Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Evropská Liga
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:05 pm    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Už sem to psal včera, Kazaň je hodně na západě, v evropské části Ruska. Buďme rádi, taková Machačkala, to je jiná káva.

No, je to 800km od Moskvy na východ, po Anzhi nejvzdálenější soupeř.. Very Happy To i to turecko by bylo lepší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:07 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Talker napsal:
Jen tak pro zajímavost, naše rozlosování:

30.3. Soton (A)
1.4. MU (H)
4.4. Kazan (H)
6(7).4. Sunderland (H)
10.4. Kazan(A)
13.4. Spurs (H)

Během 14ti dnů 6 zápasů!!! Very Happy

Já spoléhám na již tradiční a legendární schopnost Arsenalu a Sp*rs dokurvit si to sobě bez přičinění druhých Wink

To jo. Very Happy

Škoda, že nám ten los nevyšel jako na podzim - třeba 2x hrát s MU, do toho si střihnout třeba City. Takhle tam máme jenom MU, Kazan 2x a Spurs.
M0rb1D4S

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:13 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Jen tak pro zajímavost, naše rozlosování:

30.3. Soton (A)
1.4. MU (H)
4.4. Kazan (H)
6(7).4. Sunderland (H)
10.4. Kazan(A)
13.4. Spurs (H)

Během 14ti dnů 6 zápasů!!! Very Happy¨

Jinak nebral bych jako výhodu začínat doma vzhledem k cestování, protože okamžitě po zápase v Rusku máme dost důležitý zápas se Spurs v lize, což je pro mě důležitější než FA Cup nebo Sunderland. Tam potřebujeme 3 body a budeme mít za sebou 3x delší cestu než Spurs.

Ještě, že Spurs nevypadli, kdyby měli týden na odpočinek, to potěš pánbůh.

Co nám zbývá no. Doma si uděláme takový náskok, že do Ruska pošleme youth team Very Happy
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:19 pm    Předmět: Citovat

Machackala hrala letos na 100% v Moskve v Luznikach a jestli se nepletu, tak Rubin taky, ne?
M0rb1D4S

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:22 pm    Předmět: Citovat

No jestli ti naši borci letošní sezonu zvládnou bez újmy, tak snad budu věřit i na zázraky. Já kolabuju jen při pohledu na ten rozpis zápasů Very Happy
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 1:40 pm    Předmět: Citovat

Chelsea likely to play Rubin Kazan in Moscow instead of distant Tatarstan due to problems with pitch. Decision expected later today.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 4:21 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Chelsea likely to play Rubin Kazan in Moscow instead of distant Tatarstan due to problems with pitch. Decision expected later today.

Podle BBC se o místu konání zápasu rozhodne až příští týden.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2013 12:59 pm    Předmět: Citovat

Tak už je jasno...

UEFA po inspekci hřiště na stadionu Centralnyj rozhodla, že odvetný zápas čtvrtfinále EL s Kazaní (11. dubna) se odehraje na moskevském stadioně Lužniki, kde jsme v roce 2008 odehráli finále Ligy mistrů.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 9:24 pm    Předmět: ... Citovat

Tak Tottenham a AVB zase taková slast není.

Boas je sice často veleben, ale ona to až taková sláva není, může být, ale někteří tady psali, že ho Tottenhamu závidí - přidám sem jeden koment fanouška na spurs.cz (nick: DaW)

"Chvílemi mi to přišlo až absurdní a aby toho nebylo málo, tak ještě Baleův kotník. Ono už těch prvních 15 min bylo zoufalých. Holtby je pro mě zatím zklamání. Malej, bojovnej a občas něco vymyslí. Ale je pomalej, má krátkej krok a to jeho dnešní couvání od branky Basileje...no na to byl fakt zoufalej pohled. Já nevím, ale mě ta hra pod AvB prostě nebaví. Vymluvte mi to něčím.
COYS!"

Ten kádr má Tottenham silný a finance úplně chybět nebudou - jen jestli ten povyk kolem Boase nebyl z velké části způsoben tím, že Bale dostal záchvat geniality.

No a pokud v létě Bale odejde, tak jsem velice zvědavý na tu jeho genialitu.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 9:42 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:

Pravidlo č. 1: Nikdy se nehodnotí výsledky nebo kvalita herního projevu po zápase Evropské ligy.

Pravidlo č. 2: Bavíme se o Tottenhamu, který má naprogramovanou sebedestrukci při dobře vyvíjející se sezoně.

Z toho bych vycházel. A taky neříkám, že AVB je nějaký génius. Jen že v Tottenhamu úspěšně instaluje systém, který jsme chtěli dlouhodobě předvádět my a ten progres je tam znatelný..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 9:53 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:

Pravidlo č. 1: Nikdy se nehodnotí výsledky nebo kvalita herního projevu po zápase Evropské ligy.

Pravidlo č. 2: Bavíme se o Tottenhamu, který má naprogramovanou sebedestrukci při dobře vyvíjející se sezoně.

Z toho bych vycházel. A taky neříkám, že AVB je nějaký génius. Jen že v Tottenhamu úspěšně instaluje systém, který jsme chtěli dlouhodobě předvádět my a ten progres je tam znatelný..

Já se s tebou přeci nehádám, jen jsem ten zápas po očku sledoval a komenty fans Tottenhamu zapadají do toho, co jsem viděl.

Doufám, že tu destrukci dotáhnou do, pro nás, zdárného konce.

On ten systém opravdu úspěšně instaluje, to že tam pro to má ideální podmínky je věc druhá (a tím nesnižuju to, co jsi napsal a ani to, že se mu to opravdu daří). Má tam pro to ideální hráče, pár si jich dobře nakoupil (i když i tam se najdou celkem provary (zatím - ale stejně tak já nejsem unešený z Oscara a přitom věřím, že nahoru půjde)).

Navíc mu tam nekomplikují cestu "emoce" on Terry, Lamps, Cole, Essien atd. opravdu na to už povětšinou nemají, ale i tohle je součást práce manažera a ten řez, který udělal mu zničil kariéru v Chelsea.

Jsem zvědavý, jak tohle vyřeší Mourinho.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2013 10:25 pm    Předmět: Citovat

Jestli dostaneme Fenerbahce, tak to finále snad vážně ukopeme, to je až neskutečný. Pochopitelně ho můžeme ukopat i s Basilejí, nebo Benfikou, ale mnohem radši bych teď dostal Fenerbahce, který bylo relativně špatný a nebyla by teoreticky třeba dvakrát silná sestava. Tedy to, co v našem programu vůbec nepotřebujeme. Raději pak těžký soupeř až ve finále, kde se hraje jen jeden zápas.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 10:15 am    Předmět: Citovat

Nemohl být špatný los. Upřímně jsem si jen mírně nepřál Benfiku. Na Basilej se docela těším Wink
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 10:31 am    Předmět: Citovat

Spokojnost...Kratke cestovanie, vyhneme sa sfanatizovanemu istanbulskemu peklu aj kvalitnej Benfice...Ked uz sme tak daleko, treba to vyhrat...Dufam ze uz nikdy v buducnosti nebudeme mat moznost tuto trofej vyhrat Smile
M0rb1D4S

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 10:37 am    Předmět: Citovat

Náš zástupce tam trefně poznamenal, že pokud bychom EL vyhráli, tak budeme současně držitelem jak LM, tak EL Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
Strana 13 z 15

Přejdi na: