pokud si to nastavíš takto, jak tu prezentuješ, jsi odsouzen ke zklamání. Jeho fotbal tě bavit nebude. Fandy mourinhovy taktiky ano, tebe ne. Nevěřím tomu.

Co se výhrad týče, vadilo mi často nasazování Williana, nejsem fanda jeho přístupu k fotbalu, vidím jeho přínos v podobné míře, v jaké nám jej dávkoval v době svého působení Malouda. Nesnáším jeho alibismus a připosranost. Přesto dokážu pochopit jeho nasazování. Ať se mi to líbí nebo ne, dokážu. Nelíbil se mi prodej Maty, obrečel jsem to. Nelíbil se mi prodej KdB. Na stranu druhou ten krok dokážu pochopit. Vadí mi, že nedostal šanci Bertrand. A to je možná tak všechno.
_________________
José Mourinho - SPECIAL. GENIUS. LEGEND. ONE OF US!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 9:40 am    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:
Co se toho fotbalu týče, pokud si to nastavíš takto, jak tu prezentuješ, jsi odsouzen ke zklamání. Jeho fotbal tě bavit nebude. Fandy mourinhovy taktiky ano, tebe ne. Nevěřím tomu.


Slibovali jste mi Real Madrid. Já chci Real Madrid Smile Já myslím, že zase tak náročný nejsem. Kvalitní práce krajních beků s ofenzivními pokyny, presink, nějaká ta volnost těch nejofenzivnějších hráčů a snaha o dominanci. Pokud možno ještě nějaký záložní plán B, když ten první nebude fungovat. Jeho propracovanou taktiku rád budu obdivovat v zápasech se City, ale proti Burnley ať mě s ní prosím nesere a budu spokojený jak želva Wink

Jinak za ta "negativa" díky. Já Willianovo nasazování z pohledu Mourinha také chápu, ale souhlasit s ním prostě nemůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15078
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 10:30 am    Předmět: Citovat

Jirko, Real nikdo nesliboval, jen se tu opakovaně psalo, že JM takový fotbal umí. Aby ho dělal, musí na to mít vhodné hráče. A naši hráči na tento styl fotbalu nebyli vhodní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13340

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 10:38 am    Předmět: Citovat

@TonyBarretTimes: 14 members of Germany's squad were 25 or under. Youth a catalyst for success, not an excuse for failure.

Pěkně shrnuté. To jen u nás se člověk dočte výmluvy, že nejlepší hráč na hřišti je vlastně ještě příliš mladý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 10:42 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Jirko, Real nikdo nesliboval, jen se tu opakovaně psalo, že JM takový fotbal umí. Aby ho dělal, musí na to mít vhodné hráče. A naši hráči na tento styl fotbalu nebyli vhodní.


A teď má tedy hráče vhodné na co? Myslíš, že už nastala doba, aby mě nemusely dvakrát týdně po dvou hodinách bolet oči?

Jinak netřeba asi posté zdůrazňovat, že s tebou nesouhlasím. Kvalitní, útočný a atraktivní fotbal jde hrát i s hráči, kteří se jmenují Kadeřábek, Vácha, Dočkal, Tecl, Pilař a podobně. Netřeba mít jméno Costa, Fabregas nebo Luis a stát třicet milionů liber...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arbiter



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 3397
Bydliště: Štramberk
10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 10:49 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
@TonyBarretTimes: 14 members of Germany's squad were 25 or under. Youth a catalyst for success, not an excuse for failure.

Pěkně shrnuté. To jen u nás se člověk dočte výmluvy, že nejlepší hráč na hřišti je vlastně ještě příliš mladý.

To je argumentace jako pojď na mě z boku. To, že se to povedlo Němcům přece neznamená, že je to standard, který má zvládnout každý. Navíc na kolika z nich ta hra stála?
_________________
José Mourinho - SPECIAL. GENIUS. LEGEND. ONE OF US!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7792

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 10:50 am    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:
Talker napsal:
Tak já jsem taky konzistentní - ze všech našich koučů jsem nerespektoval jenom Scolariho a Mourinha. Mourinha už od prvního angažmá, protože jeho pohled na fotbal se mi prostě příčí a odmítám ho akceptovat, Scolariho v průběhu díky jeho nekompetentnosti.

A právě díky tomuto přístupu jsi jedním z těch, co ničí jakoukoliv diskusi na tomto fóru. Jen kopeš kolem sebe. Díky.

Edit: Mimochodem, ten tvůj přístup ke Scolarimu mám v živé paměti, kdy jsi přestal klubu fandit, což je ten nejúžasnější přístup fandy, co znám...


Kdežto zastánci Mourinha jsou zosobnění svatoušci a nepřiznají jedinou jeho chybu, což té polaritě názorů ještě více pomáhá Wink Kdyby tu nebyly názory "Mourinho je Bůh", tak by ubylo i nenávisti vůči Mourinhovi.

Pro steinera - dělat ho umí, ale hrát ho nebude, hrát bude beton. Good to know Wink Jinak v čem nemáme kádr, se kterým se dá hrát atraktivní fotbal? Máme špičkové podhrotové hráče, budeme mít špičkový střed hřiště, budeme mít world-class LB, máme 2 world-class RB, budeme mít world-class hrota.

Zajímalo by mě, co Mourinho potřebuje k tomu, aby hrál kvalitní fotbal - druhého nejlepšího hráče světa? Very Happy To je celkem problém...
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arbiter



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 3397
Bydliště: Štramberk
10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 10:55 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Kdežto zastánci Mourinha jsou zosobnění svatoušci a nepřiznají jedinou jeho chybu, což té polaritě názorů ještě více pomáhá Wink Kdyby tu nebyly názory "Mourinho je Bůh", tak by ubylo i nenávisti vůči Mourinhovi.
Právě že mi přijde, že ze začátku je tu "Mourinha nesnáším" a následně jako reakce je "Mourinho je Bůh"...
_________________
José Mourinho - SPECIAL. GENIUS. LEGEND. ONE OF US!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7792

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 11:12 am    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:

To je argumentace jako pojď na mě z boku. To, že se to povedlo Němcům přece neznamená, že je to standard, který má zvládnout každý. Navíc na kolika z nich ta hra stála?


To si děláš srandu, nebo ne? Very Happy Vždyt ta hra stála na mladých - minimálně směrem dopředu.

Muller nejlepší střelec Němců. Kroos dirigent, který řídil ofenzivu ze zálohy. Ozil, který odehrál celý šampionát v základu. Boateng jako nejjistější z Němců ve finále. Nejběhavější hráč Němců Kramer. Schurrle jako asistent u zlatého golu (a druhý nejlepší střelec Němců). Gotze jako střelec zlatého golu.

Prakticky hráli častěji jen tři třicátníci - Lahm, Schweini a Klose. Přičemž Klose žádnou velkou roli neměl.

EDIT: Schweinimu 30 ještě není, aby mě steiner nesjel za to, že mu přidávám věk Wink
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
Strana 18 z 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com