Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Liga mistrů
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vyhraje letos Chelsea Ligu mistrů?...
Ano
50%
 50%  [ 5 ]
Ne
50%
 50%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 10

Autor Zpráva
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 12:35 pm    Předmět: Liga mistrů Citovat

V pátek už nás čeká rozlosování skupin nového ročníku LM. Tak co? Dáme do kupy ideální skupinu? Smile Já říkám:

1. Chelsea
2. Valencia
3. Olympiacos
4. Plzeň Wink

Naposledy upravil blade115 dne st únor 13, 2013 8:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 12:49 pm    Předmět: Citovat

Základní skupiny Ligy Mistrů se losují už zítra, konkrétně v 17:45.. Wink

Rád bych naši skupinu viděl takhle..

1.Chelsea
2.Villarreal
3.Leverkusen
4.Plzeň
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 12:51 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:

Základní skupiny Ligy Mistrů se losují už zítra, konkrétně v 17:45.. Wink

Shocked Shocked Shocked Všude píšou, že v pátek... Confused No, díky moc, normálně bych o to přišel... Confused
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 1:16 pm    Předmět: Citovat

Ja teda Plzen do skupiny nechci, jeste bych byl nastvany, pokud by tady fakt prijeli a ja bych nesehnal listek Very Happy
T44v3tt1

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 4:42 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Ja teda Plzen do skupiny nechci, jeste bych byl nastvany, pokud by tady fakt prijeli a ja bych nesehnal listek Very Happy

Kdyby Plzeň nenechali hrát ve Štruncových sadech a museli by hledat azil v Edenu, tak by byla větší šance sehnát pár lupenů díky větší kapacitě. Ale závisí to na 2 věcech - Plzeň se musí dostat do LM a pak vyfasovat Chelsea Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 4:58 pm    Předmět: Citovat

T44v3tt1: a navic kdo vi, kolik by ty listky vubec staly, snad az pripadne do Plzne prijede nejaky slavnejsi souper, ktereho jim nalosuji z prvniho kose, tak nepredvedou saskarnu typu Zilina. V unoru jsem byl na Spartu proti Liverpoolu a platil jsem 1500 a to jsem v kotli, kde jsou listky nejlevnejsi.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 10:09 pm    Předmět: ... Citovat

Nejsem věštec, takže napíšu si takové soupeře, které bych si skutečně přál Smile

Benfica - Pikantní souboj pro Boase i Luize. Neumí hrát (jako všichni v Portugalsku) urputný beton, takže by to mohl být i skvělý zápas. Konec konců těch Portugalců máme v týmu víc a nikde není řečeno, že ještě nepřibudou (např. Moutinho).

Basilej - Ze třetího koše se dá vybírat celkem snadno, my si tam musíme poradit s každým doma i venku, takže radši bych tu Basilej, za kterou se nemusí tolik cestovat a já ji považuju za nejslabší (i s ohledem na to, jakou atmosféru udělají její fanoušci v porovnání s fanoušky Olympiakosu). Zajímavé by mohlo být i utkání s Lille, kde mě hodně zajímá, jak by si Eden Hazard poradil s více silovou hrou, než jakou preferují kluby ve Francii. Navíc tajně toužím (a určitě nejen já), aby se ho povedlo do Chelsea přivést, čemuž by mohl pomoci Lukaku a také fakt, že Boas má rád rychlý a útočný fotbal (pamatuju si, že Hazard říkal, že tohle musí jeho nový zaměstnavatel preferovat - navíc jsem nedávno někde četl, že odmítl nabídku Arsenalu pro jejich malé ambice a doufá, že ho kontaktuje AC Milán nebo Chelsea).

Dortmund - Hodně složitý soupeř, ale opět nabízí více důvodů, proč jej sledovat. 1. Goetze, 2. Úžasní fanoušci, 3. Nádherný stadion
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2011 7:40 am    Předmět: Citovat

Co se týče skupiny smrti, tak rozhodně nechci Citizens, AC Milán a Dortmund - to by byla brutalita. Very Happy

Chtěl bych osobně lehčí skupinu, abychom hned po 4 zápasech měli jistotu postupu a pak šetřili opory a předvedli se nám naši mladí kluci.
Z druhého koše by se mi líbila Valencie (s tou máme dobrou bilanci), 3 koš BATE nebo Basilej a z posledního klidně Genk
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2011 8:49 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Co se týče skupiny smrti, tak rozhodně nechci Citizens, AC Milán a Dortmund - to by byla brutalita. Very Happy

Chtěl bych osobně lehčí skupinu, abychom hned po 4 zápasech měli jistotu postupu a pak šetřili opory a předvedli se nám naši mladí kluci.
Z druhého koše by se mi líbila Valencie (s tou máme dobrou bilanci), 3 koš BATE nebo Basilej a z posledního klidně Genk

City snad dostat nemůžeme ne? Dva anglické týmy v jedné skupině být nemůžou.. pokud se nepletu.

Valencii bych bral z druhého koše taky. Ze třetího asi Ajax, Basilej nebo Lille. A z posledního Plzeň nebo Genk.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2011 9:15 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:

City snad dostat nemůžeme ne? Dva anglické týmy v jedné skupině být nemůžou.. pokud se nepletu.

Valencii bych bral z druhého koše taky. Ze třetího asi Ajax, Basilej nebo Lille. A z posledního Plzeň nebo Genk.

Samozřejmě, že nemůžou. S Valecnií souhlasím, Ajax rozhodně ne. Basilej mi přijde asi jako nejlehčí, Lille je přeci jen mistr Francie. Kdybych měl brát jako "nejlehčí" skupinu, pak by to bylo takto:

Chelsea, Valencia, Basilej, Trabzonspor

Ovšem já bych si přál mix atraktivity a snadnosti. Svou původní verzi jsem tedy trochu přehodnotil Smile . Takže asi takto:

Chelsea, AC Milán, Basilej, Genk
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2011 9:55 am    Předmět: Citovat

4.kos - Ja jsem chtel Wislu Krakow, ale ta nepostoupila, takze z posledniho kose by pro me byl zajimavy Dinamo Zahreb nebo Dortmund. Plzen nechci, uz jsem napsal proc Very Happy No a jednoduchy souper by mohli byt asi Rumuni.

3.kos - City dostat nemuzeme (lituju ty, kdo je dostat muzou
Very Happy ), Leverkusen nechci, protoze na Nemce venku neumime a na Olympiakosu je to moc velky hukot, takze idealni by byla treba ta Basilej, i kdyz pro me neatraktivni souper.

2.kos - AC Milan ne, silnejsi soupere az do ko systemu. Marseille jsme meli loni a Valencii uz jsme taky 2x meli. Zajimava by mohla byt opravdu ta Benfica nebo Villarreal. Me by ale moc zajimala konfrontace s Lyonem, tu uz chci nekolikaty rok.

Tip: Chelsea, Marseille, Olympiakos, Genk.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2011 10:10 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:

City snad dostat nemůžeme ne? Dva anglické týmy v jedné skupině být nemůžou.. pokud se nepletu..

Jj, máš pravdu. Uvědomil jsem si to asi 5 minut po dopsání toho příspěvku Very Happy
Tak jako tak Chelsea, Milán a Dortmund by byl i tak hodně silný trojlístek
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2011 3:20 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem zapomněl uvést tip:

Chelsea
Benfica
Ajax
Apoel FC
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2011 3:39 pm    Předmět: Citovat

Můj tip:

1. koš - Chelsea
2. koš - Valencie
3. koš - Lille
4. koš - Genk
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2011 4:44 pm    Předmět: Citovat

Takže...
Chelsea
Valencia
Leverkusen
Genk

Kdo si dá výjezd do Leverkusenu?? Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další
Strana 1 z 28

Přejdi na: