Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Mourinho
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 91, 92, 93  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Je podle vás Mourinho v současnosti nejlepší trenér na světě?
ANO
66%
 66%  [ 22 ]
NE
33%
 33%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 33

Autor Zpráva
judy

14460.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 10:04 pm    Předmět: Citovat

amna napsal:
steiner napsal:
amna napsal:
milan.cech napsal:
Missa08 napsal:
pukod ja vim tak mourinho s Chelsea dosel do semifinale LM hned v 1. sezone....

vždyt přece rozhodl ten gol-negol Luise Garcii a Džousemu se to nelíbilo Wink

mně se ten gol-negol taky moc nelibil teda Wink

Komu by se líbilo vypadnout takovou sračkou. Chtělo by to konečně video.

z těch pár co bylo sem tam v bedně jsem pro ten negol

jejda tak stejně kdyby to nebyl gol tak penalta na babroša!!!!! tak to tak neřešte stejně je to za námy jinak podle mě nej trenér je SAF....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andres

Hall Of Fame Member

483.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 10:09 pm    Předmět: Citovat

judy napsal:
amna napsal:
steiner napsal:
amna napsal:
milan.cech napsal:
Missa08 napsal:

jejda tak stejně kdyby to nebyl gol tak penalta na babroša!!!!! tak to tak neřešte stejně je to za námy jinak podle mě nej trenér je SAF....

to je fakt no...penalta na babroša...ikdyž ten do toho taky šel dost tvrdě...
jinak taky souhlasím s tím, že nej trenér je SAF...ikdyž ho moc nemám rád...

uhlik:to na té fotce si ty?hezkýý Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Uhlik

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 10:12 pm    Předmět: Citovat

Andres napsal:

Musim ta sklamat, tento pan uz neni medzi nami. Wink

Svina to bola ale poriadna...

Leonid Iľjič Brežnev, hovori ti to nieco ? btw, kolko mas rokov ?

14460.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 10:25 pm    Předmět: Citovat

Andres napsal:
judy napsal:
amna napsal:
steiner napsal:
amna napsal:
milan.cech napsal:
Missa08 napsal:

to je fakt no...penalta na babroša...ikdyž ten do toho taky šel dost tvrdě...
jinak taky souhlasím s tím, že nej trenér je SAF...ikdyž ho moc nemám rád...

též ho nemám rád ale trenér je to solidní
Andres

Hall Of Fame Member

483.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 10:38 pm    Předmět: Citovat

Uhlik napsal:
Andres napsal:

Musim ta sklamat, tento pan uz neni medzi nami. Wink

Svina to bola ale poriadna...

Leonid Iľjič Brežnev, hovori ti to nieco ? btw, kolko mas rokov ?

ajo, toš ten mi určitě neičo hovorí...bohužel sem neměl to štěstí a neviděl ho naživo...a že bych někde scháněl jak vypadali všichni sovětští "prezidenti" se taky nedá říct Smile ...

kolik bys řekl, že mi je??můžeš hádat třeba podle mojeho avataru Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Uhlik

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 10:54 pm    Předmět: Citovat

Na vek som sa pytal zamerne, kto nepozna Brezneva zrejme na tejto planete nebude velmi dlho... Ale mozno si bol emigrant bez telky Wink

Ja tiez nemam vek na to, aby som ho mohol "obdivovat "nazivo, no svojim vyzorom ma uputal a tak som sa trosku zaujimal ze co je to za pana.

Tipujem ze si si dal do avataru syna, takze okolo 25 by som povedal, aj to sa mi zda malo, ale viac to uz by si asi Brezneva poznal Idea

Este je aj mozne ze tam mas synovca, brata, bratranca, takze tvoj vek sa podla avataru neda odhadovat moc dobre Wink

Hall Of Fame Member

483.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 11:00 pm    Předmět: Citovat

Uhlik napsal:
Na vek som sa pytal zamerne, kto nepozna Brezneva zrejme na tejto planete nebude velmi dlho... Ale mozno si bol emigrant bez telky Wink

Ja tiez nemam vek na to, aby som ho mohol "obdivovat "nazivo, no svojim vyzorom ma uputal a tak som sa trosku zaujimal ze co je to za pana.

Tipujem ze si si dal do avataru syna, takze okolo 25 by som povedal, aj to sa mi zda malo, ale viac to uz by si asi Brezneva poznal Idea

Este je aj mozne ze tam mas synovca, brata, bratranca, takze tvoj vek sa podla avataru neda odhadovat moc dobre Wink

no to je fakt Very Happy je mně 17 Embarassed a není to můj bratranec, sestřenice ani žádná jiná rodina...jenom o 12 roků mladší kámoš z dovolené...

no jinak teda jako brežněva fakt znám, ale je pravda, že sem nevěděl, že vypadal tak strašně Laughing

a kolik je tobě, jestli se můžu zeptat? Smile
Uhlik

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 11:22 pm    Předmět: Citovat

Andres napsal:

no to je fakt Very Happy je mně 17 Embarassed a není to můj bratranec, sestřenice ani žádná jiná rodina...jenom o 12 roků mladší kámoš z dovolené...

no jinak teda jako brežněva fakt znám, ale je pravda, že sem nevěděl, že vypadal tak strašně Laughing

Vek mame rovnaky.

No, mna by veru nenapadlo davat si do avataru kamosa z dovolenky Laughing

Teba asi zas dat si tam Brezneva Wink

Hall Of Fame Member

483.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 11:33 pm    Předmět: Citovat

Uhlik napsal:
Andres napsal:

Vek mame rovnaky.

No, mna by veru nenapadlo davat si do avataru kamosa z dovolenky Laughing

Teba asi zas dat si tam Brezneva Wink

ale toš to víš, já ho tam mám tady kvůli tomu že má na sobě zrovna dres chelsea a kvůli tomu, co sem krásného vytvořil na hlavě Laughing
DarkTemplar

8330.0 points

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 10:03 pm    Předmět: Citovat

kudris7 napsal:
Ja mslím že sir Alex Ferguson, nejúspěšnější trenér v historii Britského fotbalu, dokázal z týmu který se potácel na konci tabulky vybudovat největší a nejbohatší tým na světě, má velkou zásluhu na tom že Old Trafford je suvereně největší stadion v anglické lize a má taky obrovskou zásluhu na tom jak ted vypadá anglický fotbal a v minulosti dokázal rozbourat hegemonii Celticu a Rangers a vyhrát 3 tituly s Aberdeenem a taky jediný trener který vyhrál TREBLE...takže pro mně jednoznačná volba Wink

Nevím, jestli zrovna Ferguson by měl být považován za nejlepšího trenéra. Myslím, že manchester nebyl tak špatenej, když tam přišel, jak ty píšeš. A rozhodně není jedinej, kdo vyhrál TREBLE(možná v Anglii)
Uhlik

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 1:05 pm    Předmět: Citovat

DarkTemplar napsal:
kudris7 napsal:
Ja mslím že sir Alex Ferguson, nejúspěšnější trenér v historii Britského fotbalu, dokázal z týmu který se potácel na konci tabulky vybudovat největší a nejbohatší tým na světě, má velkou zásluhu na tom že Old Trafford je suvereně největší stadion v anglické lize a má taky obrovskou zásluhu na tom jak ted vypadá anglický fotbal a v minulosti dokázal rozbourat hegemonii Celticu a Rangers a vyhrát 3 tituly s Aberdeenem a taky jediný trener který vyhrál TREBLE...takže pro mně jednoznačná volba Wink

Nevím, jestli zrovna Ferguson by měl být považován za nejlepšího trenéra. Myslím, že manchester nebyl tak špatenej, když tam přišel, jak ty píšeš. A rozhodně není jedinej, kdo vyhrál TREBLE(možná v Anglii)

Okrem tvojho subjektivneho pocitu by si sem mohol hodit aj nejake argumenty, niecim potvrdit tvoje tvrdenia... Pripadne nam otvorit oci a ukazat, kto je lepsi...

8330.0 points

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

Uhlik napsal:
DarkTemplar napsal:
kudris7 napsal:

Okrem tvojho subjektivneho pocitu by si sem mohol hodit aj nejake argumenty, niecim potvrdit tvoje tvrdenia... Pripadne nam otvorit oci a ukazat, kto je lepsi...

Vem si například, jak dlouho čekal na titul, když přišel do manchestru. Nebo kolikrát vyhrál ligu mistrů. Podle mě ho berete za úspěšnýho jen kvůli tomu, že vydržel v klubu tak dlouho. Jenže to také záleží na tom, jaké má kdo majitele(třeba kdyby manchester vedl Abramovič, tak by tam Ferguson moc dlouho nepobyl Very Happy ). Nemůžeme taky srovnávat úspěchy trenéra, který trénuje 30 let, s někým, kdo trénuje 5let na nejvyšší úrovni.
bruce

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 5:10 pm    Předmět: Citovat

citace:
Vem si například, jak dlouho čekal na titul, když přišel do manchestru. Nebo kolikrát vyhrál ligu mistrů. Podle mě ho berete za úspěšnýho jen kvůli tomu, že vydržel v klubu tak dlouho. Jenže to také záleží na tom, jaké má kdo majitele(třeba kdyby manchester vedl Abramovič, tak by tam Ferguson moc dlouho nepobyl ). Nemůžeme taky srovnávat úspěchy trenéra, který trénuje 30 let, s někým, kdo trénuje 5let na nejvyšší úrovni.

....slyšeli jste slova Dementa. Amen.......neuvěřitelná hovadina...
Uhlik

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 5:14 pm    Předmět: Citovat

DarkTemplar napsal:

Vem si například, jak dlouho čekal na titul, když přišel do manchestru. Nebo kolikrát vyhrál ligu mistrů. Podle mě ho berete za úspěšnýho jen kvůli tomu, že vydržel v klubu tak dlouho. Jenže to také záleží na tom, jaké má kdo majitele(třeba kdyby manchester vedl Abramovič, tak by tam Ferguson moc dlouho nepobyl Very Happy ). Nemůžeme taky srovnávat úspěchy trenéra, který trénuje 30 let, s někým, kdo trénuje 5let na nejvyšší úrovni.

S tebou nema cenu diskutovat...

Nemam slov.

8330.0 points

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 5:23 pm    Předmět: Citovat

Uhlik napsal:
DarkTemplar napsal:

S tebou nema cenu diskutovat...

Nemam slov.

Zajímavý, chcete argumenty, a najednou nemá cenu diskutovat. No, já se bez diskuse s vámi taky obejdu.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 91, 92, 93  Další
Strana 3 z 93

Přejdi na: