Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

The Blues vs. WBA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blade115



Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 4146

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2018 10:00 pm    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Nenapadlo mě že chcete Ampadua tlačit na stopera, když v A týmu hraje DMF.


3 ze 6 zápasů, do kterých nastoupil, hrál na stoperu. To mi teda nepřijde moc šokující, že jsme s takovou možností počítali i dnes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2018 10:00 pm    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Nenapadlo mě že chcete Ampadua tlačit na stopera, když v A týmu hraje DMF.

Ale už tu začíná být koloritem, že se Contemu vyčítá vše.

Ostatně jak to teďka vystihl jeden fanoušek na Twitteru. "Pokud Chelsea příští kolo porazí United, bude mít stejně bodů. A zatímco Conte je každou minutu zralý na vyhazov, Mourinho si podepisuje nový luxusní kontrakt."


Tak ten druhý a třetí odstavec bez komentáře, nevím jestli máš pocit, že patřím mezi bezmozky, co Conteho vyhazují.

Co se týče Ampadua, tak ten pod Contem hraje primárně v obraně. Na pozici DMF ho hraje méně, ač je to podle mě škoda a ty minuty místo mizerného Drinkwatera by si zasloužil.

Ale spíš bych čekal, že když mám názor, že Cahill je špatně a Ampadu dobře, že mi někdo vysvětlí, proč se na to dívám špatně a proč je Cahill dobře. Argument, že se šťourám v hovnech a není to důležité, protože bych se měl radovat z vítězství proti poslednímu týmu já neberu.

Btw: je legrační, že když vytknu jedinou věc v celém zápase, tak jsem považován za neobjektivního kritika ...
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15078
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2018 10:07 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Proč Cahill?

Ampadu by bral aspoň zkušenosti, mohl by růst - on je budoucnost toho týmu, nic proti Garymu, ale jako fakt přinese teď co? V FA Cupu má základ, teď těch 20 minut vážně potřeboval?

Přesně tohle jsem si říkal. Už se nehráli prakticky o nic, ideální šance pro mladé. Ani tyhle příležitosti ale AC nevyužívá, bohužel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
InfernaL



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 1638
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2018 10:07 pm    Předmět: Citovat

Já taky nejsem z Cahilla odvařený. Nicméně po výhře 3:0 se tu namísto chvály Hazarda nebo Girouda řeší jen to, proč nestřídal Ampadu.

Možná bude hrát celý zápas FA Cupu. Možná Conte chtěl, aby si Cahill po těch mizerných výkonech užil trošku lepší atmosféru a dal se do kupy. Nebo možná něco úplně jiného. Já mu do hlavy nevidím.

Byl bych v pohodě s tím, kdyby se tu pořešil celkový výkon a jen se postesklo, že mohl jít Ampadu. Ale tady se to postavilo tak, jaký je Conte vlastně kretén, že tam nedal Ampadua.

O Hazardovi nebo jiných jsem tu neslyšel ani slovo.

A pak, že je to Conte, kdo šíří toxickou atmosféru. Možná se chodí učit na tohle forum Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2018 10:16 pm    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Já taky nejsem z Cahilla odvařený. Nicméně po výhře 3:0 se tu namísto chvály Hazarda nebo Girouda řeší jen to, proč nestřídal Ampadu.

Možná bude hrát celý zápas FA Cupu. Možná Conte chtěl, aby si Cahill po těch mizerných výkonech užil trošku lepší atmosféru a dal se do kupy. Nebo možná něco úplně jiného. Já mu do hlavy nevidím.

Byl bych v pohodě s tím, kdyby se tu pořešil celkový výkon a jen se postesklo, že mohl jít Ampadu. Ale tady se to postavilo tak, jaký je Conte vlastně kretén, že tam nedal Ampadua.

O Hazardovi nebo jiných jsem tu neslyšel ani slovo.

A pak, že je to Conte, kdo šíří toxickou atmosféru. Možná se chodí učit na tohle forum Smile


Já dokonce pamatuju zápasy, které vzhledem k tomu, že se vyhrály, tak se tady ani nezaložilo vlákno k tomu zápasu Very Happy

Z vítězství mám radost a že má Eden formu mě velmi těší, na druhou stranu jsem na klub poměrně nahněván a stejně tak na Conteho a dovolím si říci, že toto vítězství muselo být z těch povinných - a to i přesto, že je to velmi složité, když je člověk mentálně hodně dole - ale říkám, že ho beru jako povinné právě proto, že nás vnímám jako klub na úrovni United či Liverpoolu a nikoliv Arsenalu, takže už to je má poklona tomu, co tady Conte vytvořil s opoznání menším rozpočtem, než má Mourinho.

Možná ještě větší pochvalu než pro Girouda ji mám pro Moratu, který se vrátil po zranění a přišel mi ve velice dobré kondici. Osobní souboje příliš neprohrával, dobré nahrávky z první, byl aktivní ... dobrý výkon od obou útočníků.

PS: Zase prosím kvůli jedné otázky tady nedělejme, že je tady "toxická" atmosféra. Až najdeš nějaký můj negativní komentář po prohraném zápase v minulosti, tak uvidíš ... no právěže neuvidíš, nejsem z těch, co si sem chodí zanadávat. Spíš když vidím, že jsme poslední tým porazili, tak si myslím, že položit otázku, která mi dává smysl není nic proti ničemu. Navíc mi připadá, že má celkem přesah, protože tohle je něco, co se řešilo i minulý rok, že hráči jako Aké či Chalobah potřebovali - nějaké ty minutky v rozhodnutých duelech, ale přesto ta pohlazení pro mladé přicházela velmi málo. Ale ok, tvé argumenty beru, mohlo to tak být, já na to tímto způsobem nekoukal v FA Cupu čekám základ jak pro Cahilla tak pro Ampadua.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks



Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 3006
Bydliště: Praha
3900.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2018 10:23 pm    Předmět: Citovat

Důležitá výhra, která se ale nerodila lehce. WBA mělo několik momentů, které mohl vyústit v branku a mohli nám to hnusně zkomplikovat. Přesně takový Hazard se nám bude hodit v následujícím měsíci. Snad si schoval to nejlepší ještě na později... Chudák Giroud, bojoval a odcházel ze hřiště hrozně zmordovaný Very Happy Christensen klobouček. Po Luizovi z loňska neštěkne ani pes. A co teda chci vypíchnout je Courtois - toho frajera musíme podepsat. On je brilantní - ve vzduchu, na čáře. I nohama pod tlakem. Neustále ukazuje svou extratřídu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freddie



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 2931

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2018 10:46 pm    Předmět: Citovat

Hazard super, len skoda, ze nechcel ten hattrick, tusim by bol jeho prvy. Nieco nove vniesol do svojho vykonu aj Moses, konecne silou mocou nerobil klucku na pravacku a boli z toho skoro 2 goly na jeho konte...Naopak trochu svoj vysoky standard podlieza Kante v poslednej dobe, mozno aj preto sa ten tim ocitol v trochu vacsich srackach, jeho vysoko nadpriemerne vykony dokazali zakryt dost vela nedostatkov timu v minulosti...

Giroud je proste taky hrac Arsenalu, nieco spravi dobre a nad dalsimi 2mi vecami kyvem neveriacky hlavou. Ale typologicky zjavne do timu sedi, kebyze zacnu vychadzat tie mikrokombinacie s Hazardom, mohol by mat prinos....

Na Barcelonu nemam sajnu jak poskladat zalohu...Vyberat si medzi Drinkwaterom a Bakayokom, ktory je este po tej cervenej viac na dne ako bol, to je na gulku do hlavy fakt ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
InfernaL



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 1638
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 8:20 am    Předmět: Citovat

Myslím, že LM by Bakayokovi mohla sednout víc než Premier League, není tak rychlá a agresivní. Takže za mě zkusit Bakayoka s Kantém, ono nic jiného nám stejně asi nezbyde, oba budou mít čistě defenzivní roli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
steiner



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 15078
Bydliště: Brno
7366.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 10:58 am    Předmět: Citovat

S tím Bakayokem souhlasím. Na tu on si prostě ještě zvyká. Žádná liga není jako PL.

Christensen tam včera měl jednu či dvě chyby, a celkem velké, nicméně to dopadlo dobře. Kromě těchto okamžiků byl výborný.

Morata makal a vypadal solidně. Giroud, ten dřel jako kůň. Hazard výborný. Snad v podobných výkonech vytrvá.

Kdo se mi včer nelíbil, to byl Moses. Sice dal branku, ale ta minela v úvodu zápasu nás klidně mohla stát body a zhoršení i tak nalomené psychiky týmu. Ani nechci myslet, co by inkasovaná branka s námi udělala. Ten úvod zápasu nám totiž vůbec nevyšel. První Hazardova branka mnohé změnila. Tam přišla i určitá sebedůvěra. Do druhé branky ale bylo vše otevřené. Chyby jsme dělali hodně.

Ampadu sice mrzí, ale Ampadu je prostě aktuálně hráč na lavku. A Cahill bude za nás hrát, takže i on potřeboval trošku pročistit hlavu, to byla asi motivace AC, proč Cahill. Posílený Ampadu je pro nás aktuálně méně než v kapitán, který je v pohodě. Toho ještě letos budeme potřebovat.

Odpočinek evidentně pomohl, tohle si musí uvědomit i AC, že musí o něco ubrat, viz velká únava a zranění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com