Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea vs. Steaua
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 11:46 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Azpikovi ty centry opravdu nelétaly (5 z 5 špatných), ale stejně je brutální rozdíl v tom, že na rozdíl od druhé strany alespoň centruje. Ashley se k tomu prostě neodhodlá, a to třeba z mého pohledu byl včera na jeho poměry směrem dopředu hodně dobrý. Přesto neměl na kontě ani jeden centr.

Jinak včera jsem byl absolutně hotový z Mikela. Můžete si myslet, že na něj do dost často nasazuju, ale zápas proti Rumunům by mohl sloužit jako instruktážní video k tomu, jak nemá vypadat moderní DM ve velkoklubu. Aspoň že se pokoušel o tu střelbu, i když jak už psal Aleš, dát do balónu pokaždé co největší mrdu není vždy to nejlepší řešení...

Jo, Mikel to včera sral, to je fakt. A ta střelba byla komická, zajímalo by mě, jestli to vůbec trenuje, protože není možné něco trenovat a střílet tak haluzácky Very Happy

Jinak nevím, ono 5 z 5ti špatných je prostě špatenka, to už je lepší, když necentruješ a jen pomáháš v kombinacích, protože se alespon udržíme u soupeřovi branky a můžeme jí ohrozit. To samé vlastně i k Mikelovým střelám, než to napálit na tribunu 5x z 5ti, to radši ať to pošle někomu jinému.

Jinak to bude neskutečná euforie, že Mikel někdy vstřelí gol. On má za nás kolik? 250 (?) zápasů a ani jeden gol. A to jsme si kdysi u Galáska říkali, jaký je to v repre kopyto, když nedal gol 40 zápasů. Doufám, že uvidím živě ten zápas, kdy dá za CFC gol, protože to bude neskutečný a já půjdu slavit. Very Happy

Jinak co koukám (pokud Wiki nelže), tak za nás dal 2 goly hned v první sezoně v FA Cupu. Ale v lize a v evropě ještě nedal a to má na kontě přes 200 zápasů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:01 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Jo, Mikel to včera sral, to je fakt. A ta střelba byla komická, zajímalo by mě, jestli to vůbec trenuje, protože není možné něco trenovat a střílet tak haluzácky Very Happy

Zrovna včera jsem nad tím přemýšlel, jak je možný být sedm sezon v týmu s takovými vynikajícími střelci jako jsou Lampard, Ballack, Drogba apod. a nepochytit vůbec ale vůbec nic Smile

Myslím, že až se Mikel jednou trefí, tak bude zápas kontumován, protože hráči se přes ty velkolepé oslavy nevrátí ani na půlku...
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:09 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Talker napsal:

Zrovna včera jsem nad tím přemýšlel, jak je možný být sedm sezon v týmu s takovými vynikajícími střelci jako jsou Lampard, Ballack, Drogba apod. a nepochytit vůbec ale vůbec nic Smile

Myslím, že až se Mikel jednou trefí, tak bude zápas kontumován, protože hráči se přes ty velkolepé oslavy nevrátí ani na půlku...

Až se trefí, tak v Azerbaijanu dojde pivo, protože budu slavit jak zběsilej Smile Já mám toho našeho černouška strašně rád.

Jinak tipoval bych, že se učil od Makeleleho, ten měl podobnou statistiku (220/2), Mikel má 270/2 Very Happy

Průměr gol na 130 zápasů, v tomhle ho překoná určitě i pár golmanů Very Happy
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:12 pm    Předmět: Citovat

Jako ono to ale neni moc k smichu, spis k placi Very Happy podle me to jasne ukazuje na to, ze jsou jeho ofenzivni schopnosti totalni mimo, stejne jako jeho strely. Pritom ma mohutnou postavu, je vysoky a kdyz ne strelama zpoza vapna by mohl dat gol alespon hlavou po standartce, stejne jako nasi stoperi.

A taky jsem zvedav, kdy se prosadi Azpilicueta.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:51 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Jako ono to ale neni moc k smichu, spis k placi Very Happy podle me to jasne ukazuje na to, ze jsou jeho ofenzivni schopnosti totalni mimo, stejne jako jeho strely. Pritom ma mohutnou postavu, je vysoky a kdyz ne strelama zpoza vapna by mohl dat gol alespon hlavou po standartce, stejne jako nasi stoperi.

Nezůstává Mikel na standartky náhodou vzadu? Nebo se mi to zdá? Protože kdyby byl ve vápně, tak by se od něj něco do té branky za těch 200 zápasů něco odrazit muselo - přece jen, 200 zápasů znamená nějakých 1000 standartních situací minimálně. Very Happy

Azpi mě nějak netrápí, od něj nějak goly moc nečekám. Ono Braňo je golový, protože je to hromotluk a ve vápně je znát. Má 20 golů za nás za 200 zápasů. Cole má 7 za 300.

Jinak je neuvěřitelné, jak jsou naši obránci goloví. Třeba Rio má 7 golů za více než 400 zápasů, Terry to měl za lonskou sezonu a Cahill s Braňem mají ztrátu jeden gol na vyrovnání jeho celé kariery v United.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:52 pm    Předmět: Citovat

Ashley sice dopředu nic moc neukázal, ale párkrát nám včera zachránil prdel...
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:58 pm    Předmět: ... Citovat

Mikel se mi včera moc nelíbil - i když musím druhým dechem smutně dodat, že nic lepšího na DM teď nemáme - kdyby byl Chalobah nebo kdyby se vrátil Oriol tak budiž, ale takhle ne.

Každopádně proč kritizujete ta jeho včerejší zakončení? Vždyť měla hlavu i patu, první byla dobře umístěna i se slušnou razancí a byl z toho tuším roh? I když to bych nerad kecal, ale špatná nebyla.

A pak v tom závěru, kdy trefil prdel toho obránce - to se přece může stát, zpětně asi všichni víme, že by nejlíp udělal, kdyby to kopl po zemi k tyčce a pokud možné nechytatelně, ale od tohodle kluka to přece nemůžete čekat a už vůbec ne chtít Very Happy

Za ty střely ho chválím, jindy končí na tribuně a teď z nich měla CFC prospěch, pokud aspoň tento standart střel udrží, tak to bude fajn.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 1:07 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Mikel se mi včera moc nelíbil - i když musím druhým dechem smutně dodat, že nic lepšího na DM teď nemáme - kdyby byl Chalobah nebo kdyby se vrátil Oriol tak budiž, ale takhle ne.

Každopádně proč kritizujete ta jeho včerejší zakončení? Vždyť měla hlavu i patu, první byla dobře umístěna i se slušnou razancí a byl z toho tuším roh? I když to bych nerad kecal, ale špatná nebyla.

A pak v tom závěru, kdy trefil prdel toho obránce - to se přece může stát, zpětně asi všichni víme, že by nejlíp udělal, kdyby to kopl po zemi k tyčce a pokud možné nechytatelně, ale od tohodle kluka to přece nemůžete čekat a už vůbec ne chtít Very Happy

Za ty střely ho chválím, jindy končí na tribuně a teď z nich měla CFC prospěch, pokud aspoň tento standart střel udrží, tak to bude fajn.

Já ho nekritizuju, jen říkám k jeho střelám, že je to prostě sranda Smile
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 1:15 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
$trike.Lampard napsal:

Nezůstává Mikel na standartky náhodou vzadu? Nebo se mi to zdá? Protože kdyby byl ve vápně, tak by se od něj něco do té branky za těch 200 zápasů něco odrazit muselo - přece jen, 200 zápasů znamená nějakých 1000 standartních situací minimálně. Very Happy

Azpi mě nějak netrápí, od něj nějak goly moc nečekám. Ono Braňo je golový, protože je to hromotluk a ve vápně je znát. Má 20 golů za nás za 200 zápasů. Cole má 7 za 300.

Jinak je neuvěřitelné, jak jsou naši obránci goloví. Třeba Rio má 7 golů za více než 400 zápasů, Terry to měl za lonskou sezonu a Cahill s Braňem mají ztrátu jeden gol na vyrovnání jeho celé kariery v United.

No, zustava bud vzadu nebo u vapna na pripadny odrazeny balon, ale do vapna fakt moc nechodi, jestli se nepletu Very Happy ale mel by, protoze je to hromotluk. Jinak pravda, nasi obranci maji moc pekne bilance. Je sezona, ve ktere by Terry nedal gol za CFC? Wink
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 1:15 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Talker napsal:
FairCop napsal:

Já ho nekritizuju, jen říkám k jeho střelám, že je to prostě sranda Smile

To určitě, ale v kontextu včerejška mi to přišlo nemístné Very Happy
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 1:21 pm    Předmět: Citovat

Mikel do vápna nechodí, protože se tam vždy stejně jen motal ostatním. A když už mohl dát branku, tak si pro jistotu stoupnul do ofsajdu. On je sice hromotluk, ale jeho výskok je tragický a ani při obranných standartkách nějak důležitou roli nezastává. Už se těším, až nám tam doroste Chalobah, který dokáže i přes pozici DM ovlivnit hru dopředu, založit rychlý protiútok, vystřelit nebo zakončit jeden na jednoho. Konečně přestanou všechny ty výmluvy, že má na hřišti svou roli a zbytek se od něj nečeká.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 3:03 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Ashley sice dopředu nic moc neukázal, ale párkrát nám včera zachránil prdel...

Dozadu byl včera (ostatně skoro jako vždy) perfektní. Jak jsem psal, mně se líbil i dopředu, ale když jsem studoval statistiky, tak mě překvapilo, že neměl ani jeden centr, ačkoliv v té útočné třetině se pohyboval na svoje poměru opravdu hodně.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 5:57 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Mikel do vápna nechodí, protože se tam vždy stejně jen motal ostatním. A když už mohl dát branku, tak si pro jistotu stoupnul do ofsajdu. On je sice hromotluk, ale jeho výskok je tragický a ani při obranných standartkách nějak důležitou roli nezastává. Už se těším, až nám tam doroste Chalobah, který dokáže i přes pozici DM ovlivnit hru dopředu, založit rychlý protiútok, vystřelit nebo zakončit jeden na jednoho. Konečně přestanou všechny ty výmluvy, že má na hřišti svou roli a zbytek se od něj nečeká.

Tak oni nemůžou všichni na standartky do vápna soupeře, někdo musí hlídat případné brejky. Někdo defenzivně schopný. Sice na polovinu můžeme postavit při standartce Hazarda a Matu, pokud zrovna nekopou roh, ale opravdu si myslíš, že ubrání útočníka?

Ve většině týmů je to dané tak, že prostě střední záložníci a krajní beci jsou ti ztažení při rozích a sbírají míče a brání případné brejky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

Přejdi na: