Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea - Manchester City
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 3:43 pm    Předmět: Chelsea - Manchester City Citovat

Pár zápasů už jsem si letos říkal, že se Mikel zlepšuje. Ale s tímto vyklusáváním ať už fakt táhne doprdele.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 3:47 pm    Předmět: Citovat

Nejhorší, že oni mu ani nemusí dělat kličku. Stačí dva metry předním běžet rovně, případně změnit jednou směr, a Mikel neví kde mu hlava stojí.
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 3:48 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Nejhorší, že oni mu ani nemusí dělat kličku. Stačí dva metry předním běžet rovně, případně změnit jednou směr, a Mikel neví kde mu hlava stojí.

Na druhou stranu by se mohl pochválit za pas na Ba Smile
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 3:53 pm    Předmět: Citovat

Mikel tam měl 2 dobré momenty, ale kolik špatných, to je šílenost... :X At se dá do formy roku 2012, tohle není vůbec dobrý.

Jinak ty šance, co měli soupeři - gol, druhá šance, kdy tu střelu zastavil Aguero, potřetí brejk v úvodu 4 na jednoho, končilo to snad 6 na 2+dobíhající hráč...

Klidně to mohlo být 3:0.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 3:55 pm    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:
Alex napsal:

No jasně, budu ho chválit za to, že rozehrál standartku a dokonce našel spoluhráče. Náběh Ba musel vidět každý, ještě aby tohle Mikel z místa kopnul třeba do autu.
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 3:58 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Arbiter napsal:
Alex napsal:

No jasně, budu ho chválit za to, že rozehrál standartku a dokonce našel spoluhráče. Náběh Ba musel vidět každý, ještě aby tohle Mikel z místa kopnul třeba do autu.

Priznám sa, že ja som to čakal, že to kopne do hája a bol som veľmi prekvapený, že to pretiahol len o ten metrík...
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 4:22 pm    Předmět: Citovat

Dneska mě to vůbec nebaví, mám strašné nutkání to vypnout... To stínování je fakt tragické, to jde udělat s hračičkou, ale vystínovat přímočarého hráče, kteýr prostě do toho prostoru před ním jde, to je tragédie.

Těch soubojů je minimálně, napadání nulové, celkově je to špatné v každém aspektu.

Jediné, co by kvalitě toho zápasu přidalo by bylo okamžité střídání a do hry Lampard, Ballack a Essien na vrcholu formy.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 5:01 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem rád, že jsem ten druhý poločas dokoukal - nevím, jestli to bylo Torresem nebo spíš golem (u kterého se mi sekl obraz, takže jsem ho ještě neviděl), každopádně výkon těch 20-30 minut v druhém poločase dobrej - jakmile ti hráči dali gol a zapnuli na další level, tak najednou Citizens měli problém to stíhat občas.

Torres tomu taky pomohl, protože najednou na Dembovi nevyseli 2 stopeři, ale bylo to dva na dva a bylo více prostoru.

City si za celkový výkon zasloužili vyhrát, my jsme hráli nějakých 30 minut naplno - každopádně dohrávat měli v deseti, Aguero se zachoval jako neskutečná krysa.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 5:04 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
Tak jsem rád, že jsem ten druhý poločas dokoukal - nevím, jestli to bylo Torresem nebo spíš golem (u kterého se mi sekl obraz, takže jsem ho ještě neviděl), každopádně výkon těch 20-30 minut v druhém poločase dobrej - jakmile ti hráči dali gol a zapnuli na další level, tak najednou Citizens měli problém to stíhat občas.

Chceš říct po střídání, kdy konečně odešel nepotřebný Mikel, ne? Oscar to zvládl bravurně, fakt škoda těch nedotažených šancí.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 5:12 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Talker napsal:

Chceš říct po střídání, kdy konečně odešel nepotřebný Mikel, ne? Oscar to zvládl bravurně, fakt škoda těch nedotažených šancí.

Jo, tak to bylo myšleno Smile Ono tam hrálo roli všechno - Mikel byl dneska tragickej, Torres byl hyperaktivní a fakt hraje o 2 levely jinde, než většinu sezony - že by fakt chtěl zůstat a začal bojovat? A k tomu gol.

Jinak Azpi mi přišel hodně mimo, dneska byl strašnej. A tuším, že Ivanovič vypustil klíčový souboj při druhém golu, nebo kdo to tam nehlídal toho druhého hráče?
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 5:14 pm    Předmět: Citovat

A Azpi mi chvílemi připadal jako dostihový kůň, který jede svůj poslední závod. Ten potřebuje volno ASAP. První sezona v Anglii a teď snad 10. zápas v řadě ob 3 dny (jednou ob 2), to nemá šanci přežít bez úhony, jestli bude hrát i ve středu.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 5:27 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
A tuším, že Ivanovič vypustil klíčový souboj při druhém golu, nebo kdo to tam nehlídal toho druhého hráče?

Dle mě tušíš správně. V době centru stál Aguero před Braňem, pak si za něj zaběhnul a Azpi už s tím nic neudělal. Kdyby si ho Ivanovič všímal, tak si ho v pohodě tělem pohlídá a branka z toho nikdy není. Jenže on raději obdivoval letící míč.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 5:35 pm    Předmět: Citovat

Mě dneska chyběly dvě věci - střílet, střílet, střílet a nebýt ze Citizens posraní první poločas. Přišlo mi to celkem jako házená.

Pochválil bych Oscara, který se mi po dlouhé době líbil. Nekazil moc přihrávky, většinou je dával dobře rychle od nohy, ale uměl to i potáhnout.

Začínám mít radši i Ramirese, pro mě je to hráč prostě do těchto vypjatých zápasů, kdy je potřeba někdo kdo to odjezdí.

Demba opět neskutečný gól. Torrese nepoznávám poslední dobou, ale myslím, že je to jeho maximum a že nebude umět dokazovat konstantně, proto už bych si jej nenechával.

Mata a Hazard mohli ukázat teda mnohem víc. Je to škoda, mohli jsme jít do prodloužení aspoň, kdybychom nehráli jen půl hodiny, ale vyčítat asi nebudu nic - semifinále FA Cupu je pěkné..
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 5:37 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
A Azpi mi chvílemi připadal jako dostihový kůň, který jede svůj poslední závod. Ten potřebuje volno ASAP. První sezona v Anglii a teď snad 10. zápas v řadě ob 3 dny (jednou ob 2), to nemá šanci přežít bez úhony, jestli bude hrát i ve středu.

Ten tu pauzu potřebuje určitě, ale nevím, jestli si to budeme moci dovolit. Jedině až se uzdraví Cahill, kdy se bude moci točit s JT a Luizem a napravo půjde Ivanovič. To co Azpik odběhá je neskutečné, MAZACAR si to má s kým narazit, posílá i dost centrů, úplný rozdíl oproti Bosingwovi. Každopádně neíbí se mi vůbec poslední dobou vzádu, má na svědomí dost chybek. To, že zkazí nějakou přihrávku nebo centr dopředu jsem schopen mu odpustit.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 5:51 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Mě dneska chyběly dvě věci - střílet, střílet, střílet a nebýt ze Citizens posraní první poločas. Přišlo mi to celkem jako házená.

Pochválil bych Oscara, který se mi po dlouhé době líbil. Nekazil moc přihrávky, většinou je dával dobře rychle od nohy, ale uměl to i potáhnout.

Začínám mít radši i Ramirese, pro mě je to hráč prostě do těchto vypjatých zápasů, kdy je potřeba někdo kdo to odjezdí.

Demba opět neskutečný gól. Torrese nepoznávám poslední dobou, ale myslím, že je to jeho maximum a že nebude umět dokazovat konstantně, proto už bych si jej nenechával.

Mata a Hazard mohli ukázat teda mnohem víc. Je to škoda, mohli jsme jít do prodloužení aspoň, kdybychom nehráli jen půl hodiny, ale vyčítat asi nebudu nic - semifinále FA Cupu je pěkné..

V prvním poločase se mi Oscar teda vůbec nelíbil, v tom druhém ano. Jak se při jednom brejku na 2x postaral o Teveze(nebo Aguera?), to bylo famozní.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: