Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Arsenal
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2012 12:53 pm    Předmět: Citovat

Přesně, jako s videem a se vším. Fotbal je jako jediný sport na světě 100 let za opicema. Mám dojem, že video zavedou dřív i v šachu. Wink Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
T44v3tt1

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 3:54 pm    Předmět: Citovat

Předseda hráčské asociace (PFA) Gordon Taylor volá po trestání nasimulovaných pádů na základě videa. Reagoval tak na neustále se rozmáhající nešvar, který naposledy přiživil nafilmovanou penaltou Santi Cazorla z Arsenalu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 4:40 pm    Předmět: Citovat

T44v3tt1 napsal:
Předseda hráčské asociace (PFA) Gordon Taylor volá po trestání nasimulovaných pádů na základě videa. Reagoval tak na neustále se rozmáhající nešvar, který naposledy přiživil nafilmovanou penaltou Santi Cazorla z Arsenalu.

Tak jsem zvědavý, jestli to bude podobný výkřik do tmy jako před časem téma o komunikaci s rozhodčím, nebo se fakt něco stane...
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 4:44 pm    Předmět: Citovat

George: ale oni ted ty rozhodci prej opravdu odposlouchavaji...slusneji receno nahravaji.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 5:06 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
George: ale oni ted ty rozhodci prej opravdu odposlouchavaji...slusneji receno nahravaji.

Nn, já měl na mysli, jak se před nějakou sezonou upozorňovalo, že se bude dbát na to, aby se sudím mluvili pouze kapitáni a bude v tomhle nastolena "kultura komunikace". Skutek utek. Na rozhodčí si dál otvírá držku kdokoliv, kdo jde zrovna okolo...
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 5:14 pm    Předmět: Citovat

To jo. Vis co, ja se nekterym hracum ale ani nedivim. Takovy Dowd nebo Helsey se tvari cely zapas jak namysleni idioti. Jinak ale souhlasim, ze tohle je hnus a sudi by mel byt na hristi panem.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 5:31 pm    Předmět: ... Citovat

Jednou bych chtěl na takových jednáních sedět.

Mám pocit, že se tady mluví o smrtícím moru, který skoro není možné zničit a i ty nejchytřejší hlavy nevědí jak dál ...

Když někdo říká, že simulování je rakovina fotbalu, tak já bych spíš řekl, že rakovinou fotbalu jsou lidé, kteří ho "(ne)řídí".

Když hráč simuluje (dovolí si simulovat) tak: 1. Říká to něco o něm, ale hlavně 2. To říká něco o tom, jak je celý systém nastavený.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 6:50 pm    Předmět: Citovat

To sakra souhlasím.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 10:16 pm    Předmět: ... Citovat

Tak Wenger to s "A" týmem dotáhl až k penaltám, což je slušný výkon!

Nemyslím si, že by mi udělali Kanonýři radost, ale tak nějak doufám, že Duke naváže na své dobré zákroky i při rozstřelu.

EDIT: Hodní, děkuju Very Happy
T44v3tt1

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 10:26 pm    Předmět: Citovat

A je to tam.. Very Happy Po 2 sériích to vypadalo na rychlovku, ta se sice nekonala, ale Vermaelen jako správný kapitán šel příkladem a nedal. Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 10:30 pm    Předmět: Citovat

T44v3tt1 napsal:
A je to tam.. Very Happy Po 2 sériích to vypadalo na rychlovku, ta se sice nekonala, ale Vermaelen jako správný kapitán šel příkladem a nedal. Razz

Very Happy Hrozně mě potěšil Smile Dokonce tak moc, že jsem se musel jít podívat, jestli už náhodou není 24.prosince Very Happy
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 10:34 pm    Předmět: ... Citovat

Trochu se bojím, že se blíží konec Arsena Wengera ... Byl bych nerad, aby Arsenal šel nahoru a začal nahánět strach, tak jak to s ním v posledních letech vypadá mi úplně vyhovuje, tak snad vydrží - JSME S TEBOU ARSENE!
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 7:28 am    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Trochu se bojím, že se blíží konec Arsena Wengera ... Byl bych nerad, aby Arsenal šel nahoru a začal nahánět strach, tak jak to s ním v posledních letech vypadá mi úplně vyhovuje, tak snad vydrží - JSME S TEBOU ARSENE!

Kym nesplatia stadion, tak od nich snad bude pokoj. Ja si neviem predstavit, ktory trener by sa dokazal kazdorocne vysporiadat s odchodom najvacsich hviezd lepsie ako Wenger...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 8:13 am    Předmět: Re: ... Citovat

Freddie napsal:
FairCop napsal:

Kym nesplatia stadion, tak od nich snad bude pokoj. Ja si neviem predstavit, ktory trener by sa dokazal kazdorocne vysporiadat s odchodom najvacsich hviezd lepsie ako Wenger...

To je pravda, každopádně právě Wengerovi neúspěchy mají na ty odchody velký vliv.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 8:27 am    Předmět: Re: ... Citovat

Freddie napsal:
FairCop napsal:

Tak jde o to, že ti hráči berou Arsenal jako mezistanici a to právě díky Wengerovi. On ani není na přestupech dlouhodobě (od začátku působení) ziskový.

Ti hráči odcházejí, protože vidí, že trofeje nebudou a protože hvězdám nenabídne srovnatelný plat s konkurencí. Třeba Rosický je mezi 5ti nejlépe placenými hráči. Kdyby ho pustili a spolu s ním Chamakha, ušetří nějakých 7-8 mega, které kdyby rozdělili Walcottovi, RvPmu a Songovi, tak si je udrží.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Další
Strana 3 z 38

Přejdi na: