Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Thomas Tuchel
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2021 8:28 am    Předmět: Thomas Tuchel Citovat

Možná tady nebude dlouho, ale vlastní vlákno by si zasloužil. Nějaké info o něm a okolo něj tady postupně probublává. Mě mimo jiné zaujalo tohle:

“Thomasovi Tuchelovi bylo řečeno, že politika poskytování příležitostí mladým hráčům z akademie musí zůstat klíčovou součástí plánů do budoucna.”
🔈{Dean Jones - Eurosport_UK}

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-anglie-premier-league/390441/novy-kouc-chelsea-tuchel-je-vizionar-co-zdima-hrace-a-hada-se-s-sefy.html

A tady jeden český, celkem slušně zpracovaný text, z něhož bych vypíchl pár věcí...

- mládež má v krvi, v kategorii U19 slavil tituly se Stuttgartem i Mohučí
- vždy to byl právě koncepční trenér, až angažmá v PSG mu samozřejmě nastavilo jiná očekávání
- inovátorský taktický přístup už nastínil Víťa
- co se týče sporů s vedením, nevěděl jsem, že v Dortmundu si to rozházel mylnou smskou Zorcovi (plus mu prodávali hráče, což se mu u nás nestane), situace v PSG už se víc blíží našemu modelu (i když do tréninků a základní jedenáctky mu snad nikdo jako Leonarda sahat nebude, u přestupů mi ta společná debata přijde logická)
- Roman k němu má sice chladný vztah (ale jak kdyby to vůbec hrálo nějakou roli, když už vykopl několik svých přátel), zato Marině "učaroval"
- jak už bylo avizováno, předchází ho pověst velmi náročného kouče, což u nás nikdo nedělalo moc velkou dobrotu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2021 11:22 am    Předmět: Citovat

Opravte mě, jestli se pletu, ale Tuchel si tedy s sebou přivedl svůj tým, který tvoří asistenti Arno Michels, který s ním je už asi 10 let, a Zsolt Low. Pak je tam nějaký Benjamin Weber přes video analýzy.
Zůstavá tedy Anthony Barry a ten loser Hilario? To si hergot nemůže Tuchel dovést i svého trenéra brankářů? Vždyť za Hilariem jde půlka našich brankářských problémů.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2021 11:35 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Opravte mě, jestli se pletu, ale Tuchel si tedy s sebou přivedl svůj tým, který tvoří asistenti Arno Michels, který s ním je už asi 10 let, a Zsolt Low. Pak je tam nějaký Benjamin Weber přes video analýzy.
Zůstavá tedy Anthony Barry a ten loser Hilario? To si hergot nemůže Tuchel dovést i svého trenéra brankářů? Vždyť za Hilariem jde půlka našich brankářských problémů.

Hilario zůstal.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2021 11:37 am    Předmět: ... Citovat

Zažili jste někdo tu situaci, že jste si s holkou pořídili třeba psa, pak se rozešli a na sociálních sítích jste viděli fotky bejvalky s tím jejím novým a tím psem?

Koukám na video ze včerejšího tréninku a jsem hrozně nasraný, že Tuchel mluví na Anjorina Very Happy

Už ať je večer a máme tady sestavy.

Bohy

5359.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2021 1:09 pm    Předmět: Citovat

Lampardův konec mě sice pořád mrzí, ale emoce už přeci jenom opadly a začínám se těšit, co Tuchel předvede. Zejména tedy v kontextu podobných rozborů jeho práce, které se začaly objevovat, a které dávají důvod k mírnému optimismu. Smile

V návaznosti na to jsem se paradoxně přistihl, jak se bojím, aby na svoji práci dostal dostatek času. Very Happy Součástí jeho angažování má být od Romana jasné očekávání nějakého úspěchu ještě v této sezóně. Což vzhledem k náročnosti ligy a Atléticu jako soupeři v Lize mistrů nebude nic snadného.

Snad si to všechno sedne a alespoň FA Cup bychom urvat mohli. Na youtube jsem viděl ten pětiminutový sestřih ze včerejšího tréninku a snaha o nastolení nějakých automatismů ve hře tam byla patrná...

Nuže, nezbývá než popřát hodně štěstí.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2021 1:36 pm    Předmět: ... Citovat

Tuchel začal dobře, sympatické vyjádření na úvod, z tréninku jdou hezké reference, logicky se teď všude prezentují jeho trenérská čísla - a jsou opravdu velmi dobrá.

Někde jsem četl, že si musí na svou stranu získat nejen hráče, ale i vedení a fanoušky. A já si paradoxně myslím, že s fanoušky to nemusí mít vůbec tak těžké, jak by se mohlo zdát.

Fans (někteří) jsou spíše naštvaní na vedení, Tuchel byl dlouho "uklizený" mimo zorné pole většiny z nich, takže to není žádný ex rival. Teď je před námi série zápasů, které se dají zvládnout a tribuny jsou prázdné, Tuchel tak bude mít ten start v tomto ohledu docela snadný.

Nesrovnatelné s tím, co tady zavládlo za Beníteze, který nikdy ten vstřícný krok neudělal. Tuchel hned v prvním vyjádření vysekl Lampsovi poklonu a hádám, že to ještě párkrát zazní.

steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2021 7:03 pm    Předmět: Citovat

Osobně jsem rád, že došel a těším se na CFC s jeho rukopisem.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2021 11:27 am    Předmět: Citovat

Tak Anthony Barry u nás moc nepobude. Sice vedl po vyhazovu Lamparda trénink, ale přesouvá se do pozice hlavní trenéra v Fleetwood. Zbývá jen Joe Edwards a Hilario.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2021 10:22 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Tak Anthony Barry u nás moc nepobude. Sice vedl po vyhazovu Lamparda trénink, ale přesouvá se do pozice hlavní trenéra v Fleetwood. Zbývá jen Joe Edwards a Hilario.

Tak nakonec si to rozmyslel, protože více než pozice hlavního trenéra ho láká pokračovat u nás pod Tuchelem. Asi na něj Němec udělal výborný dojem, protože ve Fleetwoodu si byli dost jistí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2021 10:54 am    Předmět: Citovat

To je moc dobrá zpráva a první hmatatelný výsledek těch "PR střípků", ze kterých kdyby byla jen polovina pravda, tak musíme do týdne dominovat celému fotbalu Very Happy
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2021 7:12 pm    Předmět: Citovat

Fabrizio Romano o angažování Tuchela: „Jednání s Thomasem Tuchelem začala okamžitě po posledním zápase Lamparda. Začátkem minulého týdne došlo k dohodě. Vedení Chelsea se hlavně chtělo ujistit, že se s novým manažerem shodnou na plánech pro příští léto. To souvisí s faktem, že Tuchel měl problematický vztah s vedením PSG (hlavně s ředitelem Leonardem), ale s hráči vycházel skvěle. Abramovič se chtěl ujistit, že strategie do budoucna bude stejná. Jednání nebyla jen o penězích a Tuchel toužil po trénování v Premier League. Problém nebyla smlouva, ale dohodnutí plánů. Chelsea se zachovala chytře, když se s Tuchelem domluvila i na budoucnosti.”

Ty voe, ty plány bych chtěl detailně slyšet. Vypadlo někde něco konkrétního?
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2021 7:48 pm    Předmět: Citovat

"Moc nám do toho nekecej kámo, Mbappé nebude, koupíme si koho budeme chtít" Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2021 11:02 am    Předmět: Citovat

The guys took some penalties in the last nine days after training,’ he reported, ‘and we have Willy Caballero pushing our penalty takers to be absolutely serious

Z tohto mi medzi riadkami vychadza ze Mendy ani v treningu nie je na penalty nic moc, co v zapasoch neustale potvrdzuje.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2021 6:53 pm    Předmět: Citovat

Tuchel zatím jede a má sakra přínos. Ani jsem to tak nečekal. Tým pod Lampsem by skončil ve středu tabulky. Tuchel se vyprdl na renomé a dal šanci všem hráčům, a to navzdory názorům řady fans, kteří mnohé hráče odepsali. Úžasné je, jak tyhle teorie berou rychle za své a řada odepsaných hráčů může mít pořád svůj přínos, když je kouč umí správně využít. To Lamps neuměl ani náhodou. Uvidíme, nakolik to zamotá přestupák.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2021 7:46 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Tuchel zatím jede a má sakra přínos. Ani jsem to tak nečekal. Tým pod Lampsem by skončil ve středu tabulky. Tuchel se vyprdl na renomé a dal šanci všem hráčům, a to navzdory názorům řady fans, kteří mnohé hráče odepsali. Úžasné je, jak tyhle teorie berou rychle za své a řada odepsaných hráčů může mít pořád svůj přínos, když je kouč umí správně využít. To Lamps neuměl ani náhodou. Uvidíme, nakolik to zamotá přestupák.

Tohle je fakt moc... Very Happy Lampard dával šance v průběhu těch 18 měsíců prakticky všem hráčům v kádru, protáčel to brutálně, pokud si to nepamatuješ, tak je to jen tvůj problém. Tady si někdo nepamatuje, jak Rudiger dostával šanci za šancí, Christensen to samé, zoufale jsme točili Emersona s Alonsem na LB, než jsme tam dali Azpiho, hráli jsme Jorginha dokud si na něj Víťa nevypěstoval alergii a měnili systém ze 3-4-3 na 4-2-3-1 na 4-3-3 a tak dál.

A když ho ti hráči pokaždé zklamávali, tak je posadil (zcela zaslouženě) a teď najednou je Tuchel hrdina, že jim dává znovu šance... WTF?

To, že se snažil Lampard hrát jeden systém letos do kterého se snažil poskládat všechny ty drahé posily byl od něj rozhodně fail, každopádně slušně jsem se slušně pousmál, když jsem tohle četl... Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

Přejdi na: