Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Evropská Liga
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2012 5:16 pm    Předmět: Citovat

Ale teda koukal jsem na letenky do Londýna a zklamání. Nenašel jsem společnost, co by nabízela v den zápasu nějakou solidní cenu. EasyJet to napálil ve čtvrtek v poledne na čtyři tisíce (což se u nich jen tak nevidí) a zpátky v pátek minimálně za 1400. Máte někdo něco lepšího?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2012 5:58 pm    Předmět: Citovat

A k tomu obrázku s losem, co jsem tu už dával, dodávám i text, aby bylo všem jasno.

UEFA si to prostě kormidluje, jak chce.

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-evropske-pohary-liga-mistru/135124/zvlastni-nahoda-los-ligy-mistru-dopadl-stejne-jako-na-zkousce.html

Naposledy upravil ondrej dne čt prosinec 20, 2012 8:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2012 8:34 pm    Předmět: Citovat

Jen par slv za me k losu.

Jsem nasrany, to kazdy vi, uz jsem to tady psal nekolikrat.
Stretnou se dve moje srdcovky. Jedna z nich vypadne. Navic jedna musi vyradit druhou. K tomu vsemu je tezke se dostat na ten zapas (Letna).

Paradoxne davam vetsi sance dostat se na Letnou do sektoru Chelsea nez mezi Spartany. Na Norsjaelland do Daska taky nebyl nejak extra velky zajem. Uvidime co na to Anglani a dalsi fans. O listky mezi domaci bude rvacka.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 5:25 am    Předmět: Citovat

Nevím, jestli se to tady zmiňovalo, ale před dvěma lety stál na domácí špíl Sparty s Liverpoolem nejlevnější lupen 1500. Tehdy byla docela kritika a stadec se ani celej nevyprodal. Přesto se to Spartě samozřejmě vyplatilo, neb dali velké slevy permanentkářům a obyčejné nájezdníky vyždímali.

Musíme očekávat něco podobného i teď, osobně bych to tipoval ještě o fous výš. Přeci jen kdysi slavný Liverpool a úřadující mistři Evropy s Petrem Čechem v bráně je trochu jiný level.

Dívali jste se ještě někdo po těch letadlech na špíl do Londýna? Já to hodil na kámoše a ten psal (stejně jako terry), že to samozřejmě všechny společnosti hned nasadily. Zpáteční v pátek do Brna tam našel za velmi solidních devět stovek, ale ty čtvrteční jsou fakt předražené...
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 11:32 am    Předmět: Citovat

George: Hele, když to dokážeš trefit, tak 2500,- zpáteční...s kámošem už máme rezervaci Smile
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 3:11 pm    Předmět: Citovat

dixks napsal:
George: Hele, když to dokážeš trefit, tak 2500,- zpáteční...s kámošem už máme rezervaci Smile

No my teď ještě vymýšlíme fintu, že bysme letěli z Wroclavi...bohužel ve čtyřech už se to těžko kočíruje. Každý má jiný představy Wink

Btw. kdy a odkud valíte?
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 3:24 pm    Předmět: Citovat

Hoši a vy už máte lístky, že už řešíte cestu?
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 4:09 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Hoši a vy už máte lístky, že už řešíte cestu?

Když kámoš zná kotelníky ve Spartě, tak lístek je takřka samozřejmostí + anglickej membership = fakt velká smůla, pokud to nedopadne... Smile

Naposledy upravil dixks dne pá prosinec 21, 2012 4:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 4:10 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
dixks napsal:

No my teď ještě vymýšlíme fintu, že bysme letěli z Wroclavi...bohužel ve čtyřech už se to těžko kočíruje. Každý má jiný představy Wink

Btw. kdy a odkud valíte?

Hele, zařizuje to kámoš. Letíme z Brna, ale nevím přesně v kolik. To tak nějak nepotřebuju. Důležité je, že lístky budou a letenky jsou. Very Happy
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 6:50 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Hele, zařizuje to kámoš. Letíme z Brna, ale nevím přesně v kolik. To tak nějak nepotřebuju. Důležité je, že lístky budou a letenky jsou. Very Happy

Tak my nakonec Wroclaw. Za pětikilo tam, za sedm stovek zpátky Wink Lístky by měl sehnat kamarád taky přes nějakýho "insidera". Kupodivu na venkovní špíl je to snazší než na ten domácí Wink
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 8:36 am    Předmět: Citovat

Já se zrovna včera s kamarádem bavil, že by se dalo letět z Německa. Wroclaw mě nenapadla, ale je to samozřejmě taky možnost. Jakou společnosti letíte?

Našel jsem nakonec Ryanair z Bratislavi za 1700 zpáteční, což je nádherná cena. Bohužel z Prahy to mám na všechny letiště daleko, ale ta Bratislava by se ještě dala.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 9:03 am    Předmět: Citovat

terry napsal:
Já se zrovna včera s kamarádem bavil, že by se dalo letět z Německa. Wroclaw mě nenapadla, ale je to samozřejmě taky možnost. Jakou společnosti letíte?

Našel jsem nakonec Ryanair z Bratislavi za 1700 zpáteční, což je nádherná cena. Bohužel z Prahy to mám na všechny letiště daleko, ale ta Bratislava by se ještě dala.

Ryanair. Wroclaw by mě samozřejmě taky nenapadla, ale zařizoval to kamarád, který tak letěl už před dvěma roky se Spartou do Liverpoolu. Tak ta Bratislava je taky hodně slušná...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 11:40 am    Předmět: ... Citovat

Koukám na silvestrovské derby a jak tak poslouchám ten "kotel" Sparty, tak je mi na blití - hovádka to jsou náramná.

Jen doufám, že to jsou ti, co se rádi perou - v Londýně by mohli dostat hezky nařezáno, Headhunters mají dobrý výcvik ještě z časů velkých derby s Millwallem.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 12:33 pm    Předmět: Citovat

To si ani nezaslouží rozsáhlejší reakci...snad jen že kokoti se najdou všude, ať je to Sparta, Chelsea nebo Opava Wink Čím víc fanoušků, tím větší šance pro "hovádka"...

Já se tedy do Londýna mezi tu "chátru", která je základem našich fans, ukrutně těším Wink Na Anfieldu z nich byli i proslulí domácí scouseři vyplesklí. Však jim po konci špílu s radostí za jejich výkon zatleskali...

http://www.youtube.com/watch?gl=CZ&client=mv-google&hl=en&v=PAAgUdLFHE8&nomobile=1

Tady jeden komentář k videu: I was at that game, infact a few rows further down from the guy filming it, I spent more time watching the Sparta fans than the actual game. A part of me wish they scored.

Btw. Sparta vypravuje letecký speciál, obsazeny už jsou necelé tři busy organizované sparťanským sdružením fans (na Liverpool jich jelo tuším celkem nějakých osm) a další stovky vyrazí po vlastní ose. Snad se přiblížíme těm třem tisícovkám z Anfieldu Smile

Nakonec je ta reakce rozsáhlá dost Smile
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 12:38 pm    Předmět: ... Citovat

Video hezké ... Nikdy jsem nepochyboval o tom, že Sparťani umí fandit, jen pochybuju o duševním zdraví některých jedinců - ale jak říkáš, Sparta není ani první ani poslední takto zasažený klub.

Trip ti závidím, mrzí mě, že bych přes srdce nepřenesl stát vedle fans Sparty - zážitek to každopádně budeš mít úžasný, o tom žádná.

Jen se obávám, že na Stamford Bridge bude tedy slyšet jen jeden tábor fanoušků Very Happy Ale uvidíme.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
Strana 3 z 15

Přejdi na: