Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea-Barcelona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2018 1:33 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
Co sa tyka zahravania centrovanych standardiek, tak problem vidim skor v tom, kto na tie lopty nabieha....Ivanovic, Cahill, Terry boli vo vzduchu zvierata, Costa bol dorazny...Na takychto hracoch to u nas uz nestoji a Rudiger, Christensen a Morata mi nepridu moc nebezpecni pri standardkach...

Pokud to skončí na prvním obránci, tak jako třeba hned ta první, tak je jedno kdo na to nabíhá. To bylo vidět, jak to dopálilo i Conteho. A pak ty bochánky. Nepamatuju, že by někdy podobně zahraná situace skončila brankou. A to nemyslím jen naše zápasy. U Alonsa si říkám to samé, ale zrovna včera to bylo dost daleko a brankář si dobře postavil jen tři do zdi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2018 1:48 pm    Předmět: Citovat

Christensena je mi dost líto, ale občas se ten jeho nízký věk a nedostatek zkušeností prostě projeví. Furt mi přesto přijde, že letos z těch našich obránců dělá chyb nejméně. Navíc mi taky přišlo, že to Cesc mohl při trošce vůle stihnout a zdálo se, že i Azpik ten skluz dotáhne do konce. Bohužel Sad

Hazard je na téhle pozici prostě utopený a top výkon to nikdy nebude. Je ale pravda, že včera to drbal, i když ten balon měl konečně na noze. Willian výborný, ale pak už taky odpadal. Každopádně kdyby si dokázal takovou výkonnost udržet a já doteď nechápu, proč mu to nejde, tak by ten konec sezony mohl být obstojný. Uvidíme, jak bude vypadat odveta s Moratou a Bakayokem. Já bych to rozhodně nevzdával Wink

Na Cescovi jsou čím dál víc vidět ty jeho limity. Příští sezonu bych si ho ještě jako náhradníka nechal kvůli šířce kádru, navíc máme jiné adepty na vyhazov, ale tu další už tradá...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2018 2:27 pm    Předmět: Citovat

Jelikož Barcelonu letos vůbec nesleduji, je otázkou, zda ten jejich včerejší výkon byl standardem, nebo zahráli fakt špatně.

Pokud takto hrají pořád, pak máme šanci. Protože zatímco v minulých letech jsem měl ve špílech s nimi celých 90 minut sevřené hrdlo, včera mě ty jejich kombinace nechávaly chladnými. Vyjma Messiho, který je fakt kouzelník, si to čutali zádama k bráně a byli úplně neškodní.

Jestliže ale včera měli jen útlum, pak nás na Camp Nou čeká peklo. Navíc si asi všichni pamatujeme, jak Katalánci dokážou v Lize mistrů doma zapnout (v PSG by mohli vyprávět).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2018 4:47 pm    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Jelikož Barcelonu letos vůbec nesleduji, je otázkou, zda ten jejich včerejší výkon byl standardem, nebo zahráli fakt špatně.

Podobne, ale co pocujem od takych objektivnejsich fandov, tak hraju tento rok sracku...Uvidime ci sa Valverde odhodla hrat na kridla v odvete, Messi a Dembele na krajoch by uz mohla byt trochu ina kava...Ta vcerajsia pomala Barcelona by nas nevykombinovala ani za 5 zapasov....
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2018 1:55 pm    Předmět: Citovat

Kluci, pěkná debata. Zazněla tu celá řada pěkných úvah a názorů. Nicméně mi tu chybí jedna dle mého zásadní věc.

AC: “Playing Alvaro Morata from the start, with him and Eden Hazard, without Willian or Pedro, would’ve lost our balance. It would’ve been suicidal.”

Znamená to tedy špílec vůči Hazardovi, že tolik nemaká v rámci systému a ten systém by tedy dostatečně dobře nefungoval? Já si to tak vykládám.

A BTW, já osobně bych spíše nechal střídat Girouda než Moratu, neb ten má aktuálně lepší formu.

Úsměvné mi od Hazarda přišlo i to, že radil Willianovi netrefovat tyče, ale dávat to do branky. Tohle ostatně mohl říct i Willlan jemu, kdyby chtěl být jízlivý, neb Hazard ty šance dával mimo.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2018 2:43 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:

AC: “Playing Alvaro Morata from the start, with him and Eden Hazard, without Willian or Pedro, would’ve lost our balance. It would’ve been suicidal.”

Toto je tu dlhodoby problem...Casto musime robit opatrenia v utocnej trojke aby sa nerozbila rovnovaha timu. V davnych dobach saskoval na kridle Ramires, aktualne si nemozme dovolit na kridle Hazarda, lebo stred zalohy by bol bez Pedra prevalcovany...Ono je to samozrejme aj pravda, nemame ku Kantemu zalozika, ktory by tu zalohu udrzal a zaroven dokazal dostavat do hry aj nas utocny trojlistok...Pokial toto nevyriesime uplne prioritne, tak proti top timom budeme odkazani na 3-5-2 alebo na 3-4-3 vyhradne s Pedrom na kridle, Conte radsej obetuje utok, nez aby prehral suboj o stred pola, co je spravny pristup. S Drinkwaterom, Barkleym alebo Bakayokom ale na tuto rolu jednoducho adekvatneho hraca nemame a Cesc sice aspon odvedie veci dopredu, ale dozadu to je slabe...Mne uprimne ako najlepsia alternativa stale vychadza typologicky Luiz, aj ked aktualna forma je velky otaznik...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2018 3:27 pm    Předmět: ... Citovat

Líbí se mi, jak si každý rád bere do úst Barkleyho a přitom ho v Chelsea na postu box-to-box hráče neviděl hrát jedinou minutu.

Některé věci se ani od dob, kdy byl nějaký Salah považován za neschopného kreténa, moc nezměnily.

Každý má samozřemě právo na svůj názor (stejně jako Wright, který považuje Conteho za největší brzdu současné Chelsea), ale některé věci jsou vyloženě unfair.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2018 4:03 pm    Předmět: Citovat

Tak primárně se tu řešil Hazard.

A Salah kdysi a Salah dnes, to je rozdíl. To je jako Matič kdysi a Matič, když jsme ho brali zpět. Prostě vývoj. Dostal velkou šanci hrát a chytl se jí. Sedlo vše.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2018 4:12 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Tak primárně se tu řešil Hazard.

A Salah kdysi a Salah dnes, to je rozdíl. To je jako Matič kdysi a Matič, když jsme ho brali zpět. Prostě vývoj. Dostal velkou šanci hrát a chytl se jí. Sedlo vše.

Primárně se tady řeší Chelsea a zápas s Barcelonou - zaznělo tady, že nemáme adekvátní hráče na to, aby v takovém zápase nastoupili a zaznělo tady i jméno hráče, který nastoupil snad jen dvakrát po půlročním zranění a mimo svou pozici.

Že tehdejší Salah není stejný jako dnešní, to je zjevné, protože ten dnešní může aspirovat v budoucnu na Zlatý míč.

Ale já mluvím o tom, že svého času tady padaly soudy, že nemá ani na to, aby kopal za Wigan v rámci Champu. Některým stačilo pár měsíců nového angažmá a hned "měli jasno" - o tomhle já tady mluvím.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2018 4:15 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Líbí se mi, jak si každý rád bere do úst Barkleyho a přitom ho v Chelsea na postu box-to-box hráče neviděl hrát jedinou minutu.

Tak Barkley zase nie je ziadny Oscar z neznama, na ktoreho by som si mal vytvarat nazor vyslovene podla vykonov v Chelsea...To ze sa oproti Evertonu moze zlepsit je mozne, ale aby sme na nom postavili 2 clenny stred zalohy proti Barcelone, City a pod. je pre mna momentalne nonsens....A o tom moj prispevok bol...
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2018 6:20 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:

Souhlas. Plus se teda divím i tomu Bakayokovi. Já byl od začátku proti němu, podle mě není o nic lepší než Chalobah. Ale je to mladý kluk, má teď první sezónu v Anglii, první sezónu ve velkoklubu, mimo Francii, v jiné kultuře... Jako určitě bych nedělal takové soudy po tom, co u nás odkopal půlrok. On je ten typ, co se přes léto změní v úplně rozdílového hráče. Podle mě zatím není potřeba okamžitě běžet a podepisovat top střeďáka, dal bych mu šanci. Chyba byla vodit Drinkwatera, místo něj tu měl být někdo kvalitnější a pak by dost možná vůbec žádná taková potřeba nevznikla.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2018 2:08 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle je zbytečná debata o hráčích, kteří v tom zápase nehráli a odvádění od tématu. Řešil se tu systém a Hazard.

Nevím, kdo Salaha posílal do Wiganu, nicméně to není důležité, ten v zápase s Barcou nehrál. A skvělá posila Barkley taky ne, neb ten bude věčně marod.

Raději tu řešte ta konstatování AC, která vypovídají o tom, že Hazard nemaká pro tým a s ním na straně bychom tankovali.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2018 3:08 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Raději tu řešte ta konstatování AC, která vypovídají o tom, že Hazard nemaká pro tým a s ním na straně bychom tankovali.

Nebo řešme to, že se toto prohlášení musí dát do určitého kontextu - řekl Conte, že proti Stoke City není možné hrát na hrotu Moratu?

Měl určitý plán, herní pojetí a do toho mu víc seděla ta trojka, kterou postavil - tečka.

Já před zápasem četl: "Opět se nepoučil, Hazard na hrotu? Super, možná poslední zápas Conteho na lavičce Chelsea!" .... výsledek byl nakonec takový, že jsme remizovali s možná nejlepším klubem na planetě 1:1 a bylo to oprávněně považováno za zklamání a výsledku 3:1 by se málokdo divil.

Nehledal bych v tom prohlášení tedy něco velkého ...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2018 5:06 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:

Já bych to prohlášení naopak bral vážně. Však jsem to tu taky psal už několikrát, a nemuselo to být po zápase s Barcelonou. Ona je to jasná odpověď na otázku, proč v letošní sezoně nehrajeme tak často 3-4-3 a hledáme jiné alternativy. No protože se nám rozbil střed, a protože citelně chybí defenzivní práce Costy, který zaskakoval za Hazarda.

Je třeba ale zdůraznit, že nejde o bránění ve formě 100% pokrývání soupeřova krajního obránce. Ale spíš o presink, blokování prostoru kudy může jít přihrávka a celkově taková ta inteligence, kdy se prostě defenzivně kousnout a kdy si dovolit oddychnout. V tomhle má Hazard velké rezervy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2018 6:08 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:

Já bych to prohlášení naopak bral vážně. Však jsem to tu taky psal už několikrát, a nemuselo to být po zápase s Barcelonou. Ona je to jasná odpověď na otázku, proč v letošní sezoně nehrajeme tak často 3-4-3 a hledáme jiné alternativy. No protože se nám rozbil střed, a protože citelně chybí defenzivní práce Costy, který zaskakoval za Hazarda.

Je třeba ale zdůraznit, že nejde o bránění ve formě 100% pokrývání soupeřova krajního obránce. Ale spíš o presink, blokování prostoru kudy může jít přihrávka a celkově taková ta inteligence, kdy se prostě defenzivně kousnout a kdy si dovolit oddychnout. V tomhle má Hazard velké rezervy.

Že Hazard toto dost fláká a je to jeho slabina je jasné a vědí to všichni - a že nás tato slabina v některých duelech může "donutit" měnit jak styl hry, tak i samotné rozestavení beru jako něco logického a zcela běžného. (Ano, mohl bych psát pohádky o tom, jak je třeba Hazarda přeškolit a nebo pouvažovat o jeho prodeji, ale nemá to smysl. On se zjevně jen tak měnit nebude a prodávat ho je hloupost.)

Konec konců od toho jsou přeci manažeři a proto chápu to vyjádření Conteho jako perfektní vysvětlení toho, proč se rozhodl jak se rozhodl, ale neberu to jako mantru, která je platná na všechna utkání.

Různé "hrátky" s rozestavením měly důvod ten který píšeš ty a také ten, že Conte v mnoha ohledech nevěřil a nevěří jiným hráčům.

Mně to prohlášení přišlo zcela bez nějakého debatního potenciálu - bylo tam řečeno to, co všichni, co sledujeme Chelsea dobře víme. Stejně tak nepovedu debatu o tom, že Costa měl pro Chelsea větší přínos než Morata, Matič než Bakayoko nebo že bych si přál mít v týmu lepší hráče.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přejdi na: