Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Chelsea – Benfica
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 5:22 pm    Předmět: Chelsea – Benfica Citovat

Benitez rules Eden Hazard out of the game. John Terry's fitness will be assessed tomorrow. #CFCAmsterdam

Sad((((

Naposledy upravil ondrej dne út květen 14, 2013 7:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FLaRePP

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 6:00 pm    Předmět: Citovat

Celkom blízko.... Benfica Very Happy
Dejv

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 6:29 pm    Předmět: Citovat

FLaRePP napsal:
Celkom blízko.... Benfica Very Happy

Když to skončí stejným výsledkem jako proti Basileji, tak se nikdo zlobit určitě nebude Wink
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 6:37 pm    Předmět: Citovat

A já si říkal, jestli je tohle nějaké staré téma...ale není. Smile
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 7:33 pm    Předmět: Citovat

Ty vole, chlapci, a já si ten nadpis asi desetkrát kontroloval a pořád si říkal, že mi tam něco nesedí Very Happy
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 9:22 pm    Předmět: Citovat

Bez Hazarda to bude solidny pruser...Hlavne pri tej tragickej forme Mosesa, ktory svoje posobenie u nas zachranuje len obcasnymi golmi...Snad to ukopeme aspon z nejakej standardky, ale zeby sme mali prehrat Benficu, tomu neverim....
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 12:34 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
Bez Hazarda to bude solidny pruser...Hlavne pri tej tragickej forme Mosesa, ktory svoje posobenie u nas zachranuje len obcasnymi golmi...Snad to ukopeme aspon z nejakej standardky, ale zeby sme mali prehrat Benficu, tomu neverim....

Právěže Moses si zaslouží to finále hrát od začátku. V EL byl letos perfektní a dovolil nám ve většině zápasů hrát jen s jedním z Mazacaristů. Hlavně ty poslední zápasy, a přesto jsme prošli jako nůž máslem bez nějakých nervů.

Kazaň (h): Benayoun, Mata, Moses
Kazaň (a): Moses, Lampard, Benayoun
Basilej (a): Moses, Hazard, Ramires
Basilej (h): Moses, Hazard, Ramires

V každém zápase dal branku, která hodně pomohla. Jasně, v PL se po příletu z APN trápil, ale v EL byl sakra dobrý. Pokud v následujících 1-2 sezonách dokáže tyhle výkony převést pravidelně do Premier League, tak to bude nesmírně platný hráč.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Freddie

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 2:10 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:

V každém zápase dal branku, která hodně pomohla. Jasně, v PL se po příletu z APN trápil, ale v EL byl sakra dobrý. Pokud v následujících 1-2 sezonách dokáže tyhle výkony převést pravidelně do Premier League, tak to bude nesmírně platný hráč.
Mne sa herne nepaci celkovo od APN..Goly fakt nie su to, co by mala byt dominanta jeho hry..Uspesny ostry kridelny vypad predvadza tak raz za 2 zapasy, inak hra hrozne alibisticky ala Malouda...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 2:16 pm    Předmět: Citovat

Freddie napsal:
Alex napsal:

Mne sa herne nepaci celkovo od APN..Goly fakt nie su to, co by mala byt dominanta jeho hry..Uspesny ostry kridelny vypad predvadza tak raz za 2 zapasy, inak hra hrozne alibisticky ala Malouda...

V Evropské lize měl fakt dobré zápasy, byl třeba lepší než Mata/Oscar když nastupovali jako střídající hráči.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 3:54 pm    Předmět: Citovat

Já ám strach, že co se týče Mosese, tak tady budu asi čím dál tím víc jeho větším odpůrcem. EL super, ale jinak tragédie. Kolik má kluk asistencí? To by měla u něj být priorita.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 3:55 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Já ám strach, že co se týče Mosese, tak tady budu asi čím dál tím víc jeho větším odpůrcem. EL super, ale jinak tragédie. Kolik má kluk asistencí? To by měla u něj být priorita.

Jako z mého pohledu taky zklamání. Nejspíš půjde ještě nahoru ale letos celkově slabota. Čekal jsem víc. Stejně tak od Oscara, ale tam jsem ochotný přijmout, že to byla první sezona na ostrovech, hrál toho hodně plus faktor Benítez...
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 3:56 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:

Čtyři. Z toho tři v League Cupu.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 4:01 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
$trike.Lampard napsal:

Jako z mého pohledu taky zklamání. Nejspíš půjde ještě nahoru ale letos celkově slabota. Čekal jsem víc. Stejně tak od Oscara, ale tam jsem ochotný přijmout, že to byla první sezona na ostrovech, hrál toho hodně plus faktor Benítez...

Víš co, na Oscarovi alespoň vidíme záblesky geniality, když si to čutá s Matou nebo Hazardem. Navíc mi připadá pořád takový zakřiknutý. Jsem si jist, že pokud se otrká i v osobním životě (jazyk, zvykne si na život v Londýně), tak půjde ještě víc nahoru. Kdežto Moses mi připadá jako prostě druhý Kalou nebo Anelka. Strašný zpomalovač, asistencí má JEN 3 V COC!!!, střely na vyjímky hrozné a do přimočarých akcí (což jsem od něj očekával nejvíc) moc nechodí. Vyniká jen v síle a líbí se mi jeho hlavičky.

Vím, že moc nestál a tak bych ho moc hanit nemusel, ale podle mě ten kluk na CFC nemá a nezlepší se. Pokud ano, posypu si popel na hlavu.
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 4:02 pm    Předmět: Citovat

terry napsal:
$trike.Lampard napsal:

Čtyři. Z toho tři v League Cupu.

Tu čtvrtou jsem nenašel, ta byla proti komu?
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 4:10 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Víš co, na Oscarovi alespoň vidíme záblesky geniality, když si to čutá s Matou nebo Hazardem. Navíc mi připadá pořád takový zakřiknutý. Jsem si jist, že pokud se otrká i v osobním životě (jazyk, zvykne si na život v Londýně), tak půjde ještě víc nahoru. Kdežto Moses mi připadá jako prostě druhý Kalou nebo Anelka. Strašný zpomalovač, asistencí má JEN 3 V COC!!!, střely na vyjímky hrozné a do přimočarých akcí (což jsem od něj očekával nejvíc) moc nechodí. Vyniká jen v síle a líbí se mi jeho hlavičky.

Vím, že moc nestál a tak bych ho moc hanit nemusel, ale podle mě ten kluk na CFC nemá a nezlepší se. Pokud ano, posypu si popel na hlavu.

Jo, to vsechno beru. On to neni zazracnej talent jako Hazard...

Na druhou stranu je mu 22. Pred tremi roky cutal Champ, prestoupil do Wiganu a behem 2 sezon se stal klicovym hracem. Momentalne je to nosic vody jako Kalou, ale taky je o 5 let mladsi nez on. Rozhodne bych ho zatim neodepisoval, bude potrebovat jeste tak rok-dva trpelivosti, nez se vypracuje.

Je otazka, jestli to mame. Pokud bude dostavat sance a odehraje si ty 2000 minut nebo vice kazdy rok, tak bych rekl, ze klidne muze za rok-dva vyletet. Nebo taky ne. Smile Je to otazka casu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Přejdi na: