Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Man City
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 6:10 pm    Předmět: Citovat

Tohle je hodně trapný zápas. Jak se mi zprvu zdálo, že to máme pod palcem, tak ten druhý poločas to vypadá jinak. AC to dneska přerotoval. On namísto jedné změny v sestavě raději hraje 4 hráče na jiných pozicích. A speciálně tohle je zápas, kdy bychom potřebovali někoho, komu balón nepřekáží a umí něco vymyslet. A vidět Hazarda běžet, presovat, to aby se člověk hodně poctivě a hodně dlouho díval...ten tam jen chodil. Michy měl jít za Moratu a Willian měl sedět.

A BTW, ten Moses má nějaké drobné zranění? Jinak to taky nechápu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 6:22 pm    Předmět: Citovat

Tady je to bez debat. City byli lepší a zaslouženě vyhráli. Netradičně špatně dnes podle mě udělal některé volby Conte (Azpilicueta, Willian) a především se ukázalo, že bez Moraty jsme zcela nahraní. Snad nebude chybět dlouho. Už jsem tu Llorenteho dnes jednou zmiňoval, ale musím znovu. Protože takový typ útočníka by nám zrovna v takovém zápase dal možnost změny stylu, nakopávat míče. To Batshuayi nepřinese. Ale to jen takový postřeh, proč by se jiný útočník hodil.

Každopádně chyba Michyho to není. Po jeho příchodu a příchodu Pedra se to značně zlepšilo, to měl ostatně Conte udělat mnohem dřív. I to dnes trochu prováhal.

Za mě je dnes jednoznačně pozitivní výkon Christensena a nakonec i Rudigera, ten jde stále nahoru, to je dobře. Luiz tam asi ještě Christensena nějakou dobu nepustí, ale jsou to velmi dobré vyhlídky. Škoda, že takový přetlak máme zrovna na této pozici.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 6:26 pm    Předmět: Citovat

Hm, ani trochu to dneska nevyšlo.. těžko říct, jestli se Conte musel takhle do nohy střelit sám, anebo to bylo vynucené nějakým zraněním. Určitě chtěl zkusit takticky něco odlišného, protože těžko jít proti Guardiolovi se známým systémem, který si může přečíst jako knížku. Těch možností bohužel máme sakra málo, jak soupeře překvapit. Navíc když Morata byl po Atletiku zraněný a Hazard dva zápasy nedá. Willian trapný, to není hráč pro Chelsea.

Závěr vypadal trochu lépe, ale bylo to dost na náhodu a otevřené z naší strany.

Žádná vytvořená šance a standardky kopeme směšně.

Christensen top výkon. Dneska ještě víc než ty jiné zápasy. Jakoby si řekl, že Luiz není nedotknutelný a to místo může být brzy jeho.

Mnohem víc mě ale sere Arsenal.. tady jsem čekal, že asi nevyhrajeme.. síly jsme obětovali v Madridu. Navíc oni ani City nevypadali, že hráli na nejvyšší rychlostní stupeň.

Naposledy upravil Alex dne so září 30, 2017 6:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 6:26 pm    Předmět: Citovat

Děs a hrůza a ty poslední minuty...trapas. Ta totální neschopnost něco vymyslet, dát kloudný balón...děs.

MC hodně presovali, my skoro ne. Naše přihrávky končili často u Cahilla či Rudigera...rezultát jasný. Pak ty časté výkopy z nouze za ty trpaslíky vepředu.

MC také nehráli nic extra. Drželi balón, ale dlouhou dobu to nebylo ono. Pak přišla naše jedna větší chyba a byla z toho branka. Kdybychom jim dali obvyklý příděl, měli bychom 3 body. Máme tu tedy dva domácí zápasy po sobě bez vstřelené branky. To tu už dlouho nebylo.

A prd, já už dál psát nebudu, nebaví mě to, neb bylo všechno mizerné. Christensen potěšil, jako letos vždy. Bez Moraty to stálo za pendrek. V létě jsme promarnili šanci kádr posunout. Takto stačí přijít o jednoho či dva hráče a jsme v totální řiti. Hráči MC běhaví, s balónem v pohodě. U nás hráči skoupí na krok a balón raději pryč...
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 6:30 pm    Předmět: Citovat

Naprosto zoufalej a trapnej výkon. My jsme snad ani nechtěli vyhrát. Hrozné zklamání

City nás přejelo ve všem. Samozřejmě se můžeme vymlouvat na krátký čas přípravy či něco podobného, ale tohle se mělo řešit v létě. Leda hovno, že se přestupák nakonec zvládl relativně dobře. Do ofenzívy máme 2 hráče, teďka možná na nějakou dobu jenom jednoho. To je nepochopitelný. Za Fabregase taky nikdo.

Hodně smutný tohle předvést doma. Nejlepší od nás Christensen, který stejně poputuje na lávku.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 6:46 pm    Předmět: Citovat

Nemám nic proti porážce. Může se stát a viděl jsem snahu u několika našich hráčů. Hazard bojoval, byť neměl podporu. Morata je skvělý. Silný na míči i rychlostně dobrý. Christensen je velký příslib, toho nesmíme nechat pláchnout. Rüdiger Saneho dobře uhlídal. I Bakayoko a Kante bojovali. Ale k čemu to je, když Fabregas nemá svůj den a nevykouzlí geniální přihrávku (protože přiznejme si, kvůli ničemu jinému v sestavě není). A o Willianovi se nemá cenu bavit. Vše bylo řečeno - na co sáhl, to posral. Zoufale nám chybí kreativita.
A potvrzuji, co tu bylo řečeno - síly jsme nechali v Madridu, logicky. A kvalita v šířce nám chybí. Má k tomu něco Blade??
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 6:53 pm    Předmět: Citovat

Dneska nám nepomohl ani Drinkwater a nepomohl by nám ani Barkley. Wink

Letos jsme doma přišli už o 8 bodů. V celém loňském ročníku jen o 6. Hmm.

Prostě slabší léto, menší motivace a už to smrdí. Motivaci mají hráči jen na LM.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 6:56 pm    Předmět: Citovat

steiner: Možná, že naše varianta wing-backa č.27 - Zappacosta by pomohl Very Happy
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 7:00 pm    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Má k tomu něco Blade??

Podle mě jde dnešní prohra za Contem, ten s odchodem Moraty úplně rezignoval na útok. 3-5-2 bez útočníka a s Azpim na wingbacku? Tam prostě byla hodně malá pravděpodobnost, že padne gól. Upřímně nevím, jestli to má co dělat se šířkou kádru. Ono ve chvíli, kdy se zraní streďák a trenér za pochodu přejde na rozestavení, kde je právě dokonce ještě o jednoho střeďáka víc, se není moc čemu divit. A to se sám ještě omezuje tím, že nevyužívá Pedra, Michyho, Kenedyho, Zappacostu nebo Musondu.

Mimochodem, pokud vím, tak si tu lidi stěžovali spíš na to, že nepřišel křídelník. Dnes Conte křídelní prostory vůbec nevyužil a ještě měl dvě křídla na lavičce a jedno na tribuně. Tak tady nějak upřímně nevím, na co narážíš ...
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 7:21 pm    Předmět: Citovat

Pokud je Pedro po zranění a kdoví, Moses třeba taky a Drinkwater je mimo, tak evidentně moc možností není. William z formy a Michy evidentně nedosahuje výkonnosti,aby mi Conte důvěřoval na 100%. Narážím na tvé vyjádření zde na fóru že zápasu s AM,že ten tým asi tak špatný nebude. Ten tým dnes ve srovnání se City vypadal jako nedospělý bráška. Pro mě je šílené vidět,že z placu jde Silva a Sane a na hřiště Bernardo, Gundogan a to ještě mají 3 top playery zraněný.

A pokud by přišel top wing-back a střední záložník navíc, tak čert vem křídlo...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 7:30 pm    Předmět: Citovat

Bohužel pravda se vždy ukáže v tom horším a ne v tom lepším.. ať už Conte udělal chyby nebo ne, tak prostě tomu kádru chybí šířka, zejména v kvalitě. Jako můžeme se bavit, že mohl jít do hry někdo jiný, ale když jde do hry náš první ofenzivní hráč a totálně na to nemá, tak asi to není zrovna ideální pozice pro kouče. Když Conte musí udělat všechno dobře, abychom měli šanci, tak evidentně je někde chyba.

Přijde mi jako vtip, že se nevyužívá Zappacosta, Kenedy nebo Michy více. Je něco jiného hrát proti Karabachu a proti Arsenalu nebo City.

Stejně jako že nevyužil křídelní prostory.. já bych je nevuyžil taky, když nemám k dispozici třetího dominantního ofenzivního hráče. Willian byl zoufalý a Pedro dost možná po zranění a zrovna míč podržet neumí. A to byla zásadní vlastnost, kterou jsme potřebovali. A žádný z nabízených hráčů tohle prostě nezvládá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 7:41 pm    Předmět: Citovat

Já si prostě myslím, že máme dostatečně dobrý kádr na to, abychom naplnili cíle letošní sezóny. Víc už se mi k tomu psát nechce, nemá to smysl, jak šlo vidět v létě.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 7:49 pm    Předmět: Citovat

Tak AC chyby udělal, o tom není sporu. Nyní se ukazuje, jak jsme to léto nevyužili. Nyní budeme čekat na leden a bude se tu psát, že hráči nejsou k mání a že jsou drazí...

My jsme ten kádr sice posunuli, ale ne kvalitou, jak píše Aleš. A to je zásadní. Pokud chceme mít efektivní herní styl, kdy se nebudeme ve velkých zápasech spoléhat na protiútoky, ale budeme zápasům občas i dominovat, pak nás za rok čeká sakra hodně práce. Sakra hodně. A bude to sakra drahé. A otázka je, jestli nebudeme muset řešit i další hráče základu.

Navíc jsme po titulu, tuhle sezónu obvykle míváme problémy...kdy jindy se mělo posilovat?
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 7:54 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Já si prostě myslím, že máme dostatečně dobrý kádr na to, abychom naplnili cíle letošní sezóny. Víc už se mi k tomu psát nechce, nemá to smysl, jak šlo vidět v létě.

Tak jestli je pro tebe cíl postup do jarní fáze LM a umístění ve čtyřce, pak na to kádr asi máme.

My ale po mistrovské sezóně, kdy nám Conte dokázal svou magii, čekali o dost víc. Kdy jindy se mělo pustit žilou, když ne u kouče, který dokáže z hráčů dostat nevídané.

A obávám se, že vyšší cíle má také vedení. Jen tomu tak nějak nepřizpůsobilo léto.

Stalo se přesně to, čeho jsme se obávali. První těžký duel v týdnu a hned máme o víkendu kocovinu. Zmohli jsme se jen na trapnou betonáž, jakou jsme zažívali pod JM.

Nedostatečná šířka kádru je do nebe volající a když ti blade nestačí tohle fórum, tak se to řešilo i na BBC nebo SkySports prakticky celé léto.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 7:59 pm    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Tak jestli je pro tebe cíl postup do jarní fáze LM a umístění ve čtyřce, pak na to kádr asi máme.

Tak pokud nejsi ochoten připustit, že podle někoho jiného ten tým má na víc, a hodláš mi tu takhle dogmaticky předkládat vlastní odhady, tak asi jo no.

Btw, někdy je i tohle fórum víc než dost, ale dík za tip.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na: