Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Manchester United - Chelsea (FACup)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:02 pm    Předmět: Citovat

Jako to rychlé tempo nahoru dolů nám pořádně vyhovuje.. však víme, že. Come on!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:03 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Hmm a nečekáš od něj vzhledem k platu, pozici a kapitánské pásce víc? Je dole, Mojžíš taky a jaký to je rozdíl...

Popravdě ani ne. Jeho plat je "pohrobek" z doby, kdy patřil mezi tři nejlepší záložníky na světě. Možná sis toho navíc nevšiml, ale jaksi nehraje na AM, ale DM. Takže si ho srovnávej s požadvky, které máš běžně na Mikela Wink A s tou kapitánskou páskou to považuju za jeden z tvých mnoha vtipů, protože nevím, jak zásadně by měla ovlivnit něčí očekávání na jeho výkon.

Btw. v první poločase bylo na place minimálně šest horších našich hráčů (Čech, Cahill, Ashley, Azpik, Moses, Ramires), proto třeba já Lamparda vůbec neřeším...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:04 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Arbiter napsal:
Kazil, dozadu byl docela špatný, centry byly dost nepřesné, jen jeden průnik byl snad pěkný. Jinak se občas pletl s Matou uprostřed hřiště, což jsem nechápal vůbec...

To jsou takové vágní pojmy, jsem zvědavý, až si pustím potom záznam. Každopádně co těď sleduju, tak stál při zrodu branky na 2:1, kdy výborně zrychlil hru, na nic nečekal a vyslal Matu do rozevřené obrany. To jsou takové drobnosti. Uvidíme, co bude dál. Ten první poločas jsem fakt moc neviděl, snad jen jeden pokažený centr a tradičně slušnou rozehrávku, tak nevím no...

Tak já nevím, co přesně chceš slyšet? Druhou půli je rozhodně lepší než tu první. Ale co víc ke zkaženým (přetaženým) centrům chceš říct? Nebo k tomu, že kazil přihrávky a posílal je do našeho nebezpečného prostoru nebo zbytečně do autu?
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:06 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
steiner napsal:
Hmm a nečekáš od něj vzhledem k platu, pozici a kapitánské pásce víc? Je dole, Mojžíš taky a jaký to je rozdíl...

Popravdě ani ne. Jeho plat je "pohrobek" z doby, kdy patřil mezi tři nejlepší záložníky na světě. Možná sis toho navíc nevšiml, ale jaksi nehraje na AM, ale DM. Takže si ho srovnávej s požadvky, které máš běžně na Mikela Wink A s tou kapitánskou páskou to považuju za jeden z tvých mnoha vtipů, protože nevím, jak zásadně by měla ovlivnit něčí očekávání na jeho výkon.

Btw. v první poločase bylo na place minimálně šest horších našich hráčů (Čech, Cahill, Ashley, Azpik, Moses, Ramires), proto třeba já Lamparda vůbec neřeším...

Líbí se mi, že se tu čeká hrozně moc os Aspika, ale ne od Lampse, byť na DM.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:09 pm    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:
Tak já nevím, co přesně chceš slyšet? Druhou půli je rozhodně lepší než tu první. Ale co víc ke zkaženým (přetaženým) centrům chceš říct? Nebo k tomu, že kazil přihrávky a posílal je do našeho nebezpečného prostoru nebo zbytečně do autu?

Tak pokud hrál špatně defenzivně, tak by mě zajímalo, že přes něj šly ty a ty akce, že přes něj nebezpěčně odcentroval ten a ten.. že se zapomněl v útoku či podobně. Ty centry jsem neviděl, ale podle statistik má 2 úspěšně z 6, což není tak strašná bilance. (samozřejmě ty 4 mohly být tragické). Ale to je fuk, pojďme se věnovat závěru utkání. Můžeme debatovat po zápase.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:25 pm    Předmět: Citovat

Škoda té Matovi tutovky. Mohlo být vymalováno.

Mata má u mě plus, neb dneska hrál dobře. Škoda těch šancí, MU jsme přehráli.

Sudí mě trošku sral, neb drobné fauly nám pískal, jim ne.

BTW, viděli jste někdo ty žluté okamžiky Aspika a Hazarda? Bylo to na žlutou?
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:26 pm    Předmět: Citovat

Druhý poločas z naší strany famózní. Nebyl tam slabý hráč. Těch šancí a pološancí jsme měli opravdu hodně na to, jaký soupeř proti nám hrál. Škoda, mohlo to být ještě veselejší. Takhle si dáme další zápas navíc Wink
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:27 pm    Předmět: Citovat

Kurva, trochu klidu v zakončení a mohli jsme na OT vyhrát. Chybělo fakt málo, takhle na lopatkách jsme ManU dlouho neměli.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:28 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Kurva, trochu klidu v zakončení a mohli jsme na OT vyhrát. Chybělo fakt málo, takhle na lopatkách jsme ManU dlouho neměli.

Přesně to jsem si taky říkal. Většinu druhé půle se tam točili jak joudové a nevěděli, která bije...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:29 pm    Předmět: Citovat

RB dneska dobře střídal. Moses, Ba ani Lamps dneska nenabízeli vůbec nic.

Škoda, že MIkel párkrát blbě v rozhodující chvíli přihrál, smrdělo to brejky.

Osobně bych řekl, že Aspik ukázal, že ani proti MU se neztratí a v pohodě ten zápas zvládne. Hazard na MU také celkem umí. A mám radost, že se dneska ukázal Mata. Oscar ale slabší, přišel mi hodně pomalý.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:30 pm    Předmět: Citovat

A snad Benitéz pro příště postaví tuhle fungující XI, a nebude zase čekat na zázraky od dvojice Lampard - Ramires.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:33 pm    Předmět: Citovat

Ale ty neproměněné šance Maty, Torrese a Hazarda mě serou hodně, fakt mohl být klid. Takhle United utekli hrobníkovi z lopaty a my si prodloužíme nabitý program o další zápas. Ach jo.
Ifco0o

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:35 pm    Předmět: Citovat

Jednoznačne jeden z najlepších zápasov, čo som proti MU videl. Totálne sme ich prehrávali a keby tam padla strela Matu či Torresa, bol by to hádam najlepší zápas sezóny. Neviem ako vy, ale ja som si ho nesmierne užíval. V strede ihriska sme boli dominantní, Luiz fantastický v súbojoch a top striedanie v podobe Hazarda a Mikela, jedno z najlepších pod RB.

Mohli sme to rozhodnúť už na OT, teraz máme o zápas viac, čo nám vôbec nevyhovuje. Ale je to Stamford Bridge, tak snáď to semifinále bude naše.

Btw. niekedy som mal pocit, že Old Trafford je naším domácim stánkom, keďže United nevedeli, kde im hlava stojí Very Happy
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:35 pm    Předmět: Citovat

Aleši, chybí mi naše pohárová posezení. Nebudeš na odvetu v Brně? Wink
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:37 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Aleši, chybí mi naše pohárová posezení. Nebudeš na odvetu v Brně? Wink

Pokud by byla nějaký víkend, tak bych se mile rád zastavil. Pokud to bude v týdnu večer, tak to se bohužel nemám jak dostat domů.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

Přejdi na: