Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Nové dresy 2012/2013
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 9:29 am    Předmět: Nové dresy 2012/2013 Citovat

Tak dresy jsou odhaleny a já s nich "teču" ještě teď Smile

Vím, že je ještě trochu brzo, ale neplánujete někdo nákup? Mohli bychom to nějak vymyslet hromadně, aby se ušetřilo na poštovném.

Navíc v létě (začátek podzimu) plánuju výlet do Londýna, takže pokud by mi tohle vyšlo, dolo by se spojit příjemné s ještě příjemnějším Smile

Jen tak zcela nezávazně - měl by někdo zájem jít podobnou cestou, kterou jsem nastínil?

Btw: Vím, že teď bude výprodej starších dresů, ale nevíte nebo nemáte zkušenosti, kdy se nejvíc vyplatí kupova ten nový (jestli nejsou nějaké special days) - pokud samozřejmě pominu období před Vánoci a pak výprodej v následujícím roce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 9:30 am    Předmět: Citovat

Jsou majestátní. Mě se nejvíc líbí ta modrá barva, ta je úžasná. A ty zlaté pruhy tomu dodávají šmrnc.

Mezi námi, do prodeje jdou 10. května. Už teď je ale možný předprodej. Stojí 50Ł (volitelně +5Ł dlouhé rukávy, +6Ł PL odznak, +12.95Ł libovolné jméno a číslo). Cena o moc dolů nepůjde (staré stály nedávno 45Ł, teď ve výprodeji 25Ł).

Hodně nahlas o tom přemýšlím.. ať už ho mám na finále LM k dispozici Pokud by vás mělo zájem víc (ať už o nový nebo starý ve výprodeji, nebo brankářské a vlastně cokoliv jiného z megastore), tak můžeme udělat hromadnou objednávku, vzal bych si to na starosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 9:51 am    Předmět: ... Citovat

Tak já bych do toho šel, ale vymyslel jsem si to jinak.

Budu chtít ten letošní venkovní, s dlouhým rukávem, (bez těch debilních znaků) a volím si Romela Lukaku (uvažuju ještě nad Joshem nebo Essienem, ale s tím je to složitější, takže půjdu do Romela).

Ten letošní je překrásný, ale přeci jen asi počkám na lepší cenu (kolem Vánoc) nebo výprodej a navíc uvidím co venkovní atd. (i když jsem si ještě nikdy nekoupil jiný, než modrý). Navíc mám rád ty s dlouhým rukávem a to byl šel momentálně hrubě za dva tisíce korun (hodně).

http://www.chelseamegastore.com/stores/chelsea/products/kit_selector.aspx?pid=85024&portal=&cmp=
T44v3tt1

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 10:06 am    Předmět: Citovat

Možná, že bych do něj už šl už teď. Nevíte, o kolik by se cena lišila v období již zmíněných Vánoc?
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 10:36 am    Předmět: Citovat

Asi bych do toho taky šel. V jednoduchosti je síla a tenhle dres je překrásný. Kdybyste se teda odhodlali k hromadné objednávce, asi bych se taky připojil. Smile
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 11:36 am    Předmět: Citovat

Úžasný! Vážně se mi to líbí. Trochu jsem se bál, jestli nebude Adidas vymýšlet nějaký nesmysly, ale tenhle jednoduchej styl je výbornej. Už jenom doufám, že nezkazí venkovní dresy, protože ty letošní se mi nelíběj. Rád bych bílej, protože jestli to budou zase až třetí, tak si v nich kopnem tak třikrát v sezoně.

Jinak si myslim, že cena už dolů o moc nepůjde, ani na Vánoce Smile
Error

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 11:37 am    Předmět: Citovat

Alex - Jasně, jdu do toho Smile
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 12:07 pm    Předmět: .... Citovat

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=46CBdjjT3Pk#!

Tak po tomhle videu to asi fakt nevydržím a koupím si ho hned s Váma Smile

Takže Alexi, hlásím se rovněž Smile A kdo ví, třeba se v nich sejdeme při letošním finále LM Smile
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 1:33 pm    Předmět: Citovat

Říkám to dopředu, ať máte čas si to finálně rozmyslet. Zhruba v průběhu následujícího týdne založím e-mail, kde budu přijímat objednávky. Obratem vám pošlu číslo účtu a poprosím o zaplacení zálohy do konce měsíce (zhruba polovinu částy, podle toho kolik nás bude). Hned 1. května zboží objednám na megastore; při předobjednávce je garantované doručení do 10. května. Podle skutečné zaplacené částy vás pak poprosím o přesný doplatek + informace o způsobu dodání - adresu (s poštovným 50-100Kč) nebo osobní odběr v Brně (pokud vše půjde hladce, tak 16. - 17. května).

Mezitím se nezávazně hlaste tady. Já si oficiální dres ještě nikdy nekupoval, čekal jsem na vhodnou chvíli. A teď přišla, tenhle prostě musím mít a hned z předobjednávky.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 1:34 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem slíbil, tak taky plním. Na emailovou adresu dres@chelsea-fc.cz mi pošlete vaši předběžnou objednávku nového dresu pro sezonu 2012/13. Přidat se můžete i pokud máte zájem o jiné zboží, než je nový dres. Aspoň bude menší poštovné.

Uveďte kompletní informace - tedy jaký dres, velikost, číslo a jméno na dresu, znak PL. Prostě tak jako byste dělali objednávku přímo na Megastore. Hlavně ať s tím mám co nejmenší starosti. Pokud toho chcete víc, tak to všechno napiště v jednom mailu.

Zhruba týden až dva budu sbírat tyhle předobjednávky, pak vám pošlu více informací. Pokud bude opravdu hodně zájemců, tak záloha bude vyšší (ať to mám z čeho zaplatit Very Happy )

Pokud budete chtít nějak pozměnit svou objednávku, tak to pokud možno posílejte jako odpověď na první poslaný email, aby se mi to automaticky spárovalo.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 2:48 pm    Předmět: Citovat

Dresy jsou fakt lahůdkový, přemýšlím o tom hodně, ale jsem momentálně dost na mizině - kolik bude záloha a do kdy jí chceš?
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 6:32 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Dresy jsou fakt lahůdkový, přemýšlím o tom hodně, ale jsem momentálně dost na mizině - kolik bude záloha a do kdy jí chceš?

Záloha bude asi 1.000Kč, podle toho kolik se najde zájemců. Budu ji chtít zhruba koncem měsíce, abych to mohl na začátku května objednat. Průběžně to tu budu aktualizovat, tak máš čas na rozmyšlenou.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 7:07 pm    Předmět: Citovat

Inak nezdaju sa vam divne tie preview dresov, ked si tam hadzete vlastne meno a cislo ? Pod tym divne myslim, ze to cislo je akesi male, aj tie pismena su mensie a hustejsie a celkovo rozostup medzi cislom a menom je hrozne velky....Naopak, ked si pozriem napr. origos dres Lamparda tak ten vyzera uplne bozsky....
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 12:08 pm    Předmět: Citovat

Trochu oživuju toto vlákno. Moc těch předobjednávek zatím není, ale aspoň dost na to, abychom každý ušetřili na poštovném.

Nicméně po úterku je motivace velká, kdo by nechtěl sledovat finále Ligy mistrů v novém dresu? Ha? Teda doufám, že by se to všechno stihlo..

Objednávky sbírám do nedělní půlnoci, ale zkuste prosím co nejdřív. Krátce potom pošlu informace o záloze, kterou bude třeba uhradit nejlépe už v pondělí. Ve středu pak udělám objednávku na Megastore a snad vše dojde jak slibují (do 10. května).
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 12:22 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Trochu oživuju toto vlákno. Moc těch předobjednávek zatím není, ale aspoň dost na to, abychom každý ušetřili na poštovném.

Nicméně po úterku je motivace velká, kdo by nechtěl sledovat finále Ligy mistrů v novém dresu? Ha? Teda doufám, že by se to všechno stihlo..

Objednávky sbírám do nedělní půlnoci, ale zkuste prosím co nejdřív. Krátce potom pošlu informace o záloze, kterou bude třeba uhradit nejlépe už v pondělí. Ve středu pak udělám objednávku na Megastore a snad vše dojde jak slibují (do 10. května).

Do neděle ti tu mou objednávku pošlu (respektive bude ji mít už v sobotu - slibuju). Pořád to odkládám a dumám co a jak, ale určitě se mnou počítej Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: