Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Basilej - Chelsea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vyhraje CFC v Basileji?
Ano
70%
 70%  [ 7 ]
Ne
30%
 30%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 10

Autor Zpráva
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 8:59 pm    Předmět: Citovat

Čekám, co tu místní experti řeknou na střídání, neb po příchodu Maty a Oscara to byl průchoďák...

Jinak ti sudí mě serou. Další vymyšlená penalta. Že jich už bylo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gas Miers

10000.0 points

Alex napsal:
Těm rozhodčím fakt mrdá. Další nesmyslná penalta, kde nebyl absolutně žádný faul. Chudák Azpi.

Na konci roku by to stálo fakt za nejaké video, lebo takýchto "absurdných" rozhodnutí ako túto sezónu som už fakt dávno nevidel...
pavellkrenek

10000.0 points

Celkem dobrý fotbal z naší strany, až na pár skrumáží ve vlastním vápně... Ovšem koncovka (Hazard, Torres) je prostě děs. Kdybychom měli takové šance za Ancelottiho, tak to skončilo 1-5.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 9:01 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Čekám, co tu místní experti řeknou na střídání, neb po příchodu Maty a Oscara to byl průchoďák...

Jinak ti sudí mě serou. Další vymyšlená penalta. Že jich už bylo...

Lenže vieš prečo? Pretože ten rádoby tréner zmenil rozostavenie z obranného 4-1-4-1 na útočnejšie 4-2-3-1 - to bola jasne vidieť ako sa z príchodom Matu Luiz posunul z DM na CM a Ramirez na stiahnuté krídlo.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 9:03 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Těm rozhodčím fakt mrdá. Další nesmyslná penalta, kde nebyl absolutně žádný faul. Chudák Azpi.

Mně by hlavně zajímalo, na co jich je tam šest na tom place, když všichni vidí hovno. Proč mu jako ten brankový sudí neřekne, že tam nic nebylo. Komedie...

Nicméně je třeba dodat, že Luize mohl klidně vylít.
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 9:05 pm    Předmět: Citovat

Já sem s výkonem v pohodě, na poměry EL sme hráli dobře. Basilej se vyjma té tyče nedostala k ničemu kloudnýmu, penalta je doslova k smíchu.

Naopak my mohli dát klidně pět gólů, Hazard, Torres, Oscar nebo Terry měli skórovat.

Co mě však dokázalo vytáčet je fotbalová debilita některých hráčů, zejména některé Ramiresovy akce jsou jobovky. Opravdu nechápu, jestli ten hráč někdy přemýšlí předtím, než práskne do míče.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 9:08 pm    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Co mě však dokázalo vytáčet je fotbalová debilita některých hráčů, zejména některé Ramiresovy akce jsou jobovky. Opravdu nechápu, jestli ten hráč někdy přemýšlí předtím, než práskne do míče.

Jeden exemplář bych přeci jenom našel. Nicméně jinak souhlas, že co on dokáže s míčem provést, to si člověk hodně drbe hlavu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
InfernaL

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 9:48 pm    Předmět: Citovat

Btw co říkáte na Davida Luize na štítu? Vyjma té jedné hloupé ztráty za mě spokojenost, počíná si tam o moc líp než Mikel nebo Ramires.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dejv

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 4:56 am    Předmět: Citovat

InfernaL napsal:
Btw co říkáte na Davida Luize na štítu? Vyjma té jedné hloupé ztráty za mě spokojenost, počíná si tam o moc líp než Mikel nebo Ramires.

Taky už jsem psal, že bychom měli přivést stopera, ať se Luiz může posunout o řádek dopředu. Klid a přehled na rozehrávce je u něj viditelný, navíc s každým tacklem se zvedá a co je hlavní, zbytečně se netočí, aby se dostal pod tlak... Myslím, že na DM by mohl být extra třída.
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 6:50 am    Předmět: Citovat

Dejv napsal:
InfernaL napsal:

Taky už jsem psal, že bychom měli přivést stopera, ať se Luiz může posunout o řádek dopředu. Klid a přehled na rozehrávce je u něj viditelný, navíc s každým tacklem se zvedá a co je hlavní, zbytečně se netočí, aby se dostal pod tlak... Myslím, že na DM by mohl být extra třída.

Mne sa Luiz na DM veľmi páči, hlavne pre jeho kreativitu a schopnosť nečakane poslať dopredu kolmicu - toto nikto z našich DM nerobí.

Ale včera mi trochu u neho vadilo, že veľakrát išiel sólo dopredu, obišiel dvoch-troch hráčov, ale potom namiesto toho, aby prihral, tak loptu niekde ušmudlal a bol z toho pár krát nebezpečný brejk.

Inak je neskutočné, že na obrancu si dokáže obchádzať hráčov lepšie ako Torres. Aj včera prešiel bežne cez dvoch troch hráčov súpera.
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 6:58 am    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:
Mne sa Luiz na DM veľmi páči, hlavne pre jeho kreativitu a schopnosť nečakane poslať dopredu kolmicu - toto nikto z našich DM nerobí.

Ale včera mi trochu u neho vadilo, že veľakrát išiel sólo dopredu, obišiel dvoch-troch hráčov, ale potom namiesto toho, aby prihral, tak loptu niekde ušmudlal a bol z toho pár krát nebezpečný brejk.

Inak je neskutočné, že na obrancu si dokáže obchádzať hráčov lepšie ako Torres. Aj včera prešiel bežne cez dvoch troch hráčov súpera.

Tak jeho pohyb je velice specifický, dost nečitelný a nevyzpytatelný, proto dokáže ty hráče obejít Smile
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 7:14 am    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:
Gas Miers napsal:

Tak jeho pohyb je velice specifický, dost nečitelný a nevyzpytatelný, proto dokáže ty hráče obejít Smile

Komentátor na STV včera: "Luizov beh je taký... ehm... neatletický."
M0rb1D4S

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 7:54 am    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:

Pořád vám to na Slovensku komentuje ten Barceloňák? Very Happy
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 8:08 am    Předmět: Citovat

M0rb1D4S napsal:
Gas Miers napsal:

Myslím, že áno, včera som na STV pozeral futbal po pár rokoch... ale bolo to vtipné, lebo celý zápas vyzdvihovali kvalitu Chelsea, a na to v TV nie som zvyknutý Smile niekedy mi prišlo, že to až trochu preháňajú.
M0rb1D4S

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 8:12 am    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:
M0rb1D4S napsal:
Gas Miers napsal:

Myslím, že áno, včera som na STV pozeral futbal po pár rokoch... ale bolo to vtipné, lebo celý zápas vyzdvihovali kvalitu Chelsea, a na to v TV nie som zvyknutý Smile niekedy mi prišlo, že to až trochu preháňajú.

Já si včera u nás všiml, jak komentátoři opět komolili jména, potom nám na lavičce seděl David Cahill a ve studiu Němec mluvil o Šakšim (nebo jak to vyslovoval), což byl nakonec Shaquiri.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na: