Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Manchester United - Chelsea (FACup)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 11:19 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Mosese nemá cenu nějak zásadně hodnotit, u něj se to velmi rychle změní. Když jsem ho tu popisoval v létě, tak jsem se zaměřil na předchozí angažmá. I v Crystal Palace, i ve Wiganu měl první sezonu slabší, řekněme takovou aklimatizační. Pak šly postupně jeho výkony nahoru a v druhé polovině patřil k tahounům. Kdyby neodešel, tak tu následující je klíčovým hráčem. Letos to vidím podobně, ale některými výkony mě velmi příjemně překvapuje. Za rok ale bude úplně jinde, aspoň v to pevně doufám.

Nicméně nějaký rozdílový hráč to nejspíš nebude, za ty prachy je bláhové něco podobného očekávat. To budou Mata, Hazard, Oscar a třeba De Bruyne či pokud přijde nějaký křídelník/útočník. Po nich bude právě Moses. A lepší než Kalou bude určitě, toho se nebojím. Celkově je to posun k lepším zítřům, když tu Ušák bral na pomezí lavičky/základní sestavy takové love, a teď tu máme lepšího hráče s polovičním platem.

Vždyť KdB stál cca stejně jako Moses, takže nemá smysl to hodnotit podle ceny. Respektive ne jenom podle ní. A klíčovým hráčem se stát klidně může, má na to dost slušné předpoklady, že překvapí. Stejně jako je měl Kalou. Buď bude žolíkem ala Kalou nebo si vybojuje základ.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 11:21 am    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Vždyť KdB stál cca stejně jako Moses, takže nemá smysl to hodnotit podle ceny. Respektive ne jenom podle ní.

No ale Moses je home-grown, a v rámci PL se přestupuje mnohem dráž. Kdežto i nejlepší hráč belgické ligy tě mnohdy přijde na směšný peníz. Být KdB Anglán, tak za něj vyplázneme 20 mega jen to hvízdne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 11:22 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Talker napsal:
Vždyť KdB stál cca stejně jako Moses, takže nemá smysl to hodnotit podle ceny. Respektive ne jenom podle ní.

No ale Moses je home-grown, a v rámci PL se přestupuje mnohem dráž. Kdežto i nejlepší hráč belgické ligy tě mnohdy přijde na směšný peníz. Být KdB Anglán, tak za něj vyplázneme 20 mega jen to hvízdne.

Moses měl rok do konce smlouvy, podepsat novou, tak se k těm 15-20ti taky dostaneme Smile
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 11:24 am    Předmět: Citovat

Zápas jsem neviděl (nejdřív jsem si říkal naštěstí, pak možná trochu bohužel), ale koukal jsem na sestřihy a hned mi padl do oka první inkasovaný gól a to, že se tu vůbec neřešila chyba Čecha (nebo jsem přehlédl). Taková chyba v prvních minutách může položit celej zápas. Aspoň to pak vzal Čech na sebe…

citace:
"Chtěl jsem na ten centr jít, ale zpoza brány foukal silný vítr a míč se ve vzduchu začal rychle zastavovat. Bylo mi jasné, že bych se k němu nedostal, ale myslel jsem si, že na něj nedosáhne ani Hernández," líčil český brankář na svém webu.
Chyba lávky, zmýlená neplatí. Hernández situaci odhadl líp a skóroval. "Využil mého špatného postavení. Bylo to laciný gól, jednoznačná moje chyba. Žádné výmluvy na vítr, měl jsem se prostě vrátit rychleji."
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 11:57 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:

OK, já to chápu a víceméně i souhlasím, jen mi prostě na ty dva občas připadal dvojí metr Wink
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 12:00 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Matu či Lampse tu jen málokdo zmíní.

Ty si vystačíš Wink Ty jsi totiž schopný Matu zjebat i za špíl, ve kterém končí s bodováním 1+3 Very Happy A na Lamparda kladeš stejné nároky, jako kdyby mu bylo 28 a hrál na AM v nejlepší formě s nejlepšími spoluhráči kolem sebe a Drogbou ve fazóně na hrotu.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 12:02 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Myslim, ze uz tady hodne lidi psalo x krat, ze Lampardovu pozici si predstavujeme tak, jako je prave treba ta Giggsova v MU. Nahradnik, ktery nebude naskakovat do zakladu pravidelne. Navic proc si zaloznika, ktery ma nejlepsi golovou statistiku co znam nenechat?

Stačilo by, kdyby si tenhle odstaveček David vytiskl a jednou pro vždy vylepil na monitor a bylo by po debatě Smile
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 12:06 pm    Předmět: Citovat

terry napsal:
Zápas jsem neviděl (nejdřív jsem si říkal naštěstí, pak možná trochu bohužel), ale koukal jsem na sestřihy a hned mi padl do oka první inkasovaný gól a to, že se tu vůbec neřešila chyba Čecha (nebo jsem přehlédl).

Myslím, že jsi nepřehlédl. Byla to tak jasná chyba, že asi ani nikdo neměl důvod to moc rozebírat. Btw. mně to až moc připomnělo náš gól z EURA96 v podání dvojice Němec-Kuka:-)

Vůbec Účka k těm dvěma brankám přišly hrozně lacino. Ale to mě u nich ani moc nepřekvapuje Wink
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 1:15 pm    Předmět: Citovat

http://www1.skysports.com/football/news/11668/8557009/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Fakt prča s tím opakovaným zápasem, ono to opravdu není kam dát. Snad nebudeme nakonec muset hrát 3 zápasy v pěti dnech, to by byla kalamita. Kéž bychom tomu ulehčili ve čtvrtek a vypadli z EL, o kterou já teda fakt stojím čím dál míň. A to hrajeme teprve osmifinále.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 1:56 pm    Předmět: Citovat

Ja o EL stojim, ale kdyz vidim nase hrace, tak oni asi ne. A i kdyz si preju, abychom to cele vyhrali, tak s tim pristupem to asi fakt nema cenu dostat se nekam dal, protoze stejne driv nebo pozdeji vypadneme.

No budu jen doufam v zazraky, ze udelame 3-4.misto v PL, zkusime prejit v FA Cupu do finale a nasledne ho vyhrat (nebudu brecet pokud letos ne, protoze oba Manchestery jsou kvalitnejsi momentalne) a s tou EL taky neco zkusime udelat.
M0rb1D4S

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 2:10 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Ja o EL stojim, ale kdyz vidim nase hrace, tak oni asi ne. A i kdyz si preju, abychom to cele vyhrali, tak s tim pristupem to asi fakt nema cenu dostat se nekam dal, protoze stejne driv nebo pozdeji vypadneme.

No budu jen doufam v zazraky, ze udelame 3-4.misto v PL, zkusime prejit v FA Cupu do finale a nasledne ho vyhrat (nebudu brecet pokud letos ne, protoze oba Manchestery jsou kvalitnejsi momentalne) a s tou EL taky neco zkusime udelat.

O EL nestojí hráči, snad ani trenér. Samozřejmě že nebudou vypouštět informace o tom, jak je ta soutěž nezajímá a jak ji nechtěji vyhrát. Já doufám, že ve čtvrtek naše cesta touhle soutěží skončí.

Mimochodem zde je článek o včerejším zápase: http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/chelsea/9921513/The-way-Chelsea-tore-Manchester-United-apart-suggests-they-could-take-Premier-League-by-storm-next-season.html Příjemné to číst. Zvláště, když to napsal Alan Hansen.

P.S.: Tuhle sezonu jsme v FA Cupu poměrně marní v prvních poločasech. Z 5 zápasů jsme dali jen 2 góly. Navíc oba dva ve 3. kole proti Southamptonu.
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 6:12 am    Předmět: Citovat

Velice zajímavý rozbor Hernándezova gólu: http://www.weaintgotnohistory.com/2013/3/11/4089496/chelsea-fc-manchester-united-javier-hernandez-goal
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 6:33 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
steiner napsal:
Matu či Lampse tu jen málokdo zmíní.

Ty si vystačíš Wink Ty jsi totiž schopný Matu zjebat i za špíl, ve kterém končí s bodováním 1+3 Very Happy A na Lamparda kladeš stejné nároky, jako kdyby mu bylo 28 a hrál na AM v nejlepší formě s nejlepšími spoluhráči kolem sebe a Drogbou ve fazóně na hrotu.

Jirko, já bych to nezmiňoval, kdyby, když si po hodině po zápasu přečtu příspěvky a lidé tam řeší Aspika, tak mi to nedá, neb hra by měla stát na jiných.

Sice s trochou nadsázky to s tím Matou beru. 1+3 je přehnané, ale klidně může skončit s brankou, já to beru jinak. Jen si vzpomeň na JM. Jak zjebal Colea za výkony s Liverpoolem, který gólem rozhodl. Mata hraje často hodně mizerně, jeho výhoda je, že dopředu skoro vždy něco ukáže.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 6:34 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
terry napsal:
Zápas jsem neviděl (nejdřív jsem si říkal naštěstí, pak možná trochu bohužel), ale koukal jsem na sestřihy a hned mi padl do oka první inkasovaný gól a to, že se tu vůbec neřešila chyba Čecha (nebo jsem přehlédl).

Myslím, že jsi nepřehlédl. Byla to tak jasná chyba, že asi ani nikdo neměl důvod to moc rozebírat. Btw. mně to až moc připomnělo náš gól z EURA96 v podání dvojice Němec-Kuka:-)

Vůbec Účka k těm dvěma brankám přišly hrozně lacino. Ale to mě u nich ani moc nepřekvapuje Wink

Jirko, přesně tak. To bylo tak evidentní, že to nikdo ani neřešil.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 7:57 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
...neb hra by měla stát na jiných.

Jaksi s tím nemůžu souhlasit, protože to už fakt z principu můžeš vždycky zjebat kvarteto Torres, Mata, Hazard a Lampard a ostatní nechat v klidu. Stojí to na všech.

steiner napsal:
Mata hraje často hodně mizerně, jeho výhoda je, že dopředu skoro vždy něco ukáže.

Já jsem doteď moc nepochopil, co po něm vlastně chceš. Zvlášť vzhledem k okolnostem (únava, hraní non stop, Torres na hrotu, který 90 % jeho myšlenek zajebe atd. atd.). I přes to má ve 47 špílech 17+27. Z mého pohledu něco naprosto úchvatného (a to Mata rozhodně není můj miláček, jak jsi to tady někde odprezentoval). A že není tak platný v defenzivě? Od toho na tom hřišti rozhodně není, i když zlepšit by to samozřejmě mohl. Taky na to má čas, ne? Není mu 32 Wink

Kdyby hrál za Real Madrid nebo Barcelonu, tak je společně s Messim a Ronaldem kandidát na Zlatý míč. Nebuď nenažraný Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

Přejdi na: