Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Southampton - Chelsea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 11:26 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
A s tou vysokou linií Very Happy Já jsem zastánce toho, že je kravina učit prase lítat, takže jak říkáš, od Terryho to vůbec nevyžaduju a vůbec mi to nevadí.

My máme dobré obránce a obecně nemám s naší obranou jako takovou větší problémy, patří k jedné z nejlepších v lize - ovšem pochopitelně, ve chvíli, kdy nefunguje záloha, tak jsou pod tlakem - dnes inkasovali jeden gól ze hry - oni nejsou viníkem porážky ani náhodou!

Jako je na čase naučit prase lítat. Já vím, že tobě to nevadí, ale jiné řešení není. Když máš mezi ofenzivní lajnou a stopery prostor třeba 50-60 metrů, tak dva záložníci se prostě můžou posrat. To nemají šanci nějak rozumně vyplnit. Se stáhnout za stopery a soupeř jednou přihrávku vyšachuje naše 4 hráče. Vysunou se, tak na 2-3 přihrávky nebo dlouhý zklepnutý míč je soupeř v situaci 4 na 5 třeba.

A když ti záložníci musí takhle běhat celý zápas, ještě proti velmi fluidnímu kombinačně skvělému Southamptonu, tak je jasné že se do hry příliš nedostanou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 11:32 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Alex napsal:
FairCop napsal:
A s tou vysokou linií Very Happy Já jsem zastánce toho, že je kravina učit prase lítat, takže jak říkáš, od Terryho to vůbec nevyžaduju a vůbec mi to nevadí.

My máme dobré obránce a obecně nemám s naší obranou jako takovou větší problémy, patří k jedné z nejlepších v lize - ovšem pochopitelně, ve chvíli, kdy nefunguje záloha, tak jsou pod tlakem - dnes inkasovali jeden gól ze hry - oni nejsou viníkem porážky ani náhodou!

Jako je na čase naučit prase lítat. Já vím, že tobě to nevadí, ale jiné řešení není. Když máš mezi ofenzivní lajnou a stopery prostor třeba 50-60 metrů, tak dva záložníci se prostě můžou posrat. To nemají šanci nějak rozumně vyplnit. Se stáhnout za stopery a soupeř jednou přihrávku vyšachuje naše 4 hráče. Vysunou se, tak na 2-3 přihrávky nebo dlouhý zklepnutý míč je soupeř v situaci 4 na 5 třeba.

A když ti záložníci musí takhle běhat celý zápas, ještě proti velmi fluidnímu kombinačně skvělému Southamptonu, tak je jasné že se do hry příliš nedostanou.

Já to myslel totiž tak, že pokud toužíme po tom, aby nám doma něco lítalo, tak je lepší si koupit papouška a ne prase!

Já neříkám, klidně prodejme Cahilla, Ivanoviče a další a kupme místo nich jiné borce - klidně, když to pomůže, nejsem proti, urve mi to srdce v případě Terryho, ale co se dá dělat. Cahill třeba ochotně kývne na lavku, čert ví ...

Jsem ten poslední co je proti tomu, abychom následovali moderní trendy a fotbalovou filozofii, ale teď máme nějaký materiál a s tím musíme pracovat a tomu musíme hru ušít na míru a prostě promiň, ale teď se jede "o přežití" a není čas učit Terryho novým kouskům - zvlášť když oba dobře víme, že on není schopen se je naučit.

Můžu psát, jak je Terry slabý, chybuje a kdesi cosi, ale dokud není možné kupovat hráče a Benítez nepovolá juniora, tak je Terry součást prvního týmu a holt když vím, že ho musím hrát, tak přece musím pracovat tak, abych minimalizoval ztráty a ne, že ho do toho hodím, nechám ho v tom průseru vykoupat, zprdnu ho, že není dobrý jako Varane a vymluvím se na jeho výkon ...

Pokud mi manažer řekne, že chce zápas vyhrát a vybere nějakou sestavu, tak automaticky počítám s tím, že nad tím uvažoval a snažil se podle toho upravit taktické pokyny - pokud jsou pokyny pro Terryho stejné jako ty, které dostává třeba Luiz, tak je to něco, co 1. Odhalí, že Terry už na to nemá, ale především 2. ta obrana nebude fungovat a to se rovná možné ztrátě bodů a to je přece průser!

Naposledy upravil FairCop dne so březen 30, 2013 11:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 11:39 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Alex napsal:
Talker napsal:
Tak pokud máme 11 hráčů schopných hrát v PL v základu, tak jsme na tom hůře, než jsem si myslel Smile

Tak si to spočítej sám.

Obranu dáme dohromady jen tak tak, to bych tam musel momentálně dát asi Cahilla (ač s ním na hřišti dostáváme mnoho zbytečných branek). Je taky sranda, že náš momentálně nejdůležitější hráč (spíš teda druhý) je David Luiz, přestože ho každý kritizuje za úplné prkotiny. Na Terryho je třeba nahlížet jako to dělá David, a to že prostě bere nejvíc z celého týmu a druhou sezonu stojí za houby. Pokud se brzy neprobere, tak nevím co s ním dál. Ivanovič je minimálně letos průměr (na stoperovi mnohdy ještě horší), ale za ty prachy co bere, mi jako dvojka na RB nevadí. Bertrand ukazuje, že nemá na to to přebrat po AC a jako fakt doufejme, že ten nezažije podobný sešup jako Terry.

V záloze nemáme vůbec nikoho, kdo by mohl aspirovat na špičku. Mikel by teoreticky vedle opravdu kvalitního hráče mohl stačit, ale ve dvojce s Lampardem je to prostě tragédie. Ramires je výborný týmový hráč, určitě bych ho zahrnul, ale spíš jako ideálního dvanáctého hráče. Pak ti tři amígos, kde ale takový Oscar bez Maty či Hazarda umí být pořádně marný (i když pro Hazarda by nejspíš platilo to stejné). Hrot možná Demba Ba, ale přesvědčen teda nejsem.

To jsem myslím ani 11 nenapočítal. Třeba Mosese beru, ten dneska nehrál špatně a do budoucna poroste, ale momentálně se tam řadit prostě nedá. Na hostování jsou pak Lukaku a De Bruyne, kteří by to mohli rozšířit (určitě k tomu mají blíž než Marin nebo Torres/Ba). Pár hráčů tam může dorůst, ale minimálně ty 3 příchody jsou prostě kritické.

Viz můj příspěvek, kompletně jsem ho zeditovat... Wink Podle mě je problém dost v tom, že to prostě nefunguje jako celek. A ted je otázka, co přestavíme - ofenzivu, která je mladá a předělat a přesunout vyloženě dozadu půjde leda prodejem Maty, protože on na křídle, to by asi neklapalo plně nebo přetvořením celého defenzivního středu - dejme tomu, že si necháme Mikela a Luize, ale potřebují schopné parťáky. Nebál bych se ani ofenzivnějšího LB, klidně bych pořádnou šanci třeba 5 zápasů v kuse dal Bertiemu, ať vidíme, co v něm opravdu je. Ono v tomhle pseudosystému, kdy každá lajna brání jinak - a ty lajny nejsou jenom jedním směrem - obrana brání jinak než záloha, pravá strana jinak než levá, je v tom bordel.

Podle mě se Bertrand hodí do toho stylu, který budeme chtít hrát, šanci bych mu dal.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 11:56 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:

Já to myslel totiž tak, že pokud toužíme po tom, aby nám doma něco lítalo, tak je lepší si koupit papouška a ne prase!

Já neříkám, klidně prodejme Cahilla, Ivanoviče a další a kupme místo nich jiné borce - klidně, když to pomůže, nejsem proti, urve mi to srdce v případě Terryho, ale co se dá dělat. Cahill třeba ochotně kývne na lavku, čert ví ...

Jsem ten poslední co je proti tomu, abychom následovali moderní trendy a fotbalovou filozofii, ale teď máme nějaký materiál a s tím musíme pracovat a tomu musíme hru ušít na míru a prostě promiň, ale teď se jede "o přežití" a není čas učit Terryho novým kouskům - zvlášť když oba dobře víme, že on není schopen se je naučit.

Můžu psát, jak je Terry slabý, chybuje a kdesi cosi, ale dokud není možné kupovat hráče a Benítez nepovolá juniora, tak je Terry součást prvního týmu a holt když vím, že ho musím hrát, tak přece musím pracovat tak, abych minimalizoval ztráty a ne, že ho do toho hodím, nechám ho v tom průseru vykoupat, zprdnu ho, že není dobrý jako Varane a vymluvím se na jeho výkon ...

Pokud mi manažer řekne, že chce zápas vyhrát a vybere nějakou sestavu, tak automaticky počítám s tím, že nad tím uvažoval a snažil se podle toho upravit taktické pokyny - pokud jsou pokyny pro Terryho stejné jako ty, které dostává třeba Luiz, tak je to něco, co 1. Odhalí, že Terry už na to nemá, ale především 2. ta obrana nebude fungovat a to se rovná možné ztrátě bodů a to je přece průser!

Tady nejde než souhlasit.

My jsme na půl cestě a vrátit se je dost obtížné - Matu do 4-3-3 moc napasovat nejde, leda jako falešné křídlo. Zbytek teoreticky ano. Takže je tu otázka - zbavíme se nejlepšího hráče, jakého v současnosti máme, posuneme ofenzivní linii více do hloubky (respektive přejdeme na 4-3-3 aby bránilo více hráčů) s tím, že by to sedělo většině kádru (co si budeme povídat, komplet obrana by to uvítala, stejně tak i středoví hráči (Ramires, Mikel, Lampard, Oscar), Moses podle mého taky, protože by měl více prostoru před sebou k rozběhnutí a Hazardovi by to podle mého extra problémy nedělalo.

Druhá možnost je kompletně překopat kádr (znova), zbavit se Cahilla, Terryho, pravděpodobně Mikela, koupit 2 nové stopery, 2 nové střední záložníky a dost možná i hrota?

Já prostě nechápu, proč se už 2 roky lpí na vysunuté obraně a systému 4-2-3-1, který prostě půlce kádru očividně nesedí. Vsadil bych se, že by i útočníci ožili, kdyby nebyli vytlačováni tak dopředu tou zálohou.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 9:21 am    Předmět: Citovat

Koukám, že konečně se tu začíná psát o systému a výměně hráčů. Když jsem psal, že tento systém není pro nás, neb na něj nemáme hráče, byl jsem tu kritizován.

A naši hráči zatím neukazují téměř nikdo nic extra v letošní sezóně. Spíš jen záblesky, anebo občas dobrý, občas slabý. A to se týká snad všech hráčů.

Já nejsem takový expert jako řada lidí tady, ale napíšu znovu to, co před začátkem sezóny. Nebál bych se udělat radikální změny. Tihle hráči na to nemají. A ani JM s nimi zázraky neudělá. Tak to vidím já.

Potřebujeme jasně vědět, kam jdeme a co budeme hrát a na tomu přizpůsobit výběr hráčů. A ne že Emenalo bude dělat nákupy, které nejsou zapotřebí a pak budeme řešit, co s tolik hráči v podobné věku a herním stylu. Tohle tu jasně chybí, ta vize, že kupujeme hráče do toho a toho systému.

Dle mého potřebujeme systém, který nám sedne, a potřebujeme hráče, kteří budou skvěle hrát zápas co zápas. Ne že budou hrát 5 zápasů tužku a pak tři zářit. A takové hráče tu moc nevidím.

A pokud by na nákup TOP hráčů byly třeba extra peníze, nebál bych klidně i prodat Čecha, Courtois navíc bude brát 1/3 jeho platu, apod. Já nebudu brečet pro nikoho, neb nikdo není tak nenahraditelný. Pár hráčů bych si s ohledem na finance, výkony, apod. nechal, ale těch moc není.

A pokud tu někdo nakousl Matu? Co si myslíte o něm a JM? Je tohle ideální kombinace? Bude Mata JM sedět, když je pomalý, málo odolný a blbě brání? Anebo to bude jako s Joe Colem, kterého to bránění JM naučil?
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 9:31 am    Předmět: Citovat

Utkání jsem včera kvůi vlastnímu zápasu bohužel (bohudík?) neviděl, nicméně mě tady ve vašich postřezích zaujala jedna věc. Aleš tu narážel na špatnou a pomalou Čechovu rozehrávku. Já totiž neustále přemýšlím, co s Courtoisem. Přiznávám, že jsem Belgičana mockrát neviděl, jenomže co jsem četl a slyšel, hra nohama u něj asi bude jinde než u Čecha, že? Čech ji nikdy neměl nijak zvlášť excelentní.

Navedla mě k tomu jedna věc. Včera jsem byl na Spartě a to, co předváděla stoperská dvojice (naprosto suverénní Holek se Švejdíkem) a Vaclík v bráně, to byl slušnej kolotoč. Vaclík skutečně při rozehrávce působil jako třetí stoper, skvěle rozehrával, navíc naprosto bez jakéhokoliv respektu. Všichni tři to posílali pár decimetrů kolem soupeře přesně na nohu spoluhráče a neudělali při tom snad jedinou chybičku. Ono není náhodou, že AVB chtěl po Čechovi, aby se mnohem víc zapojoval do hry, jenomže on na to není úplně ideální typ.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 10:55 am    Předmět: Citovat

terry napsal:

Kdyby jenom pomalý. Když někdo v prvních deseti minutách nakopne dobrých 10 míčů na TORRESe, tak je to fakt k zblití. Za celý zápas měl Čech snad rekordních 27 dlouhých nákopů. K tomu Ivanovič a Terry přidali dalších 16. Jako sorry, ale to je od nich taktika jako blázen.

Já už to říkám delší dobu, že existují brankáři, kteří i když na lajně nebudou tak dobří a spolehliví jako PČ, tak by pro nás měli větší přínos. Za příklad já dávám Llorise, kterého si přivedl AVB - neskutečně rychlý z lajny, takže většinu přihrávek za obranu sesbírá on; precizní rozehrávka, přesně jak říkáš na příkladu Sparty. Tam to bylo fakt perfektní ukázka a jako nechápu, jak a proč nás nedokázali vyřadit.

Osobně nevím, jestli by ale zrovna Courtois byl o tolik lepší, neb v Atletiku to nemá moc šancí prokázat. I když on do 16 let hrál v poli a ty záblesky tam jsou.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 11:06 am    Předmět: Citovat

Alex napsal:
terry napsal:
Osobně nevím, jestli by ale zrovna Courtois byl o tolik lepší, neb v Atletiku to nemá moc šancí prokázat. I když on do 16 let hrál v poli a ty záblesky tam jsou.

Jak říkám, nasledovaného ho nemám.

Nicméně ještě k té Spartě. Jak včera řekl jeden fanoušek, "tu výhru nad Plzní bych za postup s Chelsea neměnil" a já s ním asi tak nějak souhlasím. Nicméně co jsem chtěl říct – je skutečně nebe a dudy, jak hraje Sparta a jak hraje současná Chelsea, třebaže systém praktikují velice podobný. Ve středu zálohy žádný Mikel, žádný Ramires, ale Vácha se skvělým tacklingem a rozehrávkou (ačkoliv byl včera slabší), vedle něho Hušbauer, který umí o dopředu, ve středu hřiště na českou ligu stále geniální Matějovský a na křídlech rychlíci Kadlec s Krejčím. My ty křídla většinou řešíme jinak, respektive typově tam jsou jiní hráči, ale zásadní je stejně ten střed hřiště, kde to má Sparty typologicky postavené jinak, ale správně. Na rozdíl od nás. Sparťani taky tu hru extrémně roztahují do stran. Bek s křídlem se neustále pohybují prakticky až za lajnou a čekají na přihrávku, která v 80–90 % přijde. A práce Lafaty? To je s Torresem něco absolutně nesrovnatelného.

A o čemž jsem už tady mluvil, práce obrany je na úplně jiném levelu než práce obrany Chelsea.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 11:21 am    Předmět: Citovat

terry napsal:

Pravda. Přetransformovat Spartu do měřítka Premier League a byl bych šťastný jak blecha. I když oni by momentálně o poháry hráli a třeba Liverpool by nechali za sebou. Samozřejmě tak ještě chyby jsou, ale to je pochopitelné, Lavička je tam teprve první rok. Nicméně ten progres je velmi slušný a za zhruba rok (i půlroční práce Hřebíka) hrají velmi moderní fotbal. Hlavně v té střední záloze je rozdíl, kde my prostě máme horší hráče než polovina PL.

Úplně nejhorší pro mě je, že se spekuluje o hráčích jako Fellaini, který nás v tomhle vůbec nezlepší. Místo něj bych raději zkusil Witsela (který by mohl třeba chtít z Ruska pryč), ten hrál teď za Belgii fakt famózně.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 3:20 pm    Předmět: ... Citovat

Proč ty míče nakopávají? Že by protest proti Benítezovi? Néé, to bude určitě tím, že fans na Číšníka bučí, tak hráče dostávají pod psychický tlak a oni se takhle osvobozují.

Pokud je mi na blití z nakopávaných míčů, tak dávám rovnítko a říkám, je mi na blití z Beníteze!, že jim tohle ordinuje.

Proč neskáče kolem lajny jako šílený, že mají kombinovat na nenakopávat, pokud jeho progresivní síla vede hráče k lepší kombinaci.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 3:48 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Proč ty míče nakopávají? Že by protest proti Benítezovi? Néé, to bude určitě tím, že fans na Číšníka bučí, tak hráče dostávají pod psychický tlak a oni se takhle osvobozují.

Pokud je mi na blití z nakopávaných míčů, tak dávám rovnítko a říkám, je mi na blití z Beníteze!, že jim tohle ordinuje.

Proč neskáče kolem lajny jako šílený, že mají kombinovat na nenakopávat, pokud jeho progresivní síla vede hráče k lepší kombinaci.

Fakt bych uvítal, kdyby si na tyhle mé komentáře přestal reagovat. Klidně se bavme o hráčích na hostování, posilách nebo akademii, ale v tomhle by si mi fakt pořádně ulehčil život. Tyhle voloviny mně fakt číst nebaví, sorry.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 3:51 pm    Předmět: Citovat

terry napsal:

Jak říkám, nasledovaného ho nemám.

Nicméně ještě k té Spartě. Jak včera řekl jeden fanoušek, "tu výhru nad Plzní bych za postup s Chelsea neměnil" a já s ním asi tak nějak souhlasím. Nicméně co jsem chtěl říct – je skutečně nebe a dudy, jak hraje Sparta a jak hraje současná Chelsea, třebaže systém praktikují velice podobný. Ve středu zálohy žádný Mikel, žádný Ramires, ale Vácha se skvělým tacklingem a rozehrávkou (ačkoliv byl včera slabší), vedle něho Hušbauer, který umí o dopředu, ve středu hřiště na českou ligu stále geniální Matějovský a na křídlech rychlíci Kadlec s Krejčím. My ty křídla většinou řešíme jinak, respektive typově tam jsou jiní hráči, ale zásadní je stejně ten střed hřiště, kde to má Sparty typologicky postavené jinak, ale správně. Na rozdíl od nás. Sparťani taky tu hru extrémně roztahují do stran. Bek s křídlem se neustále pohybují prakticky až za lajnou a čekají na přihrávku, která v 80–90 % přijde. A práce Lafaty? To je s Torresem něco absolutně nesrovnatelného.

A o čemž jsem už tady mluvil, práce obrany je na úplně jiném levelu než práce obrany Chelsea.

Zapomínáte na jedno - kam chcete kurva narvat Matu? Protože takovou střední zálohu prostě neuděláme nikdy, Matějovský se pohybuje o dost hlouběji, než Mata.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 4:06 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Zapomínáte na jedno - kam chcete kurva narvat Matu? Protože takovou střední zálohu prostě neuděláme nikdy, Matějovský se pohybuje o dost hlouběji, než Mata.

Tak to byl jen příklad, podobně se dá hrát i se systémem 4-2-3-1. Třeba taková Plzeň tak hraje a i tam bychom se mohli hodně učit. Celé je to o leštění střechy, když nemáme ještě hotové základy Wink
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 4:24 pm    Předmět: Citovat

Já nechápu jednu věc. Proč nutně musíme hrát s vysokou obrannou lajnou, s brankářem jako má Tottenham nebo Sparta, proč se prostě musíme "opičit"? Proč nemůžeme hrát to, co nám bude sedět nejvíce? Nevím, nejsem taktik, ale 4-3-3 u nás slavilo vždycky úspěch. Vždycky. A když se podívám na současný kádr, tak teď k tomu máme ještě lepší materiál než třeba v Ancelottiho druhé sezóně. Ostatně, někdo už to tu rozepisoval - jediný otazník byl Mata a i ten by podle mého s přehledem zvládl pozici ve středu hřiště.

Když budeme hrát to, co většina týmů v Evropě, tedy to, "co teď letí", tak přeci bude pro ostatní trenéry hrozně snadné nás přečíst. Příklad - AVB se tu snažil hrát tento styl a výsledkem bylo to, že nebylo problém ani pro Leverkusen, Neapol, Valencii a Genk nám sebrat body. Di Matteo nastavil něco, co v Evropě nehrál snad nikdo a 4 solidní týmy na nás prostě nedokázali zahrát (ač teda se štěstím...). To samé Neapol, Juventus, Wigan... Ty kluby se daly vlastní cestou, nastavili si svůj herní systém a funguje to. Nebo v případě Neapole to alespoň fungovalo než odešel Lavezzi, Wigan zas nemá prachy.

Třeba je to celé jedna velká blbost, ale já se na to dívám prostým rozumem. O něco se tu pokoušíme už potřetí a prostě to kádru nesvědčí. Proč místo toho abychom přebudovávali celý kádr, prostě nezkusíme hrát něco jiného? ...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 4:46 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:

Ono to totiž není tak jednoduché, jak to vypadá. Dřív jsme si to mohli dovolit, protože jsme měli neustále 3-4 rozdílové hráče, kteří si zastali dvě pozice. Lampard hrál záložníka a nad to s ním měl soupeř starosti jako s útočníkem. Essien sám ovládal zálohu a ještě podpořil útok. Ashley sám pokryl celou levou obranu. Drogba uměl roli silového hráče a ještě se pohyboval na hraně osfajdu. K tomu nedoceněný Ballack. Žádného podobného hráče nyní nemáme a návrat k podobnému stylu by byl dlouhodobě neudržitelný. Že jsme takhle vyhráli LM neznamená, že bychom byli vůbec schopni bojovat o titul.

Ono tenhle systém jde praktikovat dle mě jen v případě, kdy máš takhle silové hráče. Naopak moderní způsob hry, pokud se zapracuje, je dlouhodobě udržitelný. Podívej se na Arsenal, kde mají spoustu průměrných hráčů a přesto dosud ten čtvrtý flek dokázali pokaždé udržet. Jiný tým by odchod tolika opor dávno položil. Jako ono to není vůbec špatný nápad, dostat do týmu mechanismy jaké platí v ManU, Realu nebo Bayernu. Navíc prostě fotbal se změnil a pro dlouhodobě úspěšný tým moc jiných cest neexistuje.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

Přejdi na: