Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Liverpool
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2021 4:06 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Georgewon napsal:
Talker napsal:
Tak v pondělí můžeme před Liverpool, pokud získáme 3 body... Very Happy Je fakt vtipný, jak tahle sezona probíhá.

Tak nesundat Lamparda, moc vtipný by to nebylo. A třeba City se "covidové sezoně" definitivně postavilo a udělalo si exkluzivní sérii výher...

Nevím úplně, jak to myslíš - jako že díky bohu, že jsme to udělali a díky tomu se dotáhli nebo že jsme to dělat neměli a zvládli bychom to tak jako tak? Very Happy

Protože si stále myslím, že i Lampard by byl schopný udělat 10 bodů z těch předchozích 3 zápasů. Nevíme to samozřejmě jistě. Každopádně stalo se a máme Tuchela, tak snad bude pokračovat v dobrých výsledcích a tu LM udělá.

V tomto ohledu s tebou nemohu souhlasit. Frank je sice borec, ale 10 bodů z těch 3 zápasů by určitě neudělal Very Happy Wink

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2021 4:09 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
Talker napsal:
Georgewon napsal:
Talker napsal:
Tak v pondělí můžeme před Liverpool, pokud získáme 3 body... Very Happy Je fakt vtipný, jak tahle sezona probíhá.

Tak nesundat Lamparda, moc vtipný by to nebylo. A třeba City se "covidové sezoně" definitivně postavilo a udělalo si exkluzivní sérii výher...

Nevím úplně, jak to myslíš - jako že díky bohu, že jsme to udělali a díky tomu se dotáhli nebo že jsme to dělat neměli a zvládli bychom to tak jako tak? Very Happy

Protože si stále myslím, že i Lampard by byl schopný udělat 10 bodů z těch předchozích 3 zápasů. Nevíme to samozřejmě jistě. Každopádně stalo se a máme Tuchela, tak snad bude pokračovat v dobrých výsledcích a tu LM udělá.

V tomto ohledu s tebou nemohu souhlasit. Frank je sice borec, ale 10 bodů z těch 3 zápasů by určitě neudělal Very Happy Wink

Myšleno z těch čtyř... Very Happy Každopádně kromě Tottenhamu to nebyli vyloženě silní soupeři, takže podle mého tam ta šance byla. Smile
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2021 4:15 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
FairCop napsal:
Talker napsal:
Georgewon napsal:
Talker napsal:

Myšleno z těch čtyř... Very Happy Každopádně kromě Tottenhamu to nebyli vyloženě silní soupeři, takže podle mého tam ta šance byla. Smile

Jasný, pochopil jsem, ale nemohl jsem si to odpustit Very Happy

Já to taky tak vnímám, ale podle mě je zbytečné vytahovat tu kartu "co by, kdyby", já jsem rád, že nový trenér nemá žádný smrtící start do nového působiště - na druhou stranu, myslím si, že speciálně letos se jasně ukazuje, že je skoro jedno, proti komu se hraje Very Happy

Tottenham zvládl, v poháru se jde dále a atak na TOP 4 zatím vypadá moc dobře.

Již brzy se k tomu přidá LM se skutečnou zkouškou v podobě AM.

Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2021 5:12 pm    Předmět: Citovat

Jestli jste nepochopili, jaký je rozdíl mezi Guardiolou, Kloppem a Lampardem, nebo nevidíte rozdíl mezi naším kádrem a Leicesteru, nemůžu vám pomoct. Stejně jako jestli fakt někdo věří, že by Lampard urval 10 bodů. Jasně, je to takový slovní ping-pong, ale čistě statisticky rozhodně ne, když měl průměr lehce nad 1,5 bodu na zápas. A argumentačně k tomu taky neexistuje snad jediný relevantní důvod, snad kromě slabších soupeřů, nicméně s nimi ztrácel body pravidelně. A jeho statistika proti TOP6 je všeobecně známá.

Tuchel ten tým nedostal z deky nějakým zázrakem, který spadl z nebe. Prostě se rozhodl nepůjčit soupeřům balon a kompletně vygumovat jejich šance. Jen díky tomu máme ty body, protože vepředu je to furt stejně jalový a celkově je kádr stále plný borců mimo formu. Prostě udělal pár základních kroků, kterých Lampard nebyl schopný. Klidně si dál můžete věřit na Ježíška, ale já vám v tom sekundovat nehodlám Smile

Jinak o City a Liverpoolu se nehodlám bavit, tam není jediný relevantní důvod měnit kouče. Ale ManU, Spurs i Arsenal si tady můžete brát dál jako zaklínadlo a já si přesto tipnu, že udělali všichni chybu, že svoje trenéry podrželi a dřív či později svoji mýlku napraví. Tuchel přinese lepší výsledky než ti tři dohromady...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2021 5:28 pm    Předmět: ... Citovat

Proroctví, že "nějaký klub" "někdy" v budoucnu "nějakého manažera" vyhodí mi zas tak prorocké nepřipadá, ale budiž Very Happy

Jinak jde prostě o to, že je legrační, jak za každou cenu přispěcháš s tím, že víš, co by se nestalo a když pak někdo vytáhne stejnou křišťálovou kouli, tak si tady začneme házet fakt, statistiky a pravděpodobnosti.

Prosím, z úcty k Lampardovi, nechme už to být a nevkládejme to do každé posrané debaty (v tomto případě koukám vlákno Liverpool). Pokud Georgewon chce, tak ano, chválím, pokud to mělo být úmyslné triggerování pitomců jako jsem já, tak se podařilo, já se na to nachytám vždycky, ale přesto si myslím, že to můžeme nechat být.

Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2021 5:53 pm    Předmět: Citovat

Tak jinak, když to potřebuješ do detailu. Vsadím se, že budou vyhozeni, aniž by vyhráli nějakou trofej.

Nechápu, proč sem taháš nějakou úctu k Lampardovi. Pro mě za mě, klidně věřte, že by ještě letos udělal titul. Realitou ale zůstane, že byl vyhozen a nechal za sebou tým pod totální dekou na desátém fleku...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2021 6:23 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Tak jinak, když to potřebuješ do detailu. Vsadím se, že budou vyhozeni, aniž by vyhráli nějakou trofej.

Nechápu, proč sem taháš nějakou úctu k Lampardovi. Pro mě za mě, klidně věřte, že by ještě letos udělal titul. Realitou ale zůstane, že byl vyhozen a nechal za sebou tým pod totální dekou na desátém fleku...

Chvíli píšeš o realitě (s tou problém nemám) a chvíli si vymýšlíš své teorie (proti tomu jsem se ohradil).

Prostě mi připadá neuctivé někomu připisovat potenciální porážky, které nenastaly a ani už nikdy nenastanou. A obhajovat to nějakými trendy je dost úsměvné v této sezóně - ale jak říkám, nejde mi ani tak o to obhajování, to děláš prostě dodatečně, já spíš nerozumím té snaze tyhle spekulace a domněnky pořád vytahovat, když už je Lampard dávno vyhozený a trénuje nás někdo jiný.

Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2021 6:44 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem psal, Tuchel dělá skvělou práci, to rozhodnutí je v pohodě z mého pohledu, dalo se to čekat. Jen je vidět, že v téhle sezoně by se dalo bavit o vyhození téměř všech manažerů (včetně Guardioly v prvních kolech Very Happy)
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 2:22 pm    Předmět: ... Citovat

Včera se měl proti nám lehce zranit stoper Kabak.

Proti Fulhamu se tak bude hledat další stoper ... jedna věc je ta, že Klopp roky nerotoval a tak šel některým problémům naproti, ale na druhou stranu tohle už je extrém.

Včera jsem koukal na tabulku a říkal si, že stejně věřím tomu, že TOP4 uhrajou. United teď můžou prohrát v derby se City, West Ham i Everton budou klopýtat a Leicester je z formy a zranění klíčových hráčů ho pravidelně stojí body.

Ale Liverpool má ty hlavy hodně dole a jak je už dobrým zvykem, tak Salah střídání nese hodně blbě a agent se opět činil Very Happy

FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2021 2:59 pm    Předmět: ... Citovat

Koukám na Liverpool, oslavil jsem si branku AV a hrozně smutnil, že Liverpool vyrovnal ... pak jsem zpozorněl, že to možná byl offside.

Jenže jak tam začali rýsovat ty čáry, tak jsem to vypnul, už jsem nedoufal, že se z toho dá offside vykouzlit - ale podle Livesportu se to povedlo Very Happy

Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2021 3:32 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:

Tady se snad shodneme, že pravidlo o ofsajdu rukávem vymýšlel úplný dement. Loni bylo kontroverzní rameno, tak to někdo povýšil na novou úroveň. Přitom když se pak touto částí dotkneš míče, tak je to nekompromisně neuznaná branka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2021 3:49 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:

Tady se snad shodneme, že pravidlo o ofsajdu rukávem vymýšlel úplný dement. Loni bylo kontroverzní rameno, tak to někdo povýšil na novou úroveň. Přitom když se pak touto částí dotkneš míče, tak je to nekompromisně neuznaná branka.

Je to píčovina, to souhlasím a jako já jsem naprosto pro přepracování toho pravidla o offsidu.

Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2021 3:59 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Je to píčovina, to souhlasím a jako já jsem naprosto pro přepracování toho pravidla o offsidu.

Ani není nutné přepracovávat pravidlo jako takové. Jen prostě procedůru jak se situace určuje u VAR. Pokud rozhodčí odmával ofsajd, tak hledat do poslední detailu, zda náhodou přeci jenom nebyl. Pokud to rozhodčí pustil, tak rychlá kontrola běžným pohledem. A pak ty ruky, které zavedli v Anglii. Klidně nechat takhle, ale nebrát to pro ofsajd jako úmyslnou část těla, kterou bude hráč skórovat. Hotovo dvacet. Můžeme hrát a nikdo si nemá na co stěžovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2021 4:15 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:

Ani není nutné přepracovávat pravidlo jako takové. Jen prostě procedůru jak se situace určuje u VAR. Pokud rozhodčí odmával ofsajd, tak hledat do poslední detailu, zda náhodou přeci jenom nebyl. Pokud to rozhodčí pustil, tak rychlá kontrola běžným pohledem. A pak ty ruky, které zavedli v Anglii. Klidně nechat takhle, ale nebrát to pro ofsajd jako úmyslnou část těla, kterou bude hráč skórovat. Hotovo dvacet. Můžeme hrát a nikdo si nemá na co stěžovat.

Tak ale vidíš kolik lidí je nasraných, když se něco posoudí správně.

Jako já už to mám nastaveno tak, že mi tohle v zásadě nevadí, protože to beru jako nutné zlo, které plyne z toho, že teprve zjišťujeme, co ten VAR bude běžně přinášet.

No ale tak vidím, že svět to bere jako druhý konec světa, naprostou katastrofu a už někteří lidé říkají, že to je snad lepší bez VAR, že to je důkaz toho, jak je to španě, tak potom říkám: "Dělejte si s tím co chcete, souhlasím, že snad jako lidstvo jsme schopni vymyslet elegantnější řešení."

Já jsem napsal, že jsem pro přepracování toho pravidla, protože vycházím z toho, že to, jak je to nyní zkoumáno je dáno právě tím pravidlem nebo jeho výkladem.

Třeba na první dobrou, jak píšeš ten svůj návrh, tak úplně přesně nevím, proč se vlastně dlouze a podrobně zabývat odmávaným ofsajdem. Hráč jde sám na brankáře, je odmávaný ofsajd.. tak to chápu jako, že byla přerušena hra a akce skončila. Tak proč podrobně zkoumat, jestli neudělala rozhodčí chybu, když už to asi útočníkovi tu šanci nevrátí? Aktuální situace vede k tomu, že rozhodčí nechávají raději častěji praporek dole, nechávají to dohrát a když padne branka, tak je tam VAR a když to jde do prdele, tak si třeba pro klid duše místo rohového kopu odmávají offside, ale často to nic neřeší.

Ohledně kontroly běžným pohledem jsem hodně opatrný, protože já jsem v tomhle třeba totálně marný a kde všichni vidí dopředu jasný (objektivně) offside, tak já vlastně nevím Very Happy A představa, že někdo jako já sedí u toho videa je dost děsivá Very Happy

Problém je to rýsování samo o sobě, kdy se s těma lajnama dá poměrně čarovat, podobně jako s momentem, kdy si to zastavíš. Ale budu rád, když FIFA a spol. tu debatu opravdu povedou. Zaznamenal jsem něco o Wengerovi, offsidu, Kataru a automatizovaném procesu vyhodnocování, musím si přečíst, o co se má vlastně jednat.

dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2021 4:18 pm    Předmět: Citovat

Vždyť se tu řeší pořád to samé, jen v jiných vláknech a jiní lidi...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45  Další
Strana 43 z 45

Přejdi na: