Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Mourinho
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 91, 92, 93  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Je podle vás Mourinho v současnosti nejlepší trenér na světě?
ANO
66%
 66%  [ 22 ]
NE
33%
 33%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 33

Autor Zpráva
DarkTemplar

8330.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 2:57 pm    Předmět: Mourinho Citovat

Přemýšlel jsem, který téma bych tady mohl nadhodit, aby se to tu trochu rozjelo. A pak mě to napadlo-Mourinho, jedněmi obdivovaný, druhými zatracovaný. Tak pište své názory, pohledy, přípomínky atd. k našemu trenérovi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 3:41 pm    Předmět: Citovat

sakra, to sem tady zatim jedninej, kdo si mysli opak, nez vsichni???Very HappyVery Happy
Missa08

Hall Of Fame Member

9970.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 3:55 pm    Předmět: Citovat

pro me je nejlespi a v minule sezone to dokazal i kdyz hodne lidi spis v minule sezone hodnitilo jako nejlepsiho fergusona.ale zas nadruhou stranu i pres problemy s abramovichem a s marodkou se chelsea az do posledni chvile rvala o vsechny trofeje...i kdyz zrovna zrovna ty dve nejcenejsi neziskala.a ktomu kdyz si porad v novinach cetl jmena svech moznych nastupcu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger
DarkTemplar

8330.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 4:30 pm    Předmět: Citovat

Pro mě je Mourinho v současnosti nejlepší a rozhodně je můj nejoblíbenější trenér. Myslím, že je dokonalý taktik a má skvělé instinkty. Někdy se mu vytýká, že fotbal nebere jako hru a nevkládá do něj srdce. Prý vytvořil stroj na vvhrávání v podobě Chelsea, narozdíl od Fergusona, kterému údajně nezáleží jen na trofejích. Tohle ale já neumím posoudit, protože ani jednoho neznám osobně, neznám jejich vnitřní přesvědčení, nevím ani, jak vypadají jejich týmy uvnitř, jakou mají hráči náladu a do jaké míry za to může trenér, a tak myslím, že by ode mě bylo troufalé Mourinha v tomhle směru soudit. Jediné, co vím je, že úspěch, kterého Mourinho dosáhl mu nikdo nevezme. Myslím, že to, co dokázal v Portu bylo neuvěřitelné a v Chelsea jen potvrzuje, že je výjimečný trenér. Proto doufám, že v Chelsea zůstane co nejdéle, protože nám to podle mě hodně pomůže v dalších letech.
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 6:01 pm    Předmět: Citovat

Džouse je rozhodně pan manažer ale neni nejlepší. A nejlepší nebude do doby, dokud nezíská jednu vlastnost, a to sebekritiku. Nedokáže na ferovku říct, že blues byli horší, že si výsledek nezaslouží, ikdyž to je ve skutečnosti pravda. Ve všem hledá chyby u soupeře, rozhodčích, ...
A taky ty jeho řeči v sezoně na adresu hráčů, trenérů, ...
DarkTemplar

8330.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 6:24 pm    Předmět: Sebekritika Citovat

Myslím, že to byla taktika, jak pomoci týmu odolat tomu obrovskému tlaku. Ale není pravda, že nikdy nepřiznal porážku. Po jednom zápase řekl, že možná není top trenér, že možná nemá nejlepší hráče na světě, a že ho čeká ještě hodně práce. A jinak v nové sezoně se mi nezdá, že by se nějak vymlouval. Například po zápase Community shield neřekl nic zvláštního. Jinak jsem si trochu vzpoměl na Mourinha z minulé sezony, když jsem si četl nedávné výroky Fergusona. No, oni to ti manažeři asi taky nemají tak lehké, jak si možná někdo myslí Very Happy
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 6:47 pm    Předmět: Citovat

milan.cech napsal:
Džouse je rozhodně pan manažer ale neni nejlepší. A nejlepší nebude do doby, dokud nezíská jednu vlastnost, a to sebekritiku. Nedokáže na ferovku říct, že blues byli horší, že si výsledek nezaslouží, ikdyž to je ve skutečnosti pravda. Ve všem hledá chyby u soupeře, rozhodčích, ...
A taky ty jeho řeči v sezoně na adresu hráčů, trenérů, ...

Nepleť několik věcí dohromady. Anketa zní trenér roku a ne neobjektivnější trenér anebo trenér s nejlepší povahou či největší dávkou sebekritiky.
Jose je nejlepší trenér na světě. Žádný současný trenér nemá v jeho věku tolik úspěchů jako on. Žádný. Za něj mluví výsledky. Jose je fotbalový génius.
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 7:03 pm    Předmět: Citovat

ano, je to opravdu pan manažer a vzhledem k věku toho má ještě hodně před sebou. ale nebudu ho 100%ně uznávat dokud nebude objektivní. i sir prostě a jednoduše ohodnotí zápas přesně, džouse někdy vůbec.
DarkTemplar : ono po dvou kolech zatím není na co, ale to přijde.
DarkTemplar

8330.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 7:49 pm    Předmět: milan.cech Citovat

Uvidíme, ale já ho nechci hodnotit jako osobnost, protože ho opravdu neznám a myslím, že ty taky ne. Ono je rozdíl něco vytrubovat do médií a něco jiného si myslet popř. říkat v kabině. Když byl Mourinho v Portu, tak se o něm tolik nemluvilo, pak přišel do Chelsea a řekl, že je Special One a hned ho byly plný noviny, tak toho prostě využíval. Jinak souhlasím se steinerem, protože úspěšnost se neměří podle novin, ale podle co dokázal a Mourinho toho v posledních letech dokázal opravdu hodně a asi ještě neskončil
FrankieYeah

10729.0 points

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 8:01 pm    Předmět: Citovat

ja myslim,ze nejlepsi trener je Franz Straka xD
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 7:37 am    Předmět: Citovat

FrankieYeah napsal:
ja myslim,ze nejlepsi trener je Franz Straka xD

pokud to beres v Cesku, tak ja si myslim to same...ale ve svete? Wink Very Happy
Jose je rozhodne skvely trener, ale nejlepsi, to rict nemuzu...
mizo

6598.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

Já myslim, že nejlepší je Hidink...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 7:15 pm    Předmět: Citovat

mizo napsal:
Já myslim, že nejlepší je Hidink...

Taky velmi dobrá volba. Rozhodně patří mezi ty nejlepší.
Blue Cristiano

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 7:38 pm    Předmět: Citovat

Nevím kdo by mohl být nejlepší trenér na světě ale Jose to podle mě neni... Třeba ale moje mínění změní Wink
kudris7

7886.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

Ja mslím že sir Alex Ferguson, nejúspěšnější trenér v historii Britského fotbalu, dokázal z týmu který se potácel na konci tabulky vybudovat největší a nejbohatší tým na světě, má velkou zásluhu na tom že Old Trafford je suvereně největší stadion v anglické lize a má taky obrovskou zásluhu na tom jak ted vypadá anglický fotbal a v minulosti dokázal rozbourat hegemonii Celticu a Rangers a vyhrát 3 tituly s Aberdeenem a taky jediný trener který vyhrál TREBLE...takže pro mně jednoznačná volba Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 91, 92, 93  Další
Strana 1 z 93

Přejdi na: