Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Manchester City
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13340

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 3:31 pm    Předmět: Chelsea - Manchester City Citovat

Semifinále FA Cupu.

Chelsea: Kepa; Azpilicueta, Thiago Silva, Rudiger; James, Jorginho, Kanté, Chilwell; Ziyech, Werner, Mount
Náhradníci: Caballero, Alonso, Emerson, Zouma, Gilmour, Havertz, Hudson-Odoi, Pulišič, Giroud
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7792

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 3:34 pm    Předmět: Citovat

Trošku mě mrzí, že tam není Tammy, ale je to semifinále poháru, který máme velkou šanci vyhrát, pokud projdeme skrz semifinále. Werner je v hierarchii výše a nehrál poslední zápasy, takže celkem pochopitelné.

Snad Kepa odchytá slušný zápas a nebude nás stát postup.
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 3:36 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Trošku mě mrzí, že tam není Tammy, ale je to semifinále poháru, který máme velkou šanci vyhrát, pokud projdeme skrz semifinále. Werner je v hierarchii výše a nehrál poslední zápasy, takže celkem pochopitelné.

Snad Kepa odchytá slušný zápas a nebude nás stát postup.


Že je Werner v hierarchii výše .. budiž. Ale on je v hierarchii výše i Giroud, což mi úplně nedává smysl.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7792

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 3:38 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
Talker napsal:
Trošku mě mrzí, že tam není Tammy, ale je to semifinále poháru, který máme velkou šanci vyhrát, pokud projdeme skrz semifinále. Werner je v hierarchii výše a nehrál poslední zápasy, takže celkem pochopitelné.

Snad Kepa odchytá slušný zápas a nebude nás stát postup.


Že je Werner v hierarchii výše .. budiž. Ale on je v hierarchii výše i Giroud, což mi úplně nedává smysl.


Hmm, já to četl předtím, než tam dodal Alex lavičku. Very Happy Tak tohle se mi fakt nelíbí moc. Nejlepší střelec sezony se nedostane ani na lavičku.
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 4:15 pm    Předmět: Citovat

Ty vole, Abraham chybí. Hrůza...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker



Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 7792

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 4:35 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Ty vole, Abraham chybí. Hrůza...


Chápeme, tobě je všechno u pr... pokud vyhrajeme Wink Nic jiného tě nezajímá, nic jiného není důležité. Tak jen komentuj výsledek a všechno ostatní ignoruj Very Happy
_________________
Guuus Hidiiiiink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freddie



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 2931

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 5:12 pm    Předmět: Citovat

Dean sa nezapre...Fernandinho bez karty za tu zbesilu klzacku, James hned karta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
InfernaL



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 1638
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 5:13 pm    Předmět: Citovat

Fernandinho udělá dva zákroky na hranici karty a dostane slovní domluvu, James za úplně stejný zákrok hnedka karta. Ten dvojí metr je někdy neskutečný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
InfernaL



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 1638
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 5:20 pm    Předmět: Citovat

Werner pokračuje tam kde skončil, dělají mu problémy úplně základní fotbalové aktivity jako běh s míčem, pohlídání si ofsajdu nebo jednoduché přihrávky.

Nelíbí se mi ani Jorginho, který je hodně pomalý a několik akcí Citizens doslova vyklusal.

Naopak sympatický výkon Chilwella, ten už se na tom LWB začíná chytat. Překvapivě slušně hraje i Ziyech.


Naposledy upravil InfernaL dne so duben 17, 2021 5:21 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13340

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 5:20 pm    Předmět: Citovat

Dneska mají City vepředu 3 hráče, kteří jsou totálně z formy. Vůbec nehrozí. To si zasloužilo využít a vést ty naše protiútoky třeba i ve více než jen ve 2 hráčích. Jednou jsme se do toho pustili i s krajními obránci a byla z toho velká šance pro Chilwella. Zbytek nuda. Ze židle nadzdvihnul jen rozhodčí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan.cech



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 707

8664.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 5:22 pm    Předmět: Citovat

Jsem zvědavý, kolik nakonec Marina za Abrahama vyždíme. 40m nejspíš, větší cenu rozhodně nemá Very Happy ale ta ženská to umí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freddie



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 2931

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 5:23 pm    Předmět: Citovat

30 minut sme vyborne kombinovali...Co mi ale pride nepochopitelne, ze ihrisko je stlacene na 30 metrov, za obranou plno priestoru, lopta pod kontrolou, hrac celom k brane a my nedokazeme zladit Wernerov nabeh s loptou za obranu...Tazko povedat na ktorej strane tejto elementarnej kombinacie to viazne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohy



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 225

5359.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 5:29 pm    Předmět: Citovat

milan.cech napsal:
Jsem zvědavý, kolik nakonec Marina za Abrahama vyždíme. 40m nejspíš, větší cenu rozhodně nemá Very Happy ale ta ženská to umí.

Tak téhle poznámce v zápasovém vlákně, do kterého Abraham nemá šanci zasáhnout, opravdu nerozumím. Přijde ti to tady málo vyhrocené, jo? Smile

Btw kolik myslíš, že by Marina vyždímala za tohoto Wernera?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 5:29 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Georgewon napsal:
Ty vole, Abraham chybí. Hrůza...


Chápeme, tobě je všechno u pr... pokud vyhrajeme Wink Nic jiného tě nezajímá, nic jiného není důležité. Tak jen komentuj výsledek a všechno ostatní ignoruj Very Happy


Já jsem hlavně rád, že hrát proti City neznamená automaticky se stydět, bez ohledu na jména...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitasrp



Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1590

9697.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 5:30 pm    Předmět: Citovat

Jorginha tady jebu skoro zápas co zápas, tak je nutný taky říct, že poslední dva zápasy je velmi dobrej. Jakmile se tým sehraje a hraje se tenhle poziční fotbal, kdy ten střední záložník nemusí vyhodnocovat všechny situace jednotlivě, ale díky tréninku tuší, kde se jeho spoluhráči nacházejí, tak Jorginhův výkon roste - protože na ty narážečky z jednoho doteku a rychlý přihrávky je fakt dobrej, tam je velká výhoda, že se absolutně nebojí a má sebevědomí, aby si do té pozice před stopery nabíhal pořád dokola, snažil se uvolňovat a tyhle sklepávačky hrál pořád dokola - s vědomím, že když jednu posere, bude z toho pravděpodobně tutovka soupeře.

Jinak se mi ten výkon hodně líbí, oceňuju, jak Tuchel zablokoval střed hřiště. Mount je v tomhle bombastickej hráč, protože zvládne hrát prakticky dvě pozice - v ofenzivě hraje klasickýho podhrota, který má tvořit a doplňovat vápno, bez míče se stahuje a hraje třetího středního záložníka, díky čemu Man City nemaj uprostřed hřiště početní převahu a hlavně se mu perfektně podařilo zablokovat tu kapsu na naší levý straně, ve který tak často De Bruyne tvoří, což vedlo k tomu, že se Belgičan ke konci poločasu raději přesunul napravo.

Celkově jsem spokojenej i s tím, že to nebylo jenom o defenzivě, byla tam i ofenzivní kvalita, pěkný akce a přechody vpřed, akorát tomu chyběla lepší hra ve vápně.

A nemůžu si pomoct, ale Werner kdyby byl jenom trošičku chytřejší, tak občas jen naznačí a nechá toho stopera projet, ale to jsem od něj neviděl snad ani jednou, on to vždycky raději z úhlu narve, i když je jasný, že stoper bude skluzovat. Plus teda špatně časuje náběhy, tam byly momenty, kdy se hráč s míčem ve středu pole uvolnil a mohl dát kolmici, jenže neměl komu, protože Timo byl tradičně o půl metříku v ofsajdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Zápasy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com