Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Mladíci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 5:39 pm    Předmět: Citovat

A na CTV dávají vždy rezervy? Já nevím, nikdy jsem na to nekoukal... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 5:55 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
A na CTV dávají vždy rezervy? Já nevím, nikdy jsem na to nekoukal... Smile

Já jsem tady schválně ten odkaz dal. Šlo o to, že to bylo na ofi. stránkách připomenuté, že se zápas koná. Já měl čas, tak jsem koukal - a linkoval Smile

Skutečně je to zajímavý především studijní materiál. Například dnes hrál Nathan Ake v záloze. Měli jsme na hřišti prkaticky 4 útočníky. Piazon, Feruz, Lukaku a Lalkovič. Bylo hezké sledovat, jak si mění posty.

Opravdu vřele doporučuju.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 6:07 pm    Předmět: Citovat

Však jasně, chtěl bych na to začít koukat... Jen jsem nevěděl, že to dávají na CTV.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2011 9:33 pm    Předmět: Citovat

http://chelsea.theoffside.com/chelsea-reserves/video-piazon-lukaku-on-target-for-reserves-against-arsenal.html

Tady odkaz na docela dlouhé video ze špílu s Arsenalem, o kterém se tady zmiňovali kluci...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 8:50 pm    Předmět: Citovat

Když už jsme se tady rozpývali nad naší akademii, přidám do správného topicu pár zajímavých objektivních odkazů k přečtení o našich nejmladších nadějích..

http://thechels.net/2011/12/lofty-ambitions/
Hodnocení uplynulé sezony mladíka Ruben Loftus-Cheeka, který se jako U15 protlačil do naší U18 (a mezitím se stal momentálně třetím nejlepším střelcem - z pozice záložníka), a v anglické U16 přebral kapitánskou pásku po Chalobahovi

http://thechels.net/2011/12/a-fan-of-amin/
A ještě Amin Affane - a já si říkal, co za klučinu to tam řádilo při naší výhře proti Doncasteru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 12:18 pm    Předmět: Citovat

http://www1.skysports.com/football/news/11668/7419672/

Nevím jak vy, ale já to vidím na definitivní konec Kakuty v Chelsea. A to se jeho jméno před pár lety skloňovalo jako nejzářivější talent, jaký kdy klub měl...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 1:01 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
http://www1.skysports.com/football/news/11668/7419672/

Nevím jak vy, ale já to vidím na definitivní konec Kakuty v Chelsea. A to se jeho jméno před pár lety skloňovalo jako nejzářivější talent, jaký kdy klub měl...

Musím jen smutně přikyvovat. Osobně jsem do něj vkládala velké naděje, jeho debut za Chelsea jsem si ohromně užil, vypadal úžasně!!!

Ten pohyb, technika, drzost, měl dvě střely a obě byly senzační, vím, že si připsal asistenci hned v prvním nebo druhém zápase. Dělal kapitána francouzské repre a vypadalo to s ním úžasně.

Jenže pak se začal vytrácet a už ani moc nevěřím, že se někdy do Chelsea vrátí Dijon mu asi šanci hrát dá, to je jasné, ale otázkou je, zda si samotný Kakuta vůbec bude přát zkoušet štěstí v Londýně znova nebo nad tím mávne rukou a řekne si - hlavně, abych někde hrál.

Škoda,

Btw: Včera jsem zase četl, jak moc se Bruma nechce vrátit do Chelsea atd. atd. - Ať si v Německu zůstane, jeho totální nedostatek ambicí mě šokuje, nemám rád hráče, co jsou takhle připosraní, přitom Chelsea ho nikdy nedusila (jako teď vlastně dusí Joshe), šance občas dostal, navíc dostal hodně exkluzivní hostovačku ... A vděk? nulový!
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 1:04 pm    Předmět: Citovat

Za hoďku začíná zápas rezerv. Bohužel to není na ChelseaTV, to až středeční FA Youth Cup.

Podle posledních informací si Essien zahraje, ale na zakladní sestavu to nevypadá. Lukaku nastoupí na hrotu a PvA na levém beku. A před odchodem na hostovačku si za nás ještě kopne Kakuta.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 2:06 pm    Předmět: Citovat

Tak Essien podle všeho v základní sestavě. Takže to posunutí na konec měsíce bylo fakt jen kvůli APN. Hlavně aby to nebyl uspěchaný návrat.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 2:28 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Tak Essien podle všeho v základní sestavě. Takže to posunutí na konec měsíce bylo fakt jen kvůli APN. Hlavně aby to nebyl uspěchaný návrat.

To jsem nepochopil? Jaké posunutí na konec měsíce? On jako jede na APN? Nebo jak jsi to myslel?
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 2:32 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
Alex napsal:

To jsem nepochopil? Jaké posunutí na konec měsíce? On jako jede na APN? Nebo jak jsi to myslel?

Tak veřejně se prohlásilo, že začne s pořádným treninkem až koncem měsíce. Nominace na APN oznámená a rup ty boty, Essien hraje od začátku první možné utkání rezerv. Well-played.

Už během rozehraného turnaje může začít sbírat první minuty za první tým Very Happy
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 5:33 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:
Alex napsal:

Tak veřejně se prohlásilo, že začne s pořádným treninkem až koncem měsíce. Nominace na APN oznámená a rup ty boty, Essien hraje od začátku první možné utkání rezerv. Well-played.

Už během rozehraného turnaje může začít sbírat první minuty za první tým Very Happy

Jo tak Very Happy

Promiň mám dlouhé vedení, myslíš jako, že jsme to říkali jen proto, aby si ho Ghana nepovolala?

To by se asi dalo zařídit i jinak, ale smysl to dává Smile
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 3:13 pm    Předmět: Citovat

No s Kakutou to bude ještě zajímavé. Snad se ta hostovačka brzy potvrdí, protože slabý francouzský klub je jedinná možnost, jak znovu nastartovat jeho karieru. Ale podle informací Dijon se zdráhá přistoupit na placení části jeho mzdy (prý 40%), přičemž ta podle francouzských médii činí enormních 30.000 liber týdně!
Bohy

5359.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 3:46 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
No s Kakutou to bude ještě zajímavé. Snad se ta hostovačka brzy potvrdí, protože slabý francouzský klub je jedinná možnost, jak znovu nastartovat jeho karieru. Ale podle informací Dijon se zdráhá přistoupit na placení části jeho mzdy (prý 40%), přičemž ta podle francouzských médii činí enormních 30.000 liber týdně!

To snad musí být nějaká fáma, pak bych se divil, že Cahill nechce rovnou 200.000.

Edit: Teda, těch 30 tisíc má být 40% nebo 100%? Hodně je oboje, ale v prvním případě se mi tomu nechce věřit ani trochu.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 3:58 pm    Předmět: Citovat

Bohy napsal:
Alex napsal:

To snad musí být nějaká fáma, pak bych se divil, že Cahill nechce rovnou 200.000.

Edit: Teda, těch 30 tisíc má být 40% nebo 100%? Hodně je oboje, ale v prvním případě se mi tomu nechce věřit ani trochu.

To nemyslíš vážně! 30 je 100%!

A nedělal bych z toho velkou senzaci, podepsal dlouhodobou smlouvu a pokud by se vyvíjel tak, jak měl, tak bychom si teď mnuli ruce.

Navíc plnou palbu za jeho plat už mu nějaký ten pátek neplatíme - a když píšu pátek, tak mám na mysli "už nějaký ten rok".
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Další
Strana 2 z 51

Přejdi na: