Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Prestupove obdobi 2013/2014
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mourinha
Chci
40%
 40%  [ 6 ]
Nechci
60%
 60%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 1:50 pm    Předmět: Prestupove obdobi 2013/2014 Citovat

Muzeme tu rozebirat prestupy, spekulace atd.

Ale je to tu hlavne kvuli ankete, protoze jsem zvedavej, kolik lidi ho chce a kolik ne... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dejv

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:02 pm    Předmět: Citovat

Nechci, ale... Very Happy Nechci to opakovat dokolečka, pro mě je José skvělý trenér, stratég a motivátor. Ale vůbec se mi nelíbí, jako manažer. Jestli chce začít koncepčně, tak bych to možná přehodil na chci.

Ale ještě mě zajímá, opravdu tu tolik lidí chce Lewandovského? Já se obávám, že u nás (jak už bývá zvykem) shoří jak papír. Jsem názoru, že Dortmun mu sedí jako hrnec na prdel a u nás by byl ztracený. Navíc já mám rád v útoku buldoky, ten typ, co jde tvrdě do souboje a ustojí ho, vtrhne do 16tky jak uragán a propálí to. Raději bych zůstal u trojice Lukaku, Ba, Torres. Poskytuje dost možností.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:18 pm    Předmět: Citovat

Mourinha nemam rad, nechci ho, ale v soucasne situaci je to jedina volba a pro me nejmensi zlo..

U Lewy se toho shoreni taky bojim,ale kdyz vezmu,jaka je nabidka - extremne drahy Falcao a Cavani, TOP fotbalem neposkvrneny Bony nebo bez formy nezadouci Gomez, tak u nej je to opet volba na nejvetsi jistotu- stale mlady a tvarny,ve forme,se zkusenostma s tim nejvyssim fotbalem.
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:21 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem již psal, nového hrota si nepřeji. Ale kdybych měl s pistolí u hlavy volit, tak určitě Falcao. Včera zase ukázal, jaký je hráč. Hlavně u toho prvního gólu.
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:21 pm    Předmět: Citovat

Já ho chci, drtivá většina fandů ho chce, miluje, hráči, kteří tu po něm ještě zbyli, ho milují taktéž a navíc jsou to ikony klubu, on miluje Chelsea. Zná prostředí PL, umí z týmu udělat neporazitelný stroj. Na jeden nevydařený rok v Realu vám z vysoka seru, pro mě to není směrodatné. Žádný kouč není dokonalý, ale Mou k nám prostě patří. Navíc je extrakvalitním koučem, málokdo je na světě lepší (a kdo ví, zdá někdo takový vůbec je).
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:29 pm    Předmět: Re: Prestupove obdobi 2013/2014 Citovat

Talker napsal:
Muzeme tu rozebirat prestupy, spekulace atd.

Ale je to tu hlavne kvuli ankete, protoze jsem zvedavej, kolik lidi ho chce a kolik ne... Very Happy

A jak odpovědět, když chci někoho jiného, ale vím, že ten nedojde...a zároveň vím, že JM bude určitě dobrá volba, pokud ani jeden z mých kandidátů nedojde?
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:31 pm    Předmět: Citovat

Arbiter: Uvidime,jak budes mluvit,az budeme mit zase na 5 let domrdanej kadr...(coz doufam,ze Emenalo a vedeni nedovoli...at koucuje a at z nas ten stroj udela,ale pracuje jen s tim,co mu vedeni donese na talir)
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:40 pm    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Arbiter: Uvidime,jak budes mluvit,az budeme mit zase na 5 let domrdanej kadr...(coz doufam,ze Emenalo a vedeni nedovoli...at koucuje a at z nas ten stroj udela,ale pracuje jen s tim,co mu vedeni donese na talir)

No jo, úplně domrdaný kádr, který byl schopen po odchodu Josého vyhrávat tituly. Kdejaký klub by si přál takhle domrdaný kádr...
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:55 pm    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:
dixks napsal:

No jo, úplně domrdaný kádr, který byl schopen po odchodu Josého vyhrávat tituly. Kdejaký klub by si přál takhle domrdaný kádr...

Jenze ten zkurvenej kadr mel dominovat lize dalsich 5 let naprosto bez problemu. Kdyby nedelal stupidni nakupy a chyby, tak je u nas jeste ted, protoze ten kadr byl absolutni top.

A jak to rozmrdal? RB zaskakoval Essien, na kridlech jsme meli jednoho hrace (Joey), Maloudu, ktery byl v te dobe absolutni traged a Kaloua. Zalepovalo se to Anelkou.

To fakt budeme resit neco, co je nad slunce jasne? Jasne, nemohl to domrdat totalne, to nezvladne ani Mourinho. Koukni se na Real - staci koupit par hracu, trosku to prestavet a za rok vyhrajou titul.

Jenze Mourinho to poslal do prdele po trech letech, stejne jako u nas. Kdyby u nas zustal, tak to dopadne tragicky, protoze absolutne nevedel, co ma delat.

V Interu ho zachranilo jenom to, ze odesel vcas, protoze behem dalsi sezony by se mu to rozesralo taky. Moc dobre to vedel, tak se zdejchnul. A protoze to vi moc dobre i dnes, tak se chce zdejchnout z Realu, prohlasenimi zavira a barikaduje jakakoliv dvere, aby ho udrzeli a snazi se odtamtud dostat, protoze vi, ze nema sanci to zvladnout.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:57 pm    Předmět: Citovat

Dejv napsal:
Nechci, ale... Very Happy Nechci to opakovat dokolečka, pro mě je José skvělý trenér, stratég a motivátor. Ale vůbec se mi nelíbí, jako manažer. Jestli chce začít koncepčně, tak bych to možná přehodil na chci.

Ale ještě mě zajímá, opravdu tu tolik lidí chce Lewandovského? Já se obávám, že u nás (jak už bývá zvykem) shoří jak papír. Jsem názoru, že Dortmun mu sedí jako hrnec na prdel a u nás by byl ztracený. Navíc já mám rád v útoku buldoky, ten typ, co jde tvrdě do souboje a ustojí ho, vtrhne do 16tky jak uragán a propálí to. Raději bych zůstal u trojice Lukaku, Ba, Torres. Poskytuje dost možností.

Pokud si mam vybirat mezi Lewou, Falcaem a Rooneym, beru Lewu, protoze je nejmladsi a nejlevnejsi. Radsi risknu 25 mega za nej, nez 60 za Falcaa.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 3:05 pm    Předmět: Citovat

fakta mluvi jasne..starej kadr,kterej tahl sam sebe jenom nejakou svoji touhou po uspechu,ale z hlediska koncepce a budoucnosti domrdanej...a nemusi se ti to libit jak chce,ale je to fakt..
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 3:08 pm    Předmět: Citovat

Když si vezmeme ligu, tak je to myslím naprosto patrné, ne? Ve vyřazovacích fázích se ti hráči byli schopni ještě jakžtakž nahecovat (mnohdy až pod caretakerem, protože hořela koudel u zadku), ale ligu jsme vyhráli jen jednou, jinak to byla bída. Navíc čím dál horší, ač to nebyla úplně chyba Mourinha. Když si vezmu, co po sobě nechá Jupp Heynckes a co po sobě tehdy nechal Mourinho (za mnohem víc peněz) tak nemá smysl hledat dál nějaké výmluvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 3:12 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Když si vezmeme ligu, tak je to myslím naprosto patrné, ne? Ve vyřazovacích fázích se ti hráči byli schopni ještě jakžtakž nahecovat (mnohdy až pod caretakerem, protože hořela koudel u zadku), ale ligu jsme vyhráli jen jednou, jinak to byla bída. Navíc čím dál horší, ač to nebyla úplně chyba Mourinha. Když si vezmu, co po sobě nechá Jupp Heynckes a co po sobě tehdy nechal Mourinho (za mnohem víc peněz) tak nemá smysl hledat dál nějaké výmluvy.

Stejne tak Guardiola prenechal kadr, ktery jeste stale funguje a vyhral dalsi titul... Mourinho je na tohle fakt expert.
Arbiter

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 3:14 pm    Předmět: Citovat

dixks napsal:
fakta mluvi jasne..starej kadr,kterej tahl sam sebe jenom nejakou svoji touhou po uspechu,ale z hlediska koncepce a budoucnosti domrdanej...a nemusi se ti to libit jak chce,ale je to fakt..

Žádný fakt to není. Osa týmu během jeho odchodu ještě přestárlá nebyla. Laps 29, Terry 27, Drogba 29, Petr 25, Essi 25. To je přestárlost jak pojď na mě zboku. Přeměna kádru se měla začít řešit až od léta, kdy už tu José nebyl. Tak na něho nesvalujte něco, co nezapříčinil. Navíc "kadr, kterej tahl sam sebe jenom nejakou svou touhou po uspechu" - to zvali odkud? Kdo jím to vštípil? Každopádně ta osa týmu byla dostatečně kvalitní a nevyhrávali jsme jen díky nějaké touze. Ještě jednou, žádný rozmrdaný kádr tu po sobě José nenechal. Je to blud.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 3:16 pm    Předmět: Citovat

Arbiter napsal:
dixks napsal:

Žádný fakt to není. Osa týmu během jeho odchodu ještě přestárlá nebyla. Laps 29, Terry 27, Drogba 29, Petr 25, Essi 25. To je přestárlost jak pojď na mě zboku. Přeměna kádru se měla začít řešit až od léta, kdy už tu José nebyl. Tak na něho nesvalujte něco, co nezapříčinil. Navíc "kadr, kterej tahl sam sebe jenom nejakou svou touhou po uspechu" - to zvali odkud? Kdo jím to vštípil? Každopádně ta osa týmu byla dostatečně kvalitní a nevyhrávali jsme jen díky nějaké touze. Ještě jednou, žádný rozmrdaný kádr tu po sobě José nenechal. Je to blud.

Nemam chut se hadat o takovych picovinach, ze Mourinho byl nespravedlive vyhozenej a ze koncepcne nic nezkazil. Dokurvil co mohl. Pokud to nevidis, je to tvuj problem.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Přejdi na: