Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Trenér 2019/20
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2019 1:57 pm    Předmět: Citovat

Je vůbec někdo, pro koho je první varianta setrvání Sarriho? A pokud ne, opravdu chcete jako první volbu Lamparda? Nebo máte jiné přání? A proč

Za mě v současné situaci takhle, přičemž první dvě místa mám skoro nastejno, čtvrtou variantu nechci, neboť si živě dokážu představit, že někdo ve vedení vymyslí nějakou ultrapíčovinu. A tx první dvě samozřejmě platí, za předpokladu, že se vydáme primárně cestou vlastních zdrojů, očistíme kádr a připravíme to tak, aby se dalo příští léto ten kádr s pořádným balíkem vytunit...

1) Holland
2) Lampard
3) Sarri
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2019 2:55 pm    Předmět: Citovat

Já jsem o tom psal v některém z jiných vláken. Buď jít cestou Chelsea, kdy přijde Lampard, anebo i dnes zmiňovaný Holland, anebo raději ať Sarri zůstane. Sice v případě zákazu přestupů nevěřím ve zlepšení, ale to bych nevěřil ani s jiným trenérem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2019 7:12 pm    Předmět: Citovat

Co jsem ale ještě chtěl říct, tak že jeho odchod beru jako definitivní. Ne, že by bylo takové mé přání, ale protože tomu nasvědčují všechny okolnosti. Myslím, že Sarri ví, že se mu naskytla mnohem lepší příležitost. A klub to zajisté vnímá jako jednodušší variantu, než doufat ve zlepšení na všech frontách (vztah s fanoušky, forma ve venkovních zápasech, atd.). Mají příležitost to důstojně ukončit.

Mít takovou příležitost s Contem, tak zpětně věřím, že ji vezmou. I přes vyhraný titul. Měli by to sakra těžké s fanoušky, to je fakt. Tady žádná nevole nehrozí.

Spíš bych měl obavu, aby nezačali dělat vlny někteří hráči. Myslím ty, kterým Sarriho příchod prospěl a mají co ztratit. Ve výsledku mě napadá ale jen David Luiz. Podepsal novou smlouvu, skoro až vysněnou na dva roky, a najednou nemusí mít místo v základu. On a Willian dělali dusno už pod Contem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 7:30 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:

Se Sarrim je kámen úrazu ten, že ty problémy prostě nezmizí. A jakmile to herně či výsledkově nebude na výbornou (což prostě vzhledem ke kvalitě kádru nebude), tak přijde shitstorm. Co si budeme nalhávat, po Sarrim se půjde kvůli všemu, zatímco takovému Lampardovi se většina z toho odpustí, a to nejspíš po hodně dlouhou dobu. Takže než nechávat Sarriho s tím, že se to do října vyhrotí a stejně ho vyhodíme, tak radši tu změnu udělat hned.

Conte byl podle mě po titulu nevyhoditelný. Už jsme za Rusáka udělali řadu pičovin, ale tohle by byl absolutní strop. Takhle to je prostě jiný příběh. Máslo padá hlavně na vedení, ale Conte si tu pověst za tu druhou sezonu taky dost pošramotil. Netřeba to znova rozebírat, ale žádného Ježíška jsme loni v létě nevyhazovali. Rok před tím by to celé vyznělo úplně jinak...

Změna trenéra vždycky někomu uškodí. Tohle si prostě kouč musí umět zařídit, o nikom jiném to není. Má spoustu možností, jak to řešit, včetně té, že problémového hráče vyrazí. Ale taky za to musí nést odpovědnost a umět řešit následky. Co se Luize týče, od spoluhráčů (včetně těch mladých) na něj jdou jen ty nejlepší reference. Jestli po JT někdo převzal roli lídra se vším všudy, pak je to on. Věřím, že ta nová smlouva ho spíš uklidní. A Willian? Pravda leží na hřišti a tam on ukazuje sakra málo. Takže buď zvedne výkonnost a bude hrát, nebo ne a bude sedět a měl by se s tím srovnat. Na zásluhy se přece nehraje Wink To případně doufám zdejší fórum bude vyčítat i Lampardovi stejně důsledně, jako se to dělo se Sarrim...
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 8:25 am    Předmět: Citovat

Aj tak to je cele len o prioritach vedenia...Pokial sa urcia ciele, ze ideme na trofeje, lebo sme tento rok skoro brali dva male pohare, tak ta sezona bude uplne zbytocna...Bez Hazarda pohare nedame, novy coach bude pod tlakom a na koniec poleti...Ked sa da hlavny ciel top 4 a vedlajsi ciel okyslicenie kadru z vlastnych zdrojov, tak mi nevadi ani 1 coach..Sarri uz ma zoznamenie s kadrom za sebou, pochopil dolezitost rotacie, podaril sa mu uz nejaky progres s mladymi,to mu dava nadskok...Holland a Lampard by asi mali pomalsi rozbeh ale verim ze po par mesiacich by sa diali veci...Akurat nechcem aby to Lampard schytal, lebo toto bude fakt o nicom sezona a akosi neverim, ze si to vedenie namlsane sranda poharom uvedomuje tiez...
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 8:33 am    Předmět: Citovat

Tak pokud vedení jako hlavní cíl pro příští sezonu (bez možnosti nákupů) určí trofeje, tak by to trénoval jen idiot. V tom případě ať si tam Marina sedne rovnou sama...
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 8:42 am    Předmět: Citovat

Připadá mi, že se ta situace s Lampardem prezentuje jako velká a dost utopická idylka. Pokud naše vedení nedokáže udělat důstojnou rozlučku s legendama klubu, hráčům, kteří tu psali dějiny, proč by najednou měl dostat Lampard větší trpělivost nebo podporu v porovnání se Sarrim? Sarri je oblíbencem Mariny, silně se ohrozila příprava týmu na sezonu, jen aby on mohl přijít.
Já bych tu samozřejmě mnohem raději viděl Lamparda než Sarriho, ale ještě víc bych nerad viděl Lamparda odcházet po tom, co ho odstřelí vedení kvůli své netrpělivosti. Myslím si, že ještě není připraven převzít klub jako Chelsea, kde výsledky hrajou roli č. 1. A ban na tom nic nezmění. A to nemluvím vůbec o otázce Lampardovi pozice v kabině u Luize, Williana, Pedra Azpiho - u kluků, kteří s ním hráli, když by si "dovolil" je posadit na úkor mladých pušek typu James, Tomori, CHO, Mount.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 9:04 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:

Tak já tu trpělivost myslel hlavně ze strany fanoušků. A v tomhle ohledu bude ten rozdíl oproti Sarrimu propastný. U vedení se podle mě nedá odhadovat nic.

Jinak co se týče těch kamarádů, které by najednou mohl vést, to je právě ten důvod, proč má na Lampsově úrovni Hollanda. Přece jen k té pozici má prostě lepší CV...
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 9:18 am    Předmět: Citovat

To je teda hrozně šokující, že bývalý hráč a legenda klubu bude mít u fanoušků lepší startovní pozici, shovívavější přístup a delší čas obhajoby. Neslýchané!
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 9:26 am    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
To je teda hrozně šokující, že bývalý hráč a legenda klubu bude mít u fanoušků lepší startovní pozici, shovívavější přístup a delší čas obhajoby. Neslýchané!

Question Question Question Ty máš vážně problém. Klidně na mě vůbec nereaguj, rozhodně nebudu naštvanej Wink

Jestli jsi to nedokázal dekódovat, tak to nebylo myšleno jako výčitka či nespravedlnost, ale jen jako pouhé konstatování a právě případně pozitivní krok k uklidnění situace okolo týmu. A pozitivní to bude jistě i pro tebe. Hodíš se do klidu a do roka ti snad doktor dovolí vysadit i prášky Very Happy
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 9:42 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Jestli jsi to nedokázal dekódovat, tak to nebylo myšleno jako výčitka či nespravedlnost, ale jen jako pouhé konstatování a právě případně pozitivní krok k uklidnění situace okolo týmu.

Asi úplně jinej Georgewon napsal:
Na zásluhy se přece nehraje Wink To případně doufám zdejší fórum bude vyčítat i Lampardovi stejně důsledně, jako se to dělo se Sarrim...
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 10:11 am    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Georgewon napsal:
Jestli jsi to nedokázal dekódovat, tak to nebylo myšleno jako výčitka či nespravedlnost, ale jen jako pouhé konstatování a právě případně pozitivní krok k uklidnění situace okolo týmu.

Asi úplně jinej Georgewon napsal:
Na zásluhy se přece nehraje Wink To případně doufám zdejší fórum bude vyčítat i Lampardovi stejně důsledně, jako se to dělo se Sarrim...

Panebože, to je fakt neskutečný. To je vážně tak těžký pochopit, že to druhý se týká POUZE nasazování hráčů, kteří nebudou mít výkonnost, v tomto případě Williana? Vadilo mi to u Mourinha, Conteho i Sarriho. Stejně tak mi to bude vadit u Lamparda nebo pana Voprchálka...
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 10:22 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

Ono to tady vadilo většině lidí a ne jen u Sarriho, jak se to asi snažíš malovat.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 10:28 am    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Georgewon napsal:

Ono to tady vadilo většině lidí a ne jen u Sarriho, jak se to asi snažíš malovat.

Promiň, já ty tvoje reakce vůbec nechápu. Netuším, co se tady snažím malovat ani proč přišla ta tvoje ironická reakce ohledně toho Lamparda. Debaty s tebou mi vůbec nic nepřináší, nemá tedy pro mě smysl je vést...
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 6:56 pm    Předmět: Citovat

Ještě pořád tu je, a asi i vždycky bude, Blanc Very Happy O tom se mluvilo snad vždy, když se hledal nový muž, a zatím na něj nedošlo. Vzhledem k tomu všemu, čemu jsme už přihlíželi, se právě Blanc jednou zákonitě na lavičku CFC postaví Very Happy

Teď vážně. Sarri zřejmě odchází z vlastní vůle, takže ho vůbec nebudu řešit. Dost se podle mě čeká vůbec na to, jestli klub bude schopný v létě nakupovat. Pokud ano, tak na Lamparda bych to neviděl. A docela se budu bát, aby to klub nepodepsal s Allegrim. To je podle mě velice reálné jméno, které v tvé provizorní tabulce být musí. Bohužel. Pokud ale přijde stopka a nakupovat se nebude moci, tak pak si jsem jistý Lampardem. A nejradši bych ho zkombinoval s Hollandem. Ale co bude pro mě nejdůležitější - pokud se klub rozhodne pro tuto cestu, musí udělat vše pro to, aby z Derby získal i Morrise. Protože beranům by se Jody zcela jistě zamlouval a kdo ví, jestli by i jeho tato výzva nelákala. Já bych na Jodym vyloženě trval. Takticky je na tom nesmírně dobře, s naší akademií odváděl vynikající práci, při čemž tým předváděl fotbal na vysoké úrovni. A samozřejmě tu je jeho vztah k mladíkům. Však před pár měsíci se v TV rozčiloval, jak CFC mrhá talenty. Pokud má dojít legenda, tak prosím ať je to s Hollandem a Jodym.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Diskuze Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: