Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - West Ham
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bohy

5359.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 5:14 pm    Předmět: Citovat

Strašně mi jednou tou situací, kdy mu na zádech viseli tři protihráči, on si podržel míč a ve finále jednomu z nich nasadil jesle a utekl jim, připomněl Joe Colea v jeho nejlepších letech. Jen tak dál...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bluefancfc

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 5:21 pm    Předmět: Citovat

Konečně máme ten typ hráče, který se nebojí jít do soubojů 1v1 nebo v2 v3, aby náhodou neztratil míč. Ne, Hazard si v tomhle opravdu věří a pro naší hru to má nesmírný přínos. Vůbec mi nevadí, že za zápas ztratí i 10 míčů. Hlavně pokud z těch ostatních dokáže vymyslet tolik geniálních věcí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohy

5359.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 5:40 pm    Předmět: Citovat

Horší je, že jakmile k nám přestoupí nějakej útočník, okamžitě zapomene, jak se střílej góly...
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 5:54 pm    Předmět: Citovat

No taky individualny vykon ako dnes vykuzlil Hazard som u nas uz dlhooo nevidel...Konecne zo seba zhodil ten alibizmus a nasa hra je uplne inde...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 5:58 pm    Předmět: Citovat

Hazard mužem zápasu, škoda jen, že nedal další šance. A i další hráči nedali šance. Lamps, Ba, Mata, atd. Mohlo to skončit pořádným debaklem.

Dobrý výkon, důležité 3 body. Super.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 6:05 pm    Předmět: ... Citovat

Přesně tak, jakoby najednou pochopil, že mu vlastně chutná dávat góly a víc to zkouší i na sebe, což je jen a jen dobře, protože to je hráč, kterému patří budoucnost (a vlastně i dnešek Very Happy ).

Jinak Juan měl den blbec, hrozně chtěl, ale pořád tomu něco chybělo - ovšem stejně si tu asistenci (jeho minimum) připsal Very Happy

Demba byl otřesný v zakončení, já vím, že ve chvíli, kdy napíšu, že to pro něj není typické, že třeba proti Southamptonu se herně neuvedl nijak zvlášť, ale dal dva důležité góly, tak mi tady bude někdo oponovat, že i v Newcastlu potřeboval X šancí na Y gólů a že jeho úspěšnost prostě není zářivá - stejně jsem rád, že se do těch šancí dostával, holt mu to tam dnes nepadlo, stane se, ale to já odpouštím i Torresovi, když vidím, že maká a v těch šancích je - takže příště už to musí být lepší, jasné?! Smile

Ramires dnes hrál štíta a vedl si tam dle mého moc dobře, není to jeho TOP pozice, nejraději má vedle sebe Mikela a hraje víc ofenzivně, ale dneska se mu dařilo. Získával spoustu odražených míčů, dobře nahrával, super pressing bez jediné karty - já mu nemám co vytknout.

A jako posledního zmíním Azpilicuetu, který se mi hrozně líbil - opět. Dozadu bojoval jako lev a opravdu ukazuje, že za ten peníz, co stál - tak opravdu stál Very Happy A navíc se stále zlepšuje. Hodně se mluví o jeho centrech, dneska tam hodil minimálně 2-3 krásné po zemi a vždy měly hlavu a patu, nesnažil se to nesmyslně pálit vzduchem, ale ve velké rychlosti se rozhodl - a skvěle provedl - právě tuto variantu a to jsem ocenil.

Čechíno nula - Lampsík 200th goal a stále nekončí!

Tottenham prohrál - my jdeme na třetí flek, co víc si proboha přát Smile
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 6:07 pm    Předmět: Citovat

Takovy pekny vykon by mohl byt casteji, na SB dnes totalni dominance. Hazard uzasny, ale nejen dnes, on uz hraje skvele x zapasu. Pro me s Matou nejlepsi muzi sezony. Libil se mi i Azpilicueta, stoperi, Lampard nebo Ramires. Zkratka vsichni ok az na Ba, to byla tragedie ta efektivita.

Je fajn, ze jsme uspeli v derby proti kladivkum Wink
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 6:08 pm    Předmět: Citovat

Dneska mě ta hra vážně bavila, konečně to nebylo zabitých 90 minut života.. Smile

Hazard má neskutečný potenciál, hrozně se těším, až bude na vrcholu sil a podobné výkony (možná i trochu lepší) bude podávat každý týden.

Frank pěkně zaokrouhlil počet vstřelených branek, snad ale ještě nekončí.. Ten rekord prostě musí dát. Jen škoda, že na konci spálil dvě šance, mohl kladiváře zatlouct ještě jedním fíkem.

Jen mě mrzí, že Ba zahrál fakt šíleně. V mezihře a hře zády k brance měl přínos, jeho náběhy dávaly smysl, a kdybych vynechal to zakončení, nehodnotil bych ho nikterak negativně... Jenže.. On měl mít hattrick, místo toho všechno zazdil. Snad půjde nahoru, protože ty branky od útočníků prostě někdy potřebovat budeme.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 6:11 pm    Předmět: Citovat

I fanoušci dneska byli perfektní, neustále povzduzovali tým. Ani jsem si nevšiml, že by nadávali na Rafu. Je fajn, že se pročistil vzduch a začíname se rozjíždět k tradičně dobrému finiši.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 6:28 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:
Dneska mě ta hra vážně bavila, konečně to nebylo zabitých 90 minut života.. Smile

Hazard má neskutečný potenciál, hrozně se těším, až bude na vrcholu sil a podobné výkony (možná i trochu lepší) bude podávat každý týden.

Frank pěkně zaokrouhlil počet vstřelených branek, snad ale ještě nekončí.. Ten rekord prostě musí dát. Jen škoda, že na konci spálil dvě šance, mohl kladiváře zatlouct ještě jedním fíkem.

Jen mě mrzí, že Ba zahrál fakt šíleně. V mezihře a hře zády k brance měl přínos, jeho náběhy dávaly smysl, a kdybych vynechal to zakončení, nehodnotil bych ho nikterak negativně... Jenže.. On měl mít hattrick, místo toho všechno zazdil. Snad půjde nahoru, protože ty branky od útočníků prostě někdy potřebovat budeme.

Vypadá to, že Hazard konečně začíná hrát to, co se od něj čekalo. Že to bude trvat, to bylo jasné.

Teď jde jen o to, aby to výkony byly pravidelné. Vyrovnanost, to je oč tu běží.

Osobně se mi líbí Hazard nejvíc z těch nových posil, ale jen pokud hraje svoji TOP hru. Víc než Mata, Oscar či někdo další. Potenciál má největší. Snad se nebude vracet k některým hodně slabým výkonům.

Oscar by ho mohl brzy následovat, ale potřebuje jasně vědět, co se od něj čeká.
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 6:58 pm    Předmět: Citovat

10 - Juan Mata is the first player to both score & assist 10+ goals in the Premier League this season (10 of each). Master.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 7:16 pm    Předmět: Citovat

Když jsem se teď díval na záznam, je sice krásný sledovat, jak si kráčí Lampard za rekordem povětšinou s kapitánskou páskou na ruce, jenže to jde v ruku v ruce s dalším relativním problémem, a to tím, že Terry už teď víc sedí, než hraje. Vím, že už to tady bylo zmíněno, že to někoho štve, že před kapitánem dostávají přednost jiní, ale mně by spíš zajímalo, kdo by dělal kapitána příští rok, kdyby odešel Lampard a Terry se skutečně odsunul na druhou kolej. Padají tu různé teorie, tak proč neotevřít zrovna tuhle. Protože já rozhodně nejsem zastáncem toho, aby dělal kapitána brankáře, a už vůbec ne Petr Čech. Ve vší úctě.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 7:32 pm    Předmět: Citovat

Jinak u Hazarda očekávám, že by si během následujících sezon mohl vyvinout nějakou slušnou techniku střelby z dálky. Narozdíl od Maty k tomu má fyzické dispozice a bylo by fajn, kdyby ten prostor, co se mu občas dostává, dokázal takhle využívat. Zhruba jako na tom zapracoval Bale, který díky tomu umí dát gól z hovna.

EDIT: Eden Hazard has now equaled Juan Mata’s first season at Chelsea: 12 goals, 20 assists.
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 7:39 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:

Oscar by ho mohl brzy následovat, ale potřebuje jasně vědět, co se od něj čeká.

Oscar by mal hlavne dostávať viac príležitostí hrať pod hrotom a tvoriť hru. V posledných zápasoch, keď hral na tomto poste, tak mal 3-4 gólovky - to, že ich zahodil je jedna vec, ale druhá je tá, že Mata do tých pozícii nechodí, kam chodí Oscar, keď hraje podhrot a keď sa ich naučí využívať, tak bude dávať viac gólov ako Mata.

Otázka je ako rozmiestniť dvojicu Oscar - Mata tak, aby sme oboch využili čo najviac, lebo Oscar sa na krídle zabíja.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 7:52 pm    Předmět: Citovat

Demba Ba was not able to find the West Ham net despite several scoring opportunities. Benitez had words of support…

'Normally in the training sessions he is a great finisher so when he has these chances normally he will score, but we have to give credit to the West Ham keeper because two or three good saves made the difference.'

Na tréninku to očividně útočníkům pálí.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přejdi na: