Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Zajímavosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 77, 78, 79  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bluefancfc

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út září 10, 2019 2:21 pm    Předmět: Citovat

V minulosti tu párkrát zaznelo v prospech Williana, že má vysoký počet vytvorených šancí. Narazil som na tweet, kde sa v rámci ligy za minulú sezónu hodnotí nie len množstvo šancí, ale aj ich kvalita.

https://twitter.com/utdarena/status/1158119344389447680
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po září 16, 2019 3:47 pm    Předmět: ... Citovat

Kluci, nemáte někdo trochu kvalifikovaný odhad, kolik bylo otevřených tréninků za poslední 3 roky za italských trenérů?

Nevím totiž, jestli si to vsugerovávám, ale zdá se mi, že se klub fanouškům v této nové éře krásně otevírá - za Frankieho už byly asi tak minimálně tři ... což za čtvrt roku není vůbec špatné Very Happy

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2020 8:00 pm    Předmět: ... Citovat

https://www.youtube.com/watch?v=lZkV0hGEhJU

Kdo neviděl, tak doporučuji - sakra, ten Mason je vážně modrý skrz na skrz Very Happy A Rice určitě taky, tak co si budeme Wink

dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2020 8:56 am    Předmět: Citovat

https://www.standard.co.uk/sport/football/new-chelsea-kit-leaked-home-shirt-202021-season-sponsor-ruined-a4481856.html

Nové dresy? Líbí se mi ta jednoduchost. Ale to logo je brutus. Nápis Three by byl lepší.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2020 9:01 am    Předmět: Citovat

dixks napsal:
https://www.standard.co.uk/sport/football/new-chelsea-kit-leaked-home-shirt-202021-season-sponsor-ruined-a4481856.html

Nové dresy? Líbí se mi ta jednoduchost. Ale to logo je brutus. Nápis Three by byl lepší.

Paradoxně, jak na to koukám v tomto případě, tak mě ta trojka sere výrazně míň - na druhou stranu nápis by se mi líbil víc, to je bez debat.

Zároveň si myslím, že je to takový ten dres, který bude hrozně hnusný když si ho člověk koupí a uvidí ho zblízka s tím žebrováním, ale v telce bude ok ... jinak já mám pro ty černé lemy slabost, takže to je dobrý, ale celkově očekávám, že ty dresy nebudou žádná výhra.

FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2020 9:03 am    Předmět: ... Citovat

Ty voe, druhý rok po sobě za mě fakt pecka kampaň - a ten dinosaurus Arsenalu ... fakt klobouk dolů, hrozně se mi líbí jakou cestou jdeme. Smile

https://twitter.com/ChelseaFC/status/1278236901367930882

Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2020 4:47 pm    Předmět: Citovat

Frank Lampard: “Když jsem se stal manažerem Chelsea, zabývali jsme se statistikami standardních situací z předchozí sezony. Loni jsme byli nejhorší v lize v rámci bránění a druzí nejhorší v rámci jejich proměňování. Letos jsme se v tomto ohledu moc nezlepšili. Nechci moc mluvit o dobách, kdy jsem sám hrál, ale my standardní situace prakticky netrénovali. Bylo to hned z několika důvodů, kterými byly především John Terry, Gary Cahill, Didier Drogba, Michael Ballack a Branislav Ivanović. Mohli jste poslat míč do šestnáctky a oni by ho odhlavičkovali či dali gól. Vzpomínám si, že se před pár lety hodně mluvilo o Liverpoolu a jejich problému se standardními situacemi. Bránili je zónově a inkasovali spoustu branek. Poté přivedli Virgila van Dijka, který všechno odhlavičkuje.”

Tohle chceš od trenéra slyšet. Dost silně pochybuju, že Klopp s tím udělal pouze to, že koupil VvD. Lamps s našima standardkama zato viditelně neudělal vůbec nic, takže takové alibistické komentáře fakt nejsou na místě...
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2020 4:50 pm    Předmět: Citovat

Cm naučit nejdou. 😏
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2020 11:21 am    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Ty voe, druhý rok po sobě za mě fakt pecka kampaň - a ten dinosaurus Arsenalu ... fakt klobouk dolů, hrozně se mi líbí jakou cestou jdeme. Smile

https://twitter.com/ChelseaFC/status/1278236901367930882

Navážu na to, co tu padlo začátkem července. Nevím,kam jinam to dát, ale tohle mě teda královsky pobavilo.. Super uvítání Bellingama v Dortmundu.
https://twitter.com/BlackYellow/status/1285137895712600064
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2020 7:24 am    Předmět: Citovat

https://www.dailystar.co.uk/sport/football/prince-william-explains-desperately-didnt-22432977
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2020 4:40 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli to tu náhodou už nekde nepadlo, ale od příští sezony se vracíme zpět ke třem střídáním. A některých úprav se dočká i VAR.

Škoda, 5 střídání mohlo být pro nás velmi zajímavý, ale pravda je, že to zvýhodňuje týmy s nabušenými kádry, což my budeme. Snad.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2020 5:40 pm    Předmět: Citovat

dixks napsal:
Nevím, jestli to tu náhodou už nekde nepadlo, ale od příští sezony se vracíme zpět ke třem střídáním. A některých úprav se dočká i VAR.

Škoda, 5 střídání mohlo být pro nás velmi zajímavý, ale pravda je, že to zvýhodňuje týmy s nabušenými kádry, což my budeme. Snad.

Tomu argumentu o "zvýhodnění" trochu rozumím, ale zároveň si říkám, že prostě ... srát na to! Více střídání může tu hru udělat lepší, může být i méně zranění atd. Argumenty menších klubů chápu, ale ono stejně tak je nespravedlivé i to, že my si koupíme ofenzivní hráče za x miliard korun a jiné kluby musejí propouštět zaměstnance ... jistá nespravedlnost tady prostě je.

Zároveň by mohl být kompromis 4 střídání a dodržovat to pravidlo, které bylo zřejmě nepsané, tedy, že může ten tým vlastně přerušit hru jen 3x pro střídání ... což měla být ta hůl na kluby, které by tím chtěly zdržovat. Ale mám pocit, že se to stejně nedodržovalo.

Naposledy upravil FairCop dne čt srpen 06, 2020 7:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
dixks

3900.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2020 7:25 pm    Předmět: Citovat

FairCop:
Já souhlasím, taky bych byl raději za 5 střídání. Fotbal se má vyvíjet a ne zamrznout 300 let u 3 střídání. Ale bohužel, dokud o tom budou rozhodovat týmy demokraticky, a prej musí pro to hlasovat 14 týmů z 20, tak na argument kvality a šířky kádru prostě srát nemůžeme Very Happy týmy hlasujou pro to, co je pro ně nejlepší, ne co je nejlepší pro fotbal..
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2020 7:48 pm    Předmět: Citovat

dixks napsal:
FairCop:
Já souhlasím, taky bych byl raději za 5 střídání. Fotbal se má vyvíjet a ne zamrznout 300 let u 3 střídání. Ale bohužel, dokud o tom budou rozhodovat týmy demokraticky, a prej musí pro to hlasovat 14 týmů z 20, tak na argument kvality a šířky kádru prostě srát nemůžeme Very Happy týmy hlasujou pro to, co je pro ně nejlepší, ne co je nejlepší pro fotbal..

Jasně, rozumím. A proč ne, vlastně je to i dobře, že je tam tahle demokracie.

Vždy si v takových chvílích vzpomenu třeba na F1 a slavné "veto" Ferrari. Tam mají demokracii jen dokud se některým chce Very Happy

Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2020 8:18 am    Předmět: Citovat

Mimochodem v téhle sezoně jsme dali 2. nejvyšší počet golů za posledních 5 let. Bez Hazarda, s kupou mladých, výpadky formy, zraněním atd. Very Happy A to celkem o dost.

Doufám, že příští sezonu zvládne většina kádru bez zranění a v tu chvíli si myslím, že budeme atakovat nejlepší golovou sezonu od Ancelottiho. Nebo minimálně druhé místo. Pulišič, Mount, Tammy zapracovaní a zkušenější, nové posily Werner-Ziyech-možná Havertz, bez Williana, bez Pedra.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 77, 78, 79  Další
Strana 78 z 79

Přejdi na: