Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Zajímavosti
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 275, 276, 277  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 10:39 am    Předmět: Zajímavosti Citovat

http://www.goal.com/en-us/news/85/england/2010/04/30/1903352/chelseas-didier-drogba-named-one-of-time-magazines-100-most
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 5:38 pm    Předmět: Citovat

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1329881/Chelsea-striker-Drogba-claims-Blues-failure-Andriy-Shevchenko-helped-turn-Europes-finest.html

Drogba se toho prý hodně naučil od Ševy.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 7:37 am    Předmět: Citovat

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/3248292/Mikel-Chelsea-team-mates-call-Kalou-and-me-Mr-Mrs.html

Legrace Smile

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/3248296/Carlo-is-really-taking-the-Mik.html

A další a opět Mikel. Carlo je prej teplej. Smile
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so duben 02, 2011 12:18 pm    Předmět: Citovat

http://www.bbc.co.uk/blogs/thefootballtacticsblog/Percentage_Crossesav.jpg

Tohle jsem našel na PL.cz ... docela zajímavá statistika...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 5:54 am    Předmět: Citovat

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/chelsea/8426383/Real-Madrids-Ricardo-Carvalho-admits-he-wasnt-happy-during-his-final-years-as-a-Chelsea-player.html
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

Zajímavý rozhovor s Rayem...

http://www.football.co.uk/chelsea/ray_wilkins_exclusive_interview__chelsea_can_beat_manchester_united_rss1640467.shtml
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 6:58 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle je brutus...Luiz bude asi hodně v pohodě týpek:-)

http://www.talksport.co.uk/magazine/virals/2011-04-25/video-david-luiz-gives-strangest-interview-ever-lampard-and-torres

Btw. Nevíte někdo, jak to vypadá s Essienem? Nic jsem nezaznamenal...
xbecks

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 7:26 pm    Předmět: Citovat

Jj, to je neskutečný, už jsem to dával do Chelsea vs. WHU, on bude fakt šoumen, těch videí s ním, co vyváděl, je víc Smile

Ohledně Essiena taky nemám žádný ofiko info, jen někdo na cizím fóru píše nepotvrzené zprávy o konci sezóny... Ale to bude doufám kec Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 7:58 pm    Předmět: Citovat

xbecks napsal:
Ohledně Essiena taky nemám žádný ofiko info, jen někdo na cizím fóru píše nepotvrzené zprávy o konci sezóny... Ale to bude doufám kec Confused

Tak on je konec sezony prakticky za měsíc. Zvlášť pro nás, kteří mají jen ligu, kde zbývá odehrát poslední 4 utkání. A pokud si Essien udělal něco se svalem nebo kolenem, tak už ho nejspíš dokonce sezony neuvidíme. Ale snad se stihne uzdravit Ramires, Mikel se na defenzivním záložníkovi dobře rozehrál, takže by to taková ztráta být nemusela. A třeba dostane šanci Jurij a ukáže co v něm je.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 8:25 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
xbecks napsal:

Tak on je konec sezony prakticky za měsíc. Zvlášť pro nás, kteří mají jen ligu, kde zbývá odehrát poslední 4 utkání. A pokud si Essien udělal něco se svalem nebo kolenem, tak už ho nejspíš dokonce sezony neuvidíme. Ale snad se stihne uzdravit Ramires, Mikel se na defenzivním záložníkovi dobře rozehrál, takže by to taková ztráta být nemusela. A třeba dostane šanci Jurij a ukáže co v něm je.

Je fakt, že Essiena letošní forma v podstatě minula. Ale toho kluka člověk prostě musí mít rád a těch zranění už je nějak moc...

Btw. těm naším mladíkům se nějak daří. Bruma dva góly, Borini dva góly. Pěkně, pěkně. I Sinclair se trefil...
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 8:27 pm    Předmět: Citovat

xbecks napsal:
Jj, to je neskutečný, už jsem to dával do Chelsea vs. WHU, on bude fakt šoumen, těch videí s ním, co vyváděl, je víc Smile

Aha, to jsem si nevšiml, jinak bych nespamoval...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 8:49 pm    Předmět: .... Citovat

DL4 je fantastický, už teď ukazuje, že techniky má na rozdávání, je velmi dobrý ve vzduchu a má také dobrou střelu a skvělou rozehrávku, chyby se hledají těžko, ale rozhodně mu lze vyčítat mnohdy velkou nedisciplinovanost (Brazilec) a zdá se mi, že někdy se opravdu nechová takticky (Brazilec), ale v Anglii a hlavně v Chelsea se tohle rychle naučí toho se nebojím!

Jinak je to showman, to se moc dobře ví a jde to vidět jak na hřišti, tak hlavně při oslavách. Navíc neviděl jsem ještě nikdy, že by nováček, mladý kluk bez jakkékoliv znalosti angličtiny hecoval fanoušky v zápasech s týmy jako jsou United a Citizens, jde vidět, že sebedůvěra mu nechybí a to je hodně dobře!

Jen mi hlava nebere, že mladý kluk (24), který se pohybuje ve vrcholovém světě fotbalu je na tom tak neskutečně bídně se svou angličtinou. Jasně, chápu, že jakožto Brazilec hrající jen doma a v Portugalsku řeč nikdy řešit nemusel, ale zaráží mě to Smile

Btw: Něco o jeho povaze vypovídá to prohlášení, které měl po podepsání smlouvy v Chelsea, když nějakému novináři na otázku, zda umí anglicky nebo zda se alespon učí, odpověděl: "Dnes jsem se poprvé podepsal anglicky a nevidím žádný rozdíl, takže to asi žádný velký problém nebude, ale zbytek tiskovky prosím portugalsky Smile"

Ale asi se nedočkáme pokřiku: "Speak fucking english, pleas speak fucking english!"
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 9:10 pm    Předmět: Citovat

Já bych se nebál říct, že je to fotbalista s nejlepší technikou v celé Chelsea, minimálně jeden z nejlepších Smile) Jinak na bránění ještě bude muset trochu zapracovat, ale nebojim se toho.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 7:50 am    Předmět: Citovat

Tak já to tvrdím od prvního zápasu, že co se týče techniky, nemá u nás rovného. Navíc je rychlý a silný a takového hráče u nás prostě nemáme. DL je prostě extratřída.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 3:07 pm    Předmět: Citovat

Tak Essien je prý v pořádku...měl by naskočit už proti Spurs.

Btw. opět se objevují spekulace o příchodu van der Wiela (myslím, že by to byl velmi dobrý tah) a také o chystaném přestupu Žirkova do Spartaku. Ten kluk je pro mě jedno z největších zklamání za poslední roky...sice byl často zraněný a CA mu příliš šancí nedával, ale prosadit se u nás prostě nedokázal...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 275, 276, 277  Další
Strana 1 z 277

Přejdi na: