Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Liverpool
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cubinho

9550.0 points

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 5:54 pm    Předmět: Liverpool Citovat

Jak ho vidíte v PL a v jinych soutezich??

já ho vidím na 2. nebo 1. místě už sem to psal...

dobre posili,mají kvalitni kadr,atd.

myslim, ze dopadnou dobre i v Champions league..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavellkrenek

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 7:43 pm    Předmět: Citovat

Výjimečně se jim podařilo efektivně posílit. Co si budem říkat, přece jenom se ta finanční injekce z USA nějak projevit musela. Otázkou bude, jak se na nich projeví zátěž z více zápasů, případná zranění, navíc příjdou i těžší soupeři. Myslím, že je ještě brzo dělat nějaké závěry, když porazily týmy jako AV, Sunderland nebo Derby, které rozhodně nepatří mezi nejsilnější. Tak maximálně ta AV, ale tam měli celkem hodně štěstí. První branku, kterou mužstvo z Birminghamu inkasovalo byla vlastní a další byla ze standartkní situace. Uvidíme, jak si povedou proti týmům jako Newcastle, Everton, Manchester City, případně Blackburn. Liverpool je můj nejneoblíbenější tým v Anglii, takže jestli bych titul někomu skutečně nepřál, jsou to právě oni. Nicméně jsem názoru, že letos si oproti loňsku polepší. Ovšem taky je třeba nazapomínat na Arsenal, který zatím předvádí podobně kvalitní výkony a narozdíl o Liverpoolu i pěkný fotbal. Styl Reds je mi snad ještě více protivnější než to, co loni předváděla Chelsea. I když Liverpool mě prakticky začal vadit až s příchodem Benitéze a založením španělské kolonie, o mě je totiž známo, že španělský fotbal nepatří zrovna mezi mé oblíbené, takže totéž pro mě platí teď i o Reds.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 8:23 pm    Předmět: Citovat

Po šesti letech oživuju vlákno, ale stojí to za to. Warrior jede! Very Happy Very Happy

https://twitter.com/WARRIOR_FTBL/status/341994444100341761/photo/1
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 8:24 pm    Předmět: Citovat

terry napsal:
Po šesti letech oživuju vlákno, ale stojí to za to. Warrior jede! Very Happy Very Happy

https://twitter.com/WARRIOR_FTBL/status/341994444100341761/photo/1

Absolutně nechápu, co je k tomu vedlo...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 8:36 pm    Předmět: Citovat

To je hrůza...to je super. Smile
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 9:53 pm    Předmět: Citovat

Ostuda za 300 milionů dolarů za šest let.

Bohy

5359.0 points

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 2:18 pm    Předmět: Citovat

Tyjo, já sem s tim běžim a ono už to tu je. Je to neuvěřitelně ošklivej dres, nechápu. Very Happy
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 24, 2013 4:54 pm    Předmět: Citovat

Gosh, to byla neuvěřitelná akce od Sturridge. Přesně typ útočníka, kterého teď JM hledá. Vzpomenu si každým jeho zápasem na ten komentář, jak jsem tu minulé léto psal, že on může být skvělý útočník. Že když tam hrál, tak měl skoro branku na zápas. Opravdu velká škoda, že ho tam žádný kouč u nás nepoužil.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 24, 2013 5:49 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ho také chtěl, aby zůstal a hrál, problémem byl Torres. Tomu dalo naše vedení přednost.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 24, 2013 6:35 pm    Předmět: Citovat

On asi chtěl každej, aby zůstal... Je to průser, on je schopnej nastřílet 20 golů sezonu co sezonu... Jen doufám, že pokud to tak opravdu bude a on bude chtít přestoupit výše, tak že nepůjde do Manchesterů, zvlášt United - byla by to špičková náhrada za Persieho...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 12:57 pm    Předmět: Citovat

Liverpool vede 1:0. United zatím žalostní. LFC hraje aktivně a nenechává jejich stopery rozehrávat, nutí je k chybám. Přestože mají mnohem slabší tým než my. Jsem zvědavý, jestli se ve světle tohoto utkání bude koukat na náš pondělní zápas trochu v jiném světle. Jakože to byla zbytečně připosraná taktika a minimálně stejného výsledku se dalo dosáhnout i jinak (navíc s větší pravděpodobností na výhru).
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 1:03 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Liverpool vede 1:0. United zatím žalostní. LFC hraje aktivně a nenechává jejich stopery rozehrávat, nutí je k chybám. Přestože mají mnohem slabší tým než my. Jsem zvědavý, jestli se ve světle tohoto utkání bude koukat na náš pondělní zápas trochu v jiném světle. Jakože to byla zbytečně připosraná taktika a minimálně stejného výsledku se dalo dosáhnout i jinak (navíc s větší pravděpodobností na výhru).

Za předpokladu, že United budou hrát celou sezónu stéjně a nebude hrát roli, jestli hrají venku či doma - ona ta atmosféra i díky debutu Moyese a Rooneyho "návratu" byla skvělá, ale to nikomu nevnucuju. Tak souhlasím.

Jen mě překvapuje, že před pár dny jsi uznal či dokonce sám tvrdil, že Rooney v takové formě, kterou předvedl proti nám (a z části proti Swansea) může být hráčem, který urve titul - ergo bude rozhodovat zápasy.

Dnes ho tam nevidím, proti nám hrál skvěle, myslím, že je minimálně vhodné tohle zmínit.

Nastoupit dnes Liverpool bez Studge či Gerrarda nebo Coutinha, tak by ta hra opět mohla vypadat jinak - zvlášt kdyby jeli na Old Trafford.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 1:41 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:

Zase hrajou jiní. Posílili třeba středovou řádu. Přesto stačí být aktivní a není problém je přehrávat. Carrick má dneska úspěšnost přihrávek 59%. On byl vždy slabý, když je pod tlakem. My je bohužel sice ubránili, ale díky naší taktice mohli využívat své přednosti. Ono se sice obhájí všechno, ale Liverpool jasně ukazuje, že s nimi jde hrát i jinak než parkováním autobusu. A to mají mladých hráčů stejně jako my.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 2:29 pm    Předmět: Citovat

To bychom tedy měli.. vyvstává logická otázka, jestli jsme United v pondělí teda ubránili, anebo byli sami tak špatní? škoda, vyhrát tam, tak Moyes má problém.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 2:40 pm    Předmět: Citovat

Ja si myslim, ze Liverpool jasne ukazal, ze Ucka su a budu tento rok dost hratelne...Kebyze na nich vybehneme podobne ako na Bayern, skusime nejaky ten vyssi pressing, tak sme ich kludne mohli dat...Nehovorim, ze to boli stratene 2 body, ale bol to uplne premarneny zapas, ktory nic nenapovedal o sile ani jedneho z timov...Naopak dnesok mnohe naznacil...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Další
Strana 1 z 45

Přejdi na: