Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Arsenal vs. The Blues
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 9:41 pm    Předmět: Citovat

steinere, omlouvám se. Sežeň číslo na Belottiho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 9:42 pm    Předmět: Citovat

Být nestranný fanoušek, asi jsem se bavil ještě víc. Do toho našeho vyrovnání to od nás bylo dost slabé, pak se to úplně otočilo a takhle neudržet závěr, to hodně mrzí. Ale když jdeš třikrát sám na bránu a nedáš nic, je někde chyba.

Opět to zopakuju, ale Courtois byl fantastický. A Willian při té druhé brance skvěle našel Zappacostu, to bylo klíčové. Alonso jako zakončovatel klobouček.

A vlastně až na ten druhý gól se mi hodně líbil ten jejich mladý klučina na levém křídle, slušně tam Mosese cvičil.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 9:42 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
steinere, omlouvám se. Sežeň číslo na Belottiho.

Very Happy Very Happy Very Happy
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 9:49 pm    Předmět: Citovat

To je proste na roztrhanie...Najprv Conte rezignuje na vitazstvo, da tam Drinkwatera za Fabregasa v momente, ked sme preberali kontrolu nad zapasom...Ako blesk z jasneho neba da Alonso gol po zivotnej akcii Zappacostu a v zostave s 8 !!! defenzivnymi hracmi sa nechame Arsenalom pomliet na prach...

Toto bol proste cisty cirkus od Conteho, hracov a korunoval to Morata...Ta obrana Arsenalu bola totalna komedia, ved tam stacilo len prehodit loptu a neobratny Morata siel 2x sam na branu...

To som fakt zvedavy co my chceme hrat proti Barcelone...
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 9:50 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
To som fakt zvedavy co my chceme hrat proti Barcelone...

Tak to jsem si dnes taky říkal. Vyrukovat s tímhle, co dnes, na Barcelonu, sfouknou nás jako svíčku.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 9:53 pm    Předmět: Citovat

Na Arsenal nám to po AC moc nejde...dříve to byla všechno jasné výhry...

I vedení doufám vidí, že potřebujeme nutně posílit. Morata nedosahuje kvalit Costy. Ten by Arsenal dneska totálně rozesral. Drinkwater k ničemu. A oni řeší Barkleyho...

Naposledy upravil steiner dne st leden 03, 2018 9:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 9:53 pm    Předmět: Citovat

Jak bylo řečeno v létě... Morata není osvědčený útočník, je to dvacetipětiletý talent, který neví, jak táhnout tým. Všechno se musí naučit.

To, že zahodil nějaké tutovky za rozhodnutého stavu proti Stoke, to se ještě dá akceptovat. Ale zahodit to, co dneska. To je fakt na palici... Tolik mu toho vytvořit a koukat, jak to zahazuje, to musí ty hráče pěkně srát. Kdyby uměl chladnokrevně zakončovat, tak už má těch golů mnohem víc.

Jsem zvědavý, jestli je to jen špatnou formou a jakmile to prolomí, tak to bude dávat, nebo jestli je prostě tak dřevěný. Každopádně si komplikujeme situaci. Zbytečně. Místo pohodlné výhry si necháme dát gol na závěr a ztratíme dva body.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 9:54 pm    Předmět: Citovat

á vážně nevím, jestli budu přehánět, když řeknu, že jsem nikdy v životě neviděl horší výkon útočníka, než dneska předvedl Morata. To bylo fakt hrozný, nejde jenom o ty šance, ale kolik toho zazdil v mezihře, kolik banálních situací vyřešil špatně. Bohužel na mě působí jako ten typ útočníka, který když párkrát selže, začne pochybovat, nad vším pak příšerně dlouho přemýšlí a když se následně dostane do šance, neví, co dělat, bojí se, takže to ve většině případů zazdí.

Jinak Taylor je podle mě vážně špatnej sudí, protože u něj člověk za devadesát minut nezjistí, co je faul a co je čistý. Prostě je to o náhodě, o tom, jakou má v tu chvíli náladu, čemuž nerozumím. Hráči z něj podle mě musí být dost na prášky.

Jinak se mi v úvodních 60 minutách vůbec nelíbil Bakayoko, v ofenzivě tam udělal dobrou věc akorát při tom zakončení v první půli, další skvostnou přihrávku Fabregase ale nezpracoval a v defenzivě byl úplně mimo. Nezavíral prostory, nepresoval hráče, nedržel se se soupeřem v náběhu, moc jsem to nepochopil.

Každopádně předvést něco takového proti Barceloně, tak je po prvním zápase vymalováno po výsledku 0:3, tohle byl směrem dozadu vážně celkem slušný průšvih.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 9:56 pm    Předmět: Citovat

Baka nic moc. Navíc on když se má dostat do šance, tak to nečeká nebo to zadrbe.

SOuhlas, že Morata sral snad všechno.

Zappa měl chuť, škoda toho okamžiku...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 10:05 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
Najprv Conte rezignuje na vitazstvo, da tam Drinkwatera za Fabregasa v momente, ked sme preberali kontrolu nad zapasom...

Vždyť těch 10 minut po střídání Fabregase byla naše nejlepší pasáž v zápase. Hřiště jsme měli pod kontrolou. Hned první akcí jsme si vytvořili slibnou šanci kolem vápna (prakticky totožný moment jako branka, jen jinak řešený). Dokázali jsme dostat jejich obranu do pozice, kdy při brance shořeli jako papír.

Nicméně tu následnou kapitulaci, tu doteď nechápu. Arsenal je tým, který se veze na vlně a místo abychom je přidusili u dna, tak uděláme opak a necháme je vybudovat tlak pomocí závarů.

Ale jsem zvědav, jak to s Moratou bude pokračovat. On má po dnešku snad 14 neproměněných tutových šancí, to je sakra vysoké číslo. K tomu se nepřiblížil ani Torres za celou sezonu. To jeho nulové sebevědomí v zakončení mi přijde divné. On se nikam neschovává, snaží se, ty šance vytvoří svým pohybem a rychlostí a pak to takhle chladnokrevně zazdí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 10:21 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:

Vždyť těch 10 minut po střídání Fabregase byla naše nejlepší pasáž v zápase. Hřiště jsme měli pod kontrolou. Hned první akcí jsme si vytvořili slibnou šanci kolem vápna (prakticky totožný moment jako branka, jen jinak řešený). Dokázali jsme dostat jejich obranu do pozice, kdy při brance shořeli jako papír.

Zapas sme dostali pod kontrolu, lebo sme zavreli stred a sli po remizu...Ja si teda na nic prevratne od nas nespominam odkedy siel Morata sam na kasu po Cescovej kolmici az po Alsonsov gol...Iba totalne odizolovaneho Hazarda s Moratom od zbytku...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 10:35 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
Zapas sme dostali pod kontrolu, lebo sme zavreli stred a sli po remizu...Ja si teda na nic prevratne od nas nespominam odkedy siel Morata sam na kasu po Cescovej kolmici az po Alsonsov gol...Iba totalne odizolovaneho Hazarda s Moratom od zbytku...

To je velká katastrofa, že každých 10 minut nejde náš hráč sám na brankáře. Já mám někdy pocit, jakoby ani jinak branky střílet nešly, než že musejí být vytvořené po kolmici přes půl hřiště.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 10:44 pm    Předmět: Citovat

Každopádně se nedivím, že Conte by rád i nějakého toho zkušeného a kvalitního hráče.

Bakayoko má talent, ale ještě kus cesty ke kompletnímu hráči. Těžko říct, jestli klub jako Chelsea má mít trpělivost na podobné piplání, když by se mělo jednat zároveň o hráče základní sestavy? Jsou zápasy, často ty důležité, kdy nás to oslabuje. Ještě to chápu u hráče z lavičky, kdy si můžeme vybírat zápasy co bude hrát, ale Bakayoko má být hráč do základu.

Stejně tak Morata, co je první rok útočníkem a na tu roli si zvyká. Přitom my nemáme na lavičce nikoho, kdo by nám dal jistotu, když to potřebujeme.

Když už máme ty hráče pro budoucnost a pár talentů v pořadníku, tak bychom mohli jít do hráčů, co nám dají 2-3 špičkové sezony. Hráči jako Vidal a Vardy. Plus na pozice, kde to potřebujeme, tak přivést talentované hráče co se můžou zapracovávat, ale mají špičkový potenciál (levý obrance a křídlo).
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2018 8:10 am    Předmět: Citovat

Ono, mladíci a nováčci v týmu jsou pěkná věc, ale nesmí jich být moc. Aktuálně není v týmu ani jeden zkušený útočník. Není zde nikdo se zkušeností z PL. Dva nováčci, kdy každý má nějaké problémy.

Já se přidávám k tomu, že jsme to chtěli ubránit, a dopředu jsme byli úplně jaloví, ten balón neměl kdo podržet. Trošku tomu pomohl až Willian.

Jinak Cahill a Azpik, ti toho včera uhasili, jen co je pravda.
terry

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2018 10:10 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Jinak Cahill a Azpik, ti toho včera uhasili, jen co je pravda.

Pokud si vzpomínám, ani Christensen nepropadl a několikrát tam měl skvělý zákrok.

Nicméně jsem zvědavý, zda ještě třeba toho Vardyho zkusíme. Teď to paradoxně dává největší smysl. Vidíme, že Morata je se sebevědomím zakončením v čudu a kdyby si měl možnost třeba chvíli odpočinout, neuškodilo by to. Zároveň vidíme, že Michy může nastoupit pouze proti čtvrté lize, což je opravdu tristní. Tím pádem potřebujeme útočníka jako sůl. A příliš lepších zakončovatelů a zároveň typů na našeho útočníka mezi základem a lavičkou není. Bude mu sice v lednu 31, ale to bylo Llorentemu před rokem taky. A Conte evidentně moc dobře věděl, proč ho chce.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na: