Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Trenerske rosady 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mourinho?
Srdcar, prijde k nam
57%
 57%  [ 8 ]
Zustane v Realu
14%
 14%  [ 2 ]
Pujde do MU
14%
 14%  [ 2 ]
Pujde jinam
14%
 14%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 14

Autor Zpráva
dixks



Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 3006
Bydliště: Praha
3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 10:30 am    Předmět: Citovat

Tady je to hodně vtipné Very Happy

Na jednu stranu někdo nazývá Torrese žoldákem, že bere 150 a na druhou stranou se tu řeší, jak je Mourinho vlastně hodnej, že jde s platem dolů, dokonce až na 200! Shocked žasnu.

Mourinhova štace v Chelsea rozhodně nebyla neúspěchem, ale že se mohly položit lepší základy pro budoucnost, to se mohly. (debatu, jestli dojebal nebo nedojebal kádr nechme stranou Very Happy )

A jestli je Robbie legenda? Jako první trenér dokázal s Chelsea vyhrát Ligu Mistrů. Část hráčské kariéry spjal s tímto klubem. Je to legenda. Nesmazatelně se zapsal do dějin. Stejně, jako je legenda Mourinho, protože po 50 letech přinesl titul na SB a rok později ho obhájil. Stejně, jako je Mancini legenda pro Citizens - jsem o tom přesvědčen. Nicméně já vidím legendu a legendu - za Mourihnem svítí trofeje a úspěchy, za Robbiem lidskost, pokora a vlastně i ty trofeje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arbiter



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 3397
Bydliště: Štramberk
10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 10:39 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:
A jestli je Robbie legenda? Jako první trenér dokázal s Chelsea vyhrát Ligu Mistrů. Část hráčské kariéry spjal s tímto klubem. Je to legenda. Nesmazatelně se zapsal do dějin. Stejně, jako je legenda Mourinho, protože po 50 letech přinesl titul na SB a rok později ho obhájil. Stejně, jako je Mancini legenda pro Citizens - jsem o tom přesvědčen. Nicméně já vidím legendu a legendu - za Mourihnem svítí trofeje a úspěchy, za Robbiem lidskost, pokora a vlastně i ty trofeje Very Happy

Za Mourinhem svítí i obrovský a nespoutaný hlad po tom úspěchu, který po sobě zanechal Smile Ale jinak se s tím dá souhlasit. Jen si zas tak nejsem jistý, zdá si za pár generací někdo v ManCity na Manciniho vzpomene a bude si říkat: "Jooooo, za Manciniho, to byly časy." Smile
_________________
José Mourinho - SPECIAL. GENIUS. LEGEND. ONE OF US!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 10:57 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Ale podobné věci už říkat nebude, je starší.


Víceprezident Barcelony by s tebou asi nesouhlasil Smile

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/chelsea/10087465/Jose-Mourinho-will-be-a-disaster-at-Chelsea-claims-Barcelona-vice-president-Carles-Vilarrubi.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 11:14 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Mourinhova štace v Chelsea rozhodně nebyla neúspěchem,


Já jsem samozřejmě nic takového ani nenapsal, to jen David měl problém s chápáním psaného textu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 11:20 am    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:
Jen si zas tak nejsem jistý, zdá si za pár generací někdo v ManCity na Manciniho vzpomene a bude si říkat: "Jooooo, za Manciniho, to byly časy." Smile


Já myslím, že to dost podceňuješ. Pro fans City je stejnou modlou jako Mourinho pro většinu fans Chelsea. Navíc i ty situace a úspěchy jsou podobné. Přinesl titul po 44 letech, FA Cup po 42 letech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arbiter



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 3397
Bydliště: Štramberk
10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 11:29 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Já myslím, že to dost podceňuješ. Pro fans City je stejnou modlou jako Mourinho pro většinu fans Chelsea. Navíc i ty situace a úspěchy jsou podobné. Přinesl titul po 44 letech, FA Cup po 42 letech.

Nemyslím si Smile Úspěch u City vznikal jinak než úspěch v Chelsea Smile Navíc tolik ostudy, co prožili fandové City během vypadnutí z LM jsme pod Josém nezažili Smile
_________________
José Mourinho - SPECIAL. GENIUS. LEGEND. ONE OF US!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dixks



Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 3006
Bydliště: Praha
3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 12:04 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
dixks napsal:
Mourinhova štace v Chelsea rozhodně nebyla neúspěchem,


Já jsem samozřejmě nic takového ani nenapsal, to jen David měl problém s chápáním psaného textu Wink


Já to ani tak nebral, jenom jsem to uvedl na pravou míru - neúspěch to nebyl, ale některé věci mohly být řešeny jinak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 10:08 pm    Předmět: Citovat

Jupp Heynckes bude na 99% trénovat Real Madrid, tvrdí záložník Bayernu Tymoščuk.

To by znamenalo, že Carlo zůstane tam, kde je. Jinak už je všude téměř jasno, ne? Benítez Neapol, Pellegrini City, José k nám.

Opravdu bude sranda sledovat, jak se tahle škatulata vyplatí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 10:16 pm    Předmět: ... Citovat

To jsem nečekal, ale proč ne skvělý manažer do skvělého klubu - to dává smysl.

Carletta asi nepustili, což chápu, protože tam budují silný tým a ještě jim roste v podobě Monaka těžký soupeř.

Jupp je údajně ten "kamarádský" typ manažera, co tolik nebazíruje na taktice, ale spíš umí partu semknout atd. což by mohlo Realu sedět, protože materiál tam mají kvalitní - navíc věřím, že rádi budou posilovat přes léto, jestli koupí Balea uvidíme.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 4:46 am    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Jupp je údajně ten "kamarádský" typ manažera, co tolik nebazíruje na taktice, ale spíš umí partu semknout atd. což by mohlo Realu sedět, protože materiál tam mají kvalitní - navíc věřím, že rádi budou posilovat přes léto, jestli koupí Balea uvidíme.


Tak navíc se teď začalo spekulovat o Suarézovi, který snad v nějakém rozhlasovém rozhovoru měl říct, že nabídku Realu by neodmítl a že stejně silně uvažuje o odchodu z Anglie, neboť je tam "persona non grata". O jeho chování si člověk může myslet cokoliv, ale fotbalista je to neskutečný. Myslím, že nákup Balea a Suaréze by byl docela dobrý začátek pro restart Realu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arbiter



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 3397
Bydliště: Štramberk
10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 4:48 am    Předmět: Citovat

Tak víc už to jasné být ani nemůže, toto včera prohlásil Karanka:
citace:
“If I leave, then I’ll join Mourinho at Chelsea, or else I’ll go and become head coach at a French top division club.”

_________________
José Mourinho - SPECIAL. GENIUS. LEGEND. ONE OF US!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 10847

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 11:13 am    Předmět: Re: ... Citovat

Georgewon napsal:
FairCop napsal:
Jupp je údajně ten "kamarádský" typ manažera, co tolik nebazíruje na taktice, ale spíš umí partu semknout atd. což by mohlo Realu sedět, protože materiál tam mají kvalitní - navíc věřím, že rádi budou posilovat přes léto, jestli koupí Balea uvidíme.


Tak navíc se teď začalo spekulovat o Suarézovi, který snad v nějakém rozhlasovém rozhovoru měl říct, že nabídku Realu by neodmítl a že stejně silně uvažuje o odchodu z Anglie, neboť je tam "persona non grata". O jeho chování si člověk může myslet cokoliv, ale fotbalista je to neskutečný. Myslím, že nákup Balea a Suaréze by byl docela dobrý začátek pro restart Realu Wink


To souhlasím, ale bude to další ukázka toho, že oni si na nějakou dobrou pověst a image nehrajou - osobně si myslím, že chování Mourinha bylo opravdu za hranou dobrého vkusu a pokud má mít ten klub nějakou eleganci a ... co já vím co ještě, tak prostě o takové hráče nemůže stát.

Nebo může, ale pak ať mi nikdo netvrdí, že si ten klub tu "úroveň vychování" nesnižuje sám a záměrně.

Ale kdo ví, třeba jsem k němu moc kritický, ovšem narovinu přiznávám, že už názor na něj nezměním, leda že by se změnil a roky to potvrzoval, ale plakáním do médií, že ho v Anglii dusí neúměrně a že si nevšímají toho, jak vynikající je to fotbalista - KRAVINA! Podobné kraviny vyřvává i Mourinho a odpověď je jasné - "Jak si usteleš, tak si lehneš!"

Oba asi dostanou šanci se v novém působišti polepšit, jestli to někdo zvládne teprve uvidíme.
_________________
John Terry - Captain, Leader, Legend

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgewon



Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 8433
Bydliště: Brno
10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 12:27 pm    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:


Do velké míry souhlas. Jen dodám, že u toho Suaréze věřím, že správný trenér s ním dokáže správně pracovat. Třeba Řepka se na hřišti po většinu své kariéry choval jak naprostý trotl, ale ve WHU ho po úvodních extempore srovnali do latě...

Nicméně zároveň netvrdím, že to s tím vylízancem bude lehká práce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strana 17 z 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com