Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Sunderland
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dejv

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 8:07 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Dejv napsal:

Ve vší úctě, dlouho jsem neviděl větší blbost, než jak si teď předpověděl výsledky. Smile Ve fotbale se nedá nijak kalkulovat, Arsenal při svých schopnostech je schopen prohrát i s Readingem, my zas můžeme vyhrát nad Tottenhamem a prohrát s Fulhamem. A ani Tottenham nemá nic jisté po zranění Garetha. Ale to ti je určitě jasné... Wink

Jasně, že takhle kalkulovat je blbost... Ale každý se dívá, kdo s kým by mohl ztratit, takže mi neříkej, že sis taky neudělal svoje tipy Wink Jen jsem chtěl prostě ukázat, že Arsenal má z nás tří papírově nejlepší los. Kor když se jim dost zvedlo sebevědomí, po vítězství nad Bayern.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 8:38 pm    Předmět: Citovat

Koukali jste na opakovačku Ivanovićova gólu? To byla panečku lahůdka Smile
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 2:39 pm    Předmět: Citovat

Hrozný zápas, ale důležité jsou ty tři body.

1. Člověk tady každý týden pláče nad střední zálohou a pak to musí trpět na vlastní oči. Hlavně Ramires pro mě bude znamenat nezapomenutelný zážitek na celý život, to bylo něco otřesného. Mikel začal taky úchvatně, ale pak se trochu srovnal a jakžtakž se to dalo přežít.

2. Totálně zklamal Mazacar, ani jeden nic nepředvedl. Mata ještě občas něco zkusil, ale nic z toho stejně nebylo. Oscar toho pokazil až nechutně mnoho, některé přihrávky přímo soupeři byly na facku. A Hazard měl menší přínos než Kalou. Celý ten zápas byl hodně ošklivý, ale kluci tomu sakra pomohli.

3. Ivanovič a Luiz perfektní stoperská dvojice. Tady není co dodávat, jasní muži zápasu. Jen teda v prvním poločase tam byly nějaké průniky, nemůžu soudit na čí šly vrub. Jen ten první byl Mikelův, kdy se nechal školácky odstavit od míče. Jen v závěru vzbudil povyk David Luiz, když se hlásil o míč na levém křídle Very Happy Very Happy

4. Bertrand odehrál decentní zápas, spousta fans se ho snažila hodně povzbuzovat. Azpi defenzivně perfektní, ale opět těch přihrávek co zkazil. Že ta branka byla vlastní, jsem se dozvěděl až hodinu po zápase Very Happy

5. Už o přestávce bylo na fans cítit, že chtějí Torrese.. dostala se mu hodně velká podpora a Nando ji včera splatil.

6. Čech prakticky žádnou práci neměl a po většinu zápasu k němu není co říct. Až na konci selhal, když snad třikrát odevzdal míč dlouhým nákopem úplně do nikam. To lidí fakt už kroutili nevěřícně hlavou.

7. Benitéz se vůbec neřešil, zaznamenal jsem snad jen 1 chorál proti němu. One Di Matteo bylo hodně slaboučké, nerad bych se mýlil, ale snad jen kousek Shed Endu se zúčastnil. José Mourinho se pak nezpívalo ani jednou. Celkově atmosféra stála za prd.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 2:56 pm    Předmět: ... Citovat

Jednou si fakt budem muset spolu sednout k nějakému zápasu - mi pak vysvětlíš tu kritiku na Ramirese.

I když projíždím zahraniční hodnocení, tak tam kritiku na Ramba nenacházím - ba přímo naopak!

uk.eurosport ho třeba hodnotí nejlépe ze všech (hráčů Chelsea) výjma obránců a gólmana (Torres pak dostává stejné hodnocení).

Čímž nevnucuju nikomu můj názor, že nehrál vůbec zle, když domyslím, že kolem něj to bylo samé utrpení.

Někdy se koukejte, jak se při brejcích soupeře vrací naši hráči a jak maká Ramires - ten zvládá pokrýt tolik prostoru, že si může MAZACAR dovolit ten luxus, že zpátky často jen vyklusávají (Oscar když je čerstvý, tak maká, ale on je často vyjímka).

Je hrozně nedoceněný, říkám to pořád, ale budiž, každopádně pokud se mluví o včerejším zápase, tak jsem rád, že nejsem jediný, kdo s Alexem absolutně nesouhlasí.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 3:05 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:

Já to myslím čistě z pohledu rozehrávky.. nebo si myslíš, že jsem takový kokot a budu ho kritizovat za defenzivní přínos? Člověk musí vytrpět neskutečné věcí, od zpracování míče až po šíleně nepřesné přihrávky. Už při rozcvičení jsem cítil průser, když na něj nikdo nevyvíjel tlak a stejně to lítalo x-metrů mimo zamýšlené spoluhráče.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 3:19 pm    Předmět: ... Citovat

Ok, to je fuk Rolling Eyes

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: