Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Spekulace sezóna 2013-2014
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dělení na ročníky
líbí se mi tento božský nápad!
75%
 75%  [ 6 ]
tento nápad je k ničemu, mám rád topic "Spekulace" s jeho chaosem!
25%
 25%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 8

Autor Zpráva
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 1:39 pm    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Ohledně Cavaniho - já italskou ligu nesleduju, ale ten humbuk kolem něj poslední sezonu nějak utichl..nemůže to být třeba poklesem výkonnosti? Ale výměna Torres + 15mio eur za Cavaniho nemusí znít zle...

45 zápasov
39 gólov
8 asistencií

SA 34z. / 29g.
EL 7z. / 7g.

hodnota podľa transfermarkt 48,5mil. libier (za posledný rok stúpla o 17,5mil.

stačí?

EDIT: Ak nie, tak viac na http://www.whoscored.com/Players/24328/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miguel19

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 1:42 pm    Předmět: Citovat

Sorry, ale pochybuji, že by vzali Torrese+15M za Cavaniho. Podle mě by nevzali ani 30M+Torres...

Podle mě je Cavani na podobné úrovni jak Falcao. Parádní hráč, určitě bych se za něj nezlobil. Ale klauzuli má údajně 63M.
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 2:18 pm    Předmět: Citovat

Miguel19 napsal:
Sorry, ale pochybuji, že by vzali Torrese+15M za Cavaniho. Podle mě by nevzali ani 30M+Torres...

Podle mě je Cavani na podobné úrovni jak Falcao. Parádní hráč, určitě bych se za něj nezlobil. Ale klauzuli má údajně 63M.

Závisí od viacerých vecí:
1. s kým o neho budeme bojovať
2. koľko do toho môže hovoriť Benitéz
3. čo povie cavani - pretože stačí, aby povedal, že chce odísť a cena ide hneď dolu
Gas Miers

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 3:12 pm    Předmět: Citovat

Vie sa niekto rozumnejší, ja sa do toho až tak nevyznám, vyjadriť, aké sú reálne správy o rokovaniach s de rossim?

Ak by bol naozaj za cenu okolo 10m., tak by to mohlo byť relatívne dobré riešenie. Má síce už 29, ale to je dobre, pretože by ho pekne postupne mohli nahradiť naši mladíci . Ešte je otázne na aké miesto sa s ním počíta, čo som pozeral, tak v Ríme odohral väčšinu zápasov ako CM, ale pozerám, že jeho primárna pozícia je stredný obranca, defenzívny záložník.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 3:14 pm    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:
Vie sa niekto rozumnejší, ja sa do toho až tak nevyznám, vyjadriť, aké sú reálne správy o rokovaniach s de rossim?

Ak by bol naozaj za cenu okolo 10m., tak by to mohlo byť relatívne dobré riešenie. Má síce už 29, ale to je dobre, pretože by ho pekne postupne mohli nahradiť naši mladíci . Ešte je otázne na aké miesto sa s ním počíta, čo som pozeral, tak v Ríme odohral väčšinu zápasov ako CM, ale pozerám, že jeho primárna pozícia je stredný obranca, defenzívny záložník.

Cena 10 mega je absolutně nereálná. Bude stát alespoň dvakrát tolik. Jinak jeho post je defenzivní záložník.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 3:49 pm    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:

45 zápasov
39 gólov
8 asistencií

SA 34z. / 29g.
EL 7z. / 7g.

hodnota podľa transfermarkt 48,5mil. libier (za posledný rok stúpla o 17,5mil.

stačí?

EDIT: Ak nie, tak viac na http://www.whoscored.com/Players/24328/

jáááájks Very Happy Very Happy tak to trošku ten můj nástřel je mimo mísu.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 4:48 pm    Předmět: Citovat

Gas Miers napsal:

A info přinesl Gazzetta dello Sport, tedy žádní nazdárkové.
Error

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 4:55 pm    Předmět: Citovat

De Rossi, s Tottim největší srdcař AS, má určitě zájem přestupovat do Chelsea.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 5:07 pm    Předmět: Citovat

Error napsal:

Tak přeci jenom taky potřebuje novou výzvu a hrát na nejvyšší úrovni. V Římě si LM a o titul jen tak nezahraje.

Nicméně já ho nechci. To je řešení tak na dvě sezony, my potřebujeme jednoho top hráče do zálohy na dobrých 6-7 let. A zaplatit za De Rossiho pořádnou pálku a ještě bychom ho museli udělat jednoho z nejlépe placených hráčů, to opravdu ne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 6:11 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Error napsal:

Tak přeci jenom taky potřebuje novou výzvu a hrát na nejvyšší úrovni. V Římě si LM a o titul jen tak nezahraje.

Nicméně já ho nechci. To je řešení tak na dvě sezony, my potřebujeme jednoho top hráče do zálohy na dobrých 6-7 let. A zaplatit za De Rossiho pořádnou pálku a ještě bychom ho museli udělat jednoho z nejlépe placených hráčů, to opravdu ne.

Já bych právě možná radši zvolil na tento post zkušenost. De Rossi zahraje DM/CM. Potřebujeme další hecíře a někoho kdo dá té hře řád. Navíc jako správný Ital je to i takový brousek. Trošičku bych ho přirovnal k Ballackovi, o čemž tady dlouho voláme, že nám někdo takový chybí. Opravdu na 2-3 roky to může být ideál než doroste Oscar s De Bruynem na ten post, přinejlepším i Chalobah s McEachranem. Ale zase záleží na ceně.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 6:28 pm    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Já bych právě možná radši zvolil na tento post zkušenost.

Zkušenost budou zajišťovat Lampard a Essien. Mít na jeden post tři třicátníky, kteří mají plat nad úrovní nejdůležitějších hráčů, je blbost a cesta do pekel. Třeba Real si mohl angažování Essiena dovolit, měli tam Modriče, Khediru a Xabiho.. my máme Ramirese a Mikela, což není úplně ideální kvalita, abychom mohli přidávat další hráče za vrcholem.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 10:33 pm    Předmět: Citovat

@tancredipalmeri: Chelsea officially contacted Roma for De Rossi. Roma keen to sell. Hoping for 20m €,could accept 15m €. Still no bid. De Rossi has to decide
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 11:32 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
@tancredipalmeri: Chelsea officially contacted Roma for De Rossi. Roma keen to sell. Hoping for 20m €,could accept 15m €. Still no bid. De Rossi has to decide

Já si vůbec neumím představit, že by tenhle deal uskutečnil.

V ceně problém nevidím, nemyslím si, že ho nějak přeplatíme, jednání ála Modrič, kdy začneme na směšně nízké částce a jen horko těžko stoupáme (navíc se zdá, že AS by asi ždímačku na nás nezkoušelo).

Plat neznám, ale vzhledem k naší politice nečekám žádnou divočinu a pokud ta jednání (dotazování - říkejme tomu jakkoliv) už probíhají, tak asi rámcově De Rossi musí mít přehled, co nabízíme.

Osobně by se mi moc zamlouval - zkušený hecíř, co neuhne z žádného souboje. Vůdčí osobnost, která má sice srdíčko jinde, ale do Anglie by šel asi ve snaze zažít něco nového a přesdvědčit i jinde o svých kvalitách.

S jeho věkem nemám absolutně problém. Není to tak dávno, co už odepsali Pirla - který se však v Juventusu probudil a hraje úžasně. Tím chci říct, že je to maximálně individuální, tady to stejně bude o jednom kontraktu 2-3 roky služeb a pak odchod. Do té doby nám vyzrají hráči jako je McEachran, Chalobah, Baker, Cheek a řada dalších a bude z čeho vybírat .... A tím se dostávám k jedinému mému problému a tím je, koho poslat z kola pryč?

Vrátí se Essien, po zranění bude ready Oriol - to máme na dva posty CM a DM tyto hráče: Mikel, Ramires, Romeu, Lampard, Essien (ok, dejme tomu, že bude hrát primárně pravého beka pod JM), De Rossi (?)

Oscar by se tím pádem žádného velkého přeškolování v následující sezóně nedočkal (což nemusí být na závadu, kluk se teď pere s řadou dalších věcí) a Luiz by asi moc sestavou necestoval (i když se mi na DM moc líbí, tak si myslím, že pokud ho JM správně povede, tak je to náš jasně nejlepší stoper a bude vytížený dost).

Uvidíme, jak se to vše bude hýbat.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 5:28 am    Předmět: Citovat

Já bych byl za ten přestup fakt moc rád. Navíc vezměte si, že v zimě za něj nejspíš Citizens nabízeli 30-35mil eur, ale odmítl je. Přesně takový hráč mi tady chybí a to z toho důvodu, že já jsem pro odchod Essiena. Mám toho hráče strašně rád, ale jak rád říká steiner - otočil bych list. Určitě si chci nechat Romeua s tím, že by se měl konečně ukázat a definitivně vytlačit Mikela.

Spíš mám trochu strach z jeho morálky - je to dost hádavý typ a za poslední dobu měl problémy jak se Zemanem v AS, tak i nějaký konflikt.
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 5:40 am    Předmět: Citovat

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/4948980/Eliaquim-Mangala-targeted-by-Jose-Mourinho-for-Chelsea.html

JM prý chce z Porta Mangalu.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Archiv - Chelsea FC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
Strana 18 z 19

Přejdi na: