Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Premier league v TV
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2016 2:49 pm    Předmět: Premier league v TV Citovat

Tak O2 TV již od včerejška nevysílá ani Digisport 1, ani Digisport 2, takže PL zase na O2 TV nebude.

Digi TV si práva podrží a bude je nabízet samo. Prý mají spustit internetovou televizi, ale zatím žádné konkrétní info.

Navíc budou vysílat i španělskou ligu.

Tohle mě nebaví. Pořád dokola to samé. Snad alespoň spustí tu internetovou televizi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2016 3:24 pm    Předmět: Re: Premier league v TV Citovat

steiner napsal:
Tohle mě nebaví. Pořád dokola to samé. Snad alespoň spustí tu internetovou televizi.

Radši ani nechci vidět ty podmínky. Bohužel místo toho, aby se na našem trhu ke spokojenosti všech stran spolupracovalo, neustále se vymýšlí něco extra. Já upřímně neznám snad jediného člověka nebo podnik, kde by satelit od Digi měli. A já k nim od O2 TV jen kvůli Premier League rozhodně přecházet nebudu. Snad se to bude dát chytat dobře někde na streamech, byť ten luxus koukat v televizi je zase minimálně na rok pryč.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2016 3:46 pm    Předmět: Citovat

Já jsem nasranej hlavně na O2. Když jsem k nim loni přecházel, ujišťovali mě, že mají PL na tři roky. A teď z nich vyleze, že to byl jen ústní příslib.

Seru na ně na všechny. Dojedu smlouvu a končím s nima...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2016 5:22 pm    Předmět: Citovat

No, PL mají na tři roky a tu španělskou ligu na dva. Já klidně přejdu, ale zatím není kam. Satelit nechci.

Jirko, jsi moc dlouho čekal na přechod k O2...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so září 22, 2018 6:42 pm    Předmět: Citovat

Jen pro info. Digi TV už nabízí celkem 8 vlastních fotbalových kanálů. K tomu Arena sport, apod. Dávají PL, španělskou ligu, německou ligu, italskou ligu, holandskou ligu, prostě všechny ligy. Hodně nyní dávají i Championship.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 9:12 am    Předmět: Citovat

Hoši, O2 TV právě oznámila, že koupila práva na Premier League. Konečně se ten fotbal zase bude sledovat jednodušeji. Hned první kolo nás pochopitelně vysílají.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 9:46 am    Předmět: Citovat

Jako že to už nebude vysílat Digi TV? Teď koukám, a oni to zatím také mají v programu...
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 9:49 am    Předmět: Citovat

Já to asi trochu uvedu na pravou míru.

O2 nevlastní práva na Premier League. Ta vlastní společnost Lama Energy, která je doteď zprostředkovávala skrze Digi TV. Nově ale vznikla dohoda, že se založí nový kanál Premier Sport (respektive se přejmenuje původní Digi Sport 4 na Premier Sport), který bude poskytnut skupině Digi, T-Mobilu a právě O2. Na tomto kanále se odvysílá až 232 zápasů PL, plus Championship a skotská první liga.

Tohle je super zpráva, ale stále zbývá jedná klíčová otázka - jak široce bude O2 tento kanál poskytovat? Zítra od 11h má být tisková konference, kde oznámí, v jakých tarifech a balíčcích se Premier Sport objeví. Rojí se spekulace, že může být dostupný třeba jen v XL (případně i L) tarifu a ve sportovním balíčku nebude. Ale to se dozvíme zítra.

Nevýhodou je, že O2 není vlastník práv, jen je má nepřímo propůjčená. A ačkoliv se budou na provozu Premier Sportu podílet, tak není nikde psané, že jim to nemůže skutečný vlastník práv zase vzít (jako to bylo asi 2 roky zpátky). V tomto směru doufám, že O2 za PL třeba poskytne zase třeba nějaké zápasy LM, jinak je to pro ně až podezřele výhodné.

Zítřek bude klíčový, alespoň tedy pro majitele O2 TV. Nevím, jak to má T-Mobile ... Pro Digi se asi nic moc nemění. Každopádně souhlasím, že představa LM, PL i české ligy u jednoho operátora, ta skoro až mrazí a navozuje krásné vzpomínky na časy Galaxie Sport a ČT4. Smile
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 9:51 am    Předmět: Citovat

Zrovna jsem dočetl nějaký článek a chtěl to info doplnit, už ale netřeba.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 10:32 am    Předmět: Citovat

Kdysi jsem si O2 zařídil právě kvůli PL a nakonec i přes nasrání si to nechal, když o ni přišli. Bylo by fajn, kdyby se mi ta moje lenost teď vrátila Very Happy Bohužel se obávám, že stávajícím zákazníkům to jen tak zdarma nedají. Ta varianta, že to dostanou jen ti s balíčkem XL, se mi jeví jako dost pravděpodobná...
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 10:38 am    Předmět: Citovat

Já teda svému L balíčku taky věřím, to by bylo drsný, kdyby to měli jen ti s XL. A tipuju, že i půjde ten kanál do sportovního balíčku, spekulacím moc nevěřím. Těžko nalákají někoho jen na XL balíček, většina lidí ani TV nechce, spíš jen internetový přístup ke sportu.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 11:02 am    Předmět: Citovat

Jiří, ty jsi až dosud vydržel u O2? To je pecka...

Já přešel tehdy k Digi. A dosud jsem nelitoval.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 11:05 am    Předmět: Citovat

Nemám ani jedno, ale možná se o to začnu zajímat. Pokud mají něco pro odpůrce TV (vysílání přes Internet), a dají to tam, tak do toho asi půjdu. Je možné zapnout anglický komentář?

Pochybuju ale, že to bude takhle přímočaré. Spousta lidí s tímto krokem Digitv zruší, už ji nebudou potřebovat. A za každého takového potřebují získat prachy zpět. Jediný smysl mi dává, pokud jim O2TV dá třeba dvě kila za každého, kdo bude tenhle program chtít.

Jsou to ale jen moje spekulace. Jinak mi to z obchodního hlediska dává pramalý smysl. I když reklamní dostah na diváky konkurenční televize není malý. Ale fotbal je v tomto dost ohraničený, té reklamě se dá úspěšně vyhnout.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 12:22 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Jiří, ty jsi až dosud vydržel u O2? To je pecka...

Jj, nechal jsem si to kvůli Spartě Very Happy A taky proto, že jsem měnil poskytovatele třikrát a už se mi prostě nechtělo s tím cokoliv dělat...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2019 7:11 am    Předmět: Citovat

Aleši, Digi TV v přenosech z PL pokračuje, takže lidi nemají důvod cokoli měnit. Jen kvůli LM to moc lidí dělat nebude. Uvidíme, kolik těch přenosů z PL navíc budou dávat.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Premier League Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: