Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Manchester United (FA)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 1:32 pm    Předmět: Citovat

Viděl sem to jen já, nebo byl Hernández při té hlavičce v jasným ofsajdu? Kdyby to dal, už je to fakt na pováženou...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 1:35 pm    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Viděl sem to jen já, nebo byl Hernández při té hlavičce v jasným ofsajdu? Kdyby to dal, už je to fakt na pováženou...

Ne, ukazovali opakovačku a Luiz se tam nestihl vrátit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 1:36 pm    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:

Mně se zdál docela hraniční (možná ani nebyl), ale viděl jsem to z toho opakovaného záznamu jen jednou...

Jinak druhá půle z naší strany hodně slušná. Akorát škoda, že v takových špílech nedokážeme něco dotáhnout do konce a dohrát utkání bez výraznějších stresů.

Velmi se mi dneska líbil Ba. Takové výkony by mi od našeho hrota úplně stačily. A to ani nemusí dávat každý špíl gól měsíce, stačí nějaká šmudla Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 1:42 pm    Předmět: Citovat

Já dneska klukům hodně odpustím, prakticky každý byl totiž lepší než hráči United. Třeba u Oscara bych nečekal, že zrovna on ve třech dnech zvládne skoro dvakrát 90 minut. Byl v soubojích hodně slaboučký, ale měl tam své záblesky a hlavně defenzivně makal celý zápas. Naopak Mata se většinu zápasu vůbec nevracel, ale dost možná hrát s horečkou. Obrana dneska perfektní, není moc co vytknout. Bertrand překvapil, ač hrál v sobotu 90 minut a není zvyklý takhle často naskakovat. Taky se ukazuje, že s lepšími hráči dokáže být platný (doteď hrál vždy jen jako křídlo, anebo předním byli Marin, Piazon či Benayoun).

Fakt škoda neproměněných šancí, mohlo to být mnohem klidnější ten závěr. Hazard tohle dávat musí. A Mikelovy střely netřeba asi připomínat, schválně někdy spočítám, kolik pokusů už vypustil. Jinak hrál dneska perfektně.
vitasrp

9697.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 1:48 pm    Předmět: Citovat

Byli jsme lepší, ten výkon se vůbec nedá srovnat s tím, co jsme předvedli v sobotu..

Hlavní rozdíl byl v těch středových dvojkách - Ivanovič a Luiz daleko lepší jak Brano s Terrym. A Mikel s Ramiresem předvedli mnohem víc než Lamps s Mikelem.

Jinak to ale vyhrála genialita hráčů. Je krásný vidět, co někteří fotbalisté prostě dokážou. Dembův gól úchvatný a zákrok Čecha taky geniální..
T44v3tt1

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 1:52 pm    Předmět: Citovat

Po tý hlavičce tam Chicharito něco řikal s úsměvem Čechovi a ten nasadil poker face jako by se nic nedělo a jelo se dál. Jde vidět, že se koncentruje pořád Wink
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:01 pm    Předmět: Citovat

Cahill i Ashley na 2-3 týdny mimo, takže prý tak 20 zápasů budou chybět.

Každopádně do Ruska bych vzal 3-4 nejlepší kluky z dnešního špílu (NextGen) jako odměnu za skvělé výkony. 2 bych dal na férovku do základu a 2 aspoň na střídačku. Předpokládám, že hůř než podobná sestava proti Sotonu nebo Steaue nezahrají.
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:08 pm    Předmět: Citovat

Mne tie Ucka pripadali posledne 2 zapasy s nami dost slabucke...Keby sme aspon trochu boli efektivnejsi, tak sme mohli postupit uz na OT, respektive sme sa nemuseli dnes hnat za vysledkom do konca...Je to pre mna zahada, ze s takouto hrou suverenne kraluju v PL...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:10 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
Mne tie Ucka pripadali posledne 2 zapasy s nami dost slabucke...Keby sme aspon trochu boli efektivnejsi, tak sme mohli postupit uz na OT, respektive sme sa nemuseli dnes hnat za vysledkom do konca...Je to pre mna zahada, ze s takouto hrou suverenne kraluju v PL...

Hlavně Persie je slaboučký jako čajíček. Dlouho jsem neviděl útočníka aby se ze zabíjáka převtělil do podobného mouly takhle rychlo. Asi má z Arsenalu naprogramované, že v únoru končí sezona a už se o moc nehraje. Very Happy
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:20 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Hlavně Persie je slaboučký jako čajíček. Dlouho jsem neviděl útočníka aby se ze zabíjáka převtělil do podobného mouly takhle rychlo.

Tak on už má hlavně splněno. Titul vystřílel Wink
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:25 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Alex napsal:
Hlavně Persie je slaboučký jako čajíček. Dlouho jsem neviděl útočníka aby se ze zabíjáka převtělil do podobného mouly takhle rychlo.

Tak on už má hlavně splněno. Titul vystřílel Wink

Titul možná, ale co FA Cup nebo Liga mistrů, kde teda moc nepomohl? Beru, že na podzim byl nejlepším hráčem ligy a jazýčkem na vahách v mnoha zápasech, ale za ty prachy by mi rozhodně nestačilo, kdyby měl v únoru odpracováno a týmu vůbec nepomohl. United bude v létě zajímavé sledovat, to se teprve ukážou důsledky tohoto přestupu.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:40 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Titul možná, ale co FA Cup nebo Liga mistrů, kde teda moc nepomohl? Beru, že na podzim byl nejlepším hráčem ligy a jazýčkem na vahách v mnoha zápasech, ale za ty prachy by mi rozhodně nestačilo, kdyby měl v únoru odpracováno a týmu vůbec nepomohl. United bude v létě zajímavé sledovat, to se teprve ukážou důsledky tohoto přestupu.

Nesouhlasím. Domácí titul je nejdůležitější. Kdyby už nic jiného, ten titul jim za to stál. Z CHL je vykopl sudí, ne van Persie. Třeba i tam mohl ještě výrazně přispět Wink

A co měl tak úžasného předvést v FA Cupu? V prvním špíle hrál 28 minut v době, kdy jsme si s nimi vytírali zadek a dnes jich dostal 29, a to jsme taky měli hru ve své moci. Jestli si z něho děláš srandu za tu neproměněnou jednu tutovku, tak mi to přijde docela pod úroveň.

40 zápasů, 23 branek a 8 asistencí. Mně to přijde minimálně přímo úměrné vynaloženým prachům.

Btw. dle whoscored.com 4. nejlépe hodnocený hráč PL. Kéž bychom taky dělali takhle nepovedené kaufy, které nám zajistí titul v anglické lize Smile
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:47 pm    Předmět: Citovat

Aleši teď z tebe trošku mluví frustrace se mi zdá. RvP se za ty prachy rozhodně vyplatil, má pro United větší přínos, než pro nás Torres s Oscarem dohromady Smile A to měl proti těm dvěma v součtu třetinovou cenu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:48 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:

Tak to je školácká chyba Fergusona, že ho hrál celý zápas v sobotu a pro dnešek ho musel posadit. Jinak ten titul by dle mě vyhráli i bez něj, teda spíš by teď měli náskok tak 4-5 bodů. Tu statistiku beru, ale já říkám poslední dobou. To má 11 špílů, kde dal 1 branku a dvě asistence. V těch zápasech vypadli z LM i FA Cupu, a zrovna on tam měl několik tutovek, ale prach má prostě vyschlý. Uvidíme příští sezonu, pokud by měl pokračovat v téhle sérii, tak dle mě se tím půlrokem rozhodně nezaplatil.
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:53 pm    Předmět: Citovat

Nevím co RvP mohl dělat s vyřazením z LM i FA Cupu. Proti Realu hrál Manchester United v obou zápasech hodně defenzivně, za to Van Persie fakt nemůže.

Jeho téměř neúčast v obou zápasech čtvrtfinále FA Cupu už zmiňoval Jirka. Při vyřazení z COC nehrál. Jestli ho Ferguson špatně využívá (měl sedět v sobotu a hrát dnes), už není jeho chyba. Navíc i dnes podle mě přinesl oživení, obě ty šance smrděly gólem. Náš oslavovaný Mata měl šancí aspoň 5 a ani jedna nebyla tak nebezpečně zakončená.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na: