Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Sheffield
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 2:57 pm    Předmět: Citovat

https://twitter.com/amadoit__/status/1167811505909317634

Čas na vtípky Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 2:58 pm    Předmět: Citovat

Kdo čeká od hráče na pozici Jorginha góly a asistence, tak je blázen.

Lamps hledá a nachází. Byť k ideálu to má daleko. Ale je to 2:0, soupeř jen jednu šanci.

Tammy parádní. Tomori naprosto v pohodě. Kovačič opět super. Pulišič musí přidat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 2:59 pm    Předmět: Citovat

Takovej nudnej poločas, který udělal zajímavým jediný hráč - Tammy. Ještě jeden gol a může být na špičce tabulky střelců - to jsme podle mého neměli pěkně dlouho Very Happy

Tomori s přehledem, jediná situace, kdy jsem si nebyl jistý je, když šel ten centr na tu hlavičku - měl toho hráče pokrývat Azpi? Asi ano, co?

Ta ofenzivní záloha dneska dost mlčí, snad se zvednou ti hráči a přidají se k těm výkonům ostatních. Těším se na RLC, který oproti Barkleymu přidá té hře další rozměr - tank, neodstavitelný od míče a mnohem efektivnější ve všech směrech.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 3:06 pm    Předmět: Citovat

Azpi paradoxně nejslabší článek naší obrany, a to hrají Zouma, Tomori a Emerson... Neskutečné. Prostě tento tým není pro staré.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 3:14 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Kdo čeká od hráče na pozici Jorginha góly a asistence, tak je blázen.

Já vím, Davide. Jorginho, Kovačič nebo Willian tam od toho nejsou. Proto taky z klubu zmizí, jakmile se na jejich pozici najde někdo, kdo kromě toho jejich jednodimenzionálního standardu přidá něco navíc Wink Ale uznávám, že u Jorginha mi to vadí nejmíň...
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 3:41 pm    Předmět: Citovat

Lampard hustě!!!
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 3:50 pm    Předmět: Citovat

No jo no, pořád ta samá písnička. Uvidíme, jestli po repre pauze už se v kádru najde někdo, kdo umí bránit tak, aby se za to nemusel stydět i dorostenec.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 3:54 pm    Předmět: Citovat

Lampard pro tu svoji revoluci potřebuje zbytečně nesnižovat svoje šance na dobré výsledky. A se Zoumou to dělá stejně dementně asi jako Jílek se Štětinou a Radakovičem. Spolehlivější stoperská dvojice + Kanté by toho měli vyřešit dost celkem dost...

Jinak dneska ten výkon byl víc než průměrný, pod svoje možnosti hrála celá řada borců. Rozdíl dělala akorát produktivita Abrahama.

Jo a jedna věc je posmívat se United, ta druhá, že dlouhodobě s tímhle obrázkem ani my nebudeme adepti na TOP4...
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 4:03 pm    Předmět: Citovat

U toho gólu byl Zouma v děsně debilní situaci, kdy to měl dost složitý. Mě spíš sere, proč měl před tou brankou Azpi hráče za zádama, o kterém vůbec nevěděl, proč ho vůbec nedokázal kontrolovat tak, aby do vápna nepřiletěl takový centr, načež si měl podle mě Tomori odskočit a tenhle centr odvrátit. Jinak hrál ale velmi dobře, přesto je to všechno k ničemu, když to takhle zahodíme.
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 4:04 pm    Předmět: Citovat

Mně bylo zcela jasný, že tohle nevyhrajeme, když Kovačič zahodil svou šanci v první půli a s Lampardem se tomu smáli, jako by se vlastně nic nestalo, že je to jen příprava nebo tak. Asi chápu, že k nim má Lampard jiný přístup, ale zahazovat šance, když naše obrana hoří jako nikdy předtím, a ještě se tomu smát a dělat si legraci, pardon ale to mi na Lamparda nesedí a nelíbí se mi to. Kdo se směje teď? Lampard nutně potřebuje zkušeného asistenta, který za něj vyřeší defenzivní trable, protože on to neuměl ani po roce s Derby.
Šokující druhý poločas, nováček nás totálně přehrál.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 4:04 pm    Předmět: Citovat

Ta druhá půle je normální ostuda, Willian už je celkem o ničem hráč, ale aspoň dokáže podržet Soupeře na zádech a rozeběhnout se s ním do středu hřiště. Pulišič pod tlakem o míč buď přijde, nebo ho nahraje zpátky na beka, který je pod okamžitým tlakem.

Jedna věc je hra defenzivy, ale na tomhle má ohromný podíl i ofenzivní složka týmu. Nemůžete hrát ani trochu kvalitní fotbal, když vaši hráči předvedou za poločas 20 laciných ztrát. To bylo trestuhodný, kolikrát jsme tam podělali lehkou přihrávku, zpracování, snadnou kombinaci. Trochu se na ten tým zatlačilo a ten se úplně sesypal.

Obrana je taky děsně dezorientovaná, proč má cesar neustále hráče za zády, to prostě nepochopím, ten je letos úplně, ale úplně mimo. Dostat za 4 zápasy 9 branek, to je slušnej problém. A Kepa zatím v lize snad ani jednou nepodržel, to nechápu.

Jak jsme dokázali z jasnýho zápasu, kdy druhá půle mohla být dohranal úplně v pohodě, během minuty hry udělat obrovský drama, to mě bude srát ještě hrozně dlouho.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 4:58 pm    Předmět: Citovat

Jasně, stopeři nejsou ideální, ale my stejně jako na Rudigera čekáme i na Jamese. Azpiliciueta dnes přišel o míč dvacetkrát, to je hrozivé. Zdaleka nejvíc na hřišti. V obou gólech má prsty. Ten prostě potřebuje odfrknout nebo alespoň zkusit přesunout do středu jako sůl.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2019 7:49 pm    Předmět: Citovat

Ta obrana je děsná a soupeři v podstatě rezignují na to útočit po druhé straně, vše jde po naší pravé straně.

Dnešek byl zvláštní v tom, že nebylo moc šancí, přesto padlo hodně branek. Škoda těch pár šancí, které jsme nedali. Tammy mohl dát hat trick, škoda.

Lamps se sice o něco snažil a byl odvážný, nicméně je zde dle mého hodně chyb. Dle mého bylo chybné to první střídání. Barkley sice nehrál kdo ví co, ale něco tomu týmu dával, určitou stabilitu a určitou defenzívu. Jakmile odešel, najednou už tam byl jen střízlík Mount a pak Gilmour. Osobně jsem nepochopil, proč dohrál Pulišič, ten měl jít za Williana. Willian zahrál celkem solidně. U Gilmoura bylo vidět, že chce hrát a ne takticky zdržovat.

Azpika tu řeším pořád, opět další zápas, kdy nás stály jeho chyby zápas.

Tomori ten zápas hrál velkém stylu, otázka je, jestli ta poslední branka nebyla z části jeho. Ale chyby tam udělal Azpik, Zouma, prostě celá obrana, až na Emersona.

Na 3 body musíme dávat 3 branky, a to je celkem průser. Jsem hodně zklamaný. Dostat branky v prvních a posledních minutách poločasu, to je masakr.

Jinak zazněla tu kritika za první půli. Přitom jsme dali dvě branky, kontrolovali zápas, soupeř měl jen jednu šanci. Dle mého kritika by měla jít za druhou půlí. Ten kádr fyzicky odpadá a je psychicky labilní. Obvykle začínáme solidně, ale postupem času máme víc a víc problémů.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po září 02, 2019 11:58 am    Předmět: Citovat

Nutno říct, že ztráta bodů je katastrofa. Dost to znehodnocuje práci, která byla od začátku sezony vykonána. Mít 7 bodů, tak je to na všechny okolnosti ucházející výsledek. Jeden propadák, dvě povinné výhry a těžký zápas s Leicesterem + velký příslib ze zápasu s Liverpoolem. Takhle to je podprůměr. Tuhle ztrátu jsme potřebovali mít v záloze do zápasů s Wolves a Liverpoolem.

Štve mě, že v druhém poločase jsme si už nic moc nevytvořili. David píše, že Willian hrál solidně, ale jeho střídání znamenalo oslabení naší hry. Štve mě Azpilicueta, že se nechá takhle vymíchat a strašně hloupě přichází o míče. A pak mě štve absentující Kanté. Podle mě udělal Lampard zatím jednu velkou chybu, a to když ho takhle extrémně využil proti Liverpoolu. Daleko víc jsme jej potřebovali pro dobrý start v Premier League, na Super Cup fakt sere pes.

Je to nekonzistentní, ale to se dalo čekat. Na defenzívě je potřeba zapracovat, ale tohle je stále dost provizorní sestava. Když chybí nejlepší záložník světa a loni top 3 stoper ligy, tak to je fakt znát.

Tomori velký příslib. Toho kluka já fakt můžu, už asi 5 let mu strašně moc přeju. On má vše potřebné. Zatím neumí úplně 100% bránit své pokutové území, ale to přijde. Má hlavu, skvělou techniku, rychlost a je to i náturou lídr. Podle mě on a Rüdiger budou do konce sezony první stoperská dvojice.

Zbytek je stále stejný příběh. Lampard by se víc měl zaměřit, aby tolik nevynikaly špatné stránky některých borců. Aspoň do chvíle, než bude Kanté fit a spoustu z toho přikryje svou energií. Zoumova rozehrávka, Jorginhův pomalý návrat za míč, Barkleyho pomalost na míči, Pulišičova měkkost, Tammyho menší herní impakt, atd.

Jak budou Kanté, Rüdiger a CHO, tak to bude jiné. Pak Barkleyho nahradí Loftus-Cheek a bude to úplně jiné. Samozřejmě se těším i na Reece Jamese, ale přijde mi nefér mu hned takhle na úvod naložit takovou zodpovědnost. Azpi hraje hovno, tak teď to stojí a padá na tobě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po září 02, 2019 12:36 pm    Předmět: Citovat

No, uvidíme, v jaké formě se ti zranění vrátí.

Také bude otázka, co s Azpikem...letos je to jasné, co příští rok. Jamesova hra hodně napoví. Navíc by se musel řešit kapitán.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na: