Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Spekulace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 368, 369, 370, 371  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:03 pm    Předmět: Citovat

Na co by nám byl Khedira? Vždyť je to DM...máme Mikela, Oriola a do budoucna Chalobaha.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:07 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Na co by nám byl Khedira? Vždyť je to DM...máme Mikela, Oriola a do budoucna Chalobaha.

Mně zaráží hlavně to top1 na wishlistu. Jestli tohle mám být číslo 1, kdopak asi přijde jinak Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:08 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
$trike.Lampard napsal:

Mně zaráží hlavně to top1 na wishlistu. Jestli tohle mám být číslo 1, kdopak asi přijde jinak Very Happy

Tak nějak no Very Happy já hlavně nechci nikoho z Realu, protože pokud by nám někoho měli prodávat, tak spíš jen ty hráče druhého sledu, kteří tam nepatří mezi ty největší pány Wink Khedira, Di Maria, Pepe atp...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:15 pm    Předmět: Citovat

Khedira není čistokrevný defenzivní záložník, to fakt ne. Lepší srovnání než Ramires je Essien, takový box-to-box hráč, který si skvěle plní defenzivní povinnosti. Pro systém 4-2-3-1 ideální hráč.

Ono je velmi těžké říct, co vlastně do té zálohy potřebujeme. Určitě ale někoho. Hráčů, kteří by se nám hodili ze všeho nejvíc, je strašně málo. Někteří letos odcházet nebudou - Schweiny, Gundogan, jiní jdou za prachama - Moutinho, jiní jsou víc zranění než hrajou - Cabaye. No a pak jsou hráči jako Khedira, Bender, Fellaini, kteří nejsou ideální, ale naši zálohu by zlepšili hodně. A pak jsou čistokrevní defenzivní záložníci, které tak úplně nepotřebujeme - Matič. Moc těch hráčů, kteří by se nám hodili není. Napadá vás někdo reálný kromě výše zmíněných?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:18 pm    Předmět: Citovat

O Benatovi se dřív docela mluvilo/psalo ne? Ale toho neznám..
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:21 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Khedira není čistokrevný defenzivní záložník, to fakt ne. Lepší srovnání než Ramires je Essien, takový box-to-box hráč, který si skvěle plní defenzivní povinnosti. Pro systém 4-2-3-1 ideální hráč.

Ono je velmi těžké říct, co vlastně do té zálohy potřebujeme. Určitě ale někoho. Hráčů, kteří by se nám hodili ze všeho nejvíc, je strašně málo. Někteří letos odcházet nebudou - Schweiny, Gundogan, jiní jdou za prachama - Moutinho, jiní jsou víc zranění než hrajou - Cabaye. No a pak jsou hráči jako Khedira, Bender, Fellaini, kteří nejsou ideální, ale naši zálohu by zlepšili hodně. A pak jsou čistokrevní defenzivní záložníci, které tak úplně nepotřebujeme - Matič. Moc těch hráčů, kteří by se nám hodili není. Napadá vás někdo reálný kromě výše zmíněných?

Jak je na tom Montolivo v AC třeba? Nebo Inler z Neapole? Případně s náma spojují některé plátky Ardu Turana z Atlética.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:21 pm    Předmět: Citovat

Miguel19 napsal:
O Benatovi se dřív docela mluvilo/psalo ne? Ale toho neznám..

Ten jde skoro jistě do Bilbaa.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:22 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:

To teda nevím, jakýho Khediru sleduješ... Je pravda, že je to spíš CMF, ale ani s Essienem, ani s Mikelem bych ho rozhodně nesrovnával. Souhlas, že do 4-2-3-1 je vhodný, ale rozhodně ne nejšťastnějším řešením. V Realu to fungovalo za Mourinha tak, že nastupoval se Xabim a totálně mu přizpůsoboval hru. Když se Xabi zatáhl, on šel dopředu a naopak. Jinak to byl pro mě vždy jen ofenzivnější Mikel, gólům moc nerozumí, asistencí taky moc nemá a je to spíš takový posouvač. Akorát se mu občas povede nasadit jednoduchou kličku a balónu se zbavuje včas, tak to vytváří dojem dobré techniky. Ale jinak je jeho přínos jedna velká 0. Nenabídl by nám vůbec nic nového...

Btw. já teda doufám, že pod Mourinhem začnem hrát zas 4-3-3 ...
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:27 pm    Předmět: Citovat

Mě právě štve, že se vždy v jeden čas udělá jeden trend (teď 4-2-3-1, kdysi 4-3-3/4-5-1 a předtím 4-2-2) a všichni podle něj hrají. Díky za vyjímky jako Wigan, které si jedou podle svého a nebojí se přijít s něčím jiným.

Za mě taky 4-3-3, pevná obrana, rychlé protiútoky, centry ze strany. Jak už jsme tady ale x krát psali, hodně nepraktické pro Matu.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:31 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:

No počkej, a co by si jako od něj očekával? Branky, asistence? Právě stačí, když zlepší balanc celého týmu a míče bude rychle posílat na ofenzivní trojlístek. A navíc bude fyzicky přítomen, i třeba v ofenzívě. Do 4-3-3 by bylo zbytečné jej kupovat, ale pokud chceme třeba pokračovat se 4-2-3-1, tak Khedira vyřeší spoustu našich problémů.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:36 pm    Předmět: Citovat

Co bych očekával? No tak já si třeba představuju na CMF někoho jako Modrič, Moutinho, Schweini, Xavi atp... Ne posouvače jako Khedira. To tu mohl rovnou zůstat Meireles. Představuju si někoho dynamického, s dobrou poziční hrou, fyzickými předpoklady a tak nějak bych čekal, že pár těch gólů a finálních nahrávek dá. Khedira má za 132 utkání v Realu sedm gólů... A do 4-3-3 se nehodí vůbec.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:43 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Co bych očekával? No tak já si třeba představuju na CMF někoho jako Modrič, Moutinho, Schweini, Xavi atp... Ne posouvače jako Khedira. To tu mohl rovnou zůstat Meireles. Představuju si někoho dynamického, s dobrou poziční hrou, fyzickými předpoklady a tak nějak bych čekal, že pár těch gólů a finálních nahrávek dá. Khedira má za 132 utkání v Realu sedm gólů... A do 4-3-3 se nehodí vůbec.

Jenže my v současnosti potřebujeme přivést oba typy, jak fyzicky zdatného záložníka, tak i toho deep lying playmakera, pokud tam nechceme víc využívat Oscara.. Jak už jsem totiž několikrát říkal - ta středová dvojka je o parník nejslabší místo našeho týmu.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:47 pm    Předmět: Citovat

Jinak u Mourinha očekávám, že budeme hrát jak 4-2-3-1, tak i 4-3-3. A točit se to bude podle soupeře a samozřejmě podle formy našich hráčů.

Mou totiž obvykle má připravené dvě formace, u nás to bylo 4-3-3 a diamant, v Interu 4-2-3-1 a 4-3-1-2 a nyní v Realu to je pro změnu 4-2-3-1 a 4-3-3..
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:49 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:
Jenže my v současnosti potřebujeme přivést oba typy, jak fyzicky zdatného záložníka, tak i toho deep lying playmakera, pokud tam nechceme víc využívat Oscara.. Jak už jsem totiž několikrát říkal - ta středová dvojka je o parník nejslabší místo našeho týmu.

Já si nemyslím, podle mého bude stačit trojka Essien - Luiz - Mikel. Ale pokud bychom ho už nutně museli kupovat, tak určitě ne předraženého Khediru, který za tu cenu rozhodně nestojí.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 1:59 pm    Předmět: Citovat

Bohužel těch technicky výborných hráčů, kteří si zároveň splní své defenzivní povinnosti, moc není. Rád bych jednoho u nás momentálně taky viděl, ale prostě žádný dostupný není. Pokud by došel Khedira, tak jsme schopni se bez něj dočasně obejít. Khedira nijak nebude do budoucna blokovat hráče jako McEachran, Chalobah či Oscar, kteří budou schopni ho průběžně z této pozice vytlačit, ale zajistí nám současnost. Win-win situace, jen teda musí být za správnou cenu.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 368, 369, 370, 371  Další
Strana 369 z 371

Přejdi na: