Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

News
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 152, 153, 154  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 1:17 pm    Předmět: News Citovat

To jsou mi zase jobovky.

Ballack prodlouží smlouvu, za Ševu vypálíme další love a van Gaal nejspíš skončí v Bayernu.

Něco pozitivního by nebylo? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 11:47 am    Předmět: Citovat

No, máš recht. Když vezmu, že za Ševu vyplácnem dalších 7 mega za odstupné, aby si pak mohl jít zadarmo do USA, tak se mi dělá zle.U Ballacka to vem pozitivně - už nebude vysávat peněženku 130 tisíci, ale jen 121 tisíci Very Happy Ušetříme 9 tisíc třeba na nové míče Very Happy
A to ještě je žhavá novinka, že Drogbovi hrozí trest až na půl roku zastavení činnosti. Jak znám vedení, tak to ho neprodá, takže bude půl roku stát, vysávat peněženku a pak přijde, bude hrát hovno a vedení ho možná prodá Very Happy Hele, já už si zvykl...
A s tím van Gaalem je to dobrej sen..naše vedení přece nikdy nepovolá do akce člověka jako je on..to spíš Ancelotti nebo Rijkaard..zvykej si Wink
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 11:55 am    Předmět: Citovat

Ale ted čtu zajímavou zprávu o zájmu Citi o Rijkaarda..To by znamenalo konec Marka na jejich lávce a tudíž jeho volnost Smile Vůbec bych se nezlobil..přestože s Citi příliš neoslnil, tak potenciál v něm pořád je a myslím, že i těm našim hochům má co dát Smile

+ http://www.fotbalportal.cz/anglie/premier-league/16280-tevez-chce-jit-z-manchesteru-ke-konkurenci/
Pokud je tohle pravda, tak Chelsea by měla začít rychle jednat. Takový hráč, kdyby měl přijit zadarmo, tak se budu snad i radovat Smile Rozhodně utočníka potřebujeme a hráč tohoto typu nám chybí, co si budem povídat...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 4:25 pm    Předmět: Citovat

http://uk.reuters.com/article/footballNews/idUKLV27339620090531?rpc=401&

Ancelotti vypadá už úplně jistě.
xbecks

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 4:40 pm    Předmět: Citovat

Ancelotti vypadá opravdu skoro jistě, jediné, co mě na tom trochu zaráží, je v tom případě nová Hiddinkova funkce. Tu bych si dokázal představit spíš v případě, že by se kormidla u Chelsea ujal nějaký "nováček", např. Wilkins a ještě s tím, že by byl dočasně jen do návratu Gusse. V případě příchodu Ancelottiho mi nepřijde, že by se kalkulovalo s možným návratem božského Hiddinka. Přeci jen Ancelotti není kdejaký nováček, který by mohl být nadšený, že má jakéhosi konzultanta, na jehož názorech může většinou záviset. Nicméně varianta spojení Carletta s Gussem vypadá, když nic jiného, alespoň velmi zajímavě.
Ale třeba Ancelotti skončí v Madridu.. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 4:47 pm    Předmět: Citovat

Taky moc nechápu spojení Hiddink + Ancelotti. Pochybuji, že by si někdo jako Ancelotti nechal kecat do práce. Navíc, pokud by měl Hiddink takové pravomoce, o jakých mluvil Terry. Že by kecal do tréninků, mládeže, přestupů.. to by asi nefungovalo. Tou novou Guusovou funkcí u mě opět stoupla naděje, že se vrátí.

Každopádně se na Daily Mail objevilo, že jde do Chelsea Ancelotti a za 50 mega liber budou chtít koupit Kuna.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 4:56 pm    Předmět: Citovat

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/2457439/Carlo-Ancelotti-leaves-AC-Milan-ahead-of-Chelsea-move.html

Kun, to by bylo. WOW!
xbecks

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 5:04 pm    Předmět: Citovat

V návrat Hiddinka taky tak nějak pořád v koutku duše věřím a doufám, on si to tu oblíbil, hráči si ho oblíbili, fanoušci zamilovali, není důvod se po dokončení práce u Rusů nevrátit. Poslední kvalifikační zápas hrajou 14.října, což jsou 2 měsíce po začátku ligy, což by se s Rayem snad zvládnout dalo.
Ač ho nějak v lásce nemám, asi bych místo Agüera preferoval spíše Téveze, přece jen cena by byla menší a nebylo by riziko v adaptaci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 5:18 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že Hiddink se nevrátí. Sám řekl, že nový trenér by měl dostat čas. Taky řekl, že je starý na každodenní práci s klubem a že kývl jen proto, že má rád CFC a Abramoviče, navíc ho zlobí srdíčko. Myslím, že Hiddink bude dělat, co může, ale CFC nepovede.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 7:54 pm    Předmět: Citovat

Tak asi takhle. Pokud je Hiddink novým poradcem Chelsea, což je zatím jedinná ověřená zpráva, na které můžeme zakládat, tak jako poradce snad má dost velké slovo při výběru trenéra! Abramovič je jeho velký přítel a plně mu důvěřuje, takže to slovo bude dost možná rozhodující.

Druhou věcí je, že pokud má přijít Ancelotti, tak věřím, že Hiddink s ním, jakožto poradce (spíš bych řekl ředitel fotbalových záležitostí ala Grant) bude mluvit a přesně si navzájem vymezí své pravomoce. Poslední věcí je, že Ancelotti v AC nikdy neměl rozhodující slovo v nakupování hráčů, takže doufám, že to zůstane na vzájemné diskuzi a rozhodující slovo bude mít Hiddink.

Takže pokud Chelsea přivede Ancelottiho, tak to bude v zájmu Hiddinka, Kenyona a Abramoviče. To jak to bude fungovat je věc jiná, ale rozhodně to nebude tak, že by to byla konkurenční dvojka, která si poleze do zelí. Co je ale jisté, že by Ancelotti asi byl dlouhodobým trenérem a Hiddinkův návrat je vyloučen. Pokud se ale má vrátit, tak si na prozatimní pozici rozhodně nevybere Ancelottiho.

Toť můj názor na dvojblok Ancelotti - Hiddink.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:20 am    Předmět: Citovat

Mám docela rád tyhle noviny, takže následující článek mě moc nepřekvapil. Myslím, že docela reálně odhadli okruh kandidátů na "modrý dres" i skupinu hráčů, kteří můžou vzít ze SB čáru:

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/leagues/premierleague/chelsea/5423673/Who-will-Carlo-Ancelotti-target-for-Chelsea.html

A když už jsme u těch oblíbených médií, tak přidávám ještě jedno zajímavé počteníčko:

http://www.independent.co.uk/sport/football/news-and-comment/james-lawton-chelsea-miss-a-trick-by-ignoring-zolas-spark-in-favour-of-burntout-ancelotti-1694557.html
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:40 am    Předmět: Citovat

George:
Tak v podstatě tam je řečeno vše, co už víme...možné příchody i my tady odhadujeme zrhruba stejně a žádný vyložnený překvapení tam není. Jméno Adeho, Pirla, Kaká se už objevila dříve, takže je jasné, že i teď. Pokud Chels podepsala Juriho, tak už asi nepřijde Franck.
CO mě překvapilo, že tam nemají VdV - bud na něj zapomněli, nebo to fakt nějak vyšumělo..

pro mě z toho výběru by měli přijít Žirkov, A Young, Tevez (nebo Kun - ale za ty prachy Sad )

A odchody jsou taky jasné - Deco, RC - to je, řekl bych, jistota. Didier podle mě nakonec zůstane. Malouda, Kalou - o těch se taky spekuluje, ale já bych poslal jen Maloudu a Kaloua nechal ještě. Belleho bych taky nechal a spíš se zbavil Ferreiry a Mineira - narozdíl od nich Belle ještě pořád dokáže zahrát a to na více postech..

Takže? Žádný překvápko Wink
pavellkrenek

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 1:03 pm    Předmět: Citovat

No, pokud přijde Žirkov, Ribéry a Aguero, tak ty trofeje udělá i ten náš nový "Godfather". Když je správná konstelace hvězd, trofeje udělá kdekdo.... Pamatuji si na nějaký výrok Reknappa, že Chelsea by zvládla vést i jeho žena... Wink

Zásadní odpůrci Ancelotti mohou být možná za jeho volbu i rádi, protože pokud se bude opakovat třetí místo a ztratíme šanci na titul, vystřelí ho z klubu tak rychle jako Rusové Gagarina do kosmu Very Happy … a tou dobou by už měl být volný Hiddink, který bude z postu poradce, předpokládám, na uvolněný post manažera první na řadě.

Když nad tím tak přemýšlím, má si člověk vůbec přát, aby Chelsea posilovala a Talián udělal Community Shield, League Cup a třetí nebo druhé místo, čímž měl zajištěno setrvání i pro příští další sezónu? Nebo by měl člověk fandit Chelsea v tom, aby nic neudělala, neposilovala a zanechala mu takové podmínky, v nichž by uspět nemohl, a počkat si na generální čistku v podání Hiddinka, který by z tohoto klubu udělal skutečnou evropskou vítěznou mašinu?

…Docela rád bych se dočkal chvíle, kdy se budou natvrdo vyhazovat hráči, kteří jsou na nic a na webových stránkách klubu se označí za Škodné, jako to loni udělala Barca s Decem a Ronaldinhem…. Nejen to, že někomu nebude prodloužena smlouva, případně z vlastní kvůli malému počtu šancí odejde, ale že bude na konci léta natvrdo vyhozen (pokud se nenajde zájemce) jako třeba Mutu kvůli koksu.

Čím dál mám větší pocit, že tomuhle klubu nikdo nevládne…. Abramovič je zainteresován byznysem a ta banda yes-manů, která by měla klub reálně vést, se není bez oligarchova kývnutí schopná ani vysrat. Alespoň v podobném duchu to chodí v ruských firmách, jak mi to nedávno vášnivě jeden známý objasňoval…

Moc by mě zajímala upřímná odpověď lidí jako Kenyona nebo Bucka, proč angažovali Scolariho nebo Ancelottiho, a logicky zdůvodnili, proč byli jejich volbou zrovna oni, proč nedostali šanci loni před takovým Hughesem, teď třeba Advocaatem, Strachanem, Clarkem a Zolou.

BTW. Abych neodbíhal od posil, celkově spíš čekám, že přijde nějaké DMF. Čím víc DMF, tím víc Ancelotti Very Happy Very Happy
Nakonec by sestava mohla vypadat třeba nějak takhle:
Čech - A.Cole, Terry, Carvalho, Bosingwa - Essien, Pirlo, Ballack - Lampard, J.Cole - Adebayor Laughing
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 1:32 pm    Předmět: Citovat

pavellkrenek napsal:
Když nad tím tak přemýšlím, má si člověk vůbec přát, aby Chelsea posilovala a Talián udělal Community Shield, League Cup a třetí nebo druhé místo, čímž měl zajištěno setrvání i pro příští další sezónu? Nebo by měl člověk fandit Chelsea v tom, aby nic neudělala, neposilovala a zanechala mu takové podmínky, v nichž by uspět nemohl, a počkat si na generální čistku v podání Hiddinka, který by z tohoto klubu udělal skutečnou evropskou vítěznou mašinu?

Přát si máš samozřejmě, aby se dařilo i pod Carlem. Já si to živě dokážu představit, ale jen tomu prostě nevěřím. I když na druhou stranu můj počáteční vztek a odpor už trochu vyprchal a podle vyjádření bývalých hráčů a odborníků by to zase tak špatné být nemuselo. V tomhle to beru ale trochu s rezervou. O Scolarim se taky pěly chvalozpěvy a nakonec z nich zůstala jen jedna falešná labutní píseň...

pavellkrenek napsal:
Čím dál mám větší pocit, že tomuhle klubu nikdo nevládne…. Abramovič je zainteresován byznysem a ta banda yes-manů, která by měla klub reálně vést, se není bez oligarchova kývnutí schopná ani vysrat. Alespoň v podobném duchu to chodí v ruských firmách, jak mi to nedávno vášnivě jeden známý objasňoval…

Moc by mě zajímala upřímná odpověď lidí jako Kenyona nebo Bucka, proč angažovali Scolariho nebo Ancelottiho, a logicky zdůvodnili, proč byli jejich volbou zrovna oni, proč nedostali šanci loni před takovým Hughesem, teď třeba Advocaatem, Strachanem, Clarkem a Zolou.

Tady souhlas. Těch kopanců už se za vlády Rusáka stala spousta, nikde žádné poučení, nikde žádné zlepšení. Po každém úletu přijde další, ještě větší. A zodpovědnost? Tu nenese nikdo. Všichni si dál sedí na svých cisternách ropy a tváří se, že je vlastně všechno úplně v pořádku. Čas od času (v poslední době tak dvakrát do roka) to odnese "nějaký" kouč. A na cestu, aby držel hubu samozřejmě, dostane pytel rublů. A ten pytlík zlaťáků ho tak nějak přesvědčí "ukončit spolupráci vzájemnou dohodou" a ohnout svůj starý hrb, aby měly kam dopadat rány pisálků a hlavně fanoušků...

pavellkrenek napsal:

Nakonec by sestava mohla vypadat třeba nějak takhle:
Čech - A.Cole, Terry, Carvalho, Bosingwa - Essien, Pirlo, Ballack - Lampard, J.Cole - Adebayor

To je hnus, velebnosti...
pan trampolin

9200.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 1:40 pm    Předmět: Citovat

zajímavý obrázek...

http://chelsea-portal.com/images/stories/2009/0609/020609ancelottiguus.jpg
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 152, 153, 154  Další
Strana 1 z 154

Přejdi na: