Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Liga mistrů
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 6:40 am    Předmět: Citovat

Konečně jsme zpátky, kde patříme..

Koukám ale na ty jednotlivé koše a ve hře jsou naprosto brutální skupiny. Zejména pro mistry čtyř největších zemí. Ze druhého koše velmi pravděpodobně dostaneme silného soupeře, dost možná lepší tým než jsme my sami (Barca, Atletico nebo PSG). Ve třetím koši nás naštěstí neohrozí anglické týmy, takže jen Neapol a s přihmouřením oka Řím. Ve čtyřce pak Sporting a Lipsko.

Tak si pojďme zatipovat..
1/ chcete lehkou nebo těžkou skupinu?
2/ koho myslíte že dostaneme?
3/ tým z každého koše, který chcete dostat?
4/ tým z každého koše, kterému se chcete vyhnut?

Tady jsou skupiny a můžete si cvičně zkusit celý los
https://draw.inker.fun/#/cl/gs

Naposledy upravil Alex dne čt říjen 04, 2018 7:16 am, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 6:55 am    Předmět: Citovat

Barcelona, Anderlecht, Maribor

Jeden těžký soupeř, abychom se před play-off otestovali a dva lehčí, abychom se nemuseli stresovat kvůli postupu. Ideál.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 7:29 am    Předmět: Citovat

Zdá se mi to,nebo je koš 2 kvalitativně lepší než koš 1? Very Happy

Zkusil jsem si los a vyšlo mi Chelsea, Sevilla, Neapol a Sporting. Což bych uplně nevítal.
S šířkou našeho kádru (a i kdyby na poslední chvíli přišly posily) tak chci raději lehčí skupinu na sehrání a jistotu jarního play off. Proto bych si přál Dortmund, Anderlecht a Maribor.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 7:41 am    Předmět: Citovat

Já bych taky chtěl jednoho těžkého soupeře z evropské špičky. Takové porovnání jsou pro nás zásadní, protože anglické týmy to poslední roky nezvládají. Bylo by zajímavé, co by Conte vymyslel na takovou Barcelonu. Zároveň ale nechci Atletico, to by mohla být nuda a hodně emocí.

Neapoli bych se rád vyhnul, i když by to mohl být skvělý špíl. Příjemný soupeř je Anderlecht a Basilej.

Když bychom dostali lehčí soupeře z dvojky a trojky, tak by mi nevadilo Lipsko. Dobrý tým, ale neměli bychom mít problém je porazit. Podobně jako Liverpool porazil Hoffenheim. Zároveň bychom viděli hráče, o které bychom se mohli za rok pokusit (Keita, Forsberg nebo Werner). Kluby z východu nechci. Klidně bych bral Celtic nebo i Feyenoord.

Tip: Chelsea, PSG, Olympiakos a Feyenoord.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 8:07 am    Předmět: Citovat

Preferuji "lehkou" skupinu - hlavně proto, že nic takového při současné konstelaci neexistuje Very Happy

Liga Mistrů - a nevím čím to je - ráda tvoří dost zajímavé příběhy. Líbí se mi to, co jste nastínili a podepsal bych to - určitě by bylo fér potkat soupeře z naprosté špičky a mít realny obraz toho jak si stojíme proti špičce.

CHCI: Dortmund, Anderlecht, Celtic

NECHCI: Atlético, Neapol, Qarabag

DOSTANEME: Porto, Besiktas, CSKA

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 8:10 am    Předmět: Citovat

Já bych chtěl někoho blízko, abych se mohl jet podívat. Nabízí se BVB, Basilej, Lipsko. Ale ono se dá i letět, když to dobře vyjde.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 2:14 pm    Předmět: Citovat

Vyšlo mi: CFC, AM, Basilej a Lipsko.

Nechtěl bych Atletico, pak Neapol a Moskvu či Karabach.

Chtěl bych Porto, Anderlecht, Feyenoord. Tedy lehkou skupinu.

Ale to je blbost, LM vždy něco pěkně uvaří. Takže to vidím na PSG nebo Barcelonu, Neapol, a Sporting.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 4:32 pm    Předmět: Citovat

No, tak jediné Atlético jsem vyloženě nechtěl... Ach jo, to bude příšerný dvojzápas.
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 4:44 pm    Předmět: Citovat

Hezký, Atlétiko a AS Řím, tak nakonec ten široký kádr možná fakt nebude potřeba Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 4:53 pm    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Hezký, Atlétiko a AS Řím, tak nakonec ten široký kádr možná fakt nebude potřeba Wink

A to tady bylo keců Very Happy Stačilo pár minut losovat a vše je jasné!

Teď už bych prodal i toho Williana.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 6:03 pm    Předmět: Citovat

Jako není to moc friendly los. Mohlo být líp, i když i hůř. PSG/Barca a Neapol by bylo horší, ale stejně - přes AS musíme postoupit. A pobít se s Atleticem o první místo.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 6:13 pm    Předmět: Citovat

Samozřejmě že je všechno jinak, než jak člověk doufal. Těžká skupina, ale zároveň bychom měli postoupit.. Naštěstí Costa nebude moci nastoupit, to by to utkání mohlo uklidnit. Zajímavé, že United opět dostali jednoduchou skupinu. Asi aby se cítili jako v Evropské lize, když si LM nebyli schopni zajistit umístěním v lize.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2018 9:32 am    Předmět: Citovat

Včera jsem koukal na semifinále LM.

Musím se teda pozastavit nad výkonem Jamese. Fakt skvěle se koukalo, jak ten borec vzal všechen svůj talent a aplikoval ho na každou minutu, co byl na hřišti. Žádné flákání, schovávání nebo projevy nezájmu, naopak neustálá snaha, aby jeho talent co nejvíce pomohl týmu k postupu. Takový kříženec talentu Hazard a aplikace Pedra. Prostě hráč, co nám citelně do ofenzívy chybí. Přitom makal i dozadu. Jednu chvíli připravil šanci v rohu hřiště a když to Bayern nedotáhl, tak pomáhal hasit protiútok na úplně opačném konci hřišti. Fakt si nezasloužil ty slabé výkony Mullera, Lewandowski nebo Riberyho.

Líbil se mi i Alaba. Lajnu odjezdil v podobném stylu jako Alonso, jen tedy všechno v maximální rychlosti, se skvělou technikou a individuální kvalitou.

U nás na podobnou úroveň mají fakt jenom Azpi a Kanté. A popravdě se u obou divím, že zkousnou druhou sezonu bez LM během 3 let.

A nechápal jsem rozhodčího Cekira. Ten pískal náš zápas s Barcelonou a mohl se posrat, aby každý souboj o míč písknul jako faul. Včera úplně stejné zákroky pouštěl. Stačil dotek s míčem a bylo jedno, že to bylo první přes nohy. Při sledování mi to vyhovovalo, utkání mělo spád, ale fakt nechápu ten dvojí metr.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2018 7:48 am    Předmět: Citovat

Alaba se mi líbil vždy, ten je parádní, navíc je pořád mladý.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2018 7:24 am    Předmět: Citovat

Musím si dát závazek, že budu častěji koukat na Barcelonu. Dokud to jde, tak je třeba využít toho privilegia, že můžeme sledovat hrát Messiho. Včera to byl naprosto královský výkon. Rychle skončila ta představa, že by se Hazard mohl blížit pozici nejlepšího hráče světa. Stačilo nakouknut pryč z bubliny jménem Premier League.

Hned ve 3. minutě přihrávka, kterou by ostatní hráči řadili mezi nejlepší momenty své kariery. Pak dalších několik pasů, branky, tyčky. Režíroval celé utkání. Druhý největší počet dotyků s míčem, a to místy vypadal, že jen číhá na svou kořist. Náramně jsem se bavil. Že takhle zničil Tottenham, to už je jen třešnička na dortu.

Dokonce uvažuju, že by stálo za to jej vidět na živo.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

Přejdi na: