Obsah fóra Fórum o Chelsea FC Fórum o Chelsea FC
Forum.chelsea-fc.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil    TipovačkaTipovačka   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
  HryHry   

Zajímavosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 77, 78, 79  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 10:40 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Online s Pavlem Nedvědem...

Jě nějaký neukutečněný přestup ve vaší kariéře, který vás mrzí?

Je. Nikdy jsem nehrál v Anglii, což by se mi vždycky líbilo. Měl jsem nabídku z Chelsea, kontaktoval mě trenér Eriksson. Ale zůstal jsem v Juventusu.

Neuniklo mi něco?

Jako, že jsme kdysi chtěli Nedvěda to vím, ale to u nás byl Mourinho. S tím Erikssonem mi to moc do hlavy nejde. Neuvažovali jsme třeba o tom, že by tam šel po Mourinhovém odchodu Švéd k nám místo Granta a už si kontaktoval případné posily? Jinak to nechápu...
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 10:46 am    Předmět: Re: ... Citovat

FairCop napsal:
Chelsea's relationship with Vitesse is so close that the English club are reported to be helping them with the appointment of a new coach.

Tohle je dobrý spojenec, pokud si podobný vztah vytvoříme i s Malagou, tak z toho můžeme profitovat.

No, ze my bysme meli pomahat s resenim trenerske otazky? Very Happy To mi neprijde moc rozumne, akorat holandany nasereme, az jim to nevyjde Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FairCop

7400.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 10:52 am    Předmět: Re: ... Citovat

Talker napsal:
FairCop napsal:
Chelsea's relationship with Vitesse is so close that the English club are reported to be helping them with the appointment of a new coach.

Tohle je dobrý spojenec, pokud si podobný vztah vytvoříme i s Malagou, tak z toho můžeme profitovat.

No, ze my bysme meli pomahat s resenim trenerske otazky? Very Happy To mi neprijde moc rozumne, akorat holandany nasereme, az jim to nevyjde Very Happy

To je pravda Very Happy Na druhou případný zisk 11ti trofejí za 10 let by jim za nějakou tu "rotaci" stál Wink

Tammy Abraham - I´m over the Moon!
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 10:52 am    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Jako, že jsme kdysi chtěli Nedvěda to vím, ale to u nás byl Mourinho. S tím Erikssonem mi to moc do hlavy nejde. Neuvažovali jsme třeba o tom, že by tam šel po Mourinhovém odchodu Švéd k nám místo Granta a už si kontaktoval případné posily? Jinak to nechápu...

Tak ještě je možnost, že si spletl jména a pak ta druhá, že jsme na něj tlačili přes Erikssona, který ho koučoval v Laziu...
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 10:57 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
$trike.Lampard napsal:

Tak ještě je možnost, že si spletl jména a pak ta druhá, že jsme na něj tlačili přes Erikssona, který ho koučoval v Laziu...

Taky možnost. Nicméně škoda, že jsme ho nepřivedli, hráče jako Nedvěd nebo Ballack mám nejradši. Nevypustí nic a ještě jsou na tom skvěle technicky. V tom mě Mata třeba sere, že moc padá a sám nikoho moc nepokope.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 11:09 am    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
Taky možnost. Nicméně škoda, že jsme ho nepřivedli, hráče jako Nedvěd nebo Ballack mám nejradši. Nevypustí nic a ještě jsou na tom skvěle technicky. V tom mě Mata třeba sere, že moc padá a sám nikoho moc nepokope.

Mata je úplně jiný typ hráče, ale souhlas, že ty buldočí povahy jsou většinou hodně sympatické...

On v tom onlinu mimo jiné říká, že po konci angažmá v Juve dostal hned v květnu nabídku ze Sparty, ale že byl moc unavený, tak ji nevzal. Prý kdyby přišla o něco později, nejspíš by kývnul. To by bylo teprve terno Wink
Strike

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 11:28 am    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
$trike.Lampard napsal:

Mata je úplně jiný typ hráče, ale souhlas, že ty buldočí povahy jsou většinou hodně sympatické...

On v tom onlinu mimo jiné říká, že po konci angažmá v Juve dostal hned v květnu nabídku ze Sparty, ale že byl moc unavený, tak ji nevzal. Prý kdyby přišla o něco později, nejspíš by kývnul. To by bylo teprve terno Wink

To bych byl asi na větvi jako když přišel Poborský Very Happy každopádně ještě máme naději v Rosickém, ten to totiž slíbil, když odcházel do Dortmundu, ale nějak tomu moc nevěřím. Podle mě skončí kariéru v Arsenalu.
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 11:42 am    Předmět: Citovat

$trike.Lampard napsal:
To bych byl asi na větvi jako když přišel Poborský Very Happy každopádně ještě máme naději v Rosickém, ten to totiž slíbil, když odcházel do Dortmundu, ale nějak tomu moc nevěřím. Podle mě skončí kariéru v Arsenalu.

Já Rosovi věřim, doufám. On ať se vrátí kdykoliv, bude tu modla. Lize bude kralovat a on by mohl skončit kariéru se sparťanským titulem. Přeci jen v Arsenalu si podobných oslav asi příliš neužije a navíc by tam nekončil tak nějak na očích. Pro něj si myslím může být Sparta ještě zajímavá příležitost. To Nedvěd končil trochu jinak.
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 11:49 am    Předmět: Citovat

terry napsal:
Já Rosovi věřim, doufám. On ať se vrátí kdykoliv, bude tu modla. Lize bude kralovat a on by mohl skončit kariéru se sparťanským titulem. Přeci jen v Arsenalu si podobných oslav asi příliš neužije a navíc by tam nekončil tak nějak na očích. Pro něj si myslím může být Sparta ještě zajímavá příležitost. To Nedvěd končil trochu jinak.

Tak tak. Rosa se vrátí stoprocentně, tedy pokud mu neukončí kariéru nějaké zranění. Teď to zopakoval tak dva týdny zpátky v jednom z rozhovorů. Do Sparty přijde, ale prý ještě není čas. V Arsenalu ho chtějí a on mu prý má ještě co dát.

Každopádně kdyby se vrátil, tak si s tou naší kaprligou vytře zadek. Ten herní level je stále úplně někde jinde. A Sparta by konečně měla pořádnýho špílmachra Wink
ondrej

6944.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 12:01 pm    Předmět: Citovat

Georgewon napsal:
Každopádně kdyby se vrátil, tak si s tou naší kaprligou vytře zadek. Ten herní level je stále úplně někde jinde. A Sparta by konečně měla pořádnýho špílmachra Wink

Ono stačí, když se podíváš na Matějovskýho ve formě, jak si to dává. A Rosa je pořád prostě ještě v jiný galaxii.
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 12:50 pm    Předmět: Citovat

terry napsal:
Georgewon napsal:

Ono stačí, když se podíváš na Matějovskýho ve formě, jak si to dává. A Rosa je pořád prostě ještě v jiný galaxii.

Panove, pred tydnem se tu uklizelo, sup do diskuzi Very Happy
Talker

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 2:51 pm    Předmět: Citovat

http://www.chelseadaft.org/2012/11/chelseas-player-wages.html ?? Myslite, ze je to realne? Protoze fakt neverim, ze Brano ma 28,5k/w... Very Happy
Georgewon

10000.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 3:05 pm    Předmět: Citovat

Fotbalisté Málagy budou v příští sezoně chybět v Evropské lize. Šestý klub uplynulého ročníku španělské ligy neuspěl u sportovní arbitráže CAS s odvoláním proti vyloučení ze soutěže, kterým ho kvůli dluhům potrestala UEFA.

A máme po prdeli...
Alex

7050.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 3:08 pm    Předmět: Citovat

Talker napsal:
http://www.chelseadaft.org/2012/11/chelseas-player-wages.html ?? Myslite, ze je to realne? Protoze fakt neverim, ze Brano ma 28,5k/w... Very Happy

Celkově je to docela přesné, už se to tu řešilo několikrát. Je to převzaté z FM2013, kde ale synci zapomněli promítnout prodloužení smlouvy Braňa. Nyní má tak někde kolem 60 tisíc liber týdně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohy

5359.0 points

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 4:53 pm    Předmět: Citovat

Alex napsal:
Talker napsal:

Celkově je to docela přesné, už se to tu řešilo několikrát. Je to převzaté z FM2013, kde ale synci zapomněli promítnout prodloužení smlouvy Braňa. Nyní má tak někde kolem 60 tisíc liber týdně.

Torrese neřešim, tam je to jasný, ale ty prachy pro Hazarda jsou taky šílený. Přesně jak píše v tom článku, pro hráče jeho věku jsou to neuvěřitelně velký peníze.

Jak je to možný, že se v kabině obden neperou, když takovej Mata byl týmu furt o dost prospěšnější než Hazard a má o tolik míň?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o Chelsea FC -> Chelsea FC - Informace Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 77, 78, 79  Další
Strana 2 z 79

Přejdi na: