Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

The Blues vs. United
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2018 11:37 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:

Viděli jste pozápasový rozhovor s Hazardem ještě na ploše? Na otázku zda zůstane řekl, že pokud každý zápas budeme hrát jako tenhle, tak slibuje, že zůstane.

Mám za to, že říkal, že v Chelsea zůstane, pokud bude Rudiger hrát pořád tak dobře, jako hrál ten den.

PS: On i Courtois to přece řekli jasně, nedáme žádné záruky, že tady zůstaneme (podpisy smluv), pokud Chelsea nedá na přestupovém trhu jasně najevo, že má nejvyšší ambice. O Conteho nejde ani jednomu z nich.
bluescfc

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2018 12:51 pm    Předmět: Citovat

Willian zápas na IG oslavil zajímavě, se tou svojí demencí zařadil ke Costovi..

https://pbs.twimg.com/media/Ddo34T1VMAAxqg8.jpg
And we are the best,
So fuck all the rest.

https://www.youtube.com/watch?v=nX4bohuBV-Q
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2018 1:09 pm    Předmět: ... Citovat

Všemi milovaný tunnel cam: https://www.youtube.com/watch?v=7hooNfSOfh4

Btw: Willian celkově včera neměl úplně nejlepší náladu - prý odmítal rozhovory před i po zápase a radovánky trofeje taky moc nepřeháněl, ale nevím nakolik je to pravda.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2018 2:54 pm    Předmět: Citovat

No Willian vypadal jako z týmu poražených. Možná už se vidí v kabině United a soucítil s nimi. Však taky ty jeho poslední veřejné výstupy stojí za to. I u Matiče jsme se nedávno dozvěděli, že dávno před koncem sezony už neměl hlavu ve hře. Bylo by pro mě překvapením, kdyby to nebylo stejné i u toho Costy. Však on sám rozhlašoval, že do Číny ho nedostanou, že by chtěl do Atletica (tu druhou část minimálně přes agenty).

Opravud těžko z venku posoudit, jaké vztahy mezi Contem a zbytkem týmu jsou. A jestli to je tím, že ti hráči nehrají, anebo něco víc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2018 5:05 pm    Předmět: Citovat

Costa, Willian problemy s trenerom....Hazard, Curtois problemy s ambiciami klubu...Matic mal problem bohvie s cim...To som fakt sakramentsky zvedavy kde my budeme za 3 roky, ked vsetko kvalitne uteka z klubu ako krysy z potapajucej sa lode...Vratane Conteho...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2018 6:21 pm    Předmět: Citovat

A já myslel, že Willian je profesionál, co klubu dává 100 % a nedržkuje. Ale asi jsem si ho s někým spletl. Možná s Hazardem Wink
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2018 8:43 pm    Předmět: Citovat

Tak jednoznačně platí, co jsem říkal, že pokud vedení posere léto, že to ty hráče ovlivní a pak hrají tužku. To z těch rozhovorů jednoznačně vyplývá, že chtějí posily a ne Barkleyho s Pivodou. Možná nakonec mají někteří ty ambice vyšší než klub samotný. O Contem nepochybuji, že je má.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2018 5:22 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Tak jednoznačně platí, co jsem říkal, že pokud vedení posere léto, že to ty hráče ovlivní a pak hrají tužku. To z těch rozhovorů jednoznačně vyplývá, že chtějí posily a ne Barkleyho s Pivodou. Možná nakonec mají někteří ty ambice vyšší než klub samotný. O Contem nepochybuji, že je má.

Nakonec jsem s tím chybějícím hajzlpapírem nebyl tak daleko od pravdy. Ty na ně hodíš vážně všechno. Možná největší chyba byla v roce 1905, že ten klub vůbec někdo založil, protože tehdy ty problémy začaly...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2018 6:30 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
steiner napsal:

Nakonec jsem s tím chybějícím hajzlpapírem nebyl tak daleko od pravdy. Ty na ně hodíš vážně všechno. Možná největší chyba byla v roce 1905, že ten klub vůbec někdo založil, protože tehdy ty problémy začaly...

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2018 7:41 pm    Předmět: Citovat

No comment. Nevím, jak jsi na to došel, ale pokud hráči i kouč řeknou, že mají větší ambice než vedení, pak je něco s vedením špatně.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: