Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Mladíci
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 12:25 am    Předmět: Mladíci Citovat

Dnes jsem koukal na 3.kolo FA Youth Cupu. Výsledek určo znáte, konec konců je tam o tom podrobný report.

Jen jsem chtěl nějaký svůj postřeh (ne, že by byl důležitější než ten, který napsal trenér juniorky).

1. Nathan Ake - Tohle jméno jsem si celkem nedávno hledal, protože jsem ho viděl na tréninku A-čka. Vypadá fantastikcy a to nemyslím jen ten jeho účes, ale hlavně jeho hru. Má skvělý pohyb a i když je to předčasné, zajímalo by mě, jak by mu seděl trochu vysunutější blok (který praktikuje AVB). Myslím si totiž, že Kalas, Ake i Luiz jsou hráči, kteří by v něm neměli nejmenší problém stíhat rychlostně. Navíc mají všichni velmi dobré konstruktivní řešení při zakládání útočných akcí. Ovšem je zapotřebí i chytrost a jen praxe ukáže, zda na to ti mladíci mají a také to, zda Luiz povyroste ještě o nějaký ten level - pak se možná naplní to, co řekl AVB, že v něm vidí možného nejlepšího obránce světa.

2. Lucas Piazón - Dal krásnou branku. Šlo vidět, že je mu tahle úroveň už trochu malá, což je jenom dobře. Frank Sinclair o něm ve studiu mluvil ve studiu a řekl, že mu připomíná Gaela Kakutu (snad ten průběh jeho kariéry nebude stejný) pak ovšem upřesnil, že především tím, jak pracuje s míčem, jak si ho dokáže držet u nohy. A je pravdou, že Gael patřil (a já pořád tajně doufám, že bude patřit) k těm nejlepším technikům v Chelsea vůbec. Docela rád bych ho viděl v zápase PL, ale očekávám, že svůj debut si užije proti Porsmouthu. I když v době afrického poháru není vyloučeno, že se bude pohybovat hodně blízko základní sestavy, ale to se bude odvíjet od toho, jak budeme aktivní na přestupovém trhu. Každopádně - "Zvěsti nelhaly."

3. Můj oblíbenec. Islam Feruz. Rooneyho těžce nemám rád, ale jeho styl hry se mi líbí. Hezky se dívá na hráče, kteří hýří aktivitou a dokáží dávat branky. Feruzovi je tuším 16-17 let, takže podobný ročník jako Chalobah. Oba mají ještě klidně dva roky, kdy budou sbírat zkušenosti po hostováních a v rezervě. Ovšem říkám si, jestli by to nebyla škoda. Chalobah už v 15-ti debutoval v A-týmu. A dle mého názoru bude za rok na čekačce stejně jako je nyní Josh. Ovšem zpátky k Feruzovi. Je to hodně nezvyklý pohled vidět na hrotu kluka, který moc výšky nepobral (musí být sranda vidět ho vedle Romela). Já pamatuju na hrotu většinou statné hráče, kteří se neztratili ani ve vzduchu - a světe div se, tenhle kluk se v něm neztrácí taky. Navíc ten pohyb!!! Přeju mu hrozně moc štěstí, protože takové hráče do A-týmu potřebujeme. Protože se na to fakt super kouká!

Vím, že tihle kluci to mají do A-týmu sakra daleko. Vlastně to zas tak daleko není, protože čas se nedá měřit na metry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8434
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 6:17 am    Předmět: Citovat

Já už nevěřím ničemu a raději nedoufám. Bezmála deset let tady probíráme talentované mladíky a výsledek? Jedna velká nula. Nemám jediný důvod věřit, že se to změní. Zvlášť když i Josh z áčka tak nějak definitivně zmizel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 11:56 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Já už nevěřím ničemu a raději nedoufám. Bezmála deset let tady probíráme talentované mladíky a výsledek? Jedna velká nula. Nemám jediný důvod věřit, že se to změní. Zvlášť když i Josh z áčka tak nějak definitivně zmizel...


Tomu pesimismu rozumím.

Pravda je taková, že prostě není snadné do velkoklubu začlenim hráče z vlastní líhně. Nevím jestli se to nyní změní, ale docela mě baví to sledovat!

Doufám, že Josh si u nás už letos nezahraje, respektive, že bude hrát jinde. Zájem o něj je a tak nevidím jediný problém.

Nadruhou stranu pokud se budeme bavit konkrétně o Joshovi, tak je mu 18 let! A v tomto věku prostě nemůže hrát v Chelsea základ ani pravidelně střídat bez nějakých zkušeností. Momentálně jsou výsledky důležitější než to, aby nějaký mladík dostával svůj prostor. To by mělo zajistit hostování, tak to chodí a věřím, že nebudeme vyjímkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strike



Založen: 3.7.2011
Příspěvky: 3988

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 12:00 pm    Předmět: Citovat

McEacharana bych dal na hostovani fakt do Swansea. Vede to tam Brendan Rodgers, ktery trenoval u nas mladiky a urcite i McEacharana. Myslim, ze by mu pomoh, poradil by si s jeho situaci a bylo by tam mozna plus i pro Swansea, pokud by se chytl. V teto situaci jsme uz byli i se Sturridgem, ktery sel do Boltonu na pul roku a dopadlo to skvele. Mam pocit ale, ze jeden z dvojice Bertrand/Van Aanholt je bez sance, jelikoz Cole si jeste svoje odehraje a tak budou muset cekat oba dva na svou sanci.
_________________
KEEP CALM AND FOLLOW CHELSEA!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13345

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 12:31 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Já už nevěřím ničemu a raději nedoufám. Bezmála deset let tady probíráme talentované mladíky a výsledek? Jedna velká nula. Nemám jediný důvod věřit, že se to změní. Zvlášť když i Josh z áčka tak nějak definitivně zmizel...


Už jsem to tu povídal mnohokrát, ale i tak nabídnu několik svých postřehů.

Před příchodem RA naše akademie stála za houby. Až zhruba před 3-4 lety bylo vytvořené pořádné zázemí pro kvalitní vývoj mladíků. Tedy hráči jako Mancienne, Sinclair nebo Stoch byli naši nejlepší odchovanci, ale zároveň při srovnání s jinými hráči to byl podprůměr. To se ukazuje i letos, ti hráči můžou pomoci v druhé lize či boji o záchraně, ale nic víc. Všichni to věděli, jen my jsme naivně doufali, že by se přeci jen mohli prosadit.

Pod Arnesenem se postupně začali nakupovat talentovaní hráči (Bruma, Kakuta, Kalas, PvA, Lalkovič, aj.) + k tomu přibyli první pořádní talenti z naší líhně (Chalobah, McEachran). Až u těchto hráčů můžeme konečně doufat, že z nich něco bude. Kakuta je sice passé, Lalkovič je spíš druhý Sinclair, ale ten zbytek mladíku (+ Piazon, Lukaku, Nathan Ake a Feruz) je solidní nadprůměr.

Taky jsem ten včerejší zápas viděl. A jak říká FairCop - útočníka s tak obrovským talentem jako má Feruz jsme tu ještě neměli. Ten klučina má ještě lepší dribling a pohyb než Danny Sturridge, navíc je týmovější. Podobně je to i jiných hráčů.

Chci tím jen říct, že až teprve teď přichází generace, která má šanci proniknout do prvního týmu. Nicméně, není to jen o nich. Nejdřív musí první tým předvádět spolehlivé výkony a naučit se hrát to, co po nich AVB žádá. Až pak bude prostor na začlenění mladších hráčů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
blade115



Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 4146

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 1:40 pm    Předmět: Citovat

Já věřím v prosazení se (ale neříkám kdy ani jak moc) Joshe, Chalobaha, Piazóna, Bertranda a možná toho Feruze. Ostatní u mě nemají sebemenší šanci. Nebo takhle - u mě osobně třeba jo, ale v Chelsea jsou jiného názoru. Diskutabilní je PvA, možná kdyby se překonvertoval na typ hráče jako Zhirkov nebo Pereira (možnost zahrát všude na levé straně), pak možná.

Pak tak nějak doufám v Lukaku a Courtoise. I když to oba budou mít sakra těžké, zvlášť Courtois, ten by se musel smířit s několika lety na hostováních a pozicí dvojky, než by po Petrovi převzal místo.

K hráčům jako Bruma, Kalas, Delač, Cliffordi, Lalkovič, Kakuta - NE. Kvalitní hráči, ale buď ne dostatečně, nebo mají na svém postu moc velkou konkurenci, anebo s nimi Chelsea prostě nepočítá.

Sám nevím, proč věřím v zázrak v podobě výše zmíněných (Feruz, McEachran, Piazón, Bertrand a Chalobah). Možná díky Andrému. On má zatím k té práci s mládeží nejblíže. Ale je toho na něj moc. Za ty tři roky (sám několikrát naznačil, že poté asi odejde) musí překopat kádr a sestavit jej převážně z hráčů mezi 22-26 lety, jak už jsme se s FairCopem bavili, udržet finanční situaci v zelených číslech a ještě se pokusit zapracovat ty mladíky. Kdyby to ale vyšlo, byla by to bomba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strike



Založen: 3.7.2011
Příspěvky: 3988

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 1:59 pm    Předmět: Citovat

blade: na 3 roky ma smlouvu, proto asi nechce predbihat a kdyz mluvi o koncepci na tri roky bere to asi podle smlouvy. Jinak pokud se mu bude darit a Abramovic si ho necha, klidne si myslim, ze zustane.
_________________
KEEP CALM AND FOLLOW CHELSEA!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 3:28 pm    Předmět: ... Citovat

Debaty o mladících jsou vždy nejtěžší.

Nejhorší je, že tady hraje svou roli tolik faktorů, že je téměř nemožné se v tom orientovat.

Pamatuju si na pasáž z dokumentu o Chelsea, kde Terry přiznává, že kdyby se tehdy neporazil nebodovalo proti Liverpoolu, tak Chelsea jako klub asi zanikla. Spousta lidí přiznala, že kvůli A-týmu se šetřilo kde se dalo a to znamenalo i prakticky konec ve výchově mladíků - respektive bylo nemyslitelné, že bychom si koupili kluka ze Southamptonu, z Nice nebo Santosu.

Kvalitní mládež se nedá dělat někde na paloučku u lesa, respektive klidně dá, ale pak Vám toho kluka v 16-ti letech koupí Arsenal nebo United.

Roman nepumpoval prachy jen do A-čka, ale také do mládeže a infrastruktury klubu. Krásným a největším důkazem toho je právě Cobham. AC Milán nebo Barcelona mají své akademie a svá tréninková centra skutečně na úrovni a tak není náhodou, že dokáží produkovat skvělé hráče. A nejde jen o tu práci s nimi, ale také o to, že je těžké takové kluky najít a přemluvit je, aby šli právě k Vám. Ať už v rámci země nebo kontinentů - viz. Messi. Jistě, že Barcelona s těmi kluky skvěle pracuje, ale také má z čeho brát, protože společně s Realem má ve Španělsku monopol na mladé talenty, jejichž rodiče dobře vědí, že v těchto klubech jejich děti opravdu povyrostou na světovou špičku.

Chelsea zpočátku žádným velkým lákadlem nebyla. Konec konců razilo se pravidlo, že pokud má přijít mladý hráč, tak půjde rovnou do A-týmu (Joey, Lamps, Parker, Johnson atd.). Především tím chci říct, že se hrálo jednoznačně na okamžitý úspěch, okamžité tituly a výsledky (jako to nyní dělá City nebo PSG nebo Machačkala) a ač je tento systém hodně neoblíbený, zatím mě nikdo nepřesvědčil o tom, že to bez něj půjde. První musíte na vrchol vyšplhat a pak se tam můžete utábořit. Někdo namítne, že se to dá dělat i postuponou cestou, ale já si myslím, že v této době (rozuměj posledních 10 let) už to možné není. Pokud se chceš dostat na úroveň Barcelony - bude tě to stát velké prachy. A když už na ni jsi, tak potom příjde na řadu nějaká koncepčnost - ta totiž jde ruku v ruce s mladými hráči. Těžko totiž udržíte talenty jako je Messi, Wilshare nebo Sturridge v průměrných klubech.

Přesně jak říká Alex. Není to tak dlouho, co jsme začali využívat svého jména a své pozice světového klubu.

A teď je ta debata. Proč jsme nedokázali žádného odchovance zabudovat do týmu? Proč ani jednoho? Když řeknu, že se prostě neurodilo, může to znít jen jako výmluva, což do jisté míry opravdu bude. Nadruhou stranu Sahar, Sinclair, Borini a třeba Stoch byli hráči, kteří se nám povedli, jenže dobrých hráčů je na světě spousta a Chelsea potřebuje jen ty nejlepší. Musíme být férový - nikdy se o Stochovi nepsalo, že bude velká hvězda nikdy se mu nehádala taková budoucnost jaká se hádá Piazónovi. A o tom taky mluvil Alex, nyní prostě kupujeme opravdovou kvalitu, opravdou špičku, co se týče mladých hráčů. A je teď na nás, jak s nimi budeme pracovat.

Já viděl dost zápasů Boriniho za rezervu nebo juniorku. A líbil se mi, on byl vždy gólový, jenže když to porovnám s tím, co jsem viděl včera od Feruze, tak je to nebe a dudy.

Tím si nechci hrát na proroka a říkat: "Od této chvíle bude vše dobré!"

Jenže ty rozdíly tady jsou naprosto neoddiskutovatelné.

Myslím si, že v Chelsea vždy hrál svou roli velký strach. Od Chelsea se chtěla zlata a ta Vám nikdy nevykope mladý kluk. Potřebujete zkušené hráče a když vše klape měl by se začlenit mladý kluk.

Paradoxně si myslím, že jediný Mourinho byl tím trenérem, který měl dost odvahy a schopností na to, aby dal prostor mladým hráčům. Jenže proč by to dělal. Když chtěl DM, tak si vybral jestli Maku nahradí Lass, Mikel nebo Essien a na nějaké mladé kluky v juniorce mohl kašlat. To je možné mu vyčítat, jenže tím bychom si trochu protiřečili, když přiznáváme, že tu největší kvalitu (a jen na té může Chelsea stavět) má CFC v akademii až nyní.

Pak se to chtělo po trenérech jako byl Scolari (který nezvládl ani ukočírovat "hvězdy" v A-týmu), Grant (který byl jen záskokem, který dostal jen půlrok), Hiddink (který musel zachraňovat to, co pokazili ti předním), Ancelotti (který se musel učit jazyk, zvykat si na nové prostředí a snad se neurazí, ale nepřišel mi dost silný charakter na to, aby dokázal do týmu pořádně říznout - přesto děkujeme za Double).

K tomu si vemte tu masáž v médiích. Po každé prohře se o Vás spekuluje a nedej bože, když se těch zápasů pokazí víc. Ancelotti v druhé sezóně jakoby jen bojoval o přežití a dávat šanci mladíkům? Na to nebyl čas!

Vždyť ten čas v podstatě nechtějí média darovat ani AVB. Jenže tady je dle mého ten velký rozdíl oproti jiným. Chce to koule a charakter (a dle mého podporu vedení, kterou AVB podle mého má, my o tom možná pochybujeme) postavit Oriola v zápasech o všechno. Stejně tak dal šanci Studgovi. Jasně, asi to nemůžeme přeceňovat, jen hlupák by neviděl jeho kvalitu, ale i přesto je to další krok, který udělal.

Co tím vším chci vlastně říct. Mnozí tady jakoby zlomili hůl nad tím, jak to v minulosti vypadalo s naší mládeží, ale slovo minulost je dle mého na místě. Vidím totiž dost zásadní rozdíl v mnoha aspektech, které určují to, jak budou kluci úspěšní. A můžeme tomu věřit a nemusíme, ale ...

1. V akademii a rezervě jsou hráči, kteří tvoří špičku (ve své kategorii) nejen v Anglii, ale celosvětově.
2. Myšlení vedení našeho klubu se razantně proměnilo.
3. V křesle je manažer, který podle prvních dojmů vypadá, že bude dostatečně silný na to, aby se nebál - nebál se jít cestou Fergusona, Guardioly nebo Wengera.

Každopádně je to další věc, kterou můžeme v Chelsea sledovat a hodnotit. Aspoň nám ta čekání na zápasy A-týmu lépe utíkají Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blade115



Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 4146

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 3:59 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
blade: na 3 roky ma smlouvu, proto asi nechce predbihat a kdyz mluvi o koncepci na tri roky bere to asi podle smlouvy. Jinak pokud se mu bude darit a Abramovic si ho necha, klidne si myslim, ze zustane.


To je sice možný, ale nejprve tu musí přežít první sezónu. Když to zvládne, věřím, že dodrží smlouvu. Poté může přijít prodloužení, ale už několikrát hlásil, že fotbalu nehodlá věnovat tolik let jako manažeři typu Ferguson, Wenger nebo Moyes. Takže se za pár let opět dostaneme do pozice, kdy budeme hledat nového kouče. A já bych si klidně dovedl představit takového Wiseho (toho už asi ne nadlouho) nebo Lamparda. Ale to už hodně předbíháme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 1:03 pm    Předmět: ... Citovat

http://www.firstrowsports.tv/watch/81229/1/watch-chesea-tv.html?id=81229&link=1&game=watch-chesea-tv

Chelsea vs. Arsenal - Rezervy.

Vedeme 3:0! Chalobah vykouzlil geniální přímák Smile Faul si vykoledoval Feruz!

Lukáš Piazon po krásné akci, kde mu narazil Feruz skóruje a upravuje skóre na zřejmě už konečné 4:0 pro Chelsea! WHAT A GOAL!


Naposledy upravil FairCop dne po prosinec 19, 2011 3:10 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 13345

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 3:04 pm    Předmět: Citovat

Viděl jsem nudný začátek (asi 25 minut) a pak posledních 25 minut druhého poločasu. Moc pěkný zápas rezervy, takhle zdemolovat domácí Gunnery.

Někteří kluci ukázali, že by si zasloužili i šanci v Áčku (klidně třeba sednout na lavičku a nasát atmosféru). Například Lalkovič odvádí pokaždé skvělou práci nebo Todd Kane na pravém beku.

Piazon krásný gól. Škoda, že mu chybí rychlost, techniku má báječnou. Feruz ukázal, že Youth už pomalu přerost. Lukaku ohromné zlepšení, oproti tomu, co jsem od něj viděl v prvních zápasech. Chalobah perfektní přímak a momentálně jeden z nejlepších střelců mimo A tým. Well done, boys.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 3:10 pm    Předmět: ... Citovat

Konec. Dneska jsem vemi rád, že jsem Chelsea věnoval svůj čas. Nathaniel Chalobah ukazuje, že je dobrý lídr a svůj přehled prokazoval celou dobu, co byl na hřišti.

Lukaku se dle mého probouzí k velkým výkonům. Je to jen rezerva (ale jinde ho momentálně nemůžeme), ale pohyb velmi dobrý, krytí míče už lepší a několikrát dokázal dobře cvičit i několik obránců najednou. Ve vzduchu celkem dominoval, což v PL nebylo!

Islam Feruz chrál asi 40 minut a hrozně se mi líbil. Rychlý hráč s krátkým vedením míče. Hodně chtěl dát branku, takže někdy volil horší řešení (ale je mu 16!!! takže to promíjím), ovšem kombinoval pěkně a jeho přihrávky měly hlavu a patu. Dobrý výkon! Jde vidět, že Drumyho přesvědčil o svých kvalitách a ten mu nyní dává více prostoru.

Lucas Piazon mi nepřišel příliš aktivní, hrál jakoby trochu zataženě, ale ve výsledku to spíš počítám jako jeho chytrost. Mládežnický fotbal je hodně zbrklý, hodně se v něm běhá. Lucas přesně věděl, kdy zapnout, kdy jít do kličky a kdy pokorně zaseknout - hrál dobře a branka byla krásná.

Djalo mě oslovil svou bojovností. Pokud nám chybí v záloze pohyb, tak tady je chodící (spíš běhající) reklama na pohyb! Někdy nepřesný, potřebuje se ještě vyhrát, ale jinak klobouček! Takové my v A-týmu potřebujeme.

A to nejlepší na konec (dle mého) Milan Lalkovič byl skvělý! Lajnu brousil neskutečně, je ohromně rychlý a jeho přehled o hře je úžasný. Centroval, nahrával do běhu, do stoje, kličkoval ... Opravdu fantazie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
T44v3tt1



Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 1209

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 3:12 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím, všichni vyjmenovaní zahráli skvěle. Zvlášť druhá branka byla parádní. Skvělý pas od Chalobaha na Lalkoviče a ten před prázdnou kasu na Romela. Hezký zápas, krom úvodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
blade115



Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 4146

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 4:56 pm    Předmět: Citovat

Bohužel jsem ještě ani jeden zápas neviděl... Co kdyby si sem sem tam dal nějaký ten odkaz, FairCope? Smile Naše rezerva se mi začíná líbit víc než A-tým...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
T44v3tt1



Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 1209

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 5:23 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Bohužel jsem ještě ani jeden zápas neviděl... Co kdyby si sem sem tam dal nějaký ten odkaz, FairCope? Smile Naše rezerva se mi začíná líbit víc než A-tým...


Tady na tom odkaze běží nosnstop Chelsea TV.
http://www.firstrowsports.tv/watch/81229/1/watch-chesea-tv.html?id=81229&link=1&game=watch-chesea-tv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další
Strana 1 z 51

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com