Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Zajímavosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2020 9:15 am    Předmět: Citovat

Já teď přemýšlím nad sestavou a pokud fakt přijde Chilwell, Sarr, Havertz i Silva, tak reálně v té sestavě budou většinu sezony jen hráči, kteří zažili v CFC pouze Lamparda na pozici manažera.

Zůstávají z těch, kteří budou hrát pravidelně: golman (pokud nikdo nepřijde), Azpi (toho vyšoupne časem James ze základu), Rudi/Zouma/Christensen (konkurence bude Silva-Sarr-Tomori?), Kante, Kovačič.

My fakt reálně můžeme poskládat sestavu, kdy budeme mít jen hráče z juniorky nebo hráče, kteří hráli jen pod Lampardem. To je drsný.

Posila-James,Sarr,Silva,Chilwell - Gilmour,Mount,Havertz - Werner/Pulišič,Tammy,Ziyech/Pulišič/CHO

Tohle je fakt šílený, zvlášť když jsme měli loni transfer ban - a to se dá čekat, že další změny budou postupně probíhat a půjdou hráči jako Jorginho, Barkley, Christensen a spol. Reálně fakt můžeme mít za 2 roky kádr, kdy nikdo nebude mít dřívějšího trenéra v CFC, než Lamparda. Very Happy
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2020 9:33 am    Předmět: Citovat

Sarr by šel asi někam hostovat. Za pár let ho prodáme a vyděláme na něm.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvasha16

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2021 2:17 pm    Předmět: Citovat

neviem kde to dat, a nechcem kvoli tomu vytvarat nova vlakno, tak to hadzem sem:

Frank Lampard na adresu Anthony Barryho (nového trenéra obrany): “Je pro nás opravdu skvělou posilou do realizačního týmu. Pomáhá všem hráčům na tréninkovém hřišti. Je velmi pilný, věnuje maximální úsilí všemu, co dělá. Díky němu se naše obranná hra dostala na vyšší úroveň. Řeší všechno do nejmenšího detailu. Hráči si jeho práci nemůžou vynachválit a mají k němu obrovský respekt. Naše obrana pracuje skvěle i díky tomu, že Anthony Barry se individuálně věnuje hráčům a snaží se jim vše vysvětlit do nejmenšího detailu. Potřebuji mít kvalitní lidi kolem sebe, je to důležitá část k celkovému úspěchu.
Jsem velmi rád, že mi Anthony Barry výrazným způsobem pomáhá.”

original neviem najst, kazdopadne toto je asi prve vyjadrenie k nasej novej posile a teda aj potvrdenie ze tu prisiel riesit obranu ... ak si totiz dobre pamatam, tak ked prisiel, tak nebolo na beton jasne co presne bude robit
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 2:25 pm    Předmět: Citovat

Úplně odjinud:

Unikl kontrakt Messiho z 2017...555 mil euro na 4 roky s bonusy
Základ 72 mil euro ročně
115 mil euro jako podpisovy bonus a 77 mil euro jako bonus loajality
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 2:45 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:

Pro mě nepochopitelné, že ho v létě Barcelona držela na sílu. Teď na to můžou doplatit klidně bankrotem, protože ty dluhy jsou masivní a zlepšení v nedohlednu.

Trochu mimo téme, ale dneska jsem přemýšlel, proč kluby pro letošní sezonu nezkusily sehnat pár sponzorů na tribunu, která je vidět v televizním záběru. Hraje se prakticky každý zápas jako TV, a ty plochy jsou opravdu masivní. To je skoro 12x12 metrů viditelný prostor využitelný pro sponzory. Klíďo se daly 2 miliony na zápas za tento sponzoring získat. Ale možná je to zakázané.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 3:36 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Trochu mimo téme, ale dneska jsem přemýšlel, proč kluby pro letošní sezonu nezkusily sehnat pár sponzorů na tribunu, která je vidět v televizním záběru. Hraje se prakticky každý zápas jako TV, a ty plochy jsou opravdu masivní. To je skoro 12x12 metrů viditelný prostor využitelný pro sponzory. Klíďo se daly 2 miliony na zápas za tento sponzoring získat. Ale možná je to zakázané.

Kluby tam ale často nějaké sponzory mají, ne? Na Spartě mi říkali, že kvůli tomu, že fanoušci nemohou na stadion, tak se musí pro spoustu sponzorů hledat různá alternativní plnění, tak bych se nedivil, kdyby toto místo na tribuně bylo „vyblokované“ pro stávající partnery, aby byly aspoň trochu někde vidět. Nicméně to samozřejmě bude individuální podle nastavených smluv a především – jak říkáš – může být reklama na tribuně být ovlivněná i pravidly soutěže.
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 3:46 pm    Předmět: Citovat

ondrej napsal:

My tam máme Three a Nike. Ale to mi přijde pro ně jako reklamní místo navíc, protože s diváky by tam nebyli vůbec vidět. Přece se nemůžou ve smlouvě spoléhat na to, že v televizi jdou vidět jejich znaky na dresech fanoušků. Tam může přijít 30 % lidí, co má starší Yokohamu a Adidas.

Možná se nám s nimi podařilo podepsat dodatkovou smlouvu a za tuto reklamu na tribunách nám již platí. Třeba Leicester tam má fanouškovské bannery a asi 9 menších ploch s různými sponzory (DHL, atd.).

Čekal bych, že to jsou prachy navíc. A hlavně bych čekal, že někdo podepíše nového sponzora, kterému dá velkou plochu na tribuně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 3:54 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Čekal bych, že to jsou prachy navíc. A hlavně bych čekal, že někdo podepíše nového sponzora, kterému dá velkou plochu na tribuně.

Já si myslím, že kdyby to bylo tak jednoduché, už se to tak dávno dělá.

Zvenku ta situace může vypadat poměrně jednoduše, ale věřím, že v těch smlouvách je mnoho dalších plnění – ti sponzoři jsou vidět při různých aktivitách s fanoušky, které teď prostě odpadly, a kluby musí hledat různá alternativní plnění, což nemusí být úplně jednoduché.

A ještě obráceně – Nike a Three určitě nedáváme na tu tribunu „jen tak“. Pokud to tam dáváme, tak buď je to jako alternativní plnění za něco, co jsme těm firmám slíbili, ale teď to z nějakého důvodu nemohli splnit, a nebo – jak říkáš – z toho máme prachy navíc. Zrovna ve vyjednávání komerčních dealů se naše vedení v posledních letech ukázalo jako velmi dobré, takže věřím, že toto máme pořešené.

Ale pokud máte někdo nějaký zajímavý insider text o tom, jak se teď tohle prostředí mění a co všechno se řeší, rád si počtu.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2021 6:59 pm    Předmět: Citovat

Všimli jste si taky, že na ofiko stránkách začali dávat vybrané spekulace z médií? Teď třeba tu, že by měl v létě na SB zamířit Hakimi. Nevím, jestli to funguje už dlouho a já to jen dřív nezaregistroval, nebo jestli to je novinka, ale přijde mi to zvláštní - vidět tohle na ofiko webu. Člověka to nutí se zamyslet - je na tom něco pravdy? Nebo tam dávají to, co je úplně mimo, aby odvrátili pozornost od skutečných cílů? Můžeme si podle toho odvodit alespoň pozici, na kterou se dá očekávat posila? Anebo je úplně nemístné o tom takhle uvažovat a je to tam "prostě pro vyplnění hlavní stránky novým článkem"? ...
milan.cech

8664.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2021 7:52 pm    Předmět: Citovat

blade115 napsal:
Všimli jste si taky, že na ofiko stránkách začali dávat vybrané spekulace z médií? Teď třeba tu, že by měl v létě na SB zamířit Hakimi. Nevím, jestli to funguje už dlouho a já to jen dřív nezaregistroval, nebo jestli to je novinka, ale přijde mi to zvláštní - vidět tohle na ofiko webu. Člověka to nutí se zamyslet - je na tom něco pravdy? Nebo tam dávají to, co je úplně mimo, aby odvrátili pozornost od skutečných cílů? Můžeme si podle toho odvodit alespoň pozici, na kterou se dá očekávat posila? Anebo je úplně nemístné o tom takhle uvažovat a je to tam "prostě pro vyplnění hlavní stránky novým článkem"? ...

Je to tam už asi rok, možná i víc. A docela si to vysloužilo i nějaký výsměch nebo kritiku, protože se tam objevovaly dost divoké věci. Ale to se očividně nezměnilo a očividně nikoho netrápilo Very Happy
steiner

7366.0 points

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2021 10:42 pm    Předmět: Citovat

Já je tam sleduji už několik let.
blade115

10000.0 points

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2021 6:51 am    Předmět: Citovat

Tak to sorry, jsem tím pádem trochu objevil Ameriku. Smile

Nicméně trochu důvěryhodnější zdroj píše, že Chelsea má už shortlist vysněných stoperů a kromě v minulosti zmiňovaných Alaby a Upamecana tam je i Nicklas Süle. Osobně bych byl za každého z nich rád, za Alabu asi nejméně kvůli monstróznímu platu. Ale hlavní je, že se ten post nějak řeší.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2021 7:21 am    Předmět: Citovat

Swiss Ramble přináší tradiční podrobný vhled do finančních výsledků Chelsea, které klub zveřejnil. Kompletní vlákno najdete na odkazu níže a doporučuji přečíst všem. Za mě jen pár bodů, co stojí za vypíchnutí.

https://twitter.com/SwissRamble/status/1361209546526633985

- I přes pandemii jsme dokázali skončit v profitu (36M liber), což je zatím nejlepší výsledek z klubů, které zveřejnily výkazy za 2019/2020. Obecně jen Benfica a Ajax mají z evropských velkých klubů podobný výsledek, zatímco třeba Řím, Milán, Inter, Barcelona či Juventus počítají velké ztráty.
- Profit na prodejích hráčů za sezonu 2019/2020 (143M liber) je největší v historii Premier League. V tomhle se nám pořád absolutně nikdo nevyrovná, na prodeji hráčů stojí z velké části celý náš byznys.
- V zisku jsme skončili z posledních čtyř let hned třikrát, což je příjemná změna.
- Smutné připomenutí: za 13 let jsme za vyhozené trenéry zaplatili 96M liber. Jen Conte stál 27M.
- Příjmy nám na druhou stranu nerostou zdaleka tolik jako jiným předním klubům v Premier League.
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2021 5:07 pm    Předmět: ... Citovat

Anthony Barry se stal novým asistentem irské repre - svou novou roli bude plnit vždy během reprezentačních přestávek.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2021 5:43 pm    Předmět: ... Citovat

https://twitter.com/jonollington/status/1369689519872675843/photo/1

Pro Chelsea naprosto děsivé - z pohledu ofenzívy jsme zcela podprůměrný klub.

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79
Strana 79 z 79

Přejdi na: