Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Manchester United - Chelsea (FACup)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:38 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Kurva, trochu klidu v zakončení a mohli jsme na OT vyhrát. Chybělo fakt málo, takhle na lopatkách jsme ManU dlouho neměli.

Naposledy asi pred 3-4mi mesiacmi Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:38 pm    Předmět: Citovat

Hoši, a co ten Demba Ba? Co jsem viděl, tak byl hodně marný.. Torres zahrál docela slušně, ač ta střela mohla být silnější a úmístěná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:40 pm    Předmět: Citovat

Fuck. V semíčku ManCity pokud postoupíme. Hraje se ve Wembley.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:52 pm    Předmět: Citovat

Jinak ta naše série v FA Cupu je fakt neuvěřitelná - naposledy jsme prohráli v základní hrací době s Barnsley 1:0 v roce 2008.. Very Happy Nečekal jsem, že to i dneska prodloužíme.

Docela se mi zamlouvá, že v případném finále bychom měli slabšího soupeře, takže by byla vysoká pravděpodobnost, že vyhrajeme. Problém samozřejmě je se tam dostat, odveta s United nebude žádný med a hlavně s City máme vážně tragickou bilanci v posledních době..
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:55 pm    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y1M6oWUsRXI
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 7:05 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:
Jinak ta naše série v FA Cupu je fakt neuvěřitelná - naposledy jsme prohráli v základní hrací době s Barnsley 1:0 v roce 2008.. Very Happy Nečekal jsem, že to i dneska prodloužíme.

Docela se mi zamlouvá, že v případném finále bychom měli slabšího soupeře, takže by byla vysoká pravděpodobnost, že vyhrajeme. Problém samozřejmě je se tam dostat, odveta s United nebude žádný med a hlavně s City máme vážně tragickou bilanci v posledních době..

Petr Čech snad s Chelsea ještě neprohrál jediný zápas v FA Cupu Smile

Nikdy bych nečekal, že za Beniteze v sobě tým najde kuráž a vrátí se do hry i po nepřízni 0-2, natož skoro vyhrát (ten de Gea a jeho nohy, to je fakt něco).

Nicméně CFC zase jednou ukázala, že na Old Trafford jí to prostě šlape. Nikdo z Anglánů tam nemá lepší bilanci.
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 7:42 pm    Předmět: Citovat

milan.cech napsal:

Petr Čech snad s Chelsea ještě neprohrál jediný zápas v FA Cupu Smile

Neprohrál v základní hrací době Smile to je něco úžasného Smile
M0rb1D4S

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 8:07 pm    Předmět: Citovat

Já měl dneska takovou smůlu.. V hospodě jsem byl na první poločas a odcházel jsem dost naštvaný. Potom příjdu domů a vidím tohle. Sakra já mám na takové věci smůlu. Mimochodem, tohle byl Hazardův první vyloženě nádherný gol jeho silnější nohou Very Happy
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 8:37 pm    Předmět: Citovat

jinak dneska jsme odehráli náš oficiálně 50. soutěžní zápas této sezóny. Nepočítám Community Shield, poněvadž to byl "přátelský zápas". Takže na jednu stranu máme posranou sezónu, na stranu druhou se docela držíme a hráči nám přes šíleně úzký kádr na trávníku neumírají Very Happy
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 8:46 pm    Předmět: Citovat

Mata měl týden volno a konečně odehrál velmi dobrý zápas proti těžkému soupeři. Speciálně ve druhé půlce byl moc dobrý. Doufám, že je bude opakovat. Kéž by.
M0rb1D4S

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 8:47 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Mata měl týden volno a konečně odehrál velmi dobrý zápas proti těžkému soupeři. Speciálně ve druhé půlce byl moc dobrý. Doufám, že je bude opakovat. Kéž by.

Dal bych mu znovu volno na Bukurešť. Tu soutěž stejně nebereme nijak vážně a zbytečně by se unavoval.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 8:56 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:

Byl odpočatý, v jeho prostoru bylo hodně místa a s míčem na kopačce jsme se snažili okamžitě útočit. Takové zápasy mu jednoduše sedí a o podobné výkony bychom se měli snažit. Však taky byl z našich hráčů nejčastěji na míči (77 dotyků), až za ním byl Azpi (61) a Oscar (60). I defenzivně byl podle statistik cítit.

Nicméně Hazard byl po příchodu perfektní, ta role náhradníku mu svědčí mnohem víc než Matovi. Oscar se mi ten druhý poločas taky líbil. Ale o to víc jsem zvědav, co RB vymyslí v PL (EL mě nezajímá, kéž bychom ve čtvrtek vypadli).
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 9:01 pm    Předmět: Citovat

Aleši, co říkáš na změnu na doublepivotu ve druhé půli? Byl to ten zásadní moment v naší hře?
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 9:07 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Aleši, co říkáš na změnu na doublepivotu ve druhé půli? Byl to ten zásadní moment v naší hře?

Mikel byl ve druhé půli suprový, dal tomu potřebnou stabilitu a klid. V podobném zápase by mi dvojka Ramires - Mikel vyhovovala, teda za předpokladu že oba mají svůj den. Nicméně k tomu přispěla i zlepšená obrana, kde se zbytečně míč neposouval, ale co nejdřív jsme se ho snažili dostat na naší ofenzivní trojku (třeba ten první gól byl přesně příklad tohoto zrychlení). Proti detonářům to tak jednoduché nebývá, nehraje se nahoru dolů a Ramires tam přebývá.

Kolem a kolem tady RB zaslouží pochvalu, ač samotný výběr XI byl otřesný. Důležité však bude, jak se z toho dokáže poučit pro další zápasy a zvolí vždy to nejvhodnější. Zatím to vždycky posílá tak nějak naopak.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 9:10 pm    Předmět: ... Citovat

Dneska mě Ramires opět dostal, opravdu vedle skvělého Mikela umí zahrát - tedy hlavně teď, když je Nigérijec naprosto náš nejlepší hráč do záložní formace.

MOTM - Mikel.

Juan se mi taky hrozně moc líbil, Eden přinesl oživení.

Nejhorší výkon podal asi Demba, od toho čekám víc.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

Přejdi na: