Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Southampton
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13345

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 6:58 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Aleši, částečně beru, ale argumentace Kepou je prostě úplně mimo. Tam to jde čistě za Lampardem. Willy mu ukáže, že se na něj může spolehnout, pak tam drbne logicky Mendyho, ten se zraní a šanci dostává...opět Kepa. Až přestane dělat tyhle do očí bijící píčoviny, budu benevolentnější i k tomu zbytku...


Tady jsme zajedno. Dokázal jsem si vnitřně pro sebe vysvětlit začátek sezony, ale zápas se Sotonem už bohužel. Lampard jako by měl nějakou 14 denní pravidelnou amnézii co se Kepy týká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pan trampolin



Založen: 1.9.2007
Příspěvky: 671
Bydliště: Česká Skalice
9200.0 points

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 4:08 pm    Předmět: Citovat

Hoši...normálně jsem si ten zápas pustil ještě jednou ze záznamu. První půle naprosto dle představ jak bychom měli hrát celý zápas..do té doby než jsme dostali gól..Nechápu jak se můžeme takhle sesypat a nechat se přehrávat Sotonem! To je na mě silná káva...
Hráče jako takové hodnotit nechci. Každej viděl moc dobře kde byl problém..To bychom mohli akorát nadávat a kroutit hlavama stále dokola.
Vidím zásadní problém v naší záloze co se kontroly míče týče. Jsem toho názoru, že buď budeme hrat vzadu na tři stopery nebo lehce poupravit sestavu, aby byla záloha dominantní.
Ještě dnes se budim spocenej u momentu kdy Zouma vracel dost špatně Kepovi, kterej tomu nasadil korunu, že by se za ní nestyděl ani Karel IV !!!
A už mě to celé přijde jako jeden velkej kolotoč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com