Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Southampton - Chelsea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 5:24 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Talker napsal:
Btw nevyměnil nám někdo Mikela na APN? Za rok 2013 dost možná nejlepší hráč CFC. Na APN jeden z nejlepších hráčů a diktoval tempo, řídil hru, dával myšlenku. A po návratu? Tragédie.

Náhodou já ho poznávám Very Happy Spíš ho někdo vyměnil v roce 2012, bohužel nám ho teď zase vrátil...

On se za tu dobu hodně rozvinul a zlepšil, jenže ted je zase špatný... Sad Já fakt nevím, tohle je divný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 5:27 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:
Alexi, kde je ten progres pod Benítezem, o kterém jsi mluvil? Ten vysoký blok, rychlá přechodová fáze atd.? Pro mě jen potvrzení toho, že to za něco stojí jen tehdy, když mají svůj den individuality a nic víc.

On by byl, jen by prostě nesměli hrát naši béčkoví stopeři a k tomu béčkoví středoví záložníci. To je prostě jasné, že to najednou půjde celé doprdele. Prostě Benitéz se na tenhle zápas vysral a krutě se nám to vymstilo.

Tak béčkoví... Mikel byl na podzim špička, jeden z našich nejlepších hráčů. Stejně tak Lampard, mohl bys tam nacpat maximálně místo jednoho z nich Ramirese - takže minimálně jeden z nich je náš Ačkovej hráč.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 5:27 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Achjo, nemám na nic náladu teď... Zápas se mi celou dobu seká, navíc příšerná hra a k tomu ty chyby.

Já fakt nechápu, že vedení nedá Benitezovi jediný cíl - udělat 3. místo a na FA Cup a na EL mrdat. Takhle fakt tu sezonu prosereme kompletně. City nám už kompletně utekli, místo 4 bodů je ztráta 7 bodů. Na Arsenal náskok 2 body, pokud bychom vyhráli dohrávku, tak náskok na Spurs jeden. K tomu nás nečeká jednoduchý program, ani kdybychom vypadli z obou soutěží - Spurs, Liverpool, Účka, Everton, naše oblíbená Swansea, se kterýma jsme vyhráli jednou z pěti pokusů, Aston Villa, která bude asi bojovat v té době o záchranu. A do toho ještě EL a FAC.

Já si říkal nejdříve, že by to mohlo fungovat s tou dvojicí Lampard -Mikel. Jenže oni jsou pomalý a pořádně nefunguje v tom středu nic. K tomu přidat 2 staromodní stopery a hned je z toho průser.

Btw nevyměnil nám někdo Mikela na APN? Za rok 2013 dost možná nejlepší hráč CFC. Na APN jeden z nejlepších hráčů a diktoval tempo, řídil hru, dával myšlenku. A po návratu? Tragédie.

Na druhou stranu máme štěstí, kdy se s těmi celky utkáme - MU už s největší pravděpodobností budou mít jistý titul, takže bysme u nich mohli něco uhrát. Everton zase máme až v posledním kole, kdy už nebudou mít nejspíš žádnou motivaci - tohle jsou docela dost důležité faktory.

Klíčový bude duel s Tottenhamem - to je prostě naše vstupenka do LM, ty na domácí půde musíme udolat..
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 5:39 pm    Předmět: Citovat

Aleši, legrace je, že já jsem dneska použil to samé spojení, co ty. Béčkoví stopeři.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 6:18 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:

Na druhou stranu máme štěstí, kdy se s těmi celky utkáme - MU už s největší pravděpodobností budou mít jistý titul, takže bysme u nich mohli něco uhrát. Everton zase máme až v posledním kole, kdy už nebudou mít nejspíš žádnou motivaci - tohle jsou docela dost důležité faktory.

Klíčový bude duel s Tottenhamem - to je prostě naše vstupenka do LM, ty na domácí půde musíme udolat..

Tak o nic nepůjde, to nejde teď předpokládat. Je možné, že budeme v posledním kole mít náskok 4 body a o nic nepůjde nám, kdežto Everton bude bojovat o 5. místo a lístek do EL. S tím se těžko kalkuluje, ale soupeř je to dost silný.

Fergie si je určitě dobře vědom, že CFC bez LM je mnohem lepší, než vykopnout z LM Arsenal - protože Arsenal ty finance nevyužije prostě. Navíc ten zápas podle mě neodfláknou jen z důvodu, že nebudou chtít prohrát proti nám. A Liverpool umí potrápit favority.

Jo, Spurs budou důležití, ale spíš bych řekl, že bude ten zbytek zápasů i důležitější, protože Spurs si tu vstupenku do LM zajistí (pokud se jim nezraní Bale). Takže spíš sbírat bodík za bodem v každém zápase a ten program je fakt našlapanej.

Ono se můžeme taky modlit, aby QPR, Wigan a Newcastle co nejdéle bojovali o záchranu, aby nakonec všichni odvedli maximum a obrali je o body. Ale ze současného pohledu prostě máme kvalitativně ten los výrazně těžší - o Liverpool a Spurs.

A když jsem na to mrknul, tak i těžší než slepice.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 6:25 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
vitasrp napsal:

Tak o nic nepůjde, to nejde teď předpokládat. Je možné, že budeme v posledním kole mít náskok 4 body a o nic nepůjde nám, kdežto Everton bude bojovat o 5. místo a lístek do EL. S tím se těžko kalkuluje, ale soupeř je to dost silný.

Fergie si je určitě dobře vědom, že CFC bez LM je mnohem lepší, než vykopnout z LM Arsenal - protože Arsenal ty finance nevyužije prostě. Navíc ten zápas podle mě neodfláknou jen z důvodu, že nebudou chtít prohrát proti nám. A Liverpool umí potrápit favority.

Jo, Spurs budou důležití, ale spíš bych řekl, že bude ten zbytek zápasů i důležitější, protože Spurs si tu vstupenku do LM zajistí (pokud se jim nezraní Bale). Takže spíš sbírat bodík za bodem v každém zápase a ten program je fakt našlapanej.

Ono se můžeme taky modlit, aby QPR, Wigan a Newcastle co nejdéle bojovali o záchranu, aby nakonec všichni odvedli maximum a obrali je o body. Ale ze současného pohledu prostě máme kvalitativně ten los výrazně těžší - o Liverpool a Spurs.

A když jsem na to mrknul, tak i těžší než slepice.

Já si třeba myslím, že Fergusonovi bude úplně jedno, jak silná je Chelsea s LM a bez LM, on bude slavit titul, ten zápas pro ně snad bude mít význam akorát v tom, že na jeho konci jim předají pohár. V takovém případě by ten mač určitě nebyl lehký, ale šance, že bychom bodovali, by se určitě zvýšila.

Jinak trochu jsem prohlédl to rozlosování a počítám, že 18 bodů by nám mělo stačit - a to jsem ještě počítal s tím, že Arsenal ani Tottenham ztrácet takřka nebudou. Přitom těch 18 bodů není nereálný cíl - doma Sunderland a Swansea, to jsou úplné tutovky, pak velmi těžký souboj se Spurs a v posledním kole EFC, kdy věřím, že to neposereme.

Venku je to daleko složitější - Fulham, LFC, MU, Aston Villa. Nicméně derby se vyhrát určitě dá a Aston Villu snad porazím, i kdybyhcom na tom byli sebehůř.

Čili těch 18 bodů sice není nikterak snadná meta, ale myslím si, že je v našich silách, abychom se na ní dostali..
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 7:11 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:
Já si třeba myslím, že Fergusonovi bude úplně jedno, jak silná je Chelsea s LM a bez LM, on bude slavit titul, ten zápas pro ně snad bude mít význam akorát v tom, že na jeho konci jim předají pohár. V takovém případě by ten mač určitě nebyl lehký, ale šance, že bychom bodovali, by se určitě zvýšila.

Tak ManU nebude chtít jen vyhrát titul, oni si budou chtít sebrat i bodový rekord, který drží Mourinhova Chelsea. Proto budou chtít vyhrát i v zápase s námi, dle mě pojedou na 100% až do konce sezony.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 7:24 pm    Předmět: Citovat

Tohle opravdu sedí Very Happy Jsem si skoro poprskal monitor..

pavellkrenek

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 8:11 pm    Předmět: Citovat

Mně to přišlo dnes hrozné ve všem.... Vzpomněl jsem si na časy, kdy jsem hrával FIFU a Psa - to bylo jakoby někdo ubral všem hráčům v poli (snad jen s výjimkou Hazarda) tak 20% ze všech atributů. Už to začíná u některých působit dojmem, že jsou to hráči tak pro českou ligu (Azpilicueta).
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 8:42 pm    Předmět: Citovat

vitasrp napsal:

Jinak trochu jsem prohlédl to rozlosování a počítám, že 18 bodů by nám mělo stačit - a to jsem ještě počítal s tím, že Arsenal ani Tottenham ztrácet takřka nebudou. Přitom těch 18 bodů není nereálný cíl - doma Sunderland a Swansea, to jsou úplné tutovky, pak velmi těžký souboj se Spurs a v posledním kole EFC, kdy věřím, že to neposereme.

Venku je to daleko složitější - Fulham, LFC, MU, Aston Villa. Nicméně derby se vyhrát určitě dá a Aston Villu snad porazím, i kdybyhcom na tom byli sebehůř.

Čili těch 18 bodů sice není nikterak snadná meta, ale myslím si, že je v našich silách, abychom se na ní dostali..

Tak to je otázka, zápas s CFC je pro ně vždycky prestižní, je to zápas dvou nejsilnějších klubů v zemi za poslednich 10 let, takže těžko si představit, že by to vyloženě odflákli. Možná nepojedou na 100%, ale rozhodně nepojedou na 50% - to možná v posledních 2 zápasech třeba nasadí mladíky, pokud nepojedou na zminovaný rekord.

Pro mě jsi v tomhle ohromnej optimista, když vidíš 18 bodů jako realistický cíl. Podle mého je reálná meta 15-16, cokoliv více by mě hodně překvapilo.. Máme tam 4 zápasy se silnými celky - MU, Spurs jsou mezi nejsilnějšími, Everton má velkou kvalitu, Liverpool umí překvapit silné soupeře. Pak venku Villa, která bude dost možná bojovat o udržení. A další 3 zápasy v PL. Já fakt nevidím reálně, že bychom ztratili 2x.

Každopádně co jsem tak zběžně koukal, tak Arsenal má ten los nejjednodušší co se týče kvality - WBA a Fulham klidnej střed tabulky, ti hrotit nic nebudou. Potom MU, Everton a 4 týmy ze dna tabulky, kterým jde o přežití v PL. Norwich(34b), Newcastle(33), Wigan(30), QPR(23). A ta lajna je momentálně na třiceti bodech, takže QPR musí bojovat zápas co zápas o přežití a ti ostatní aby se udrželi mimo zonu. Podle mě ztratí 3x minimálně, pokud se nerozjedou.

Spurs to mají nacpané kvalitativně zase do příštích 3 týdnů (Everton, CFC, MC), potom Soton na oddech a potom týmy v pásmu, které je momentálně ještě ohrožené (Wigan, Stoke, Sunderland).

Na druhou stranu, během těch následujících 3 týdnů se toho dost změní a až budou hrát ty zápasy s těmi slabšími, tak budou mít některé týmy už slušný náskok na sestupové pozice.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 10:09 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:
Alexi, kde je ten progres pod Benítezem, o kterém jsi mluvil? Ten vysoký blok, rychlá přechodová fáze atd.? Pro mě jen potvrzení toho, že to za něco stojí jen tehdy, když mají svůj den individuality a nic víc.

On by byl, jen by prostě nesměli hrát naši béčkoví stopeři a k tomu béčkoví středoví záložníci. To je prostě jasné, že to najednou půjde celé doprdele. Prostě Benitéz se na tenhle zápas vysral a krutě se nám to vymstilo.

Bčkovi - co to znamená? Znamená to hráče, který si odkope 20-30-40% zápasů, takže vymlouvat se na ně nemá jediný smysl - bral bych to u Marina, když mi někdo řekne, že ten kluk je odpad, nemá v týmu co dělat, tak absolutně nevyčtu Benítezovi, že na tom klukovi žádný progres nedělá, ale pokud my říkáš - PROGRES BY BYL, ale jen za maximálně optimálních podmínek (což je komické, protože člověk by přeci jen myslel, že proti Sotonu můžeme nějaké Bčkaře postavit), tak to pro mě není žádný progres, ale pouze opakuješ to, co říkám já - chyběli TOP hráči, kteří, když mají formu, tak dokáží tým pozvednout nehledě na to, že ona samotná taktika nijak povznášející není.

Pro mě byl stejně tak Bčkový jako Lampard třeba takový Oscar!

Takže ho zařadíme také do výmluvy pro Beníteze? - Pan Benítez dělá v Chelsea pokrok jen nesmí hrát tito hráči - Bertrand, Terry, Ivanovič, Mikel, Lampard, Oscar, Marin ... Very Happy

No nic no, frustrace je řádná, z mé strany určitě, ale hlavním pozitivem je určitě fakt, že jsme zase o jeden zápase blíže konci sezóny - já teda nevím, jak přežiju tu pauzu mezi začátkem té nové, ale nebude to horší než současný stav, kdy sleduju tohle.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 10:24 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:

Já se s tebou nebudu dohadovat. Nicméně, že se stoperskou dvojicí Terry - Ivanovič se vysoká obrana zahrát nedá, bychom se snad mohli shodnout, ne? Nebo mi chceš tvrdit opak? A není to o ideálních podmínkách, ale spíš o tom si přiznat, že momentálně máme s bídou 13-14 hráčů, kteří na to opravdu mají. Zbytek je šedý průměr ligy. No a když pak nastoupí 5-6 těchto hráčů, tak to dopadne jako dneska.

EDIT: A to s těmi 13 ještě hodně přeháním, spíš tak 11.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 10:51 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:

Já se s tebou nebudu dohadovat. Nicméně, že se stoperskou dvojicí Terry - Ivanovič se vysoká obrana zahrát nedá, bychom se snad mohli shodnout, ne? Nebo mi chceš tvrdit opak? A není to o ideálních podmínkách, ale spíš o tom si přiznat, že momentálně máme s bídou 13-14 hráčů, kteří na to opravdu mají. Zbytek je šedý průměr ligy. No a když pak nastoupí 5-6 těchto hráčů, tak to dopadne jako dneska.

Tak pokud máme 11 hráčů schopných hrát v PL v základu, tak jsme na tom hůře, než jsem si myslel Smile

Terry je po zranění z formy, to se prostě občas stává. Ale nazvat jeho nebo Ivanoviče šedí PL? Stejně tak Lampard, Mikel a další jsou prostě z formy, ale to se stává. Je jasné, že Marin, Benayoun, Torres (i když ten nehrál vyloženě špatně), Bertrand nejsou špičkou ligy. Podle mého tu kvalitu nastupovat minimálně jako náhradník má prakticky každý. Já tady nevidím v té kvalitě nějakej obrovskej problém.

Já tu vidím 2 problémy:
1) Součet kvality v základní jedenáctce.

Ten je prostě špatný, absolutně špičkové hráče máme 2. A i o těch by se dalo spekulovat, protože záleží, jak se vyspí a občas jsou téměř nuloví. V tom vidím ten hlavní problém - v útoku máme 2 nadprůměrné hroťáky. Ofenzivní trojlístek? 2 špičkové hráče + talenti. Střed zálohy? Mikel byl skvělej na podzim, momentálně podprůměr. Ramires jak kdy a jak proti komu. Lampard? To samé, nevydrží zápas co zápas. Obrana? Tam všichni nadprůměr. Golman?Širší špička, ale že by kouzlil bodíky, to taky ne. Na lavičce taky průměrný kouč. Když to porovnáme s dobou, kdy byl v klubu Ballack, Essien, Makelele, Drogba, Lampard,Terry, Čech, Cole na vrcholu? Případně se tam motali další - Joey, Anelka, Malouda, Braňo a další. Momentálně máme v této kategorii 2 hráče. My ten širší kádr máme, my potřebujeme, aby rychle do té špičkové kvality dorostli další - Mikel se dostal zpátky na podzimní vlnu, Luiz předstal kiksovat, Azpi podával standartně špičkové výkony, Oscar se dostal na hřiště a předváděl v PL to, co předvádí v Evropě.

2)Kvalita na klíčových pozicích do systému
Já to beru tak, že všechno vzniká odzadu. Ani sebelepší útočník ti nedá gol, když nedostane míč. K tomu potřebuje funkční podporu od zálohy. Ta potřebuje pojistku v podobně střední zálohy, která bude tvořit hru a jistit je. A ti budou potřebovat obranu, která s nimi bude kombinovat a celkově to vytvoří funkční stroj.

Jenže naši střední obránci nezapadají do systému prostě. Mít stoperskou dvojici Hummels-Subotič a koupit ještě někoho do středu hřiště (Modrič?), tak jsme podle mě jinde. Smile Falcao není třeba, klíčové je znova zformovat zálohu a obranu tak, aby to fungovalo pořádně a my nedostávali laciné goly, abychom byli schopní okamžitě hasit situace, abychom byli pořádně organizovaní, abychom nedostávali laciné goly.

Kolik jsme letos v PL udrželi čistých kont? Dostáváme goly, které jsou bud systémové (obrana je daleko od zálohy, každá řada si hraje něco jiného) nebo jsou to individální faily. Těch čistých kont máme za celou sezonu tolik, jako jsme jich měli v řadě když Čechíno trhnul rekord v počtu zápasů/minut bez golu v řadě! Letos nejdelší serie 3 zápasy! Vemte si, že 5 čistých kont navíc by dost možná znamenalo 12-15 bodů navíc.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 11:10 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:

To přeci není dohadování, oba píšeme to stejné - klub pod ním dosáhne progresu jen v maximálně ideálním stavu - to se asi shodneme ne? Pokud máme 11 hráčů, co na to mají a fotbal se hraje s 11ti hráči na každé straně, tak tomu já říkám "MAXIMÁLNĚ IDEÁLNÍ PODMÍNKY", když si můžeme dovolit a máme tu možnost, abychom stále stavěli tyto hráče.

A oba víme a dnes se to ukázalo, že MAXIMÁLNĚ IDEÁLNÍ PODMÍNKY není možné mít neustále - je tedy fér vůbec tomu říkat progres, když ten tým v 50-60% zápasů upadá?

A s tou vysokou linií Very Happy Já jsem zastánce toho, že je kravina učit prase lítat, takže jak říkáš, od Terryho to vůbec nevyžaduju a vůbec mi to nevadí.

My máme dobré obránce a obecně nemám s naší obranou jako takovou větší problémy, patří k jedné z nejlepších v lize - ovšem pochopitelně, ve chvíli, kdy nefunguje záloha, tak jsou pod tlakem - dnes inkasovali jeden gól ze hry - oni nejsou viníkem porážky ani náhodou!

Nechápej mě zle, já nechci sklouznout k hloupému porovnávání RDM a Beníteze, to není možné - ani nebudu Beníteze kritizovat, ač mám v hlavě vůči němu několik výčitek, ale jedno si neodpustím a proto to komentuju a proto neustoupím - ten klub žádný progres zaviněný převážně Benítezem neučinil.

Že nespí a s hráči chce pracovat mu klidně věřím, že mu i záleží na tom, aby byla Chelsea úspěšná, tomu taky věřím, nic proti němu v tomto ohledu nemám - nechci mu křivdit. Ale můj názor je takový, že mu nemůžeme laťku snižovat až trapně nízko. On skáče tak, že překoná laťku pro "ordinary" manažery, ale laťku pro ty lepší manažery (kam jsem ho svého času řadil) nepřekonává.

Nebudu ho plácat po zádech za věci, které by snad na této úrovni měly být samozřejmostí.

Naopak mé uznání by měl, kdyby více využil Nathana (však jsem taky moc rád, že mu dal svého času šanci! to jsem tady veřejně psal), kdyby třeba zkusil občas soupeře nějak překvapit, klidně rozestavením - kdyby prostě udělal nějaký tah navíc, kdyby třeba svého času proti Brentfordu postavil aspoň z 40-50ti% "mládežnický kádr" mohl zkusit Akea, Feruze, Bakera, Savilla či Kanea atd. Minimálně mohl třeba pár kluků poslat na lavičku.

Svého času ukázal Ferguson koule, když věřil Machedovi a nezkušený kluk mu pomohl vyhrát v závěru ligu - já vím, že to má Benítez těžké, ale on nedělá nic navíc, aby ten klub zachránil, přitom je tak blízko ohromné blamáži.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 11:16 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Talker napsal:
Tak pokud máme 11 hráčů schopných hrát v PL v základu, tak jsme na tom hůře, než jsem si myslel Smile

Tak si to spočítej sám.

Obranu dáme dohromady jen tak tak, to bych tam musel momentálně dát asi Cahilla (ač s ním na hřišti dostáváme mnoho zbytečných branek). Je taky sranda, že náš momentálně nejdůležitější hráč (spíš teda druhý) je David Luiz, přestože ho každý kritizuje za úplné prkotiny. Na Terryho je třeba nahlížet jako to dělá David, a to že prostě bere nejvíc z celého týmu a druhou sezonu stojí za houby. Pokud se brzy neprobere, tak nevím co s ním dál. Ivanovič je minimálně letos průměr (na stoperovi mnohdy ještě horší), ale za ty prachy co bere, mi jako dvojka na RB nevadí. Bertrand ukazuje, že nemá na to to přebrat po AC a jako fakt doufejme, že ten nezažije podobný sešup jako Terry.

V záloze nemáme vůbec nikoho, kdo by mohl aspirovat na špičku. Mikel by teoreticky vedle opravdu kvalitního hráče mohl stačit, ale ve dvojce s Lampardem je to prostě tragédie. Ramires je výborný týmový hráč, určitě bych ho zahrnul, ale spíš jako ideálního dvanáctého hráče. Pak ti tři amígos, kde ale takový Oscar bez Maty či Hazarda umí být pořádně marný (i když pro Hazarda by nejspíš platilo to stejné). Hrot možná Demba Ba, ale přesvědčen teda nejsem.

To jsem myslím ani 11 nenapočítal. Třeba Mosese beru, ten dneska nehrál špatně a do budoucna poroste, ale momentálně se tam řadit prostě nedá. Na hostování jsou pak Lukaku a De Bruyne, kteří by to mohli rozšířit (určitě k tomu mají blíž než Marin nebo Torres/Ba). Pár hráčů tam může dorůst, ale minimálně ty 3 příchody jsou prostě kritické.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

Přejdi na: