Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Kdo po JM?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 10:12 pm    Předmět: Kdo po JM? Citovat

Koho tipujete, že v létě dojde? A koho si přejete?

A máte už jasno, kam klub chce jít nebo ne? V tisku se píše o mnoha jménech, nicméně jsou to "každý pes jiná ves". Pokud by to byla pravda, což nutně nemusí, nedává mi smysl ucházet se o PG a pokud nevyjde o Simeoneho, o Ramose, Conteho apod.

Zajímalo by mě, kam si myslíte, že se vydáme. Hodně asi napoví to slibované prohlášení PG, ten hodně zahýbe kartami.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 10:20 pm    Předmět: Citovat

Nejvíc bych chtěl asi Simeoneho, případně Conteho.

Tipovat si netroufám, každopádně mám strach, že bez Champions League k nám přijde akorát tak nějaký trenérský béčko, což by teprve mohl být pořádný průser.
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 10:21 pm    Předmět: Citovat

Moje přání je jasné - do konce sezóny Hiddink a pak Guardiola.

Hlavně ne Ramose, to by byl úlet. Ancelotti už to odmítl, nikdo jiný dostupný není. Snad jen Rodgers.

Anebo se vydat cestou jako Barcelona a vychovat si kouče z vlastních řad. Co třeba Zola nebo Poyet? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 10:22 pm    Předmět: Citovat

Zola to dneska odmítl, že na to ještě nemá.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 10:27 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:
Nejvíc bych chtěl asi Simeoneho, případně Conteho.

Tipovat si netroufám, každopádně mám strach, že bez Champions League k nám přijde akorát tak nějaký trenérský béčko, což by teprve mohl být pořádný průser.

Víťo, malej dotaz. Máš dojem, že duo Simeone-Emenalo jde k sobě?
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 10:49 pm    Předmět: Citovat

V týhle souvislosti jsem vůbec neuvažoval, ovšem pokud by to fungovalo tak, že by Emenalo pokračoval ve snaze o přivedení mladých a talentovaných hráčů, pak by s tím Simeone problém mít neměl, protože v Atlétiku je zapracovával moc rád.
kvasha16

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 10:54 pm    Předmět: Citovat

Tak mi napadlo, co keby sme nechali do konca sezon trenovat Steve-a? Posobi na mna sympaticky, posobi u nas uz nejaky cas akurat tazko odhadnut jeho kvality.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 10:54 pm    Předmět: Citovat

Já jsem pro někoho, kdo bude schopný zapracovávat mladé hráče. Nepotřebuju velké jméno, klidně bych bral někoho, jako je Pochettino. Guardiolou bych asi nepohrdnul, ten bordel se musí napravit, proti Contemu bych taky nebyl.

Simeone by byl asi nejlepší. Hlavně ať to dává logický smysl a nejde to absolutně proti tomu, co jsme dělali před Mourinhem (příchody mladých hráčů) a aby se využila akademie.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2015 6:26 am    Předmět: Citovat

Víťo, já tím nemířil na věk hráčů, ale spíš na typologii.

Moc se mi nechce zdát, že b ti naši měli Jm po krk, neb má na ně velké nároky co se organizace hry týče, a že by to u Simeoneho bylo jiné. Navíc nevím, jestli zrovna s ním by tihle hráči mohli hrát ten svůj vysněný bezstarostný fotbal.
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2015 8:00 am    Předmět: Citovat

Podle mě se to bude odvíjet od Guardioly. Po něm půjdeme, dáme mu co bude chtít a pak se uvidí. Ale podle mě k nám stejně nepůjde...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2015 9:20 am    Předmět: Citovat

Hoši, tohle je těžší otázka, než se zdá. Nechali jsme to zajít opravdu daleko. Potřebujeme někoho, kdo nám zvýší image. Těch možností moc není. Holland by měl určitě vést tým proti Sunderlandu a hodně ho okysličit. Pokud se vyhraje, nevím jediný důvod, proč by nemohl vést i další utkání v pořadí. Na začátku sezony se dával za příklad Gladbach a tam to zafungovalo náramně.

Hiddink je jako dočasná volba asi ok. Sice vyhořel u repre, ale tam ty podmínky rozhodně ideální nebyly. Jako caretaker přejde na trochu jiný režim a mohlo by to fungovat. Budou mu vyhovovat nynější hráči? Těžko říct. Respektive to pro něj bude dost jiné než minule.

Mně by nevadil Bielsa jako dočasný kouč. On je typicky na jednu sezonu, kde umí skvěle vytvořit základy pro progresivní styl. V Chile a Bilbau z toho žijí do teď. V létě pak někoho, kdo by pokračoval. Třeba i Simeone se tomu umí přiblížit. Bohužel ti hráči jsou nejen psychycky, ale i fyzycky dost na hraně, takže by to asi nebyla dobrá volba.

Pokud dojde Simeone, tak budu spokojený. On umí dostat hráče na svou stranu, ti pro něj jezdí po prdeli. Je to sice takticky propracovaný systém, ale jak několikrát ukázal, tak ho umí adaptovat. To je klíčové. Umí hráče posunout na opravdu světový level. Zapracovává mladé hráče. Má pokoru, ale umí dát do hry emoce.

Guardiola nepřijde, ten půjde jinam.

Trenérské béčko? Kdo to je? I o Pellegrinim bylo řečeno, že je trenérské béčko. Přesto evidentně ty tři sezony, které pro něj byly v City naplánové, odkroutí. Vyhrál PL a letos o ni bude bojovat. Pokaždé postoupil z nejtěžší skupiny LM. Letos mu konečně přálo štěstí na los.

Když docházel Ancelotti, tak měl jeden ligový titul. Na druhou stranu měl dvakrát LM.

Mně by se třeba libíl takový Unai Emery. Neustále jde takticky nahoru. Sevilla hraje naprosto parádní fotbal, který je plný nacvičených, ale zároveň pohledných kombinací. Přesně co mám rád. Obhájil EL, což je brutální úspěch. Dvakrát 5. v lize. V nejtěžší skupině LM neudělal ostudu.

Conteho si příliš nepřeju. Pak je tu Rudi García, který dokázal s Lille vyhrát titul a v Římě nehrál špatný fotbal. Poslední rok jsem jej ale vůbec nesledoval. Bez práce je Spalleti, což není vůbec špatné jméno.

Osobně opravdu nepotřebuju někoho, kdo je profláknutý. Chtěl bych někoho mladého, kdo má jiskru v oku, kdo dokáže zkombinovat úspěch (třeba jen zatím na nižší úrovni) a koukatelný fotbal. Zároveň někoho, kdo není naivní aby shořel jako AVB. Někoho úplně neznámého asi nedovedeme, ale Simeone, Emery, García nebo ten Spalleti? Ani jeden by mi nevadil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2015 9:40 am    Předmět: Citovat

Pěkně napsáno Alexi.

Ono se dá říct, že ten trenér je béčko. Ale jak nám ta Béčka posloužila už?

Grant nás dotáhl do finále LM a měl stejnou úspěšnost jako Mourinho v prvním angažmá (66%) - pro porovnání, Mourinho měl tohle angažmá 60%.

RdM s námi vyhrál double - a taky to je béčko.

Jediný problém u béčka je, že prostě nepřežije menší krizi (prohra na penalty ve finále LM), případně menší krizi.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2015 10:43 am    Předmět: Citovat

Zajímavý díl do skládačky. Diego Simeone podle dnešního Sportu neumí anglicky. To je naprosto klíčová informace dle mého.
Dejv

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2015 10:49 am    Předmět: Citovat

terry napsal:

Nebyl na tom Ancelotti s angličtinou při příchodu k nám stejně?
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2015 11:44 am    Předmět: Citovat

terry napsal:
Zajímavý díl do skládačky. Diego Simeone podle dnešního Sportu neumí anglicky. To je naprosto klíčová informace dle mého.

To bych nebral na bernou váhu. Spíš záleží, jestli by k nám chtěl. Pokud bychom se teď "předdohodli", tak za půl roku intenzivní práce bude umět anglicky lépe, než půlka našeho kádru.

Neville šel do Španělska s tím, že neuměl pomalu ani slovo španělsky taky.

Bude záležet vyloženě na něm - jestli bude chtít. Jednodušší pro něj samozřejmě bude Itálie a Španělsko, no.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
Strana 1 z 15

Přejdi na: