Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Torres
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 4:39 pm    Předmět: Torres Citovat

Myslím, že je třeba založit sólo téma. Je to rozhodně posila, která si to zaslouží. Tak tady se můžete vyjadřovat. Smile

Já sem dávám Sturridge a jeho sympatický pohled na CFC a příchod Torrese. Je to v tom videu.

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/3384206/Daniel-Sturridge-wants-to-partner-Fernando-Torres.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 4:42 pm    Předmět: Citovat

Moje reakce a Georgewona už je vedle, takže to sem znova psát nebudu Wink)
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 6:20 pm    Předmět: Citovat

Kdybyste třeba měli nějaké rozhovory s ním, tak to sem, prosím dejte. Já slyšel jen ten na cfc.com. Ta jeho anglina je typická pro Španěly. Legrační.
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 7:34 pm    Předmět: Citovat

Furt lepší než když žvatlal Mourinho Laughing
Pro mě neskutečné plus pro vedení. Nejenom, že ho podepsali, ale i fakt že se nebáli utratit takovou sumičku po dlouhé době. Bylo to potřeba a né že né. Když to srovnám s Carrolem tak uplně jiná liga. MC za ty peníze fakt naprostá šílenost, U Torrese je to hotové prvotřídní zboží.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 6:13 pm    Předmět: .... Citovat

Dneska jsem se zašel podívat na liverpoolsky.net (vždy jsem měl o jejich fans velmi dobré mínění) ...

Nějak nevycházím z úžasu, to že nemají Chelsea rádi je mi jasné, ale jak moc si svého.. pardon!! NAŠHO!!! "El Niňa" špiní jsem nečekal Smile

Doufám, že si tohle Nando všechno uvědomí a na SB se jim hezky ukáže v tom nejlepším světle Smile
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 10:23 am    Předmět: Citovat

By mě zajímalo kolik už jsem vytřískali liber prodejem jeho dresu
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 10:45 am    Předmět: .... Citovat

pan trampolin napsal:
By mě zajímalo kolik už jsem vytřískali liber prodejem jeho dresu

Tohle je z premiership.cz

Repliky dresu útočníka Chelsea Fernanda Torrese se prodávají 250krát lépe než repliky dresu Andyho Carrolla z Liverpoolu. (Daily Mirror)

Takže minimálně 250 už jich prodali Smile ...
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 11:17 am    Předmět: Citovat

Kéééž by měl Liverpool aspon 1000 prodanejch Smile
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 3:10 pm    Předmět: Citovat

Ví už někdo ten jeho plat?
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 7:11 pm    Předmět: Citovat

http://www.chelsea-fc.cz/moze-si-za-to-torres-sam

Skvěle zde jde vidět, co dělá Torres blbě. A že jen návrat Drogby nás může posunout o stupínek výš. Pokud se v létě bude rozhodovat koho pryč, jednoznačně Španěl...

Mimochodem, supr číst ty komentáře výše. Very Happy
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 9:31 pm    Předmět: Citovat

Já to přece jen zopakuju, aby bylo jasno. Ancelotti ho neprobudil, AVB ho neprobudil. Na zázraky nevěřím. Takže okamžitě posadit na tribunu, nechat ho tam až do léta a pak okamžitě prodat. Pod cenou (i když co to v jeho případě znamená, že?), to už je asi všem jasné.

Ale lepší ušetřit prachy na tom jeho monstrplatu (mluvilo se o 220 tisících za týden), než si tuhle parodii na strikera světové úrovně vydržovat jak nějakou "předraženou děvku" dál...
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 12:25 pm    Předmět: Citovat

Ray si myslí, že bychom tu káru se Španělákem měli tlačit dál...

http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/1566/62/exclusive-wilkins-chelsea-must-keep-faith-torres
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 2:08 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Ray si myslí, že bychom tu káru se Španělákem měli tlačit dál...

http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/1566/62/exclusive-wilkins-chelsea-must-keep-faith-torres

Abych byl upřímnej, já vážně nevím, jakej postoj k tomu zaujmout. Já už tu chci několik dní na některou z vašich reakcí navázat, asi před třema zápasama jsem už chtěl napsat i větší článek na téma Torres, jenže když jsem si to rozebral, tak nevím, jak se k tomu vlastně stavim.

AVB je totiž očividně přesvědčen, že příští sezona bude zcela odlišná. Přijdou noví hráči, najede se na nějaký nový systém a všechno bude v ideálním případě klapat. A proč by tam prostě Torres nemohl zase najít ztracenou formu, góly, sebevědomí a tohle všechno? Ale samozřejmě beru i tu druhou stránku věci, že aktuálně je asi jedním z nejhorších hráčů, které máme. Vážně nevim. Kdyby nestál 50 mega (nebo jsme ho byli za stejnou částku prodat), tak asi neváhám, ale jsem na vážkách.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 2:36 pm    Předmět: Citovat

terry napsal:

Já ti naprosto rozumím a myslím, že většina je tady na tom podobně. Taky si říkám, že s novými spoluhráči by to mohl být ten starý dobrý Torres. Ale dá se na to spoléhat? Co když bude Španělák stejně tragický jako letos? A ruku na srdce, zatím k tomu má vynikající předpoklady Sad

K čemu nám bude drahými nákupy vytuněná záloha, když tu jejich práci nikdo nepřetaví v góly. A pokud by tahle situace nastala, tak máme zase další půlrok...však víš kde.

Pokud Torres zůstane, tak je nutné mít záložní variantu. Drogba už to nejspíš nebude, Kalou to taky být nemůže, Lukaku na to ještě nemá. Zbývá nám jedině Sturridge, ale tady není jistota, že si ho AVB "vyškatulkuje" z pravého křídla.

Takže já říkám, pokud na jeho vyhazov nebude mít vedení Chelsea koule, tak ať to s Torresem klidně ještě rok zkusí. Ale už žádné rozehrávání a nekonečné šance jako doteď. Umíš, neumíš. Nazdar. Počkáš si na šanci, až ten momentálně lepší na tom bude hůř jak ty. Ale toho "lepšího" prostě musíme mít, tzn. musíme ho v létě nutně přivést.

Zkrátka na Torrese se spolehnout prostě nedá...
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 2:42 pm    Předmět: Citovat

A to já si to teda neříkám. Prodat, dokud má ještě nějakou cenu, a začít od znovu, ať je v kabině čerstvý vzduch a žádná stopa po frustraci. A pokud možno s hráčem lepším, levnějším, do našeho stylu vhodnějším a psychicky odolnějším.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

Přejdi na: