Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Mladíci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 49, 50, 51  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bohy

5359.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 4:18 pm    Předmět: Citovat

FairCop napsal:
Bohy napsal:
Alex napsal:
No s Kakutou to bude ještě zajímavé. Snad se ta hostovačka brzy potvrdí, protože slabý francouzský klub je jedinná možnost, jak znovu nastartovat jeho karieru. Ale podle informací Dijon se zdráhá přistoupit na placení části jeho mzdy (prý 40%), přičemž ta podle francouzských médii činí enormních 30.000 liber týdně!

To snad musí být nějaká fáma, pak bych se divil, že Cahill nechce rovnou 200.000.

Edit: Teda, těch 30 tisíc má být 40% nebo 100%? Hodně je oboje, ale v prvním případě se mi tomu nechce věřit ani trochu.

To nemyslíš vážně! 30 je 100%!

A nedělal bych z toho velkou senzaci, podepsal dlouhodobou smlouvu a pokud by se vyvíjel tak, jak měl, tak bychom si teď mnuli ruce.

Navíc plnou palbu za jeho plat už mu nějaký ten pátek neplatíme - a když píšu pátek, tak mám na mysli "už nějaký ten rok".

Vážně nevážně, došlo mi pak, že to asi bude nesmysl, ale člověk u Kenyona nikdy neví Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 4:29 pm    Předmět: Citovat

Třicet tisíc liber týdně není rozhodně málo na to, že kontrakt podepisoval v osmnácti letech bez toho, aniž by si pořádně kopnul za áčko. Na druhou stranu má smlouvu až do léta roku 2015, tak třeba se probere a ještě z něj něco bude.

Radši bych ho viděl v Anglii, ale jestli v Chelsea věří, že se může chytnout "doma", tak proč ne. Mělo by se s ním zkusit všechno, protože potenciál měl veliký a někde se v jeho vývoji asi stala chyba...

Btw. Jak jsme tady vedli debatu o naší mládeži, tak Kakuta je přesně příklad mladíka, kterému byla přisuzována velká budoucnost (jednu dobu byl v TOP10 největších talentů světa) a nakonec z něj nejspíš nic moc extra nebude. Bohužel ten vývoj je na tolik nepředvídatelný, že se vždycky může něco podělat Crying or Very sad
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 6:42 pm    Předmět: Citovat

Už tu sice byl náznak o ohlášení zápasu mladíku. Tak ještě jednou a přesně Very Happy

V 20:00 se hraje FA Youth Cup, kdy naši mladící nastoupí proti Norwichi. Sestava už je známá:

Chelsea: Blackman, Kane, Pappoe, Aké, Nditi, Chalobah (c), Baker, Swift, Piazon, Affane, Feruz.

Musím říct, že na tyto zápasy se poslední dobou dívám moc rád a snad kluci zvítězí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 6:45 pm    Předmět: Citovat

http://www.flashwebtown.com/mediaplayer/mediaplayer.swf?backcolor=0x000000&frontcolor=0xFFFFFF&file=rtmp://cp96798.live.edgefcs.net/live/&id=ChelTV_Ch01_1000k@26291&autostart=true tady je link, kdo by se chtěl dívat Smile
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 7:18 pm    Předmět: Citovat

No dneska zatím hrozná nuda. Snad půjde kvalita nahoru. Ale co teď předvedl Blackman (GK), to se jen tak nevidí. Nastřelit o tři metry dál stojícího stopera, že se to málem odrazí do vlastní brány. Hilario hadra. A to nebyl ani trochu pod tlakem.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 7:20 pm    Předmět: Citovat

Alexi, poslal jsem ti zprávu na fóru... Pak dej vědět.

Naposledy upravil blade115 dne st leden 11, 2012 7:26 pm, celkově upraveno 1 krát.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 7:21 pm    Předmět: Citovat

Za první dvacetiminutovku mě zaujaly tři věci:

1) Blackman vypadá, jak kdyby v té bráně stál poprvé.

2) V žádném případě nejsem rasista, ale z našich jedenácti mladíků v základu jsou jen dva běloši. Je vidět, že tělesná vybavenost černochů hraje v Chelsea prim...

3) Koukám, že alespoň vizáží má i juniorka svého Luize Very Happy I ten průnik se na něj podobal...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 7:31 pm    Předmět: ... Citovat

Tak já sem hodím také nějaká ta moudra Smile

Blackman dneska opravdu hrozný (i když teď chytil gól) Smile ... Ten odkop byl skutečně hrůzostrašný, ale on od první minuty nezvládá rozehrávku.

Nejsem rasista a tak mi ta barva hráčů nevadí. Dokonce budu tak drzý a řeknu, že to z velké části nemá s fyzickou stránkou moc společného. Spíš bych větší váhu příkládal náhodě. Nadruhou stranu se pohybuju na tenkém ledě, protože je samozřejmé, že fyzičku musí mít ti hráči dobrou. Chalobah, Nditi, Blackman, Feruz a někteří další nejsou korby typu Pappoe (bojím se, že si koleno dojebal hodně řádně - i podle toho křiku).

Jsem velký fanda Islama a ten mě určitě "těší" i v tomto zápase. Ten pohyb Smile mmm ... Nahrávky, první kontakt s míčem, hra jeden na jednoho - všechno na super úrovni. Jen ještě není vyhraný, někdy volí zbytečně složitá řešení.

Dnes se mi nejvíc líbí právě Feruz a Aké. Uvidím, co se bude dít dál!
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 8:09 pm    Předmět: Citovat

Tak Pappoe si prý znovu poranil koleno, kvůli kterému už pár měsíců stál. To podle mého znamená konec jeho nadějí fotbalu na nejvyšší úrovni.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 8:15 pm    Předmět: ... Citovat

Alex napsal:
Tak Pappoe si prý znovu poranil koleno, kvůli kterému už pár měsíců stál. To podle mého znamená konec jeho nadějí fotbalu na nejvyšší úrovni.

Bohužel mě napadlo něco podobného.

Snad budou zprávy o něco lepší. Ale tohle je bohužel ta odvrácená tvář profi. sportu. Sad
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 8:49 pm    Předmět: ... Citovat

Tak Aké tu podobnost s Luizem opravdu nezapře Very Happy Very Happy
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

What was Nathan Ake thinking? Shocked
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 9:42 pm    Předmět: Citovat

Chlapci by měli takový penaltový rozstřely naučit celý áčko!
Bohy

5359.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 9:43 pm    Předmět: Citovat

Penalty se šťastným koncem, to jsem rád, že jsem to zapnul. Smile
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 9:45 pm    Předmět: ... Citovat

Tak jen doufám, že v derby (s West Hamem) to rozhodneme dřív Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 49, 50, 51  Další
Strana 3 z 51

Přejdi na: